Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#201 5. 6. 2006 21:05

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: Zlatá vajíčka

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Slunicko ahojky tak sme konecne na sebe narazily on line big_smile  zada mne asi zabijou ale cvicim kazdej den ale dyl jak 10minut to nedelam.Nebavi mne to styrka sad .

Záda jsou potvůrky,mě už se taky dneska ozývají. dumbom  Že jsme obě on line je fajn,ale Ty seš rychlejší.Mě to psaní už jde rychleji než na začátku,ale pořád to není ono. grater

ja pisu rychleji protoze nepisu carky a hacky big_smile  No a porodnika sem nepozvracela ten byl uplne v jinych telesnych partiich smile  Ale Andrej mi drzel mysticku u pusy usch  rock

Tak to byl Andrej hodnej! Suzíku,já jsem taková nezkušená-kdeže byl ten porodník? lol Já šavlím docela
ztěžka a u porodu si to vůbec neumím představit!

Není tady

#202 5. 6. 2006 21:06

Marieanna
♥♥♥♥♥--

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Ukazovala jsem své mladší dceři tyto stránky, jak si spolu dopisujeme a podporujeme se.     tummenupp     Je jí 23 a zhubla během půl roku 18kg.Mám Vám to prý napsat.Zhubla bez prášků,ale co dělala opravdu nevím,i když možná vím.Odstěhovala se do svého nového bytečku a i když jen o pár poschodí dolů,přece jen chyběla maminčiná strava.  wink   Ale pššš, ona to neuzná  :lol

Jo jo,ve 23 sem vazila 55 kilo a kdyz sem byla fakt tlusta tak 57 big_smile  pro mne ale nikdy problem zhubnout nebyl ovsem po tehotenstvi se to zmenilo,a to proto ze to mam v sobe naladovany infuzema.Takze na chemii se musi zase chemicky lol  ja mnela moc blby tehotenstvi do 5 minut bylo ze mne vsechno venku co jsem snedla,zvracela jsem treba 20krat denne cely tehotenstvi a na porodnim stole taky jeste usch takze mne ladovaly vyzivama abych to vubec prezila a zvladla sjuk

Nojo Suzy,jenže tahle dcera má tu smůlu že má moje sklony k obezitě.Před tím než zhubla vážila to samé co já ,než jsem začala s meridii.Když odečteš 18kilo,co dala dolů,při výšce asi 173cm a věku 23let,žádná sláva  grater   Minulý týden prodělala zánět žil,brala nějaké tablety a lékařka jí doporučila operaci nohou.Má hodně velké křečáky.Ale nejdříve musí ještě pár kilo schodit.Čeká proto co se mnou udělá meridie a prý by si jí taky koupila.A to nemá žádné děcko. Taky jí to nezávidím  hmm

Není tady

#203 5. 6. 2006 21:12

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Ukazovala jsem své mladší dceři tyto stránky, jak si spolu dopisujeme a podporujeme se.     tummenupp     Je jí 23 a zhubla během půl roku 18kg.Mám Vám to prý napsat.Zhubla bez prášků,ale co dělala opravdu nevím,i když možná vím.Odstěhovala se do svého nového bytečku a i když jen o pár poschodí dolů,přece jen chyběla maminčiná strava.  wink   Ale pššš, ona to neuzná  :lol

Jo jo,ve 23 sem vazila 55 kilo a kdyz sem byla fakt tlusta tak 57 big_smile  pro mne ale nikdy problem zhubnout nebyl ovsem po tehotenstvi se to zmenilo,a to proto ze to mam v sobe naladovany infuzema.Takze na chemii se musi zase chemicky lol  ja mnela moc blby tehotenstvi do 5 minut bylo ze mne vsechno venku co jsem snedla,zvracela jsem treba 20krat denne cely tehotenstvi a na porodnim stole taky jeste usch takze mne ladovaly vyzivama abych to vubec prezila a zvladla sjuk

Nojo Suzy,jenže tahle dcera má tu smůlu že má moje sklony k obezitě.Před tím než zhubla vážila to samé co já ,než jsem začala s meridii.Když odečteš 18kilo,co dala dolů,při výšce asi 173cm a věku 23let,žádná sláva  grater   Minulý týden prodělala zánět žil,brala nějaké tablety a lékařka jí doporučila operaci nohou.Má hodně velké křečáky.Ale nejdříve musí ještě pár kilo schodit.Čeká proto co se mnou udělá meridie a prý by si jí taky koupila.A to nemá žádné děcko. Taky jí to nezávidím  hmm

Tak a se k nám s Tebou taky přidá.Bude nás víc nebudem se bát váhy nic. Stejně je dobrá,tak jí to vyřiď! tummenupp

Není tady

#204 5. 6. 2006 21:26

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Určitě jí to dám přečíst,je mi tady holky s vámi moc fajn,vlastně jsme se nikdy neviděly,já vás znám pár dní a přitom mám pocit,jako kdyby jsme spolu prožily kus života.   tummenupp  Tak dobrou noc a ráno další kilíčko a je fuč!!!  rock

Není tady

#205 5. 6. 2006 21:31

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Marieanna napsal(a):

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

ja byt ji tak na nic necekam a nasadim co nejdriv meridii treba jen na jeden mesic zatim ale at muze co nejdriv na operaci.A az se da doporadku tak pak at si vybere v klidu jakej zpusob hubnuti ji bude vyhovovat no ne?

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#206 5. 6. 2006 21:36

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Slunicko no ja zvracim taky strasne nerada takze si prestav ze se rano vzbudis utikas na zachod a pak uz tam vysilenim sedis celej den na zemi protoze porad zvracis i kdyz se jen napijes.No byla to hruza a do dnes nepochopim ty anorekticky jak si dobrovolne vyvolavaji zvraceni.Mne vzdycky pak odvezly do nemocnice,napichly infuzi a ze az mne odpoji tak uz to bude v poradku.Fajn,odpojily,a ja do 5 minut zvracela.Hmmm proste sem si to uzila.Nastrkaly do mne tolik hnusu a umelych vyziv ze ikdyz sem blila vesele dal pribrala jsem 18! kilo.To bych ja vzivote nepribrala ani kdybych se cpala od rana do vecera ,protoze zase takovej zravec nejsem.A ted to musim pracne davat dolu sad

Není tady

#207 5. 6. 2006 21:37

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Určitě jí to dám přečíst,je mi tady holky s vámi moc fajn,vlastně jsme se nikdy neviděly,já vás znám pár dní a přitom mám pocit,jako kdyby jsme spolu prožily kus života.   tummenupp  Tak dobrou noc a ráno další kilíčko a je fuč!!!  rock

Dobrouuu,no a ono mozna nebude rano kilicko dole ale nejaky to dekourcite jooo:mam digi vahu takze to poctive hlidam rock  ale prvni dny to slo vlastne po kilech takze ty mozna to budes dole mit.Tak hezky sny o tom jak sme sexy v plavkach lol

Není tady

#208 5. 6. 2006 21:48

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Slunicko no ja zvracim taky strasne nerada takze si prestav ze se rano vzbudis utikas na zachod a pak uz tam vysilenim sedis celej den na zemi protoze porad zvracis i kdyz se jen napijes.No byla to hruza a do dnes nepochopim ty anorekticky jak si dobrovolne vyvolavaji zvraceni.Mne vzdycky pak odvezly do nemocnice,napichly infuzi a ze az mne odpoji tak uz to bude v poradku.Fajn,odpojily,a ja do 5 minut zvracela.Hmmm proste sem si to uzila.Nastrkaly do mne tolik hnusu a umelych vyziv ze ikdyz sem blila vesele dal pribrala jsem 18! kilo.To bych ja vzivote nepribrala ani kdybych se cpala od rana do vecera ,protoze zase takovej zravec nejsem.A ted to musim pracne davat dolu sad

No to je přííííšerný!Už jenom při tý představě mi je zle! Jednou brách donesl burčák a mě dvě deci totálně porazily.Byla jsem obtočená kolem záchodu skoro celou noc,ani vstát jsem nemohla.Ale nic proti tomu,tys sis to užívala devět měsíců.
Tak dobrou,musím to zalomit,jinak zítra zaspím jako dneska.Jen o čtvrt hodinky,ale chyběla mi po ránu.Dobróóóu noc sova a páček zítra reta

Není tady

#209 5. 6. 2006 21:53

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Dobrouuu,no a ono mozna nebude rano kilicko dole ale nejaky to dekourcite jooo:mam digi vahu takze to poctive hlidam rock  ale prvni dny to slo vlastne po kilech takze ty mozna to budes dole mit.Tak hezky sny o tom jak sme sexy v plavkach lol

Nikdy bych nevěřila jak mi tohle naše psaní bude pomáhat. Taky mě připadá ,že se známe pěkně dlouho.A to jsem ještě před půl rokem nevěděla,žě existuje nějaký babinet a pavlač. Tak teď už doopravdy dobrou kamarádky spolubojovnice. A a už je zítra hezky!

Není tady

#210 5. 6. 2006 22:36

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Holky to jste teda narazili na téma zvracení. Taky jsem zvracela, když jsem byla po císaři. Probudila jsem se po narkoze a sestra se mě ptala jestli chci napít tak jsem se napila a když mě řekla a se zkusím otočit na bok tak jsem jen zabublala pusou a už to ze mě taky letělo. Ale jinak při těhotenství jsem zvracela tak dvakrát nebo třikrát. Takže holky ukončuju téma a hezky se vyspinkejte.Tak dobroooooooooooou noc!!sovasova

Upravil(a) Nikiska (5. 6. 2006 22:38)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#211 6. 6. 2006 6:23

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Ahóóóój lol,dneska jsem první,heč reta !
Nemusím na rehabku,jen se teď vysprším,umyju a obleču malýho,udělám kontrolu školáků a jdema do školky. A pak budu mít dop.na to abych zkulturnila naše doupě. Jo a dneska bude hezky,vylejzá sluníčko a peru-tak aby mě to uschlo.Suzíku,jakže ho mám pověsit aby to bylo dobře? big_smile
A máte všechny hezký ránko a celej den!
Jo a nevydržela jsem to a vlezla na váhu -0,5kg. tummenupp Má mě ráda ! smile

Není tady

#212 6. 6. 2006 8:38

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Dobré ráno,tak já druhá,oči mám sice ještě zalepené,ale už jsem si dala vitalineu s kouskem černého chleba,po noci mám vždy hlad,udělám hygienu a malá si dnes poručila obalovaný sýr,tak půjdem procházkou do delvity.Můžu já vůbec smažený sýr?   wink  Já ho totiž miluju  hjarta   Ale tatarku si k němu nedám určitě.  butter   Váhu zkontroluju až zítra,tak uvidíme,jak se na mě bude koukat.  tummenupp  Hezký slunečný den  lol      A sluníčko u nás není  grater  no joo,zůstalo na Jižní Moravě  lol

Upravil(a) Marieanna (6. 6. 2006 8:53)

Není tady

#213 6. 6. 2006 8:55

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Dobré ráno,tak já druhá,oči mám sice ještě zalepené,ale už jsem si dala vitalineu s kouskem černého chleba,po noci mám vždy hlad,udělám hygienu a malá si dnes poručila obalovaný sýr,tak půjdem procházkou do delvity.Můžu já vůbec smažený sýr?   wink  Já ho totiž miluju  hjarta   Ale tatarku si k němu nedám určitě.  butter   Váhu zkontroluju až zítra,tak uvidíme,jak se na mě bude koukat.  tummenupp  Hezký slunečný den  lol

Smažák asi nebude to pravý,ale když bude aspoň bez tatarky...Ale já bych si ho taky dala.
V kolik mám přijít na oběd? lol Já si uvařím hrášek,zakvedlám ho trošku moukou a k němu brambory. skurt

Není tady

#214 6. 6. 2006 9:02

Marieanna
♥♥♥♥♥--

SLUNÍČKO napsal(a):

Smažák asi nebude to pravý,ale když bude aspoň bez tatarky...Ale já bych si ho taky dala.
V kolik mám přijít na oběd? lol Já si uvařím hrášek,zakvedlám ho trošku moukou a k němu brambory. skurt

Jéééé,kdybys nebydlela tak daleko ,ráda bych Tě na něj pozvala,to mi věř  tummenupp

Není tady

#215 6. 6. 2006 9:07

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

Jéééé,kdybys nebydlela tak daleko ,ráda bych Tě na něj pozvala,to mi věř  tummenupp

Tak moc díky,až budu jíst svůj milovaný hrášek,přimyslím si k němu smažáček od Tebe!................................ A až to všechno sním ,tak prasknu! usch

Není tady

#216 6. 6. 2006 11:32

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Holky to jste teda narazili na téma zvracení. Taky jsem zvracela, když jsem byla po císaři. Probudila jsem se po narkoze a sestra se mě ptala jestli chci napít tak jsem se napila a když mě řekla a se zkusím otočit na bok tak jsem jen zabublala pusou a už to ze mě taky letělo. Ale jinak při těhotenství jsem zvracela tak dvakrát nebo třikrát. Takže holky ukončuju téma a hezky se vyspinkejte.Tak dobroooooooooooou noc!!sovasova

lol lol no jo,nemela ti davat napit mohla to vedet ze hned po narkoze bys nemela dumbom

Není tady

#217 6. 6. 2006 11:40

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj holky ja jsem sice uz davno vzhuru ale proste sem se driv nedostala.Mam 60,60kg takze to jde po tecj 20 az 30dekach dolu,to jde.Ikdyz se to zda malo tak ale je to pravidelne a to jsem vcera mnela sekanou a lednacek rodna  big_smile  marieanko nooo smazak to pravy nebude ale zase vsude pisou ze az moc dietni veci taky jsou na houby protoze to nevydrzis celej zivot pak najedes na normalni stravu a mas to zpet.ja kdyz sem drzivala diety a to bez prasku tak jsem jedla i tatarku,takovou tulait jogurtovou.vsak ji clovek sni stejne trosku a kdyz ten smazak nebude pres celej talir tak si ho klidne dej,odpoledne si das treba jen jogurt nebo tvaroh ne?

Slunicko no vidis jak to jde ,a to jsi bez te meridie ze?ja si dnes taky nebrala,budu ji brat obden.skoro tech 60kilecek mam tak myslim ze to staci a aspon si to telo vzdycky jeden den odpocine,je to poznat,citim se bez ni vazne lip.Tak uvidim jak to pujde ale ty pises ze hubnes i bez ni ze?Ja myslim ze to je takovej drijak ze to v tele jeste snad nejakou dobu pusobi.Vis co ?Driv bych nikdy neverila ze budu touzit mit 60kilo to bych si pripadala tlusta no a ted si pipadam "skoro" lol hubena.ikdyz speky mam ale je to hlavne kvuli povolene pateri ze se hrbim sad  Tak hezky den tady v Brne taky vylejza slunicko ikdyz nejaky uzasny teplo taky vypada jinak.

Není tady

#218 6. 6. 2006 12:02

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Slunicko prisla ti soukroma?ja uz asi 4krat psala zpravu a vzdycky idio zapomenu vepsat predmet a ono se nic neodesle a ani mi to tam nezustane takze to musim psat znova.Ted sem sice napsala predmet ale napsalo mi to ze muzu az za 60 vterin poslat zpravu a tak myslim ze to zase nic neodeslalo. dumbom

Není tady

#219 6. 6. 2006 12:41

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Takže já jsem zřejmě poslední. U nás taky svítí sluníčko!!! Ale očekávám daleko lepší počasí než je teď. 7. července jedeme na dovolenou na chatičku tak doufám, že se nebudem muset celý týden schovávat jen v chatě. Máme na to hroznou smůlu. Vždycky nám většinou prší. A co vy holky kam letos razíte na dovolenou? Dneska budu pojídat misli tyčinky tak uvidíme.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#220 6. 6. 2006 14:04

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Slunicko prisla ti soukroma?ja uz asi 4krat psala zpravu a vzdycky idio zapomenu vepsat predmet a ono se nic neodesle a ani mi to tam nezustane takze to musim psat znova.Ted sem sice napsala predmet ale napsalo mi to ze muzu az za 60 vterin poslat zpravu a tak myslim ze to zase nic neodeslalo. dumbom

Nedošla grater grater grater. Já už mám dneska splníno,vypráno,skoro vyžehleno,jen večer dožehlím zbytek.Prďolka spí a tak mám klídek.Já měla taky o kousek míň,nakazily jste mě a zase jsem vlezla na váhu. Takže Suzíku piš,piš,piš,nebo Tě sežere vlk! lol

Není tady

#221 6. 6. 2006 14:05

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Takže já jsem zřejmě poslední. U nás taky svítí sluníčko!!! Ale očekávám daleko lepší počasí než je teď. 7. července jedeme na dovolenou na chatičku tak doufám, že se nebudem muset celý týden schovávat jen v chatě. Máme na to hroznou smůlu. Vždycky nám většinou prší. A co vy holky kam letos razíte na dovolenou? Dneska budu pojídat misli tyčinky tak uvidíme.

Ahoj Nikisko,na misli tycinky pozor ono kdyz jich snis vic tak taky blby jsou celkem kaloricky oni nejsou az tak dietni jako spis zdravy.Ale prodavaji uz i lait tak radeji papej ty.na dovcu vubec nevim kam pojedeme ,my sme takovy lajdaci a neplanujeme a pak se na posledni chvili rozhodneme a jedem. smile  tak hezky den rock

Není tady

#222 6. 6. 2006 14:06

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Tak jsem nevydržela a smažáček zmizel v mém žaludku   wink   ale napravím to,odpoledne jdu k paní doktorce,je to tak 2km tak půjdu pěšky   styrka  .To aby si ten smažák nemyslel,že mi bude zadělávat na další tuky,když se jich tak pracně zbavuju,no řekněte holky......lol

Není tady

#223 6. 6. 2006 14:14

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Nikisko,to se budeš dneska "živit "jenom Fitkama? Tak to bych nevydržela.Kolik sis jich na den naplánovala?
Hlavně se podívaj na tabulku na obale,jednou říkali v telce jak jsou tučný a sladký,že to není žádná moc velká dieta a hlavně klamou spotřebitele. Já se jdu cpát tím hráškem. skurt Až mě taka vyhodí z domu lol která z Vás mi poskytnete azyl?

Není tady

#224 6. 6. 2006 14:16

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Tak jsem nevydržela a smažáček zmizel v mém žaludku   wink   ale napravím to,odpoledne jdu k paní doktorce,je to tak 2km tak půjdu pěšky   styrka  .To aby si ten smažák nemyslel,že mi bude zadělávat na další tuky,když se jich tak pracně zbavuju,no řekněte holky......lol

A Tys mi ani kousek nenechala? yikes Mělas mi ho poslat štandopéde poštou! big_smile
To je fakt jen mu dej co pro to. dumbom Paní doktorka z Tebe bude mít velkou radost! styrka

Upravil(a) SLUNÍČKO (6. 6. 2006 14:21)

Není tady

#225 6. 6. 2006 14:19

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Nikiska napsal(a):

Ahoj Nikisko,na misli tycinky pozor ono kdyz jich snis vic tak taky blby jsou celkem kaloricky oni nejsou az tak dietni jako spis zdravy.Ale prodavaji uz i lait tak radeji papej ty.na dovcu vubec nevim kam pojedeme ,my sme takovy lajdaci a neplanujeme a pak se na posledni chvili rozhodneme a jedem. smile  tak hezky den rock

To my asi zase skončíme na chalupě. Moc se nám tam nechce,je tam sice krásně a jeli bychom rádi,jen kdybychom tam mohli být sami. NO a pak nějaký výlety s děckama-Zoo,skály ... A starší děti jedou na týden na tábor,nechcete některá špunta-že bychom byli jak novomanželé?! par pussa

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí