Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#176 5. 6. 2006 16:05

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Re: Zlatá vajíčka

Ahoj holky tak tu tak čtu a všichni hubnete. Musím si dát předem den, kterým to začnu!! Bebe teda obdivuju a smekám klobouk. Já bych právě chtěla taky tu stravu od sebe oddělit. Jako, že budu jíst bez příloh a tak. Začnu od středy a jsem zvědavá jestli mi půjdou kila taky dolů jako vám všem.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#177 5. 6. 2006 16:07

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

A kolik tak vypijete tekutin za den?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#178 5. 6. 2006 16:08

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Nikiska napsal(a):

Ahoj holky tak tu tak čtu a všichni hubnete. Musím si dát předem den, kterým to začnu!! Bebe teda obdivuju a smekám klobouk. Já bych právě chtěla taky tu stravu od sebe oddělit. Jako, že budu jíst bez příloh a tak. Začnu od středy a jsem zvědavá jestli mi půjdou kila taky dolů jako vám všem.

Určitě půjdou  lol  a nechceš začít teď hned?  wink  Proč to odkládat až na středu,ve středu už mohlo být dole 1 kilíčko   :rock   Tak držím pěsti!!!   tummenupp

Není tady

#179 5. 6. 2006 16:11

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Já si to prostě musím takhle naplánovat, abych se na to duševně připravila. A doufám, že to s vámi vydržím.

Není tady

#180 5. 6. 2006 18:25

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Nikiska napsal(a):

Já si to prostě musím takhle naplánovat, abych se na to duševně připravila. A doufám, že to s vámi vydržím.

Niki,já jsem se na sebe ráno naštvala a odpoledne jsem už začla jíst jinak.Neříkám tomu dieta,protože nedržím žádnou,jen fakt jím jinak než před tím-zdravěji. A hlavně piju /vodu,čaje,caro,mlíko/ --2-3,5litru  /podle počasí a chuti/. Pitnej režim je moc důležitej.

Co můžeš udělat dnes,neodkládej na zítřek!!!

Není tady

#181 5. 6. 2006 18:34

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Ukazovala jsem své mladší dceři tyto stránky, jak si spolu dopisujeme a podporujeme se.     tummenupp     Je jí 23 a zhubla během půl roku 18kg.Mám Vám to prý napsat.Zhubla bez prášků,ale co dělala opravdu nevím,i když možná vím.Odstěhovala se do svého nového bytečku a i když jen o pár poschodí dolů,přece jen chyběla maminčiná strava.  wink   Ale pššš, ona to neuzná  :lol

Není tady

#182 5. 6. 2006 18:44

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

No já v první řadě musím upravit ten pitný režim. Já jsem hrozná, ale skoro vůbec nepociuju žízeň. Takže vypije hodně málo. Tak si budu muset zvyknout. Ale holky ještě, že vás mám a s váma to půjde určitě dobře!!!

Není tady

#183 5. 6. 2006 18:51

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Já byla taky dřív normální. Ani ne tlustá ani ne moc vyhublá. Ale pak jsem se odstěhovala od rodičů a začala svůj život s přítelem. Vaření mi docela šlo škola mamky. No a pak mi šli kila nahorů. Něco jsem zhubla pak po holce. Ale nyní by jsme chtěli druhý mimčo a chtěla bych kvůli sobě něco aspoň zhubnout než příjde mimi. Při holce jsem nabrala jen tři a půl kila.

Není tady

#184 5. 6. 2006 19:39

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Ukazovala jsem své mladší dceři tyto stránky, jak si spolu dopisujeme a podporujeme se.     tummenupp     Je jí 23 a zhubla během půl roku 18kg.Mám Vám to prý napsat.Zhubla bez prášků,ale co dělala opravdu nevím,i když možná vím.Odstěhovala se do svého nového bytečku a i když jen o pár poschodí dolů,přece jen chyběla maminčiná strava.  wink   Ale pššš, ona to neuzná  :lol

Jó maminka je maminka. hjarta  Ta umí všechno nejlepší i buchty......

Není tady

#185 5. 6. 2006 19:48

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Já byla taky dřív normální. Ani ne tlustá ani ne moc vyhublá. Ale pak jsem se odstěhovala od rodičů a začala svůj život s přítelem. Vaření mi docela šlo škola mamky. No a pak mi šli kila nahorů. Něco jsem zhubla pak po holce. Ale nyní by jsme chtěli druhý mimčo a chtěla bych kvůli sobě něco aspoň zhubnout než příjde mimi. Při holce jsem nabrala jen tři a půl kila.

Já na učňáku byla taky akorát,jenže pak jsem měla zánět mozkových blan/od té doby jsem praštěná/ a kilečka šly pomalinku nahoru.Po dceři jsem se držela,ale po synovi jsem si zlámala po porodu nohy a kila zas šplhala/teď už podstatně rychleji/! No a ten nejmladší se na mamce vyřádil,přibírala jsem i ze vzduchu a moc mi toho zůstalo.
Je dobře,že chceš trochu zhubnout než budete mít další miminko. A s náma se Ti to určitě podaří! My Tě budem hecovat! Takže od zítřka začínáme, hlavně pít,to je skoro příkaz! Aspoň dva litříky.

Není tady

#186 5. 6. 2006 19:55

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

Bebe napsal(a):

Od února letošního roku.smile

Bebe to Ti závidím,ale v dobrým! lol Já ač jsem změnila stravování a pitný režim,nic dolů nešlo. grater      Mě nastartovala až meridie.Teď už ji týden neberu a hubnu dál-hurá.Třeba to mý tělíčko,potřebovalo jen nakopnout-a pořádně!!!
Já jsem "malý pivo",měřím 164.Ani nevím kolik je má ideální váha.Kdyby se mi podařilo zhubnout na 60,byla bych v nebi.Jenže si myslím,že to je nereálný,tak by mi stačilo 65-70. Že nejsem náročná? rodna               Když se zamyslím nad výchozím bodem,tak je to zatím super. tummenupp Zdravému hubnutí zdar! 
Jdu šlapat na rotoped-to jsem vzorňačka,co?

To jsi. Ja se k tomu cviceni nemuzu dokopat,cvicim jen cviky na pater protoze ta mne dava posledni dny teda zabrat a nechci si brat prasek na bolest kdyz uz mam v sobe ten drijak meridii.Ja myslim ze kdyz vydrzis v tom jak mas naslapnuto ze zhubnout musis.Jen se proste musime smirit s tim ze uz nebudeme modelky,ale no aco?Kdo taky chce byt jak modelka?Kdyz budu hubena jak modelka tak pro nedostatek jidla zkolabuju,takze dekuji staci mi 60kg.Stejne si jak modelka pripadam big_smile vazila jsem sice pred tim "jen " 65 ale to by clovek neveril jakej je to rozdil tech 5 kilecek.Hubnuti ZDAR tummenupp

No pět kileček už musí být vidět! smile Jsem ráda,že se Ti zadařilo. tummenupp Už je líp,nebo pořád vedlejšáky?A co zádíčka?

Není tady

#187 5. 6. 2006 19:56

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Sluníčko a co se ti stalo s nohama, že sis je zlomila. To se každému fakt nepodaří!!!

Není tady

#188 5. 6. 2006 20:02

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Sluníčko a co se ti stalo s nohama, že sis je zlomila. To se každému fakt nepodaří!!!

Malej byl v nemocnici a já ležela naproti přes ulici na pokoji matek.Ráno jsem ho šla kojit,šlápla ze schodu a zlomila si nohu,no a tou druhou jsem se chtěla zachránit od pádu a zlomila si i ji. Měla jsem ,ale kliku.Byla jsem prý odvápněná a mohlo to dopadnout hůř.(tak až budeš těhotná-Vápník) Dodneška nezapomenu na šok sestřičky a doktora,kteří mě našli za dveřmi kojeneckého oddělení kam jsem se doplazila po čtyřech.A na úžas mého tatínka v telefonu,když jsem volala domů. Teď už je to jen úsměvná historka,ale tenkrát mě bylo ouvej! CHaCHa lol

Není tady

#189 5. 6. 2006 20:07

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

No tak to je příhoda s velkým P. Teď už se tomu opravdu můžeš smát, ale věřím ti, že tenkrát to muselo být hrozný.

Není tady

#190 5. 6. 2006 20:11

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

No tak to je příhoda s velkým P. Teď už se tomu opravdu můžeš smát, ale věřím ti, že tenkrát to muselo být hrozný.

A co Ty, kdy byste chtěli to mimčo? dudlik Nebo to moc neplánujete a necháváte to na přírodě?

Není tady

#191 5. 6. 2006 20:13

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Sluníčko snažíme se od ledna, ale nechceme to moc přehánět, aby se už brzo zadařilo! Nechci to mít pořád v hlavě no asi mě chápeš.

Není tady

#192 5. 6. 2006 20:31

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Sluníčko a kolik mᚠdětí?

Není tady

#193 5. 6. 2006 20:37

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Sluníčko a kolik mᚠdětí?

Máme tři draky(14,11,4),teda andílky gloria
Chápu Tě,nejhorší a zároveň krásná,když si přeješ děátko je doba před otěhotněním.Než se mě narodila nejstarší dcera dost jsem se na ni načekala a ještě něco horšího.Bylo to dost hrozný období,protože jsem rodinný typ a pořád jsem na mimčo musela myslet.Ale Ty už dcerku máš,tak si jen užívej to krásný před tím,vypus to z hlavy a budeš těhotná natotata. dudlik

Není tady

#194 5. 6. 2006 20:44

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Ahoj holky.Nikisko ja vypiju taky tak 2 az 3 litry denne.Naucila sem se to tak ze mam porad postavenou sklenicku kterou mam porad dolitou a pokazde kdyz se k ni priblizim se napiju.Mam uz to tak zazity,delam to uz ta 3 roky a uz je to takova automaticka cinnost.Predtim sem taky vubec nepila.

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#195 5. 6. 2006 20:48

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Jo jo,ve 23 sem vazila 55 kilo a kdyz sem byla fakt tlusta tak 57 big_smile  pro mne ale nikdy problem zhubnout nebyl ovsem po tehotenstvi se to zmenilo,a to proto ze to mam v sobe naladovany infuzema.Takze na chemii se musi zase chemicky lol  ja mnela moc blby tehotenstvi do 5 minut bylo ze mne vsechno venku co jsem snedla,zvracela jsem treba 20krat denne cely tehotenstvi a na porodnim stole taky jeste usch takze mne ladovaly vyzivama abych to vubec prezila a zvladla sjuk

Není tady

#196 5. 6. 2006 20:50

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Slunicko ahojky tak sme konecne na sebe narazily on line big_smile  zada mne asi zabijou ale cvicim kazdej den ale dyl jak 10minut to nedelam.Nebavi mne to styrka sad .

Není tady

#197 5. 6. 2006 20:54

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Jo jo,ve 23 sem vazila 55 kilo a kdyz sem byla fakt tlusta tak 57 big_smile  pro mne ale nikdy problem zhubnout nebyl ovsem po tehotenstvi se to zmenilo,a to proto ze to mam v sobe naladovany infuzema.Takze na chemii se musi zase chemicky lol  ja mnela moc blby tehotenstvi do 5 minut bylo ze mne vsechno venku co jsem snedla,zvracela jsem treba 20krat denne cely tehotenstvi a na porodnim stole taky jeste usch takze mne ladovaly vyzivama abych to vubec prezila a zvladla sjuk

Suzíku,to sis to těhotenství taky pěkně "užívala"! yikes Taková kapačka to je teda zdravá výživa se vším všudy! Doufám,že jsi nepozvracela porodníka! lol

Není tady

#198 5. 6. 2006 20:57

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Slunicko ahojky tak sme konecne na sebe narazily on line big_smile  zada mne asi zabijou ale cvicim kazdej den ale dyl jak 10minut to nedelam.Nebavi mne to styrka sad .

Záda jsou potvůrky,mě už se taky dneska ozývají. dumbom  Že jsme obě on line je fajn,ale Ty seš rychlejší.Mě to psaní už jde rychleji než na začátku,ale pořád to není ono. grater

Není tady

#199 5. 6. 2006 20:59

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Holky slyšely jste 4tet. lol Já je miluju. hjarta Zavřu oči to je uklidňovačka.

Není tady

#200 5. 6. 2006 21:01

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Záda jsou potvůrky,mě už se taky dneska ozývají. dumbom  Že jsme obě on line je fajn,ale Ty seš rychlejší.Mě to psaní už jde rychleji než na začátku,ale pořád to není ono. grater

ja pisu rychleji protoze nepisu carky a hacky big_smile  No a porodnika sem nepozvracela ten byl uplne v jinych telesnych partiich smile  Ale Andrej mi drzel mysticku u pusy usch  rock

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí