Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#576 1. 8. 2006 10:14

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Pokud Ti bude vyhovovat, že jí budeš po celý zbytek života finančně podporovat, nic proti tomu. A až si založíš svoji vlastní rodinu, budeš mít děti, tak tě fakt chci vidět.

 

#577 1. 8. 2006 11:34

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Pokud Ti bude vyhovovat, že jí budeš po celý zbytek života finančně podporovat, nic proti tomu. A až si založíš svoji vlastní rodinu, budeš mít děti, tak tě fakt chci vidět.

Hodlám ju IBA finančne podporova, nijak inak. To by som sa pozrel, aby sa mi potom plietla do života...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#578 1. 8. 2006 11:57

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Tak to budeš muset hodně vydělávat lol

 

#579 1. 8. 2006 12:55

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Tak to budeš muset hodně vydělávat lol

Ženy sú tak peňažne náročné?


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#580 1. 8. 2006 13:11

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Zlato, ty vůbec netušíš, co obnáší 4 členná rodina...... Zkus pro tu srandu vyrazit do obchodu, koukni se, kolik stojí balík plínek, 1 je cca na 3-5 dní, přidej k tomu Sunar, zkoukni cenu autosedačky, dětské postýlky, kočárku no a zabrus i do hračkářství. Zkus si psát na papír náklady a pak si to sečti. A až ti ratolesti povyrostou, zvýší se náklady o sportovní potřeby, zájmové kroužky atd. A víš, o čem je řeč....... A pokud budeš chtít ještě financovat svou matku, spočti si, kolik bys musel vydělávat. Jednoduché počty.

 

#581 1. 8. 2006 14:24

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Zlato, ty vůbec netušíš, co obnáší 4 členná rodina...... Zkus pro tu srandu vyrazit do obchodu, koukni se, kolik stojí balík plínek, 1 je cca na 3-5 dní, přidej k tomu Sunar, zkoukni cenu autosedačky, dětské postýlky, kočárku no a zabrus i do hračkářství. Zkus si psát na papír náklady a pak si to sečti. A až ti ratolesti povyrostou, zvýší se náklady o sportovní potřeby, zájmové kroužky atd. A víš, o čem je řeč....... A pokud budeš chtít ještě financovat svou matku, spočti si, kolik bys musel vydělávat. Jednoduché počty.

Tak isteže netuším, ešte žiadnu takú rodinu nemám cool Ale myslím, že z platu programátora by som to mohol zvládnu, či ani to nie? grater


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#582 1. 8. 2006 14:43

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Ale jo, ty jsou slušně placení big_smile.

 

#583 1. 8. 2006 15:09

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Ale jo, ty jsou slušně placení big_smile.

Veď hej, ja si viem vybra nadanie tongue


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#584 1. 8. 2006 15:17

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Otázka je, jak budeš šikovný a jak se uchyt횠 tongue

 

#585 1. 8. 2006 15:59

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Otázka je, jak budeš šikovný a jak se uchyt횠 tongue

Niekde som počul, že najlepšie sú platení programátori v štátnej správe. je to pravda? ( aj keď, radšej by som išiel do súkr. sektora, zvl᚝ po tej kauze, čo sme tu mali s NBÚ )


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#586 6. 8. 2006 19:08

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

Aha, bere Te revolta a rebelie lol Chápu. Chceš všem kolem ukázat, že si chceš žít svůj život a po svém...... Doufám, že mají rodiče velkou životní pojistku lol.

Astrologicky se tomu říká, že na backyho jde "tranzitní kvadratura Uranu".
Backy, neboj se, po dvaceti dvou letech tě to zaručeně přejde...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#587 7. 8. 2006 8:06

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Salvator napsal(a):

lvice napsal(a):

Aha, bere Te revolta a rebelie lol Chápu. Chceš všem kolem ukázat, že si chceš žít svůj život a po svém...... Doufám, že mají rodiče velkou životní pojistku lol.

Astrologicky se tomu říká, že na backyho jde "tranzitní kvadratura Uranu".
Backy, neboj se, po dvaceti dvou letech tě to zaručeně přejde...

A stanem sa opä poslušným chlapčekom? To si ma nepotešil...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#588 15. 8. 2006 12:04

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

backy007 napsal(a):

Salvator napsal(a):

lvice napsal(a):

Aha, bere Te revolta a rebelie lol Chápu. Chceš všem kolem ukázat, že si chceš žít svůj život a po svém...... Doufám, že mají rodiče velkou životní pojistku lol.

Astrologicky se tomu říká, že na backyho jde "tranzitní kvadratura Uranu".
Backy, neboj se, po dvaceti dvou letech tě to zaručeně přejde...

A stanem sa opä poslušným chlapčekom? To si ma nepotešil...

Záleží na tobě, čím se staneš. Podle mne j tvůj způsob revolty pouhou kompenzací za pocit vnitřní nesvobody, který chceš řešit zeleným, či modrým hřebenem na hlavě.
Třebas já jsem nikdy po ničem podobném netoužil a kromě dlouhého nehtu na malíčku levé ruky (který mi nᚠprofesor na střední škole nechal ostříhat, což jsem samozřejmě neudělal), jsem se zevnějškem nikdy výrazně nelišil.
Kdybys věděl, jak pod profánním zevnějškem se dobře ukrývá rebelská duše, tak bys nikdy netoužil po zelených vlasech. Možná je však chceš proto, aby sis sám připadl zajímavější a rebelštější?
Ptej se raději sám sebe, jestli jsi takovou osobností, která sleduje své potřeby, záměry a cíle a realizuje je aniž by se nechala odradit autoritami a nadřízenými? Zda jsi takovou osobností, která dokáže správně používat vůli, je dostatečně altruistická a disponuje dostatečnými osvíceneckými kvalitami?

Pokud ano, pak poslušný chlapeček nehrozí... pokud ne, pak modré vlasy nepomohou...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#589 15. 8. 2006 12:57

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Salvator napsal(a):

Záleží na tobě, čím se staneš. Podle mne j tvůj způsob revolty pouhou kompenzací za pocit vnitřní nesvobody, který chceš řešit zeleným, či modrým hřebenem na hlavě.
Třebas já jsem nikdy po ničem podobném netoužil a kromě dlouhého nehtu na malíčku levé ruky (který mi nᚠprofesor na střední škole nechal ostříhat, což jsem samozřejmě neudělal), jsem se zevnějškem nikdy výrazně nelišil.
Kdybys věděl, jak pod profánním zevnějškem se dobře ukrývá rebelská duše, tak bys nikdy netoužil po zelených vlasech. Možná je však chceš proto, aby sis sám připadl zajímavější a rebelštější?
Ptej se raději sám sebe, jestli jsi takovou osobností, která sleduje své potřeby, záměry a cíle a realizuje je aniž by se nechala odradit autoritami a nadřízenými? Zda jsi takovou osobností, která dokáže správně používat vůli, je dostatečně altruistická a disponuje dostatečnými osvíceneckými kvalitami?

Pokud ano, pak poslušný chlapeček nehrozí... pokud ne, pak modré vlasy nepomohou...

Jááj, to je dávno, čo som tu písal gloria
Nie som si istý, že by som bol vnútorne neslobodný, skôr vonkajšie, keďže je veža prekážok, ktoré mám pred sebou. Ale tieto vlasy si nechcem da preto, alebo teda nielen preto. Myslím, že je to spôsob, ako vyzera zaujímavejšie, ale v prvom rade, chcem sa na seba rád pozrie do zrkadla a chcem urobi niečo preto, lebo to chcem ja. Isteže je veža vecí, ktoré robím sám od seba, ale toto je iné. Možno aj preto, lebo je to ažké - už len zaobstara si. Bol som po obchodoch, kolegova frajerka zasa v Blave, ale modrú nikto nevidel grater Ešte sa hovorilo o kaderníctve, ale toho sa bojím, pretože na hnedé vlasy mi to hneď nechytí a kaderník/čka by to vzdal/a.
Čo sa týka otázok na osobu: snažím sa by osobou, ktorá si "ide za svojím", avšak zároveň sa snažím by diplomatom, lebo tvrdohlaví žudia nedokázali tožko ako práve žudia kompromisu. A ja verím v kompromis cool Čo sa týka správnosti - môžem na toto odpoveda ja? Zaručene nie. Môžu iní? Tiež by to nemusela by pravda. Snažím sa robi správne veci, ale robím iba relatívne správne rozhodnutia ( čo si myslím, že je správne ), aj to nie vždy. Čiže na poslednú otázku ti len ažko uspokojivo odpoviem. Ale Boh by to vedel wink


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#590 15. 8. 2006 13:15

meya
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 312

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Backy, něco ti pošeptám. Zajdi si do drogerie a kup si modrý sprej na vlasy (a klidně i zelený a červený a jestli mᚠvlasy na ježka, tak si zkus na hlavu nastříkat třebas berušku)
Ono se to dá i umýt, to si pak nebudeš muset ostříhat hlavu dohola, až tě to přejde.
pa wink

Upravil(a) meya (15. 8. 2006 13:16)

Není tady

 

#591 15. 8. 2006 13:20

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Backy napsal(a):

Jááj, to je dávno, čo som tu písal
Nie som si istý, že by som bol vnútorne neslobodný, skôr vonkajšie, keďže je veža prekážok, ktoré mám pred sebou. Ale tieto vlasy si nechcem da preto, alebo teda nielen preto. Myslím, že je to spôsob, ako vyzera zaujímavejšie, ale v prvom rade, chcem sa na seba rád pozrie do zrkadla a chcem urobi niečo preto, lebo to chcem ja. Isteže je veža vecí, ktoré robím sám od seba, ale toto je iné. Možno aj preto, lebo je to ažké - už len zaobstara si. Bol som po obchodoch, kolegova frajerka zasa v Blave, ale modrú nikto nevidel  Ešte sa hovorilo o kaderníctve, ale toho sa bojím, pretože na hnedé vlasy mi to hneď nechytí a kaderník/čka by to vzdal/a.
Čo sa týka otázok na osobu: snažím sa by osobou, ktorá si "ide za svojím", avšak zároveň sa snažím by diplomatom, lebo tvrdohlaví žudia nedokázali tožko ako práve žudia kompromisu. A ja verím v kompromis  Čo sa týka správnosti - môžem na toto odpoveda ja? Zaručene nie. Môžu iní? Tiež by to nemusela by pravda. Snažím sa robi správne veci, ale robím iba relatívne správne rozhodnutia ( čo si myslím, že je správne ), aj to nie vždy. Čiže na poslednú otázku ti len ažko uspokojivo odpoviem. Ale Boh by to vedel


--------------------------------------------------------------------------------

Backy, jak můžeš být z vnějšku nesvobodný a uvnitř svobodný? Neprotiřečí si to? Překážky přece neukazují míru venkovní nesvobody.
Způsob být zajímavější? Backy, omlouvá Tě jedině to, že je Ti 19. Zajímavějším člověkem se stávᚠv okamžiku, když jsi vnitřně bohatý, tj. můžeš být klidně holohlavý, ale pokud budeš moudrý a sečtělý člověk, stávᚠse okamžitě zajímavým. Myslíš si, že bezduší krasavci jsou zajímaví? Nebo krasavice, které když promluví, tak člověk utíká? Mě osobně toto gesto připadá hodně dětinské, protože obarvit si hlavu je pouze výrazem dětské umíněnosti JÁ CHCI. V neděli jsem potkala babičku s cca 4letým vnoučkem, který křičel na celou ulici JÁ CHCI a ještě si dupnul....... Co je jiného na tom, obarvit si hlavu na modro?
Kompromis, pozor na to, je to v podstatě vlk se nažral, koza zůstala celá a ani jedna strana není spokojena. Možná je lepší jít cestou pochopení. Bůh by věděl..... A víš to i ty, co jsi zač?

 

#592 15. 8. 2006 13:39

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Backy, jak můžeš být z vnějšku nesvobodný a uvnitř svobodný? Neprotiřečí si to? Překážky přece neukazují míru venkovní nesvobody.
Nie? Ak to nie sú prekážky, čo potom? Vonkajšia nesloboda je predsa definovaná pomocou prekážok, či nie? Alebo myslíme 2 rôzne veci? sjuk
Způsob být zajímavější? Backy, omlouvá Tě jedině to, že je Ti 19.
Ja viem, a práve preto to chcem urobi skôr, než budem starý cap cool
Zajímavějším člověkem se stávᚠv okamžiku, když jsi vnitřně bohatý, tj. můžeš být klidně holohlavý, ale pokud budeš moudrý a sečtělý člověk, stávᚠse okamžitě zajímavým. Myslíš si, že bezduší krasavci jsou zajímaví? Nebo krasavice, které když promluví, tak člověk utíká?
Isteže neverím, že krása je všetko, ale z negatívnej skúsenosti verím, že najlepšia je kombinácia. A myslím, že to nie je len moja skúsenos, čo? wink
Mě osobně toto gesto připadá hodně dětinské, protože obarvit si hlavu je pouze výrazem dětské umíněnosti JÁ CHCI. V neděli jsem potkala babičku s cca 4letým vnoučkem, který křičel na celou ulici JÁ CHCI a ještě si dupnul.......
Rozdiel medzi tým 4ročným a mnou je ten, že ja teraz už aj môžem, kým on nemohol. Pozri, každý robí určité rozhodnutia na základe vnútorných pocitov. A ja cítim, že by som to mal urobi. Je to niečo typu toho, keď chodievam buďto s kamošom, alebo aj sám von na prechádzku, chodíme cez pole. A ja si niekedy poviem "Ak prejdem až na koniec, zvládnem všetko." A tak tam vážne prídem. Neviem, nepríde mi to ako kompenzácia alebo vydupávanie si niečoho, proste to mne osobne pridáva... možno sebadôvery?
Kompromis, pozor na to, je to v podstatě vlk se nažral, koza zůstala celá a ani jedna strana není spokojena. Možná je lepší jít cestou pochopení.
Ale veď práve kompromis by sa mal zaklada na vzájomnom pochopení, nie?
Bůh by věděl..... A víš to i ty, co jsi zač?
S istotou to neviem, mám určitú predstavu o tom, čo som a aj, kadiaž ďalej, ale to celé je LEN predstava. A to nestačí na otázku "Čo si zač?", že?


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#593 16. 8. 2006 9:01

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Vnější nesvoboda není definovaná překážkami. Překážky jsou od toho, abys rosl zevnitř a získal vnitřní svobodu.

Isteže neverím, že krása je všetko, ale z negatívnej skúsenosti verím, že najlepšia je kombinácia. A myslím, že to nie je len moja skúsenos, čo?
A je Ti jasné, že podle pořekadla vrána k vráně sedá aneb rovný rovného si hledá pouze najdeš tak akorát holku se žlutým čírem na hlavě? Chceš-li se stát zajímavějším, makej na sobě uvnitř a zvenku - raději choď do posilovny, holky letí na hezký tělo a ne na modrou kštici lol Proč myslíš, že holky čučí na fotbal? Na rozdíl od mužských nečučí jen na sportovní výkony, ale takové hezky vypracované nohy fotbalistů, hm ....wink

Rozdiel medzi tým 4ročným a mnou je ten, že ja teraz už aj môžem, kým on nemohol. Pozri, každý robí určité rozhodnutia na základe vnútorných pocitov. A ja cítim, že by som to mal urobi. Je to niečo typu toho, keď chodievam buďto s kamošom, alebo aj sám von na prechádzku, chodíme cez pole. A ja si niekedy poviem "Ak prejdem až na koniec, zvládnem všetko." A tak tam vážne prídem. Neviem, nepríde mi to ako kompenzácia alebo vydupávanie si niečoho, proste to mne osobne pridáva... možno sebadôvery?
To je přesně to, o čem psal Salvátor, modré číro Ti na sebedůvěře nepřidá, na tom musíš zapracovat uvnitř......
Ale veď práve kompromis by sa mal zaklada na vzájomnom pochopení, nie?
Ne, kompromis byl vymyšlen proto, aby člověk byl vůbec schopen fungovat párově a aby se vzájemně ve vztahu neumlátili navzájem.....

 

#594 16. 8. 2006 9:13

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Vnější nesvoboda není definovaná překážkami. Překážky jsou od toho, abys rosl zevnitř a získal vnitřní svobodu.
A čím je potom definovaná vonkajšia nesloboda?

A je Ti jasné, že podle pořekadla vrána k vráně sedá aneb rovný rovného si hledá pouze najdeš tak akorát holku se žlutým čírem na hlavě? Chceš-li se stát zajímavějším, makej na sobě uvnitř a zvenku - raději choď do posilovny, holky letí na hezký tělo a ne na modrou kštici lol Proč myslíš, že holky čučí na fotbal? Na rozdíl od mužských nečučí jen na sportovní výkony, ale takové hezky vypracované nohy fotbalistů, hm ....wink
Hovoríš z osobnej skúsenosti? tongue Čo je čír? sjuk Nehodlám si meni vlasy, alebo chodi do posilky iba kvôli babe. Ak by som začal s posilovaním ( čo chcem ), alebo si prefarbil hlavu, tak kvôli sebe. Mne je de facto jedno, čo povedia druhí, ale keď sa pozriem ráno do zrkadla, hodnotím sa ja a na tom mi záleží. A myslím že modrá farba mi k hodnoteniu dopomôže. Nielen kvôli fyzickej kráse, ale aj kvôli tomu, čo to obnáša...
A koniec koncov, prečo nie? Blbos na hlave toho druhého dokazuje aj istú dávku rebélie a autonomity ( vyskloňoval som to správne? )


To je přesně to, o čem psal Salvátor, modré číro Ti na sebedůvěře nepřidá, na tom musíš zapracovat uvnitř......
To hovoríš iba preto, lebo sa na to pozerᚠčíro zvonku. Tie vlasy predsa v určitom smere dokážu to vnútro...

Ale veď práve kompromis by sa mal zaklada na vzájomnom pochopení, nie?
Ne, kompromis byl vymyšlen proto, aby člověk byl vůbec schopen fungovat párově a aby se vzájemně ve vztahu neumlátili navzájem.....
Povzbudivá definícia pre kompromis. Avšak kompromis, ako sa na neho pozerám ja, je ( alebo by mal by ) rovnováha medzi dobrom mojím a toho druhého...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#595 16. 8. 2006 10:42

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

A čím je potom definovaná vonkajšia nesloboda?
Politický režim....
Hovoríš z osobnej skúsenosti?  Čo je čír?  Nehodlám si meni vlasy, alebo chodi do posilky iba kvôli babe. Ak by som začal s posilovaním ( čo chcem ), alebo si prefarbil hlavu, tak kvôli sebe. Mne je de facto jedno, čo povedia druhí, ale keď sa pozriem ráno do zrkadla, hodnotím sa ja a na tom mi záleží. A myslím že modrá farba mi k hodnoteniu dopomôže. Nielen kvôli fyzickej kráse, ale aj kvôli tomu, čo to obnáša...
A koniec koncov, prečo nie? Blbos na hlave toho druhého dokazuje aj istú dávku rebélie a autonomity ( vyskloňoval som to správne? )
Ze zkušenosti vlastní, mých kamarádek, mojí mamky a spousty jiných ženských, se kterými jsem se setkala v různých situacích. Číro je takový ten kokrhel na  hlavě, vyholená hlava a uprostřed vytvarovaný pruh vlasů....Backy, já Ti to přece nerozmlouvám, patří to prostě k Tvému věku. Za pár let se svému gestu jen usměješ, to je v pohodě, realizuj to, pokud chceš. Vyzkoušet se má všechno, pokud to člověk dělá pro sebe.
To hovoríš iba preto, lebo sa na to pozerᚠčíro zvonku. Tie vlasy predsa v určitom smere dokážu to vnútro...
To je fakt, potkat jedince s modrou hlavou, tak si řeknu, že je to pubertální trdlo.
Povzbudivá definícia pre kompromis. Avšak kompromis, ako sa na neho pozerám ja, je ( alebo by mal by ) rovnováha medzi dobrom mojím a toho druhého...
Ha ha dobro Tvé a dobro toho druhého. Je vidět, že jsi ještě v partnerském vztahu nežil. Už vidím, jak pro sladění toho dobra se vzdᚠfotbalového mistrovství světa, protože v TV dávají zrovna partnerky oblíbený seriál. A tak místo toho budete chodit na společné procházky a TV necháte měsíc vypnutou...... Co ty na to?

 

#596 16. 8. 2006 12:05

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

A čím je potom definovaná vonkajšia nesloboda?
Politický režim....
Vonkajšia nesloboda je daná politickým režimom?
Hovoríš z osobnej skúsenosti?  Čo je čír?  Nehodlám si meni vlasy, alebo chodi do posilky iba kvôli babe. Ak by som začal s posilovaním ( čo chcem ), alebo si prefarbil hlavu, tak kvôli sebe. Mne je de facto jedno, čo povedia druhí, ale keď sa pozriem ráno do zrkadla, hodnotím sa ja a na tom mi záleží. A myslím že modrá farba mi k hodnoteniu dopomôže. Nielen kvôli fyzickej kráse, ale aj kvôli tomu, čo to obnáša...
A koniec koncov, prečo nie? Blbos na hlave toho druhého dokazuje aj istú dávku rebélie a autonomity ( vyskloňoval som to správne? )
Ze zkušenosti vlastní, mých kamarádek, mojí mamky a spousty jiných ženských, se kterými jsem se setkala v různých situacích. Číro je takový ten kokrhel na  hlavě, vyholená hlava a uprostřed vytvarovaný pruh vlasů....Backy, já Ti to přece nerozmlouvám, patří to prostě k Tvému věku. Za pár let se svému gestu jen usměješ, to je v pohodě, realizuj to, pokud chceš. Vyzkoušet se má všechno, pokud to člověk dělá pro sebe.
Počkaj, hovoríš, že vyskúša sa má všetko, čo človek robí pre seba, zároveň však, nie som si istý... Bolo by to nesprávne v inom veku?
To hovoríš iba preto, lebo sa na to pozerᚠčíro zvonku. Tie vlasy predsa v určitom smere dokážu to vnútro...
To je fakt, potkat jedince s modrou hlavou, tak si řeknu, že je to pubertální trdlo.
Ty by si bola taká odvážna, aby si to urobila? Nehovoriac o tom, že je to aj fyzicky náročné - doteraz som nenašiel modrú farbu a sprej nechcem...
Povzbudivá definícia pre kompromis. Avšak kompromis, ako sa na neho pozerám ja, je ( alebo by mal by ) rovnováha medzi dobrom mojím a toho druhého...
Ha ha dobro Tvé a dobro toho druhého. Je vidět, že jsi ještě v partnerském vztahu nežil. Už vidím, jak pro sladění toho dobra se vzdᚠfotbalového mistrovství světa, protože v TV dávají zrovna partnerky oblíbený seriál. A tak místo toho budete chodit na společné procházky a TV necháte měsíc vypnutou...... Co ty na to?
Počkaj, hovoríme o kompromise, alebo o podpapučovstve? Nehodlám sa niečoho vzdáva bez toho, aby som videl snahu u toho druhého...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#597 16. 8. 2006 12:39

lvice
Host

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

A co je podle tebe vnější nesvoboda?
Podle mně je to prostě jen pubertální gesto, ale je to jen můj názor. Je to přece Tvoje hlava, ne moje....
Odvážná, abych si barvila hlavu? Proto, abych vyjádřila svou nezávislost jsem si nepotřebovala barvit hlavu na modro....... Realizovala jsem to jinou formou, např. jsem si chodila vydělávat na brigády, abych byla na rodičích méně finančně vázaná, prosadila jsem si způsob už v 15 letech, jak chci strávit prázdniny a další a další příklady.
Hm, pod pantoflem, ale Backy, ten případ, který jsem Ti předvedla je typický vzor kompromisu. Jsi si jistý, že víš, co je to kompromis v reále?

 

#598 16. 8. 2006 13:25

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

Lvice,
zlatý člověk, co si může dovolit dělat voloviny, ne každému je to dopřáno.
Jen atĄse vyblbne.
Při vší úctě.

Není tady

 

#599 16. 8. 2006 13:34

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

lvice napsal(a):

A co je podle tebe vnější nesvoboda?
Podle mně je to prostě jen pubertální gesto, ale je to jen můj názor. Je to přece Tvoje hlava, ne moje....
Odvážná, abych si barvila hlavu? Proto, abych vyjádřila svou nezávislost jsem si nepotřebovala barvit hlavu na modro....... Realizovala jsem to jinou formou, např. jsem si chodila vydělávat na brigády, abych byla na rodičích méně finančně vázaná, prosadila jsem si způsob už v 15 letech, jak chci strávit prázdniny a další a další příklady.
Hm, pod pantoflem, ale Backy, ten případ, který jsem Ti předvedla je typický vzor kompromisu. Jsi si jistý, že víš, co je to kompromis v reále?

Levica,
tak čo sa mňa týka, ja by som chcel by taký, aby som si to dovolil v akomkožvek veku cool
To, čo si ty hovorila, je typický príklad kompromisu? Kde ustúpila tá partnerka?


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#600 16. 8. 2006 13:51

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: Diskuse k reinkarnaci a víře pro Backyho

backy007 napsal(a):

lvice napsal(a):

A co je podle tebe vnější nesvoboda?
Podle mně je to prostě jen pubertální gesto, ale je to jen můj názor. Je to přece Tvoje hlava, ne moje....
Odvážná, abych si barvila hlavu? Proto, abych vyjádřila svou nezávislost jsem si nepotřebovala barvit hlavu na modro....... Realizovala jsem to jinou formou, např. jsem si chodila vydělávat na brigády, abych byla na rodičích méně finančně vázaná, prosadila jsem si způsob už v 15 letech, jak chci strávit prázdniny a další a další příklady.
Hm, pod pantoflem, ale Backy, ten případ, který jsem Ti předvedla je typický vzor kompromisu. Jsi si jistý, že víš, co je to kompromis v reále?

Levica,
tak čo sa mňa týka, ja by som chcel by taký, aby som si to dovolil v akomkožvek veku cool
To, čo si ty hovorila, je typický príklad kompromisu? Kde ustúpila tá partnerka?

Raz ustúpi jeden, raz ustúpi druhý... aj to je kompromis...


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů