Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 6. 2020 1:35

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Rozejdi se s ním, zaslouží si jinou, ne tak podezíravou.

Říkᚠkámošovi delfínku a není to divné, on jí říká beruško a je to divné. Třeba pro to má stejné historické zdůvodnění jako ty. A profilovka v prádle - lidi si někdy dávají na profil hodně divné věci, tohle je ještě ta mírnější z nich.

Není tady

 

#27 8. 6. 2020 8:27

Bobina68
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2020
Příspěvky: 18

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Kamos delfinek neni ani z ČR, je o 25 starsi, je to spíše můj otec kam si chodím pro rady... mám k nemu důvěru... K pritelovi teda moc ne pravda... furt někomu pise...spíše furt pise jiným ☹Nepodeziram... pouze nahodou vidim ty zprávy ... a obavám se...delfinku rikam i kamaradce - znamena to pro me Dobry pritel....

Není tady

 

#28 8. 6. 2020 8:35

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Bobina68 napsal(a):

Kamos delfinek neni ani z ČR, je o 25 starsi, je to spíše můj otec kam si chodím pro rady... mám k nemu důvěru... K pritelovi teda moc ne pravda... furt někomu pise...spíše furt pise jiným ☹Nepodeziram... pouze nahodou vidim ty zprávy ... a obavám se...delfinku rikam i kamaradce - znamena to pro me Dobry pritel....

No vidíš a on má třeba zase berušku, ke které má větší důvěru než k tobě a chodí si k ní pro rady :-)

Není tady

 

#29 8. 6. 2020 12:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Bobina68 napsal(a):

Kamos delfinek neni ani z ČR, je o 25 starsi, je to spíše můj otec kam si chodím pro rady... mám k nemu důvěru... K pritelovi teda moc ne pravda... furt někomu pise...spíše furt pise jiným ☹Nepodeziram... pouze nahodou vidim ty zprávy ... a obavám se...delfinku rikam i kamaradce - znamena to pro me Dobry pritel....

Tak tohle mluví za vše, ne? Většinou je ten pocit (či šestý smysl) dobrý.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#30 8. 6. 2020 19:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Tak delfínek je ten tvůj kamarád - vzdálený "otec", ale tvůj přítel není delfínek. Už to SKORO začínám chápat! tongue


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#31 8. 6. 2020 20:01

Bobina68
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2020
Příspěvky: 18

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

madr

vrabčák napsal(a):

Tak delfínek je ten tvůj kamarád - vzdálený "otec", ale tvůj přítel není delfínek. Už to SKORO začínám chápat! tongue

Nevím co začínás chápat
Pritel je můj milacek...
Delfinek- je kamaradka a kamarad

Není tady

 

#32 8. 6. 2020 20:03

Bobina68
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2020
Příspěvky: 18

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Proste si pise s jinými ženami dle me je bali..

Není tady

 

#33 8. 6. 2020 20:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

ANO.
Ale není o nic horší než ty.
Když mᚠpotřebu nad tím přemýšlet, ... Jak to slušně napsat: Máte se vůbec aspoň trochu rádi?
va
Když mu lezeš do mobilu a kdoví kam ještě...
Proč???
Tak miluješ ho vůbec?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#34 8. 6. 2020 20:31

Bobina68
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2020
Příspěvky: 18

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

A kde píšu ze mu lezu do mobilu?
Jednou to byla zprava- když jsem mu lepila sklo na mobil a objevilo se to na displeji... podruhe když mi dal mobil do ruky a sedel vedle me... Já nikoho nebalim v tom je ten problem...

Není tady

 

#35 8. 6. 2020 21:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Vztah bez důvěry spěje k zániku, a už sex bokem má nebo ne.. kdyby měl, nedá telefon z ruky.. a už vůbec si nikdo nepřečte zprávy, co mu chodí, natož přítelkyně..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#36 8. 6. 2020 21:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Kdepak. To si jen namlouváš.

A dle rčení 'Podle sebe soudím tebe' bys žádné podezření ani nedůvěru mít neměla.

Takže fakt něco není vpořádku. A to tak, že hodně!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#37 9. 6. 2020 22:30

Krupicka
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2020
Příspěvky: 8

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

do mobilu jsem vlezla bývalýmu přítelovi jednou a poučila jsem se. Bylo to krátce potom, co mě požádal o ruku. Našla jsem tam hned několik takových kamarádek a jen o smskování nešlo sad. Teď už bych se znovu neodvážila, možná lepší nevědět.

Není tady

 

#38 9. 6. 2020 22:45

Bobina68
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2020
Příspěvky: 18

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Radeji byste byla v nevedomosti? Ja ne... pokud chlapovi nestacim,  co s nim? Nevery, nemoci?

Není tady

 

#39 10. 6. 2020 8:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Ano, raději budu v nevědomosti. Než číhat a sjíždět soukromí chlapovi. Jestliže má bokovu a nás dva to nijak neovlivňuje, nechci to vědět a ani řešit. Na to je pro mě moc vzácný, než abych se kvůli takové blbosti připravila o své štěstí. Pokud vztah nefunguje, rozpadne se i bez bokovky, takže něco "vědět" je úplně jedno. Buď hledáte zástupné důvody a nebo důvěřujete a neřešíte. Kdyby mě od své milenky nakazil, tak má průšvih, ne proto, že je nevěrnej, ale proto, že je tak blbej.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#40 10. 6. 2020 11:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Palomito, do písmene souhlasím. Nikdy bych nevlezla do soukromí, nepátrala či něco podobného. Vždy říkám, že v zájmu svého duševního zdraví nechci nic vědět big_smile  Vidím to naprosto přesně jako ty, jak jsi to napsala.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#41 10. 6. 2020 11:37

Krupicka
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2020
Příspěvky: 8

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

nevěra tady je, byla a bude, spíš mě fascinuje, že ostatním ženským nevadí, že lezou jiné do zelí

Není tady

 

#42 10. 6. 2020 12:04

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Lennno, to jsem moc ráda, že v tom nejsem sama wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#43 10. 6. 2020 12:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Krupicko, řekla bych, že mnohé jdou ještě dál a dokonce jim vadí právě to zelí, co mají chlapi doma big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#44 10. 6. 2020 12:22

Pepinka77
♥------
Registrovaný: 10. 6. 2020
Příspěvky: 1

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Aha a me by to vadilo... pokud nebudou priznaky, nebudu patrat... pokud ano prověřit, a vím na cem jsem... me by takový chlap vadil.. teď jsem sama a píšou mi chlapi se seznamky, mají přítelkyně a loudi po me sex, posílají mi i Vaše nahé fotky, a když bych rekla ano, tak by se pomalu rozkrojili... Me osobne kdyby se takto neuctive choval můj budoucí chlap- me by to vadilo...

Není tady

 

#45 10. 6. 2020 12:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Pepinko, mě by to taky vadilo, kdybych to věděla, ale protože jsem ve fázi spokojenosti, žiju v iluzi, že je vše tak jak má být. Nad alternativou, že by mi muž byl nevěrný se ani nezamýšlím. Nekontroluji, nemusí posílat pravidelné reporty kde je a co zrovna dělá, ani nic jiného.. Když mi řekne, že jde na firemní večírek a přespí u své sestry, ptám se rovnou, kam mu mám zavézt druhý den ráno čisté oblečení, zda k sestře nebo do práce, abychom předešli případným nepříjemnostem.. wink
Současný trend seznamek je asi jiný kafe.. ale to prostředí naštěstí vůbec neznám. A jestli se tam někde objevují moje nahé fotky, tak upřímnou soustrast všem big_smile big_smile big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#46 10. 6. 2020 13:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Krupicka napsal(a):

nevěra tady je, byla a bude, spíš mě fascinuje, že ostatním ženským nevadí, že lezou jiné do zelí

Nic není černobílé a tak jednoduché, nikdo neví, co život přinese a opravdu plati "nikdy neříkej nikdy" - ačkoliv o tom může být člověk přesvědčen. Já dosud nikdy nikomu do zelí nevlezla a doufám, že to tak i zůstane, také se mi to nelíbí, ale opravdu nikdo neví, co život přinese. Alespoň v tom jsem se už hodně poučila, že nikdy už neřeknu "to já bych nikdy" - už jsem dostala párkrát za uši, že už to nemám říkat big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#47 10. 6. 2020 13:23

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Palomita napsal(a):

Lennno, to jsem moc ráda, že v tom nejsem sama wink

On k tomu člověk tak nějak dozraje, životem, věkem... asi smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#48 10. 6. 2020 13:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Lennno, přesně big_smile Původně jsem psala, že když jsem byla mladá, svobodná, bezdětná, nezkušená, nešastná... ale pak jsem to radši smazala, ale když už ty, tak já teda taky big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#49 10. 6. 2020 13:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

LENNNA napsal(a):

Nic není černobílé a tak jednoduché, nikdo neví, co život přinese a opravdu plati "nikdy neříkej nikdy" - ačkoliv o tom může být člověk přesvědčen. Já dosud nikdy nikomu do zelí nevlezla a doufám, že to tak i zůstane, také se mi to nelíbí, ale opravdu nikdo neví, co život přinese. Alespoň v tom jsem se už hodně poučila, že nikdy už neřeknu "to já bych nikdy" - už jsem dostala párkrát za uši, že už to nemám říkat big_smile

Podepisuji storstarktummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#50 10. 6. 2020 19:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

Palomita napsal(a):

Vztah bez důvěry spěje k zániku, a už sex bokem má nebo ne.. kdyby měl, nedá telefon z ruky.. a už vůbec si nikdo nepřečte zprávy, co mu chodí, natož přítelkyně..

Také si myslím. Pokud tedy nejde o naprosto otevřený vztah, což evidentně ne.

Ta důvěra (i díky nevědomosti) je velice důležitá. Já už bych ji v tomhle konkrétním případě asi neměla. Ale nejdůležitější je, abyste si promluvili a ty se pak Bobino rozhodla, zda mu věřit nebo ne. Pokud ano, musíš to pustit z hlavy.
Pokud ne, pak ten vztah asi dřív či později skončí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů