Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#151 3. 6. 2006 11:25

Buba
♥♥♥----

Re: Zlatá vajíčka

Dievcata, som krasna gulicka, a zacala som s brusnym tancom. Paci sa mi viac ako cvicenie, bavi ma to, zdvihlo mi to sebavedomie a krasne tvaruje postavu- kazdy pohyb robim xxx-krat. To som pri cviceni nevydrzala. Tancujem doma podla DVD brisni tanec pro zacatecnice- vyukove DVD. Dava mi to pocit , ja neviem ako to opisat- volnosti, sexi, naucilo ma mat sa rada, moje telo, moje brusko, stuplo mi sebavedomie, proste citim sa strasne fajn, mladsie, krajsie, ziaducejsie. A to mam 43.

Není tady

#152 3. 6. 2006 12:56

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Buba napsal(a):

Dievcata, som krasna gulicka, a zacala som s brusnym tancom. Paci sa mi viac ako cvicenie, bavi ma to, zdvihlo mi to sebavedomie a krasne tvaruje postavu- kazdy pohyb robim xxx-krat. To som pri cviceni nevydrzala. Tancujem doma podla DVD brisni tanec pro zacatecnice- vyukove DVD. Dava mi to pocit , ja neviem ako to opisat- volnosti, sexi, naucilo ma mat sa rada, moje telo, moje brusko, stuplo mi sebavedomie, proste citim sa strasne fajn, mladsie, krajsie, ziaducejsie. A to mam 43.

Bubo to je super! tummenupp tummenupp tummenupp
Břišní tanec-ten už mě láká strašně dlouho,jen nemám odvahu jít mezi špejličky,když já jsem taky "kulička"! Hned se po DVD podívám. Jestli můžu poprosit o přesný název a vydavatele. Prosím,prosím. smile 
Díky a přeji krásné vrtění! lol

Není tady

#153 3. 6. 2006 15:17

Buba
♥♥♥----

Nasla som to na internete- www.orientalnitanec.cz, maju toho viacej, ja som si vybrala- Brisni tanec vyukove dvd zacatecnice, v lete sa chystam na Slovensko, tak pojdem si pre dalsie DVD do ich obchodu do Brna. Inak maju   info@orientalnitanec.cz      Boli velmi mily a ustretovy. A ja sa citim fantasticky!!!!!!!!!! Mimochodom, nezatazujem si  klby, chrbticu, neuvedomujem si svoje kilecka wink  a potvrdzujem, moj muz to zboznuje, niekedy sa vrti so mnou gloria.

Upravil(a) Buba (3. 6. 2006 15:21)

Není tady

#154 3. 6. 2006 16:14

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Buba napsal(a):

Nasla som to na internete- www.orientalnitanec.cz, maju toho viacej, ja som si vybrala- Brisni tanec vyukove dvd zacatecnice, v lete sa chystam na Slovensko, tak pojdem si pre dalsie DVD do ich obchodu do Brna. Inak maju   info@orientalnitanec.cz      Boli velmi mily a ustretovy. A ja sa citim fantasticky!!!!!!!!!! Mimochodom, nezatazujem si  klby, chrbticu, neuvedomujem si svoje kilecka wink  a potvrdzujem, moj muz to zboznuje, niekedy sa vrti so mnou gloria.

To je fakt bomba! smile
Tohle by pro mě bylo to pravé! Bolí mě kolena a záda taky občas zlobí.
Bubo,ještě jednou díky a a se to s Tobě i mužíčkovi pořád pěkně vrtí! par

Už jsem se dívala na ty vrtící stránky a píšu objednávku.Ahóóój

Upravil(a) SLUNÍČKO (3. 6. 2006 16:27)

Není tady

#155 3. 6. 2006 20:40

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Ahojky děvčata,od zítřka se přestávám vážit každý den.Připádám si jako cvok  dumbom  ráno na váhu,v poledne na váhu ,večer na váhu.navíc večer mám o něco víc než v poledne či ráno a popadá mě trošku vztek.Budu se vážit jednou týdně a basta   butter   Jaký na to máte názor Vy?Dnes jsem trošku polevila v disciplíně,co se týče pravidlnosti v  jídle,měla jsem tady rodiče,byla s dcerou na dětském dnu a k tomu se ta dcera ,co čeká mimčo stěhuje vedle nás.Tak že chaos,chaos,chaos   yikes    Jediný co jsem dodržela,byl pitný režim. A na závěr   DALŠÍ KILÍČKO DOLE!!    lol   HURÁÁÁÁÁÁÁ  lol  Všechny vás zdravím   tummenupp

Není tady

#156 3. 6. 2006 20:43

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Sluníčko díky za radu,dnes dojídala sladkosti po dceři babička.   lol

Není tady

#157 3. 6. 2006 21:20

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Ahojky děvčata,od zítřka se přestávám vážit každý den.Připádám si jako cvok  dumbom  ráno na váhu,v poledne na váhu ,večer na váhu.navíc večer mám o něco víc než v poledne či ráno a popadá mě trošku vztek.Budu se vážit jednou týdně a basta   butter   Jaký na to máte názor Vy?Dnes jsem trošku polevila v disciplíně,co se týče pravidlnosti v  jídle,měla jsem tady rodiče,byla s dcerou na dětském dnu a k tomu se ta dcera ,co čeká mimčo stěhuje vedle nás.Tak že chaos,chaos,chaos   yikes    Jediný co jsem dodržela,byl pitný režim. A na závěr   DALŠÍ KILÍČKO DOLE!!    lol   HURÁÁÁÁÁÁÁ  lol  Všechny vás zdravím   tummenupp

Marieannko.S tím vážením mᚠúplnou pravdu. Já se vážím 1x týdně a zapisuji si váhu z každého prvního v měsíci už od února! Občas se zvážím mezi,ale to jen vyjímečně(ale vždy ráno). Dneska byl pro mě žrací den rodna ,Vybílila jsem co jsem mohla,protože jsem nervózní. grater Snad bude zítra líp-teda v duchu našeho hesla určitě!!! Z kilíčka mám velkou radost! lol

Není tady

#158 4. 6. 2006 8:55

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Ahoj holky,ja se vazim kazdy den rano.ma se vzdycky vazit rano protoze vecer ma clovek vzdycky o neco vic ikdyby pil celej den jen vodu.Vazim se kazdy den proto ze bych to nevydrzela jednou za tyden.A ted ta nejdulezitejsi zrava dnes mam 60.8 kg huraaaaaa.v hubnuti chci jeste pokracovat jestly to jeste pujde dolu ikdyz muj chlap uz nechce big_smile ale on tomu nerozumi ze? wink Kazdopadne co chci rict je to ze meridie funguje,a to jsem mnela alespon 2 zraci dny a sem tam si dam i cokoladu a vaha jde presto dolu.No nadhera.Chtela bych jeste zhubnout 2 kila,protoze je mi jasny jak vysadim meridii zacnu jist o trosku vic a ty 2 kilca naberu zpet,tak abych zustala na tech 60kilech .To by snad mohlo stacit ne?Po diteti a skoro 30cytka? big_smile lol

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#159 4. 6. 2006 13:35

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Ahoj holky,ja se vazim kazdy den rano.ma se vzdycky vazit rano protoze vecer ma clovek vzdycky o neco vic ikdyby pil celej den jen vodu.Vazim se kazdy den proto ze bych to nevydrzela jednou za tyden.A ted ta nejdulezitejsi zrava dnes mam 60.8 kg huraaaaaa.v hubnuti chci jeste pokracovat jestly to jeste pujde dolu ikdyz muj chlap uz nechce big_smile ale on tomu nerozumi ze? wink Kazdopadne co chci rict je to ze meridie funguje,a to jsem mnela alespon 2 zraci dny a sem tam si dam i cokoladu a vaha jde presto dolu.No nadhera.Chtela bych jeste zhubnout 2 kila,protoze je mi jasny jak vysadim meridii zacnu jist o trosku vic a ty 2 kilca naberu zpet,tak abych zustala na tech 60kilech .To by snad mohlo stacit ne?Po diteti a skoro 30cytka? big_smile lol

Tak to si zaslouží POCHVALU PŘED NASTOUPENOU JEDNOTKOU !!! /to jsi Ty/ lol
                                   /to jsme "zatím" my:Sluníčko?Marieanna a Nikiska / grater grater grater

Jsem ráda,že se Ti to povedlo i když Tě ze začátku Meridie tak zlobila! Doufám,že do vánoc tady bude stát nastoupená jednotka pro mě i pro ostatní holky! smile

Není tady

#160 4. 6. 2006 14:46

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Suzy tak to já taky gratuluju a pochopitelně držím pěsti ještě na ty dvě kila(nebo i víc   wink   ) tummenupp  Já bych se chtěla do vánoc zbavit alespoň 20kil,ale mám strach,že za čas si to moje tělo na Meridii zvykne a přestne učinkovat.  grater   Sice jsem dala od 31.5. 3 kila    tummenupp   dolů,ale uvědomuju si, že za čas se to hubnutí zastaví a já budu mít zase depku,že mám stále dost kil nahoře.  všechny zdravím  smile

Není tady

#161 4. 6. 2006 17:33

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Suzy tak to já taky gratuluju a pochopitelně držím pěsti ještě na ty dvě kila(nebo i víc   wink   ) tummenupp  Já bych se chtěla do vánoc zbavit alespoň 20kil,ale mám strach,že za čas si to moje tělo na Meridii zvykne a přestne učinkovat.  grater   Sice jsem dala od 31.5. 3 kila    tummenupp   dolů,ale uvědomuju si, že za čas se to hubnutí zastaví a já budu mít zase depku,že mám stále dost kil nahoře.  všechny zdravím  smile

Ono to hubnutí jde doopravdy ze začátku rychleji smile a pak si tělo víc zvykne-i na jiný jídelníček-a už se mu tolik hubnout nechce. sad Tak jsme na tom Marieanko skoro stejně.Já jsem od února zhubla 20 a ještě bych jednou tolik chtěla dostat dolů do vánoc.Ale když se nezadaří,nevadí,tak to dostanu dolů pomaleji!
                                                                                  Mějte se pohádkově! big_smile

Není tady

#162 4. 6. 2006 22:38

Bebe
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Holky zdravím,Sluníčko má pravdu,že ty kila jdou ze začátku rychle dolů a potom se jim moc nechce.Já jsem zhubla od 5. února (to mi ruply nervy,když jsem nemohla dopnout džíny),17.5 kg a teď to jde pomaleji.Ale jsem moc spokojená.
Jo a co to papáte za meridii?To neznám.Držím všem palce a jdou kila dolů.

http://www.gify.nou.cz/mini_ikon7_soubory/484.gif

Není tady

#163 5. 6. 2006 8:26

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Bebe napsal(a):

Holky zdravím,Sluníčko má pravdu,že ty kila jdou ze začátku rychle dolů a potom se jim moc nechce.Já jsem zhubla od 5. února (to mi ruply nervy,když jsem nemohla dopnout džíny),17.5 kg a teď to jde pomaleji.Ale jsem moc spokojená.
Jo a co to papáte za meridii?To neznám.Držím všem palce a jdou kila dolů.

Meridie to je neco jako adipex,je to na predpis. smile  A to jsi zhubla tech 17 kilo bez pomoci prasku?No to jsi fakt dobra tummenupp

Není tady

#164 5. 6. 2006 8:28

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Stejny pocity a obavy mam taky .Dokonce mi pred par dny pripadlo ze uz to tak nepusobi ale zase vcera jsem citila ten stav vedlejsich priznaku a myslim ze dnes to taky bude.Ale uz mi to nevadi,mam aspon pocit ze to funguje. big_smile  No a ono to funguje tummenupp

Není tady

#165 5. 6. 2006 8:32

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Tak to si zaslouží POCHVALU PŘED NASTOUPENOU JEDNOTKOU !!! /to jsi Ty/ lol
                                   /to jsme "zatím" my:Sluníčko?Marieanna a Nikiska / grater grater grater

Jsem ráda,že se Ti to povedlo i když Tě ze začátku Meridie tak zlobila! Doufám,že do vánoc tady bude stát nastoupená jednotka pro mě i pro ostatní holky! smile

dekuji za nastoupenou jednotku a velim poooohov a hubnout big_smile  A taky by mne vubec zajimalo kolik si z nas kazda dala vubec cil zhubnout.Na jakou vahu?Mne opravdu bude stacit tech 60kilo,ikdyz asi kdybych tu meridii brala dele  tak bych zhubla vic,ale mne se nikdy nelibily anorekticky big_smile a chci s zachovat nejaky zensky tvary,takze mne bude stacit jen ta 1 krabicka.

Není tady

#166 5. 6. 2006 9:11

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Dobre ráno děvčata, smile  tak to Ti Suzy trosku zavidím,já už jsem tady svojí váhu jednou uváděla a vzhledem k tomu že   lol  je to hnus velebnosti  lol  jí radši znova nepíšu.Ale chtěla bych dát dolu alespoň 20kg.      roll   Zatím. Měřím 176cm  a je mi jasné že nebudu nikdy vážit tolik jako když mi bylo o 25 let méně. Přes víkend jsem nedodržovala ,jak už jsem psala ,pravidelnost stravy,stále tady někdo byl,nebo já někde lítala,  hmm  ale v týdnu  to napravím, to slibuji   wink   taky máte přes víkend stejný problém s tím dodržováním jako já?A jestli jo,jak to řešíte?  tak ahojky a kila a jdou dolů   lol

Není tady

#167 5. 6. 2006 9:47

Bebe
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj,Suzy těch 17 kg jsem zhubla bez prášků.Změnila jsem stravování,5-6 krát denně jíst a malé porce.Hodně zeleniny,maso jím bez přílohy jen se zeleninou.Nízkotučné potraviny(sýry,jogurty),celozrné pečivo.Hodně piji vodu,čaje.Před hubnutím jsem jedla asi 3 krát denně a hodně.Pitný režim hrůza.
Dívala jsem se,že měříš 170 cm a váha 61-62 kg,to je snad ideální hmotnost.Není to zbytečné jíst tu Meridii?Ta je snad určena pro obézní lidi.Doufám,že se na mě nezlobíš,ale a ti to třeba neublíží.wink

Není tady

#168 5. 6. 2006 10:10

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Bebe napsal(a):

Ahoj,Suzy těch 17 kg jsem zhubla bez prášků.Změnila jsem stravování,5-6 krát denně jíst a malé porce.Hodně zeleniny,maso jím bez přílohy jen se zeleninou.Nízkotučné potraviny(sýry,jogurty),celozrné pečivo.Hodně piji vodu,čaje.Před hubnutím jsem jedla asi 3 krát denně a hodně.Pitný režim hrůza.
Dívala jsem se,že měříš 170 cm a váha 61-62 kg,to je snad ideální hmotnost.Není to zbytečné jíst tu Meridii?Ta je snad určena pro obézní lidi.Doufám,že se na mě nezlobíš,ale a ti to třeba neublíží.wink

nezlobim se mas pravdu ale ja ji zacala jist a mnela jsem 65kilo a neslo to zadnym zpusobem dolu a to jim celozrne pecivo piju neperlivou vodu a proste neprecpavam se,tak sem si rekla ze jedno baleni mne nezabije a budu chtit zhubnout na 60kilo.Pred ditetem jsem mivala 57 ale to uz se mi ani nechce byt tak na sebe prisna a bych mnela tuhle vahu zpet big_smile  staci mi tech 60kg.Sice tam nejake spicky jsou ale rikam si no ?Neni mi uz 20let a mam dite tak co. wink

Není tady

#169 5. 6. 2006 10:14

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Dobre ráno děvčata, smile  tak to Ti Suzy trosku zavidím,já už jsem tady svojí váhu jednou uváděla a vzhledem k tomu že   lol  je to hnus velebnosti  lol  jí radši znova nepíšu.Ale chtěla bych dát dolu alespoň 20kg.      roll   Zatím. Měřím 176cm  a je mi jasné že nebudu nikdy vážit tolik jako když mi bylo o 25 let méně. Přes víkend jsem nedodržovala ,jak už jsem psala ,pravidelnost stravy,stále tady někdo byl,nebo já někde lítala,  hmm  ale v týdnu  to napravím, to slibuji   wink   taky máte přes víkend stejný problém s tím dodržováním jako já?A jestli jo,jak to řešíte?  tak ahojky a kila a jdou dolů   lol

Jo jo,taky je to pres vikend horsi,ale nic si z toho nedelej,ja si dala i lednacek a trochu cokoladky no a vaha nahoru nesla big_smile  Jinak jim normalne ,neprehanim toz nejakyma echt dietnima jidlama ale jim malo.Opravdu si dam treba i banan a hroznove vino a pritom se rika ze se to pri diete nema,tak nevim,ale ja fakt zhubla.ja myslim ze tech 20kilecek nebo mozna o trochu min zhubnes.Slunicko mam pocit taky zhublo 20kilo tak proc by to neslo tobe ne? smile

Není tady

#170 5. 6. 2006 12:55

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Suzy tak jsem četla jaké dělᚠpokroky s váhou. Gratuluju!!!!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#171 5. 6. 2006 12:56

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Bebe a za jak dlouhou dobu si zhubla tolik kilo?styrkastyrkagodlikegodlike

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#172 5. 6. 2006 14:53

Bebe
♥♥♥♥♥♥-

Od února letošního roku.smile

Není tady

#173 5. 6. 2006 15:08

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Bebe napsal(a):

Bebe to Ti závidím,ale v dobrým! lol Já ač jsem změnila stravování a pitný režim,nic dolů nešlo. grater      Mě nastartovala až meridie.Teď už ji týden neberu a hubnu dál-hurá.Třeba to mý tělíčko,potřebovalo jen nakopnout-a pořádně!!!
Já jsem "malý pivo",měřím 164.Ani nevím kolik je má ideální váha.Kdyby se mi podařilo zhubnout na 60,byla bych v nebi.Jenže si myslím,že to je nereálný,tak by mi stačilo 65-70. Že nejsem náročná? rodna               Když se zamyslím nad výchozím bodem,tak je to zatím super. tummenupp Zdravému hubnutí zdar! 
Jdu šlapat na rotoped-to jsem vzorňačka,co?

Není tady

#174 5. 6. 2006 15:54

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Suzy tak jsem četla jaké dělᚠpokroky s váhou. Gratuluju!!!!

jeje dekuju big_smile ty ses prisla kouknout? big_smile

Není tady

#175 5. 6. 2006 16:00

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

Bebe napsal(a):

Bebe to Ti závidím,ale v dobrým! lol Já ač jsem změnila stravování a pitný režim,nic dolů nešlo. grater      Mě nastartovala až meridie.Teď už ji týden neberu a hubnu dál-hurá.Třeba to mý tělíčko,potřebovalo jen nakopnout-a pořádně!!!
Já jsem "malý pivo",měřím 164.Ani nevím kolik je má ideální váha.Kdyby se mi podařilo zhubnout na 60,byla bych v nebi.Jenže si myslím,že to je nereálný,tak by mi stačilo 65-70. Že nejsem náročná? rodna               Když se zamyslím nad výchozím bodem,tak je to zatím super. tummenupp Zdravému hubnutí zdar! 
Jdu šlapat na rotoped-to jsem vzorňačka,co?

To jsi. Ja se k tomu cviceni nemuzu dokopat,cvicim jen cviky na pater protoze ta mne dava posledni dny teda zabrat a nechci si brat prasek na bolest kdyz uz mam v sobe ten drijak meridii.Ja myslim ze kdyz vydrzis v tom jak mas naslapnuto ze zhubnout musis.Jen se proste musime smirit s tim ze uz nebudeme modelky,ale no aco?Kdo taky chce byt jak modelka?Kdyz budu hubena jak modelka tak pro nedostatek jidla zkolabuju,takze dekuji staci mi 60kg.Stejne si jak modelka pripadam big_smile vazila jsem sice pred tim "jen " 65 ale to by clovek neveril jakej je to rozdil tech 5 kilecek.Hubnuti ZDAR tummenupp

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí