Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#826 11. 8. 2020 7:32

cibule
♥♥♥----

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Vieš čo, mňa vždy fascinovalo, keď ľudia od začiatku presne vedeli, aký vzťah potrebujú, aký chcú mať... ja mávam akú-takú predstavu, ale realita sa potom často vyvrbí inak big_smile - v závislosti od druhého, od toho, o hľadá on, prípadne nakoľko sme kompatibilní... Mne vyhovuje vzťah "spriatelených garsóniek", ale keby do môjho uprataného, zariadeného života vtrhla zamilovanosť a spôsobila v ňom vietor, aj by som sa možno ešte dala na nejaké to spolubývanie...  lenže vopred to práve nikdy neviem. stolt

Vidíš, vzhledem k okolnostem jsem vždycky věděla naprosto přesně co chci. Možná právě proto jsem byla i vnitřně smířená s tím, že zůstanu sama a ta myšlenka mě nijak neděsila. Jako obvykle, život překvapil a snesl mi modré z nebe smile A i když jsem prožila i velmi vášnivý vztah, tak se naše duše nepotkaly a finále bylo celkem fiasko. Jak jsme rychle vzplály, tak jsme rychle vychladly.. Naštěstí to nejlepší přichází na konec stolt A jestli to nepřišlo, tak to jednoduše ještě není konec rodna

Moc díky za krásně pozitivní zprávu. Z toho mám vždycky radost. smile storstark

Není tady

#827 11. 8. 2020 9:03

Acher
♥------

Selima napsal(a):

Toto mi nejde dokopy s tým, čo si napísal predtým. Otec, ktorý žije trvale so svojimi deťmi, a chce nájsť ženu, čo by tiež s nimi bývala, HĽADÁ keď nie matku pre ne, tak minimálne gazdinú, upratovačku, kuchárku atď. Aj keby tie deti mali už 18+ rokov, tak servis zrejme potrebujú... a bývať s niekým znamená deliť sa o povinnosti, zodpovednosť, apod. Netuším, ako by sa to dalo v prípade spolubývania oddeliť, to priznám bez mučenia. Akože žena príde po práci domov, pozdraví sa s deťmi, odíde si nalakovať nechty do izby, skontrolovať PC, pozrieť telku a počkať na muža, ktorý dorazí domov, skoordinuje mančaft, skolí mamuta, obstará poživeň, pranie, pofacká trochu byt a prípadne pozrie deckám úlohy...? Alebo? Proste si treba práve asi priznať, že s tromi deťmi je to buď  "všetko alebo nič". stolt

Jen zdánlivě. Jsou rozdíl naše představy toho co slyšíme nebo vnímáme a realita, jaká ve skutečnosti je. Za těch 5 let, co jsou děti se mnou se vše pochopitelně přirozeně vyvíjí. Jedno dítko už žije u přítele a zbylé dvě sice bydlí se mnou, ale protože máme 2+1 (dvě bytové jednotky+garsonka), tak každý bude mít nebo má svoje. V podstatě už dopiplávám jen toho nejmladšího. Dále netrpím potřebou bydlet ve svém. S milovanou bytostí mohu žít kdekoliv. Věci bydlení a sestěhování mají mnoho možností, nemám potřebu je vůbec řešit, zvlášť když ani není kvůli komu.

Palomita napsal(a):

Vidíš, vzhledem k okolnostem jsem vždycky věděla naprosto přesně co chci. Možná právě proto jsem byla i vnitřně smířená s tím, že zůstanu sama a ta myšlenka mě nijak neděsila.

Rovněž přesně vím, co chci. Až objevím ženu, která nehledá pouze zázemí, bydlení, materiální a ekonomické jistoty, společenské super postavení chlapa, jeho kariéru a plat, opatrovníka svých dětí apod., ale jen obyčejnou lásku - tedy ten cit, bude to nejspíš ta výhra v loterii. A když se už neobjeví.....no, svou povinnost společnosti jsem splnil, a za těch 19 pro mě spokojených a hezkých let manželství jsem vděčný.

Palomita napsal(a):

Naštěstí to nejlepší přichází na konec. A jestli to nepřišlo, tak to jednoduše ještě není konec.

Ten úplně nejlepší konec je v přesýpacích hodinách, protože je fajn mít zdravý pohyb i po smrti....

Není tady

#828 11. 8. 2020 9:20

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Acher napsal(a):

Palomita napsal(a):

Naštěstí to nejlepší přichází na konec. A jestli to nepřišlo, tak to jednoduše ještě není konec.

Ten úplně nejlepší konec je v přesýpacích hodinách, protože je fajn mít zdravý pohyb i po smrti....

Tomu se říká nadějné vyhlídky storstark

Není tady

#829 11. 8. 2020 9:52

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Tyjo, tak teď jsi mě rozesmál Achere. Prototyp ideálního muže - nic nenabízím, ale přistěhuju se kamkoli big_smile Jinak chápu, co tím chceš říct. V dnešní době je to asi fakt těžší. Když společnost je nastavena právě na takové ty zlatokopky. Ale zase svůj k svému smile Pro mě bylo rozhodující, abychom měli stejný smysl pro humor a hodnoty. A to se taky ne úplně vždycky zadaří. Vlastně ani můj muž neměl stejné životní hodnoty na počátku jako já. Akceptovala jsem to, ale řekla jsem, že pro společný život to bohužel není. Byl do mě tak strašně moc zamilovaný, že přehodnotil žebříček svých hodnot a tak jsme do toho šli. Nenutila jsem ho. Byla to jeho svobodná volba. Dodnes jsem vděčná za ten čas navíc, který jsem mu poskytla a nezařízla nás hned v počátku.. Myslím, že i když se situace na začátku tváří jako něco, co zrovna nechceme, nikde není psáno, že to nakonec nemůže skončit podle našich představ. wink

Není tady

#830 11. 8. 2020 10:38

Acher
♥------

Palomita napsal(a):

Tyjo, tak teď jsi mě rozesmál Achere. Prototyp ideálního muže - nic nenabízím, ale přistěhuju se kamkoli.

Ještě štěstí, že umíte číst mezi řádky tummenupp

Já to vidím tak, že naopak nabízím/hledám ten nejcennější poklad na celém světě gloria

Zlotokopectví neodsuzuji. Je to součást ženské přirozenosti, byť je někdy rozumem dotažena ad absurdum...

Palomita napsal(a):

Byl do mě tak strašně moc zamilovaný, že přehodnotil žebříček svých hodnot a tak jsme do toho šli.

V lásce vyhrává ten, kdo má rád méně dumbom Přestože je ideál, brát toho druhého takového jaký je a aby to bylo oboustranné, láska sama o sobě je o sebeobětování. Pokud mám touhu se tomu druhému přizpůsobovat - tedy vycházet vstříc a není to zneužíváno, ale naopak opětováno.....no, tak to je na román par

Upravil(a) Acher (11. 8. 2020 11:13)

Není tady

#831 11. 8. 2020 11:43

cibule
♥♥♥----

Acher napsal(a):

Palomita napsal(a):

Tyjo, tak teď jsi mě rozesmál Achere. Prototyp ideálního muže - nic nenabízím, ale přistěhuju se kamkoli.

Ještě štěstí, že umíte číst mezi řádky tummenupp

Já to vidím tak, že naopak nabízím/hledám ten nejcennější poklad na celém světě gloria

Zlotokopectví neodsuzuji. Je to součást ženské přirozenosti, byť je někdy rozumem dotažena ad absurdum...

Palomita napsal(a):

Byl do mě tak strašně moc zamilovaný, že přehodnotil žebříček svých hodnot a tak jsme do toho šli.

V lásce vyhrává ten, kdo má rád méně dumbom Přestože je ideál, brát toho druhého takového jaký je a aby to bylo oboustranné, láska sama o sobě je o sebeobětování. Pokud mám touhu se tomu druhému přizpůsobovat - tedy vycházet vstříc a není to zneužíváno, ale naopak opětováno.....no, tak to je na román par

Taky mám ten pocit. sad

Není tady

#832 11. 8. 2020 12:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Tyjo, tak teď jsi mě rozesmál Achere. Prototyp ideálního muže - nic nenabízím, ale přistěhuju se kamkoli big_smile Jinak chápu, co tím chceš říct. V dnešní době je to asi fakt těžší. Když společnost je nastavena právě na takové ty zlatokopky. Ale zase svůj k svému smile Pro mě bylo rozhodující, abychom měli stejný smysl pro humor a hodnoty. A to se taky ne úplně vždycky zadaří. Vlastně ani můj muž neměl stejné životní hodnoty na počátku jako já. Akceptovala jsem to, ale řekla jsem, že pro společný život to bohužel není. Byl do mě tak strašně moc zamilovaný, že přehodnotil žebříček svých hodnot a tak jsme do toho šli. Nenutila jsem ho. Byla to jeho svobodná volba. Dodnes jsem vděčná za ten čas navíc, který jsem mu poskytla a nezařízla nás hned v počátku.. Myslím, že i když se situace na začátku tváří jako něco, co zrovna nechceme, nikde není psáno, že to nakonec nemůže skončit podle našich představ. wink

tummenupp Je to tak a je super, že vám to vyšlo!

U Achera mám čím dál víc pocit, že je sám proto, že je moc náročný. Ale může to být jen špatný dojem, špatně pochopený text.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#833 11. 8. 2020 12:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Acher napsal(a):

Tak to se musím ohradit wink  Určitě si nemyslím, že zlatokopectví je součást žesnské přirozenosti! To snad ne!
Já celý život vydělávám více než chlap, vše jsem si pořídila a koupila sama za své a nikdy za sebe nenechala platit, něco si nechat kupovat, něco očekávat. Na toto jsem hodně emancipovaná (nebo hloupá? big_smile). Ale na toto jsem pes. A nevěřím, že zlatokopectví je součást žen! (samozřejmě zlatokopky existují, to ne že ne)

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#834 11. 8. 2020 12:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

U Achera mám čím dál víc pocit, že je sám proto, že je moc náročný. Ale může to být jen špatný dojem, špatně pochopený text.

Tyjo, teď mě to trklo.. jsem tak náročná, že jsem měla jen dva požadavky a z toho ten můj budoucí nastávající splňoval jen 50 %. Ještě že jsem takhle nepřemýšlela tenkrát lol

Není tady

#835 11. 8. 2020 12:31

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Acher napsal(a):

V lásce by měli chytit jackpot oba. Není to o výhrách či prohrách. Je to o souznění a kompromisech. Aspoň u nás to tak je. Navzdory tomu, jací jsme "hrozní" (co si o sobě sami myslíme a co nám mnohdy říkají i ostatní "jak s ní(m) můžeš být.."), ten druhý ví, že ho nic lepšího nemohlo potkat. A o tom to je. wink V životě jsem přistoupila na mnoho kompromisů, ale nikdy bych je nepovažovala za sebeobětování. Pokud bych měla tento pocit, nepřistoupila bych na to a museli bychom hledat jiné řešení. Ale mým cílem je, aby se partner měl dobře a cítil se spokojený a to stejné vnímám i z jeho chování. A možná i díky tomu se nám povedlo už překonat pár zásadních životních zádrhelů. Není to o tom "kdo vyhraje", ale jak můžeme vyhrát oba. Nesoupeříme smile Ano, vím, zní to jako těžká nuda big_smile

Není tady

#836 11. 8. 2020 12:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Acher napsal(a):

Tak to se musím ohradit wink  Určitě si nemyslím, že zlatokopectví je součást žesnské přirozenosti! To snad ne!
Já celý život vydělávám více než chlap, vše jsem si pořídila a koupila sama za své a nikdy za sebe nenechala platit, něco si nechat kupovat, něco očekávat. Na toto jsem hodně emancipovaná (nebo hloupá? big_smile). Ale na toto jsem pes. A nevěřím, že zlatokopectví je součást žen! (samozřejmě zlatokopky existují, to ne že ne)

Tak to já za sebe klidně nechám zaplatit, protože mi přijde trapné se před číšníky či pokladními dohadovat. Na to nechci plýtvat jejich časem. Ale pak to třeba zase vezmu na sebe příště, atp. smile Jinak jsem za, že žena by měla být nezávislá a soběstačná za každých okolností. Protože neexistuje snad nic horšího, než když je kdokoli vydán v ne/milost někoho jiného a nemá možnost volby.. dumbom

Upravil(a) Palomita (11. 8. 2020 12:37)

Není tady

#837 11. 8. 2020 13:10

cibule
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

Acher napsal(a):

V lásce by měli chytit jackpot oba. Není to o výhrách či prohrách. Je to o souznění a kompromisech. Aspoň u nás to tak je. Navzdory tomu, jací jsme "hrozní" (co si o sobě sami myslíme a co nám mnohdy říkají i ostatní "jak s ní(m) můžeš být.."), ten druhý ví, že ho nic lepšího nemohlo potkat. A o tom to je. wink V životě jsem přistoupila na mnoho kompromisů, ale nikdy bych je nepovažovala za sebeobětování. Pokud bych měla tento pocit, nepřistoupila bych na to a museli bychom hledat jiné řešení. Ale mým cílem je, aby se partner měl dobře a cítil se spokojený a to stejné vnímám i z jeho chování. A možná i díky tomu se nám povedlo už překonat pár zásadních životních zádrhelů. Není to o tom "kdo vyhraje", ale jak můžeme vyhrát oba. Nesoupeříme smile Ano, vím, zní to jako těžká nuda big_smile

Kéž by to tak bylo všude... A tvým názorem se řídili všichni....
Bohužel po mé současné zkušenosti mám zatím stále pocit, že vyhrál ten, kdo méně miloval. Bývalý manžel... I když vlastně jsme možná prohráli oba... Nebo vyhráli? To se uvidí až časem.

Upravil(a) cibule (11. 8. 2020 13:16)

Není tady

#838 11. 8. 2020 13:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Cibule, dobře. Tvůj bývalý měl evidentně rád míň, tak odešel. To ale neznamená,. že "vyhrál". To se opravdu teprve uvidí.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#839 11. 8. 2020 13:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

K tomu zlatokopectví: mám to podobně jako Lena. jsem soběstačná, a vše, co mám, jsem si pořídila sama. Nejraděj si za sebe ve společnosti i sama platím, ale jak psala Palomita - nehrotím to. Ale - pokud bych si hledala partnera, tak bych se ve svých letech dívala i na to , jak je na tom ekonomicky. Jestli má práci, jestli má bydlení, zda nemá dluhy. Protože abych se ve svých letech zamilovala do chudého nemajetného a dotovala ho, tak to teda ne. Přesto si nemyslím, že jsem zlatokopka.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#840 11. 8. 2020 13:36

cibule
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Tyjo, teď mě to trklo.. jsem tak náročná, že jsem měla jen dva požadavky a z toho ten můj budoucí nastávající splňoval jen 50 %. Ještě že jsem takhle nepřemýšlela tenkrát lol

Taky vám to moc přeju. hjarta

Není tady

#841 11. 8. 2020 15:35

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

cibule napsal(a):

Kéž by to tak bylo všude... A tvým názorem se řídili všichni....
Bohužel po mé současné zkušenosti mám zatím stále pocit, že vyhrál ten, kdo méně miloval. Bývalý manžel... I když vlastně jsme možná prohráli oba... Nebo vyhráli? To se uvidí až časem.

Řekla bych, že při rozchodu je to vždy horší pro toho, kdo byl opuštěn. Jestli miloval víc nebo míň možná nehraje až tak roli. I velmi zamilovanému člověku může dojít trpělivost a jednoho dne odejít..

Není tady

#842 11. 8. 2020 15:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

cibule napsal(a):

Taky vám to moc přeju. hjarta

Díky storstark Vím, že je to blbý se zrovna v tomto vlákně rozepisovat o manželství, kde to klape.. ale je to spíš z toho důvodu, že to fakt jde. Protože jestli se to povedlo mě, tak to už muselo být štěstí hodně unavené dumbom big_smile Rozhodně nebylo a není všechno vždy zalité sluncem. Ale jak jsem teď viděla v Tajemství a poeticky si převedla na život jako takový - je důležité věřit, že za tím mrakem slunce stále svítí stolt

Není tady

#843 11. 8. 2020 17:23

Acher
♥------

LENNNA napsal(a):

Slovy lze velmi těžko vyjádřit pocity tak, aby je druhý správně pochopil. Pokud je tedy za náročné považováno to, že hledám pouze lásku - tedy ten cit, pak ano, jsem náročný. Nicméně, pokud se nad tím zamyslíte, ať to vypadá jakkoli, toužím jen po obyčejné prosté věci, která je však alespoň v mém životě naprosto nezbytná.

Palomita napsal(a):

V lásce by měli chytit jackpot oba. Není to o výhrách či prohrách. Je to o souznění a kompromisech. Aspoň u nás to tak je. Navzdory tomu, jací jsme "hrozní" (co si o sobě sami myslíme a co nám mnohdy říkají i ostatní "jak s ní(m) můžeš být.."), ten druhý ví, že ho nic lepšího nemohlo potkat. A o tom to je. wink V životě jsem přistoupila na mnoho kompromisů, ale nikdy bych je nepovažovala za sebeobětování. Pokud bych měla tento pocit, nepřistoupila bych na to a museli bychom hledat jiné řešení. Ale mým cílem je, aby se partner měl dobře a cítil se spokojený a to stejné vnímám i z jeho chování. A možná i díky tomu se nám povedlo už překonat pár zásadních životních zádrhelů.

Přesně tento vztah, který máte Vy nyní, jsem měl těch 19 let. Říkal jsem si, jaké mám štěstí, že právě já mám takový úžasný vztah. Bývalá partnerka říkala svým známým, že jsme si sedli jako pr... na hrnec. Překonali jsme kde co. A přesto nakonec.....

Není to o výhrách či prohrách. Samozřejmě, že ne. Myslel jsem to jinak. Když to klape a oba se snaží, nikdo nehoní fanty. Pak se ale něco stane. V srdci jednoho se ta láska ztratí, toho druhého má (už) jen rád. Pak se objeví někdo jiný a láska opět vzplane k tomu druhému. Tak odejde a vlastně vyhrál, v tom daném okamžiku a čase, protože odchází ze vztahu do vztahu. Ten co zůstal si ani nevšiml té změny, že už to není o lásce, ale možná jen o přátelství, sympatiích nebo možná z nutnosti - není zatím jiné volby. Ten co byl opuštěn však stále miluje toho, co odešel, alespoň po nějakou dobu. Trpí, a to je ta prohra.

Upravil(a) Acher (11. 8. 2020 17:57)

Není tady

#844 11. 8. 2020 17:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Achere, já jako nezúřčastněný pozorovatel Ti říkám, že Tvoje žena vyhrála (Tvými slovy) velice krátkodobě. Dlouhodobě prohrála na celé čáře a to vlastní děti. Achere, ona je na tom daleko hůř než Ty.
Já nevím, ale to, že se vztah lety přetváří - jak píšeš, že už se mají dva jen rádi, to je snad normální, ne? Pokud Tvoje žena (ale vlastně ani Ty) nejste schopni tuhle proměnu či vývoj zvládnout, pak budete pořád hledat velkou lásku. A až vychladne, tak další a další....

Přesto se zeptám . Vztah Tvé ženy trval myslím 2 roky. Co je teď ? Nechce se třeba vrátit?

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#845 11. 8. 2020 18:29

Acher
♥------

Judyna napsal(a):

Achere, já jako nezúřčastněný pozorovatel Ti říkám, že Tvoje žena vyhrála (Tvými slovy) velice krátkodobě. Dlouhodobě prohrála na celé čáře a to vlastní děti. Achere, ona je na tom daleko hůř než Ty.
Já nevím, ale to, že se vztah lety přetváří - jak píšeš, že už se mají dva jen rádi, to je snad normální, ne? Pokud Tvoje žena (ale vlastně ani Ty) nejste schopni tuhle proměnu či vývoj zvládnout, pak budete pořád hledat velkou lásku. A až vychladne, tak další a další....

Rád dovysvětlím.
Možná je na tom hůř, nevím. S dětmi v nějakém kontaktu je. Děti teď nic neřeší, jestli ji to v budoucnu vyčtou nebo ne, to je mezi nimi.
Já velkou lásku nehledal, protože jsem ji prožíval. Byl jsem do své bývalé ženy zamilovaný celou dobu (a tím nemyslím zamilovanost způsobovanou dopaminem a oxytocinem). Ráno jsem se probudil a myslel jsem na ni. V práci jsem na ni myslel, chyběla mi. Kupoval jsem ji růže a jiné drobnosti. Chtěl jsem s ní stále trávit svůj volný čas. V intimní oblasti měla vše na co si vzpomněla a kdy si vzpomněla. I po 40 jsem se s ní toužil vodit za ruce. Stál jsem vždy při ní, i proti její nebo mé rodině. Takhle jsem to zkrátka měl a cítil. Nikdy, ani na okamžik jsem neměl pocit, že ji mám jen rád. Chápu, že to není běžné a klidně mě nazvěte divným. A možná jsem divný, ale jsem jaký jsem. Jinak vztah prožívat neumím, pořád naplno až do posledního úderu srdce ....

Judyna napsal(a):

Přesto se zeptám . Vztah Tvé ženy trval myslím 2 roky. Co je teď ? Nechce se třeba vrátit?

Není se kam vrátit a k čemu. Abych se za půl roku dozvěděl, že vše byl omyl a znovu odchází? Vím, že děti by to vzaly s povděkem, ale tady nejde jen o ně, jde i o mou duši, mé srdce. Jak chcete navázat na něco, co bylo zrazeno na té nejniternější úrovni? Když Vám ublíží ten nejbližší člověk ze všech? To není věc odpuštění, já ji odpustil už před lety. Je to věc důvěry. Po něčem takovém ji už znovu nevybudujete. Není z čeho....

Upravil(a) Acher (11. 8. 2020 18:50)

Není tady

#846 11. 8. 2020 19:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Acher napsal(a):

Rád dovysvětlím.
Možná je na tom hůř, nevím. S dětmi v nějakém kontaktu je. Děti teď nic neřeší, jestli ji to v budoucnu vyčtou nebo ne, to je mezi nimi.
Já velkou lásku nehledal, protože jsem ji prožíval. Byl jsem do své bývalé ženy zamilovaný celou dobu (a tím nemyslím zamilovanost způsobovanou dopaminem a oxytocinem). Ráno jsem se probudil a myslel jsem na ni. V práci jsem na ni myslel, chyběla mi. Kupoval jsem ji růže a jiné drobnosti. Chtěl jsem s ní stále trávit svůj volný čas. V intimní oblasti měla vše na co si vzpomněla a kdy si vzpomněla. I po 40 jsem se s ní toužil vodit za ruce. Stál jsem vždy při ní, i proti její nebo mé rodině. Takhle jsem to zkrátka měl a cítil. Nikdy, ani na okamžik jsem neměl pocit, že ji mám jen rád. Chápu, že to není běžné a klidně mě nazvěte divným. A možná jsem divný, ale jsem jaký jsem. Jinak vztah prožívat neumím, pořád naplno až do posledního úderu srdce ....

A o tom to je.. každý vztah časem zevšední a zešedivý. Najednou je tu něco nového, vzrušujícího a toužebného. Jenže tento pocit nepřetrvá věčně. Je smutné, když je polovička natolik "hloupá", že si to neuvědomí. dumbom

Není tady

#847 11. 8. 2020 19:40

rina
♥♥♥♥♥♥-

Víš co?
Myslím že kdybys " nehledal" (nedoufal v... - dosaď, co je libo), tak bys sem nepsal. Ani kvůli Cibuli.
Byl bys smířenej a vyrovnanej se situací, a téma, o kt. se tady píše, by tě neoslovilo.

Takže je fajn, že jsi napsal. Umožňuješ jiným, i sobě, udělat další krůček/krůčky vpřed, za klidem v duši.
Díky! 🌞🍀

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#848 11. 8. 2020 20:05

rina
♥♥♥♥♥♥-

Acher napsal(a):

Není se kam vrátit a k čemu. Abych se za půl roku dozvěděl, že vše byl omyl a znovu odchází? Vím, že děti by to vzaly s povděkem, ale tady nejde jen o ně, jde i o mou duši, mé srdce. Jak chcete navázat na něco, co bylo zrazeno na té nejniternější úrovni? Když Vám ublíží ten nejbližší člověk ze všech? To není věc odpuštění, já ji odpustil už před lety. Je to věc důvěry. Po něčem takovém ji už znovu nevybudujete. Není z čeho....

Vážně?
A kde je ta obrovská láska?
Že jsi ji "bezvýhradně miloval a ctil", a ona tě ZRADILA a odešla jinam a pak "poznala, ako ťa mala rada?" Řečeno slovy básníka, malinko upraveno?

Mám nějakou nostalgickou chvilku. Asi se moc vžívám do diskuse.

https://youtu.be/gDodV8tHwA0

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#849 11. 8. 2020 20:53

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Acher napsal(a):

Palomito, tummenupp !

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#850 11. 8. 2020 20:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Achere - k Tvým reakcím na moje příspěvky - píšeš o svém vztahu. Nezchci se Tě v žádném řpípadě dotknout, ale nebyla to trochu závislost z Tvé strany?
Tomu, že bys svoji ženu nevzal zpátky, naprosto rozumím. Taky bych to tak měla. Ale každý jsem jiný, proto jsem se zeptala.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí