Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 7. 6. 2020 0:55

Bobina68
♥------

Mobilni kamaradky meho pritele

Dobry den, mam pritele a zjistila jsem ze velmi casto pise jinym zenam. Znepokojuje me to. Neb kdyz jsem videla fotku na wats apu byla to zena ve spodnim pradle bez hlavy- dle me prostitutka. Pritel ji psal tak co? Zeptala jsem se ho, kdo to je a on rikal ze kamaradka. Honi se mi hlavou ruzne myslenky. Kdyz jsem mu lepila sklo na mobil- psala mu nejaka beruska. Tak jsem zarlivka nebo tu neco nehraje?

Není tady

#2 7. 6. 2020 10:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Mobilni kamaradky meho pritele

To by mi taky vadilo.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#3 7. 6. 2020 10:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Bobino, sama asi dobře tušíš, že tvůj pocit je správny.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#4 7. 6. 2020 11:17

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Todle by mi také vadilo. Kamarádky být pochopitelně můžou, ale ty zcela jistě neposílají takové fotky.

Není tady

#5 7. 6. 2020 11:19

Bobina68
♥------

Když jsem to příteli rekla, ze mi to vadi, řekl mi však ty si pises taky s jinými .... Tak co...
Ano má pravdu píšu si i s jinými muzi... které mám vazne jako kamarady.. jen přes mobil a napiseme si jednou za tyden...
Je to to samé? Ze by si pritel s prostitutkou jen psal? Mám pochybnosti zda je to jen na me urovni- prohodit par slov, nebo jestli jde i o schuzky. Jak k tomu pristoupit..

Není tady

#6 7. 6. 2020 11:38

Bobina68
♥------

Tak ona to mela jako profilovku. A konverzace byla smazana.

Není tady

#7 7. 6. 2020 11:41

Bobina68
♥------

Tu fotku těla bez hlavy mela jako profilovku. To přece podle me je prostitutka v kozenem pradle s useklou hlavou mít jako profilovou fotku. A prostitutka - kamaradka?

Není tady

#8 7. 6. 2020 12:28

Palomita
♥♥♥♥♥--

Co si kdo dá jako profilovku na WA asi přítel neovlivní.. ale pokud má "kamarádku" uloženou jako "berušku", to už je otázka.. jak má uloženou vás, svou přítelkyni? jako "stará"..? Jinak polosvlečená ženská na fotce nemusí hned znamenat prostitutku.. to by byl ku-ev plnej bulvár wink

Není tady

#9 7. 6. 2020 12:30

rina
♥♥♥♥♥♥-

Co ještě potřebuješ vědět?
Kdy a kde?
To už se asi nedozvíš.
Přítel - nepřítel.

Upravil(a) rina (7. 6. 2020 12:31)

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#10 7. 6. 2020 12:49

Bobina68
♥------

No pochybuji ze zensky z bulváru mají fotky na watsapu v pradle s urizlou hlavou- dle me ne nebo s hlavou...bez hlavy aby ji nikdo nepoznal... a kožené pradlo? Rukavice? Divne...kamaradka? Asi ne.. Asi si píšou o dětech ....Ha ha

Není tady

#11 7. 6. 2020 12:52

Bobina68
♥------

rina napsal(a):

Kdy a kde?
To už se asi nedozvíš.
Přítel - nepřítel.

No chtela bych vedet, zda to má jak já, opravdu jen kamaradstvi..,Či sex...
Me rika berusko, te druhé taky ...
Jak poznat nevernika?

Není tady

#12 7. 6. 2020 12:57

Palomita
♥♥♥♥♥--

v bulvaru hlavu mit musi, aby vsichni vedeli o koho jde wink na ruznych diskuzich jsou ikony, kam si zenske foti ruzne casti tela, bez hlavy.. nejcasteji poprsi.. chtela jsem tim rict, ze v dnesni dobe je nahota brana jako bezna soucat vsednich dnu.. to samozrejme nic nemeni na tom, ze si s nimi muze vymenovat ruzne zpravy-fotky.. jen je mozne, ze si s nimi pise zadarmo.. u prostituky by to stalo nemaly peniz wink

Není tady

#13 7. 6. 2020 13:02

Bobina68
♥------

No pokud si s ni nedomlouva sluzbu... jeho otázka tak co? Treba beres?
No budu ho sledovat, mám ale obavy, ze něco skrývá..

Není tady

#14 7. 6. 2020 13:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Zdá se, že jsi ochotná toho tolerovat hodně... sad Já bych s ním být nechtěla. kapitulation

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#15 7. 6. 2020 13:39

Bobina68
♥------

vrabčák napsal(a):

Zdá se, že jsi ochotná toho tolerovat hodně... sad Já bych s ním být nechtěla. kapitulation

Tohle by ti stacilo k rozchodu? No pouze se domnívám ..

Není tady

#16 7. 6. 2020 14:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Bobina68 napsal(a):

Když jsem to příteli rekla, ze mi to vadi, řekl mi však ty si pises taky s jinými .... Tak co...
Ano má pravdu píšu si i s jinými muzi... které mám vazne jako kamarady.. jen přes mobil a napiseme si jednou za tyden...
Je to to samé? Ze by si pritel s prostitutkou jen psal? Mám pochybnosti zda je to jen na me urovni- prohodit par slov, nebo jestli jde i o schuzky. Jak k tomu pristoupit..

Nevěř tomu, že to je prostitutka, ta by neztrácela čas a peníze, aby někomu posílala své fotky smskou zdarma. Prostě si píše s jinými ženami a minimálně po telefonu to není na kamarádské úrovni. Teď jde o to, zda jen po telefonu nebo i ve skutečnosti. A hlavně jde o to, co jsi schopná tolerovat a co ne.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#17 7. 6. 2020 14:49

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Bobina68 napsal(a):

rina napsal(a):

Kdy a kde?
To už se asi nedozvíš.
Přítel - nepřítel.

Jak poznat nevernika?

Máš kamarády nazvané podobnou přezdívkou?

- Gary Smith

Není tady

#18 7. 6. 2020 14:50

Bobina68
♥------

LENNNA napsal(a):

Bobina68 napsal(a):

rina napsal(a):

Kdy a kde?
To už se asi nedozvíš.
Přítel - nepřítel.

Jak poznat nevernika?

Máš kamarády nazvané podobnou přezdívkou?

Ne nemam .. ale kamosovi občas píšu delfinku..

Není tady

#19 7. 6. 2020 15:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Aha, tak to by se ale také možná mohlo brát jako důvěrnější oslovení.

Jinak oslovení Beruško pro všechny - no má to vychytané....

Taky bych to trošku sledovala, popřípadě mu řekla, že Ti to vadí. Pro mě by už vztah v tomto případě nebyl na pohodu, ty pochybnosti jsou nepříjemné. Ale rozchod? To musíš vědět Ty, jaký je jinak, jak jste spolu dlouho, jestli máte děti a tak...

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#20 7. 6. 2020 16:38

Palomita
♥♥♥♥♥--

Judy, proto zásadně nelezu polovičce do mobilu, ani do mailu, ani na jiné zprávy.. smile Jinak fakt záleží na každém, jak je nastavený a jaké oslovení už je pro něj přespříliš intimní a jaké považuje za "kamarádské". Mému muži říká kamarád neustále lásko a miláčku a posílá mu růžové jednorožce s duhou.. big_smile big_smile big_smile vim to, protože mi je manžel sám ukazuje a říká, že se necítí "bezpečně" big_smile big_smile big_smile ae kamarád je jinak nastavený (tím nemyslím sex. orientaci), ale rád si vypisuje a povídá.. je to sranda.. smile

Není tady

#21 7. 6. 2020 18:05

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Bobina68 napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Mám dojem, že na něj vůbec není spolehnutí, už bych mu nevěřila. Ale ani ty bys to s těmi kamarády neměla přehánět. I zadaná žena podle mého názoru může mít kamarády, ale neměla by překračovat jisté hranice, aby z toho partner neměl pocit nejistoty. Když on je samá kamarádka a ty samý kamarád, kdo se v tom propletenci pak má vyznat?!?? dumbom

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#22 7. 6. 2020 18:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Judy, proto zásadně nelezu polovičce do mobilu, ani do mailu, ani na jiné zprávy.. smile Jinak fakt záleží na každém, jak je nastavený a jaké oslovení už je pro něj přespříliš intimní a jaké považuje za "kamarádské". Mému muži říká kamarád neustále lásko a miláčku a posílá mu růžové jednorožce s duhou.. big_smile big_smile big_smile vim to, protože mi je manžel sám ukazuje a říká, že se necítí "bezpečně" big_smile big_smile big_smile ae kamarád je jinak nastavený (tím nemyslím sex. orientaci), ale rád si vypisuje a povídá.. je to sranda.. smile

big_smile

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#23 7. 6. 2020 19:04

Bobina68
♥------

vrabčák napsal(a):

Bobina68 napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Mám dojem, že na něj vůbec není spolehnutí, už bych mu nevěřila. Ale ani ty bys to s těmi kamarády neměla přehánět. I zadaná žena podle mého názoru může mít kamarády, ale neměla by překračovat jisté hranice, aby z toho partner neměl pocit nejistoty. Když on je samá kamarádka a ty samý kamarád, kdo se v tom propletenci pak má vyznat?!?? dumbom

Ano chapu...mu rikam delfi jakoze pritel.... kamarad.. ale sex s nim ani s jinyma nemam... ani me jini nevzrusuji a nepisu si s nimi o sexu...

Není tady

#24 7. 6. 2020 23:49

rina
♥♥♥♥♥♥-

Tak vo co go?!?va

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#25 8. 6. 2020 0:16

Bobina68
♥------

No jde o to jestli to má pritel stejne- ve vsi slusnosti... nebo loudi sex či má

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí