Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 11. 5. 2006 9:26

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Tak to zní fakt děsně,.......... pořídila jsem si chlapa!   usch
Bohužel, něco na tom pravdy je.
Pes je teda zlatej ........

Není tady

 

#52 11. 5. 2006 9:58

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

No ja neviem, pozrite sa, ake su preplnene utulky.....:-))))

Teda to na margo tej zodpovednosti za "psa".....


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#53 11. 5. 2006 10:48

Fle
Host

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Rouss napsal(a):

Ahoj,děkuju Vám všem za odpovědi a pomoc,moc moc jsem přemýšlela.Nejdříve jsem si řekla,že s ním ještě promluvím,ale jen mlčí a neví co mi má říct,on asi vůbec nechápe oč mi jde.že já jsem ta co dává,ale nic nedostává(ve vztahu),neumí se mnou komunikovat,dodnes(jsme s polu 10 let)nevím co se mu na mě a našem vztahu líbí a co by rád změnil(ptala jsem se,ale opět nic).Tak jsem došla k rozhodnutí rozvodu,(mám ho delší dobu připravený)jen si myslím,že je jednodušší odcházet od někoho k někomu,vím stoprocentně,že kdybych někoho měla,nebyla bych s manželem už dávno.pa všem

Rouss, panebože, nerouhej se, ty si opravdu myslíš, že ten druhý bude lepší???
Víš co, pomineme psychopaty,alkoholiky, nesnesitelné žárlivce, násilníky atd...
Moje mamka mi říkala, že každý chlap Tě něčím, promiň, sere... Jeden Tě štve chybou X a druhý Y.. to je jedno. Na čem záleží a poznáš, že Tě má ten chlap OPRAVDU RÁD?  je to, že ti PŘEJE ! Má radost, že sis třeba něco koupila a že ty mᚠradost, že mᚠdobrou náladu, vyslechne tvoje nářky "třeba z práce", polituje apod.... I pan doktor Plzák, napsal, že chlapi jsou jako kocouři, přijdou z lovu domů a chtějí měkký polštářek a chvíli klid...
Varuju Tě před rozvodem ! Ve většině případech žena,které bude vadit na druhém muži zase něco jiného, sníží jaksi svoje nároky (nechce se podruhé rozváděl, má už věk a závazky...) a tomu druhému "odpustí" více než tomu prvnímu, předešlá trápení se ji pak mohou zdát jako prkotiny.... Jsi jěště mladá a jistě hezká žena plná síly, ale věř mi, že po třicítce to půjde  pomalu a jistě dolů cugrunt a tak jestli mᚠdocela hodného muže, ale je holt letorou flegmatik a ne cholerik, vykašli se na rozvod

 

#54 11. 5. 2006 11:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

faf napsal(a):

No ja neviem, pozrite sa, ake su preplnene utulky.....:-))))

Teda to na margo tej zodpovednosti za "psa".....

A jak by teprve byly přeplněné útulky, kam bys mohla odložit chlapa...big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 11. 5. 2006 11:53

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

helena napsal(a):

faf napsal(a):

No ja neviem, pozrite sa, ake su preplnene utulky.....:-))))

Teda to na margo tej zodpovednosti za "psa".....

A jak by teprve byly přeplněné útulky, kam bys mohla odložit chlapa...big_smile

vsak praaave. :-))))))


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#56 11. 5. 2006 11:55

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Fle napsal(a):

Rouss napsal(a):

Ahoj,děkuju Vám všem za odpovědi a pomoc,moc moc jsem přemýšlela.Nejdříve jsem si řekla,že s ním ještě promluvím,ale jen mlčí a neví co mi má říct,on asi vůbec nechápe oč mi jde.že já jsem ta co dává,ale nic nedostává(ve vztahu),neumí se mnou komunikovat,dodnes(jsme s polu 10 let)nevím co se mu na mě a našem vztahu líbí a co by rád změnil(ptala jsem se,ale opět nic).Tak jsem došla k rozhodnutí rozvodu,(mám ho delší dobu připravený)jen si myslím,že je jednodušší odcházet od někoho k někomu,vím stoprocentně,že kdybych někoho měla,nebyla bych s manželem už dávno.pa všem

Rouss, panebože, nerouhej se, ty si opravdu myslíš, že ten druhý bude lepší???
Víš co, pomineme psychopaty,alkoholiky, nesnesitelné žárlivce, násilníky atd...
Moje mamka mi říkala, že každý chlap Tě něčím, promiň, sere... Jeden Tě štve chybou X a druhý Y.. to je jedno. Na čem záleží a poznáš, že Tě má ten chlap OPRAVDU RÁD?  je to, že ti PŘEJE ! Má radost, že sis třeba něco koupila a že ty mᚠradost, že mᚠdobrou náladu, vyslechne tvoje nářky "třeba z práce", polituje apod.... I pan doktor Plzák, napsal, že chlapi jsou jako kocouři, přijdou z lovu domů a chtějí měkký polštářek a chvíli klid...
Varuju Tě před rozvodem ! Ve většině případech žena,které bude vadit na druhém muži zase něco jiného, sníží jaksi svoje nároky (nechce se podruhé rozváděl, má už věk a závazky...) a tomu druhému "odpustí" více než tomu prvnímu, předešlá trápení se ji pak mohou zdát jako prkotiny.... Jsi jěště mladá a jistě hezká žena plná síly, ale věř mi, že po třicítce to půjde  pomalu a jistě dolů cugrunt a tak jestli mᚠdocela hodného muže, ale je holt letorou flegmatik a ne cholerik, vykašli se na rozvod

Tyyy jo, Fle, ty si ale optimistka......


Ja to vidim celkom inak, za prve, dolu to po 30tke moze ist celkom pomalicky, zivot v 50tke predsa nekonci, napriklad.

Amas pravdu, vsetci ( dokonca aj chlapi ) sme len ludia a mame kazdy svoje chyby. Cize partner nikdy nebude idealny. Rozdiel je, ci ma chyby, s ktorymi sa viem zmierit a nie su az take dolezite, alebo ide o zasadnu nezhodu nasich povah a zasadne chyby.... Zit cely zivot v neuspokojivom vztahu je vlastne pomala a muciva smrt....


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#57 11. 5. 2006 13:18

Fle
Host

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

faf napsal(a):

Fle napsal(a):

Rouss napsal(a):

Ahoj,děkuju Vám všem za odpovědi a pomoc,moc moc jsem přemýšlela.Nejdříve jsem si řekla,že s ním ještě promluvím,ale jen mlčí a neví co mi má říct,on asi vůbec nechápe oč mi jde.že já jsem ta co dává,ale nic nedostává(ve vztahu),neumí se mnou komunikovat,dodnes(jsme s polu 10 let)nevím co se mu na mě a našem vztahu líbí a co by rád změnil(ptala jsem se,ale opět nic).Tak jsem došla k rozhodnutí rozvodu,(mám ho delší dobu připravený)jen si myslím,že je jednodušší odcházet od někoho k někomu,vím stoprocentně,že kdybych někoho měla,nebyla bych s manželem už dávno.pa všem

Rouss, panebože, nerouhej se, ty si opravdu myslíš, že ten druhý bude lepší???
Víš co, pomineme psychopaty,alkoholiky, nesnesitelné žárlivce, násilníky atd...
Moje mamka mi říkala, že každý chlap Tě něčím, promiň, sere... Jeden Tě štve chybou X a druhý Y.. to je jedno. Na čem záleží a poznáš, že Tě má ten chlap OPRAVDU RÁD?  je to, že ti PŘEJE ! Má radost, že sis třeba něco koupila a že ty mᚠradost, že mᚠdobrou náladu, vyslechne tvoje nářky "třeba z práce", polituje apod.... I pan doktor Plzák, napsal, že chlapi jsou jako kocouři, přijdou z lovu domů a chtějí měkký polštářek a chvíli klid...
Varuju Tě před rozvodem ! Ve většině případech žena,které bude vadit na druhém muži zase něco jiného, sníží jaksi svoje nároky (nechce se podruhé rozváděl, má už věk a závazky...) a tomu druhému "odpustí" více než tomu prvnímu, předešlá trápení se ji pak mohou zdát jako prkotiny.... Jsi jěště mladá a jistě hezká žena plná síly, ale věř mi, že po třicítce to půjde  pomalu a jistě dolů cugrunt a tak jestli mᚠdocela hodného muže, ale je holt letorou flegmatik a ne cholerik, vykašli se na rozvod

Tyyy jo, Fle, ty si ale optimistka......


Ja to vidim celkom inak, za prve, dolu to po 30tke moze ist celkom pomalicky, zivot v 50tke predsa nekonci, napriklad.

Amas pravdu, vsetci ( dokonca aj chlapi ) sme len ludia a mame kazdy svoje chyby. Cize partner nikdy nebude idealny. Rozdiel je, ci ma chyby, s ktorymi sa viem zmierit a nie su az take dolezite, alebo ide o zasadnu nezhodu nasich povah a zasadne chyby.... Zit cely zivot v neuspokojivom vztahu je vlastne pomala a muciva smrt....

Jo jo Faf, taky mᚠpravdu, je to složitý a nakonec je to stejně všechno ve vzájemné lásce. I kdyby byl někdo milionový a zlatý, jak ho nemᚠv srdíčku, může se stejně stavět na hlavu...
Já jenom myslela, aby se Rouss neukvapila .... Když si vzpomenu na svoje začátky manželství... Bože můj, prvních 6 let to byla Italie, rozvodovými papíry jsem mávala každý rok. Manžel pracoval v pohostinství , chodil domů po půlnoci, když měl volno, chodil s kamarády na ryby , až jsem mu jednou vyhodila pruty z okna ,  jěště, že jsem nikoho dole nazabila... Navíc máme úplně rozdílné povahy .. Ale, když jsem byla v průseru, vždy mně pomohl...
A teď po 20ti letech jsem ráda, že na ty ryby vypadne a já si můžu v klidu přečíst knížku

 

#58 12. 5. 2006 10:50

Verča
♥♥♥♥---
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 285

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Evo36,
můj manžel také přestal dávat peníze a poslední rok úplně. Jen platil nájem a dával peníze synovi. U něj se ani nestřídaly nálady s přívalama emocí - on žádné neměl. Stále jen "studeno" a ticho - nesnesitelné. Další společný jev - můj manžel by také zůstal v tom "čumákově" napořád. Když jsem podala žádost o rozvod a pak se odstěhovala, tak jen s úšklebkem prohlásil, že se diví, že jsem "to" vydržela tak dlouho. To znamená, že byl chladný úmyslně a jen se užíral vevnitř svou nenávistí a zlobou ke mně, což si za tu dlouhou dobu v sobě vypěstoval....
Také nechával problémy vyhnít - a na to holky bacha !  Žere to čas a ani se nevšimneš a další roky jsou v háji....!

Tenhle typ mužů je velmi nebezpečný !!! Rozchody s nima jsou velmi zdlouhavé a roky utíkají. Dnes bych to řešila jinak a nečekala bych na "zázraky". Prostě bych řvala tak dlouho, až bych z něj nějakou odpověď vypáčila. Rozhodně je škoda těch let, co se takové rozchody táhnou jen proto, že takoví muži jen MLČÍ a NEMLUVÍ. Než zjištíš, co mají opravdu v hlavě, trvá to hrozně dlouho.........

Když je chlap alkoholik nebo cholerik, je to sice špatný, ale je to rychlý. Dostaneš pár facek, sbalíš kufry a je vyřešeno.....Ale ti  zašprajclí NEMLUVOVÉ - to se špatně odchází od muže, který v podstatě "jenom" mlčí  - ale k životu to opravdu NENÍ..... http://www.moje-rodina.cz/smajlici/G423660.gif

Upravil(a) Verča (12. 5. 2006 10:53)

Není tady

 

#59 12. 5. 2006 11:23

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Verča: To ten můj ani nedával na nájem nebo dítku. (A já byla taková hlupaňa, že jsem mu věřila, že nemá. Ani jsem nechtěla nejdřív, aby se vzchopil a našel si práci, když podnikání vede od pěti k nule. To až později a to byl oheň na střeše.) .... Já nechápu, co z toho ti chlapi mají, že si dusí pocity v sobě a tu partnerku nechávají v nevědomosti. Já dneska taky už nechodím kolem nového partnera po špičkách,ale když se mi něco nezdá, tak se zeptám. A mám přitom na mysli hlavně to, co chci já a jak se cítím já. Jasně, že se ho nechci dotknout a snažím se ho pochopit. A on mě taky, takže nakonec se dohodneme. Ale už nehodlám zjišovat sáhodlouze, co má ten druhý v hlavě. Ani náhodou. Jestil se mu něco nelíbí, tak a to vyklopí a můžeme na tom pracovat, nebo se můžeme rozejít. Ale mlčet? To je o ničem.

A víš co? Mně strašně pomohla moje máma, o který vím, že nevěru celkem odsuzuje. Sama nevěrná nebyla a tak nějak ona toho fakt není schopná. Když jsem se jí svěřila, že můj BM mě vlastně drží na uzdě mou přes deset let starou nevěrou, tak trochu koukala, ale dokázala pochopit, co se mi to vlastně stalo. A řekla mi něco, co mě hodně povzbudilo: "Tak dlouhý trest jako ty nemají ani vrazi. Nezasloužíš si to." A to mi dodalo sílu s tím bojovat a přestat se utápět ve výčitkách. Ona to je pravda, že za nevěru mohou vždy oba ti legitimní partneři. Já třeba svému BM jeho nevěru nezazlívám, i to chápu. Hledal to, co u mě neměl - obdiv, neschopnou ženu, kterou by mohl ochraňovat, která by si s ledasčím neporadila. A to já nejsem. (Nejsem typ mužatky, mám ráda, když k chlapovi můžu vzhlížet, ale musí být proč. Můj hodně žárlil, i když nebylo proč, pořád nějaký narážky, výslechy....to se pak těžko vzhlíží.) Jen nechápu, proč to manželství nechtěl ukončit, i když jsem mu jasně říkala, jestli cítí, že to k ničemu není, a řekne a půjdeme od sebe. Ani jsem ho nenutila, aby uvedl důvod (to je věc názoru, co jednomu vadí, je druhému jedno)..... a on mi krmil uši tím jeho "Vždy já tě mám rád."...a asi i měl, snažil se nejspíš, ale přes tu nevěru se přenést nedokázal, to byla pro jeho sebevědomí hrozná rána a on nedokázal pochopit, proč se to stalo, nedokázal odpustit a mě chtěl vlastnit....takže když jsem se zpozdila 20 minut, protože jsem cestou ze solárka luxovala jeho auto (používal ho hlavně on, já tak jednou do měsíce), tak se hned obořil ve zlém....to je špatný.....(no už jsem to pak nikdy nevyluxovala, kdyby měl na podlaze kupy hnoje, tak ne).

Není tady

 

#60 12. 5. 2006 11:56

Verča
♥♥♥♥---
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 285

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Evo36,
tak nevím, co je horší, jestli žárlivecké scény po půl hodině zpoždění nebo to, když přijde partner domů za 3 dny  a druhý se ho ani nezeptá  kde byl(a) ?

Škoda, že mě nikdo neřekl tu krásnou větu jako Tvoje maminka. I dnes jí za to děkuju a jsem opět o mnoho klidnější. Pykala jsem za svou "chybu" 15 let a to opravdu pykají snad jen vrazi.....to mě nenapadlo.

No, já si zase říkám, že všechno špatný je pro něco dobrý a jsem i ráda za takové zkušenosti. Platí u mně přesně : co tě nezabije, to tě posílí.....

Opět se nad Tvým psaním usmívám a jsem ráda, že nejsem žádná vyjímka. Můj manžel si našel  stejný typ jak Tvůj. Ubohou chudinku, uklízečku, co k němu vzhlíží jako k polobohovi a NIC po něm nechce, dokonce ani peníze, jen mu oddaně slouží - pere, vaří, uklízí a je ráda, že se může po jeho boku ukazovat na veřejnosti.... Oba jsou nyní spokojení.
Tak tohle kdybych věděla, tak bych mu rovnou řekla, že takový postoj u mně nikdy nenajde, že jsem pro rovné partnertství a ne pro vztah typu : pán + pes .

Do druhého manželství se už nehrnu, ale mám přítele na víkendy a přes týden jsem sama svobodná a mám své soukromí. Je to fajn...a hlavně si říkáme s přítelem, co se komu líbí a nelíbí a kolikrát se divím, jak se pletu, když si myslím , že ho trápí "něco" a když se vymluví, tak zjistím, že je to něco úplně jiného - řeší se a je JASNO.
Když mi přítel říkal, že mě má rád a že mu na mně záleží a podobná slova, tak mi to znělo jako rajská hudba a za to bych mu odpustila snad všechny jeho chyby ....

Každé týrání je fujtajbl , ale myslím si, že to psychické týrání je horší než to fyzické.
Psychické týrání je pomalé a s trvalými následky. Minimálně je sebevědomí ženy na bodu mrazu pod nulou.....

Je fajn, že nějaká spravedlnost - boží mlýny -  existuje , že jsme dokázaly odejít od takových ňoumů a nemluvů a je nám lépe....http://www.moje-rodina.cz/smajlici/G423650.gif

Upravil(a) Verča (12. 5. 2006 11:57)

Není tady

 

#61 12. 5. 2006 12:40

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Tolerance nebo nezájem o druhého?

Verča: smile Můj si zase našel vyučenou švadlenu, t.č. na mateřské, přivydělávající si jako go-go tanečnice. On anglicky trošku umí (domluví se), já se domluvím velmi dobře (mám státnice a dělám tlumočnici) nejen anglicky, ale i německy, tanečnice zvládá stěží češtinu. On řídí auto, já řídím auto, ona řídit neumí. On má střední školu, já taky a dělám si vysokou při práci, ona je vyučená....No prostě ona mu dokáže dát ten obdiv. A já mu to přeju, vždy a je šastný.

A k tomu nezájmu - i u nás to vyslýchání pak přešlo v nezájem a řeči typu "je mi jedno, co děláš, kde a s kým"...Když jsem měla přijet třeba za tři dny odněkud, tak se ani neobtěžoval, aby byl doma. Jen mě pak sprdnul, že se mu ani neozvu, když přijdu domů. (A to věděl, kdy přijdu. Jenže když nebyl doma, tak jsem se nevázala a šla k našim, pak ke kámošce. Co doma? Koukat do čtyř zdí?) Takže u nás to bylo taky takové, myslím, že v té době si už našel novou partnerku, jen prostě chtěl mít asi doma servis a jí tak bokem. Musím se smát, když si vzpomenu, jak jsem s ním mluvila asi 4 měsíce po mém odchodu, kdy on už bydlel s ní a stále mi tvrdil, že s ní jenom bydlí. Že ona mu platí půl nájmu a vyjde mu to levněji. (ha ha, asi mě měl za úplnou naivku). A já se ptala, co by dělal, kdybych se tedy chtěla vrátit, jestli by jí jako vyhodil nebo co (chtěla jsem vědět reakci, ne se vážně vrátit). A on mi jen řekl: "Já bych si TO nějak vyřešil. O to se nestarej. Já si TO vyřeším." Je mi jí líto. Buď by si to fakt vyřešil a vyrazil jí (to by tedy byla láska) a nebo je to takovej blbec, že ani neumí říct "Ne, nevyrazím ji, miluju jí a ty jsi pasé."....Celou dobu, co jsem pryč, mám pocit, že on si ji rychle nastěhoval jako náhražku za mne. Nahrávají mi jeho SMSky, které mi psal pár měsíců po odchodu (a už bydlel s ní). Psal mi "Všude kolem cítím tebe, je mi moc, moc smutno. Pokoušel jsem se to všelijak zahnat, ale nejde to. Dokonce i spím v tvé posteli, abych tě cítil. Mám tě moc rád."....Já ho fakt nechápala a ani dneska tomu nerozumím. K tomu, když mě viděl, tak mi pořád říkal, jak mi s čímkoli pomůže a že mám nové boty a tak...prostě si mě všímal. (Já nechtěla, bylo mi to nepříjemný.) Přestal, až když jsem na babinet napsala téma "BM mě asi zase šmíruje"......to bylo loni na podzim. Od tý doby mám klid. Tak snad se smířil, že už se nikdy nevrátím, když se teď hodlá ženit s tanečnicí....doufám. A jí lituju.

Vztah s přítelem ti moc přeju, je pěkný najít taky jiný typ, než byli ti naši dva. Taky jsem snad našla. Ještě uvidím, co přinese čas. Zatím to je fajn, i když mráčky se vyskytnou. Ahojky.

Upravil(a) Eva36 (12. 5. 2006 12:41)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů