Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 4. 2020 10:05

Kaaaja
♥------
Registrovaný: 24. 12. 2019
Příspěvky: 3

Nosíte rukavice?

Kvůli koronaviru musíme nosit na veřejnosti zakrytý nos a ústa. ale zajímalo by mě jestli někdo používáte i rukavice a pokud ano, jaké? V těch gumových se mi okamžitě zpotí ruce a když si je pak sundám, mám  je rozmočené jako bych usnula ve vaně big_smile Zkusila jsem kožené a spokojenost. Proto jsem si rovnou pořídila úplně nové jen s tenkou podšívkou kvůli jednoduššímu oblékání a svlékání. Před dvěma týdny mi přišly z E shopu. Černé dlouhé až k lokti abych byla za dámičku "D. Jsou tak těsné a perfektně kopírují tvar ruky jako druhá kůže. Jde v nich ovládat mobil, proto je mám celý den a vůbec je nesundavám! big_smile Doma je potom otřu dezinfekčním ubrouskem a ošetřím přípravkem na kůži. Před chvílí jsem přišla domů a ještě je mám na sobě. Krém na kůži musí zaschnout takže píšu v nich. Venku je to přes den spíš na krátký rukáv, ale ráno je v nich příjemně Přítel mě najednou všude chce vodit za ruku a pořád mluví o tom jak krásně kůže voní. Abych ho překvapila, na rande s ním chodím pokaždé v něčem koženém. Díky novým koženým rukavicím jsem přišla na jeho tajemství a když je mám na sobě nespustí ze mě oči. Vlastně spíš z mých kožených rukou big_smile  Využívám toho že skoro všichni nosíme rukavice kvůli ochraně, a chci vypadat v rámci možností elegantně. Navíc je to afrodiziakum pro partnera. Máte někdo stejnou zkušenost jako já?

Není tady

 

#2 9. 4. 2020 12:11

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Nosíte rukavice?

Ano, rukavice dle potřeby a osobního uvážení nosím. Jednorázové. A rovnou říkám, že případný odkaz nekompromisně mažu!

Není tady

 

#3 9. 4. 2020 14:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nosíte rukavice?

Nemělo to přijít na sexuologickou místo na pavlač? big_smilevissla


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4 9. 4. 2020 14:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nosíte rukavice?

No, to je kožený! hmm


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5 12. 4. 2020 7:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nosíte rukavice?

Kaaaja napsal(a):

Kvůli koronaviru musíme nosit na veřejnosti zakrytý nos a ústa. ale zajímalo by mě jestli někdo používáte i rukavice a pokud ano, jaké? V těch gumových se mi okamžitě zpotí ruce a když si je pak sundám, mám  je rozmočené jako bych usnula ve vaně big_smile Zkusila jsem kožené a spokojenost. Proto jsem si rovnou pořídila úplně nové jen s tenkou podšívkou kvůli jednoduššímu oblékání a svlékání. Před dvěma týdny mi přišly z E shopu. Černé dlouhé až k lokti abych byla za dámičku "D. Jsou tak těsné a perfektně kopírují tvar ruky jako druhá kůže. Jde v nich ovládat mobil, proto je mám celý den a vůbec je nesundavám! big_smile Doma je potom otřu dezinfekčním ubrouskem a ošetřím přípravkem na kůži. Před chvílí jsem přišla domů a ještě je mám na sobě. Krém na kůži musí zaschnout takže píšu v nich. Venku je to přes den spíš na krátký rukáv, ale ráno je v nich příjemně Přítel mě najednou všude chce vodit za ruku a pořád mluví o tom jak krásně kůže voní. Abych ho překvapila, na rande s ním chodím pokaždé v něčem koženém. Díky novým koženým rukavicím jsem přišla na jeho tajemství a když je mám na sobě nespustí ze mě oči. Vlastně spíš z mých kožených rukou big_smile  Využívám toho že skoro všichni nosíme rukavice kvůli ochraně, a chci vypadat v rámci možností elegantně. Navíc je to afrodiziakum pro partnera. Máte někdo stejnou zkušenost jako já?

Vidis a v tech gumovych rukavicich musi prodavacka vydrzet po cely den.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 12. 4. 2020 9:31

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nosíte rukavice?

Kaaaja napsal(a):

Kvůli koronaviru musíme nosit na veřejnosti zakrytý nos a ústa. ale zajímalo by mě jestli někdo používáte i rukavice a pokud ano, jaké? V těch gumových se mi okamžitě zpotí ruce a když si je pak sundám, mám  je rozmočené jako bych usnula ve vaně big_smile Zkusila jsem kožené a spokojenost. Proto jsem si rovnou pořídila úplně nové jen s tenkou podšívkou kvůli jednoduššímu oblékání a svlékání. Před dvěma týdny mi přišly z E shopu. Černé dlouhé až k lokti abych byla za dámičku "D. Jsou tak těsné a perfektně kopírují tvar ruky jako druhá kůže. Jde v nich ovládat mobil, proto je mám celý den a vůbec je nesundavám! big_smile Doma je potom otřu dezinfekčním ubrouskem a ošetřím přípravkem na kůži. Před chvílí jsem přišla domů a ještě je mám na sobě. Krém na kůži musí zaschnout takže píšu v nich. Venku je to přes den spíš na krátký rukáv, ale ráno je v nich příjemně Přítel mě najednou všude chce vodit za ruku a pořád mluví o tom jak krásně kůže voní. Abych ho překvapila, na rande s ním chodím pokaždé v něčem koženém. Díky novým koženým rukavicím jsem přišla na jeho tajemství a když je mám na sobě nespustí ze mě oči. Vlastně spíš z mých kožených rukou big_smile  Využívám toho že skoro všichni nosíme rukavice kvůli ochraně, a chci vypadat v rámci možností elegantně. Navíc je to afrodiziakum pro partnera. Máte někdo stejnou zkušenost jako já?

Naštěstí ne lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7 12. 4. 2020 10:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nosíte rukavice?

No to by u nás v Jednotě padli na p*del, kdybych tam v nich přišla :-).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8 12. 4. 2020 16:59

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Nosíte rukavice?

AndreaP. napsal(a):

...rovnou říkám, že případný odkaz nekompromisně mažu!

tummenupp

Není tady

 

#9 12. 4. 2020 17:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nosíte rukavice?

Judyna napsal(a):

No to by u nás v Jednotě padli na p*del, kdybych tam v nich přišla :-).

va Z obdivu k tobě, nebo by snad pochybovali o tvém zdravém rozumu?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10 12. 4. 2020 18:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nosíte rukavice?

Kdybych tam přišla v kožených černých rukavicích až po loket?
Určitě to druhé smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů