Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#126 1. 6. 2006 21:11

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Re: Zlatá vajíčka

Suzy to už je dávno co jsem měla ten adipex. Teď bych zhubnout určitě potřebovala, ale fakt nemám tu pevnou vůli. Třeba to zní jako, že se jen vymlouvám, ale já nevydržím koukat na ostatní jak si pochutnávají a já bych měla jen tmavý rohlík.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#127 1. 6. 2006 21:13

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Nikiska napsal(a):

Suzy to už je dávno co jsem měla ten adipex. Teď bych zhubnout určitě potřebovala, ale fakt nemám tu pevnou vůli. Třeba to zní jako, že se jen vymlouvám, ale já nevydržím koukat na ostatní jak si pochutnávají a já bych měla jen tmavý rohlík.

tak to ja mam taky tak.Ja teda tmavy rohlik jim protoze mne chutna ale nevydrzim dodrzovat dlouho prisnej rezim.Po tydnu hubnuti a odrikani jsem dnes sbouchla na co jsem prisla.Niki.. nikdo mi neni schopnej rict jestly se muze pri hubnuti jist cerveny meloun.Nevis?

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#128 1. 6. 2006 21:20

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

No můj názor je ten, že určitě ano. Meloun totiž obsahuje spoustu vodu. Takže bych řekla, že to nemůže vadit!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#129 1. 6. 2006 21:22

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

A ještě okurky salátové ty taky obsahují vodu. To já mám ráda, když v létě si nakoupím rajčátka a okurky. Ale přes zimu se člověk jen cpe a pak na jaře se diví jak je tlustej. Ale to tvůj problém není s tlouškou!!!!!

Není tady

#130 2. 6. 2006 9:43

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

A ještě okurky salátové ty taky obsahují vodu. To já mám ráda, když v létě si nakoupím rajčátka a okurky. Ale přes zimu se člověk jen cpe a pak na jaře se diví jak je tlustej. Ale to tvůj problém není s tlouškou!!!!!

Ahojky Nikci,ni s tloustkou problem mam,ja kdyz vazim 65 tak silim.byla jsem zvykla mit 57 kg ale uz sem se s tim smirila ze to mit nebudu tak bych chtela alespon tech 60 ale je mi jasny ze si to stejne neudrzim a nejaky t kilo priberu.Ne ze bych tolik jedla ale ja jsem typ ze se napiju vody a mam kilo nahore grater  a okurecky a meloun to je moje nejoblibenejsi

Není tady

#131 2. 6. 2006 13:52

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Suzy,Nikisko,Marieanno
TAK A DOST!!! mad
Od dneška zavádím na těchto stránkách pozitivní myšlení! smile
Chci zhubnout a zhubnu! To si budem opakovat 3x denně! big_smile
A taky budem mít rády sami sebe! lol
Holky vždy něco krásnýho na nás na každý je! lol lol
Mě např.říkají,že mám krásný oči a umím pomáhat lidem v nouzi. A co máte krásnýho Vy,ale vážně!? rodna
Holky my to zvládnem! tummenupp

Není tady

#132 2. 6. 2006 13:59

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Jóóó melounek, ten jsem si včera večer dala taky.Ten byl...mňam! lol

Nikisko,přidej se k nám my Tě podpoříme! tummenupp tummenupp tummenupp

Mě na začátku hubnutí pomohlo pořádně se na sebe nas...naštvat! neutral hmm butter mad

Není tady

#133 2. 6. 2006 14:07

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

Suzy,Nikisko,Marieanno
TAK A DOST!!! mad
Mě např.říkají,že mám krásný oči a umím pomáhat lidem v nouzi. A co máte krásnýho Vy,ale vážně!? rodna

Jeee tak to je hezkyyy.Tak jo ,budeme pozitivne myslet!! No a co mam krasnyho?No prej sem krasna cela ale co naplat kdyz se tak clovek sam neciti ze? grater

Není tady

#134 2. 6. 2006 14:10

Marieanna
♥♥♥♥♥--

SLUNÍČKO napsal(a):

Suzy,Nikisko,Marieanno
TAK A DOST!!! mad

DÍK   godlike   tak tady brouzdám po těch stránkách,ani se mi nechtělo přihlašovat,až jsem četla Tvůj vzkaz,zahřála jsi mi duši rodna ,no od té středy se snažím dodržovat pitný režim,pravidelně jíst,naposledy kolem té 17.30,ovšem pak jsou to galeje vydržet do 23.00 než jdu spát, sad  ale dá se to vydržet.Ráno jsem vlezla na váhu a 2kilča byla dole.Zjistila jsem dneska,že normálně dostanu hlad,přesto že tam píší,že by ho tablety měly tlumit,ale stačí mi k zasycení mnohem menší porce(nejméně tak o polovinu) a mám pocit "přežrání" usch taky jsi to na sobě pozorovala?S těma očima jsme na tom asi stejně,alespoň se to o mě říká,hnědé,velké.Můj BM o mě říkal že obličej mám krásnej,ale hnusný a tlustý břicho.Byl jinej albert Už spolu nejsme 9 let.To břicho mi zůstalo po jeho dětech.Tak zase příště, zdravím všechny  lol jo prosím Tě ty cviky asi ještě nemáš,viď, z Merrylinky se ještě neozvali.

Upravil(a) Marieanna (2. 6. 2006 14:12)

Není tady

#135 2. 6. 2006 14:27

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieano to jsem taky tak mnela ze zacatku na te meridii,prisel hlad ale snedla jsem jen malo.Jedla jsem casteji ale strasne maly porce,a to je tak v poradku protoze prece i kdyz chces zhubnout tak musis jist no ne?A ten tvuj chlap musel byt asi pan dokonalej a velkej krasavec kdyz ti dokazal rikat tohle dumbom

Není tady

#136 2. 6. 2006 15:08

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

DÍK   godlike   tak tady brouzdám po těch stránkách,ani se mi nechtělo přihlašovat,až jsem četla Tvůj vzkaz,zahřála jsi mi duši rodna ,no od té středy se snažím dodržovat pitný režim,pravidelně jíst,naposledy kolem té 17.30,ovšem pak jsou to galeje vydržet do 23.00 než jdu spát, sad  ale dá se to vydržet.Ráno jsem vlezla na váhu a 2kilča byla dole.Zjistila jsem dneska,že normálně dostanu hlad,přesto že tam píší,že by ho tablety měly tlumit,ale stačí mi k zasycení mnohem menší porce(nejméně tak o polovinu) a mám pocit "přežrání" usch taky jsi to na sobě pozorovala?S těma očima jsme na tom asi stejně,alespoň se to o mě říká,hnědé,velké.Můj BM o mě říkal že obličej mám krásnej,ale hnusný a tlustý břicho.Byl jinej albert Už spolu nejsme 9 let.To břicho mi zůstalo po jeho dětech.Tak zase příště, zdravím všechny  lol jo prosím Tě ty cviky asi ještě nemáš,viď, z Merrylinky se ještě neozvali.

Marieanno,jíst naposledy v 17.30 je špatně!Základ toho abys tělu dala příkaz HUBNI, je to, že nesmí mít dlouho hlad, jinak si začne ukládat na horší časy! To mě řekl doktor. Když chodíš spát až ve 23 hodin, klidně si dej v 19-20h.večeři. Sice malou, ale večeři.
Cviky jsem ze svýho miláčka ještě nevymámila,má toho teď moc.Ale já se ho zeptám a doufám,že Ti bude umět poradit. Úplně na začátku jsem cvičila cviky na bolavá záda.Najdeš je tady a třeba si nějaké vybereš. http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-200 … /uvod.html
A toho Tvýho bývalýho bych tak jako Suzík chtěla vidět krasavce bezchybnýho.Jednou by mi řekl,že mám něco hnusnýho adumbom dumbom,bacha na mě mám dneska bojovou náladu.
TY 2 kg jsou SUPER!!! Vidíš,však ono si tělíčko dá říct!

Není tady

#137 2. 6. 2006 16:03

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Slunicko ma marieano pravdu,zrovna jsem to taky chtela napsat.Cetla jsem nekde clanek od doktora dietetologa a tam bylo taky napsano ze kdyz clovek je zvyklej jist vecer tak at ji,vzadnym pripade nesmi telo trapit protoze to si ty tuky ulozi.je jasny ze si nedas vecer bucek ale ja to resila kdyz mne chytil hlad trena slunecnicovym chlebem (chutna mi) a na tom ochucenej tvaroh,nebo jogurt s nejakym misli a nekdy si dam i baban,pritom se rika ze banany nejsou dietni ale ja nepozorovala sama na sobe ze by mne to nejak ublizovalo.

Není tady

#138 2. 6. 2006 16:14

Marieanna
♥♥♥♥♥--

albert  Ten smajlík ho docela vystihuje,alespoň když jsem ho potkala naposledy.Za mlada měl přehazovačku,jinak tuctovej chlap.V každém případě za dobu našeho manželství ve mě vypěstoval dokonalý mindrák z mého těla a nízké sebevědomí.Došlo to tak daleko,že nesnesu když mě kdokoliv chytne kolem pasu,nebo když mi dá můj současný manžel ruku na břicho.A to se známe již 11 let.Poznali jsme se v době,kdy jsem byla poprvé vdaná.A nepomůžou mi ani slova mého muže --"že to břicho jsem taky já a že mě má rád takovou jaká jsem." Když jsem se prvně vdávala vážila jse 70kg.Při prvním dítěti jsem přibrala rovných 20kg.  grater  Navíc se dcera narodila císařem,před 24lety se císař dělal od pupíku až pod bříško,jizva do plavek byla protekčně,a tak jsem po porodu nemohla hned začít cvičit,dlouho to bolelo.Stačila jsem schodit sotva 10 kilo a přišla za rok do jiného stavu s druhou dcerou a přibrala zase 20kg.  grater  Ta se sice narodila spontálně,ale břicho mi zůstalo popraskaný a zjizvený.Třetí dcera se mi narodila před 5 lety též císařem,ale to jsem přibrala jen 10kg.No a během pěti let tak nějak vážím víc než kdykoliv předtím. ...  Tak dost nářků lol jak napsalo Sluníčko :holky my to zvládnem!!!  wink  tummenupp

Není tady

#139 2. 6. 2006 16:24

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanko big_smile vis co je dulezity?Ze ted mas chlapa normalniho a ma te rad takovou jaka ses.A to ze se ti podari alespon trochu zhubnout bude brat on jako tresnicku na dortu.ja myslim ze to na te Meridii pujde ,jen to asi clovek nesmi chtit moc rychle (coz samozrejmne bych chtela i ja)  a to jakej ty mas komplex tak ti muzu rict zemam presne ale presne to samy.Ovsem ja jsem tak sikovna ze sem si to vypestovala sama.jsem uz nauena ze ikdyz sedim mam ruce zalozeny tak abych si kryla speky. big_smile

Není tady

#140 2. 6. 2006 16:35

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Suzy,  já mám ve skříni samé volné haleny,nevzala bych na sebe nic přiléhavého a když si sedám většinou si je jako by natáhnu víc na nohy.  lol Taky to schová to moje břicho.Vzpomínám si,že sousedka  minulý rok někde četla,že rajčata pomáhají zbavovat tuku.Já to zatím nevyzkoušela,ale ona čeká vždy když jsou rajčata levnější,potom je převážně zařazuje do jídelníčku a prý pokaždé něco schodí.Je fakt,že mi kdysi jedna zákaznice poradila-1kg rajčat a 20dkg tvrdého sýra rozdělit na pět porcí,prý jí to řekl doktor.Ale to mi příjde dost drastické a hlavně jednotvárné  smile

Upravil(a) Marieanna (2. 6. 2006 16:38)

Není tady

#141 2. 6. 2006 16:44

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Holky a kolik vám je vůbec roků? Ráda se k vám přidám a mohli by jsme to zvládnout všechny.!!!

Není tady

#142 2. 6. 2006 16:49

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Nikiska napsal(a):

Holky a kolik vám je vůbec roků? Ráda se k vám přidám a mohli by jsme to zvládnout všechny.!!!

v lednu mi bylo 43,klidně se přidej ,jsem tady teprve třetí den a už mám prima pocit,že je někde někdo,s kým to vše můžu probrat.   smile   Prostě na to nejsem sama a o to, asi ,tady především  jde  tummenupp

Není tady

#143 2. 6. 2006 18:26

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Suzy,  já mám ve skříni samé volné haleny,nevzala bych na sebe nic přiléhavého a když si sedám většinou si je jako by natáhnu víc na nohy.  lol Taky to schová to moje břicho.Vzpomínám si,že sousedka  minulý rok někde četla,že rajčata pomáhají zbavovat tuku.Já to zatím nevyzkoušela,ale ona čeká vždy když jsou rajčata levnější,potom je převážně zařazuje do jídelníčku a prý pokaždé něco schodí.Je fakt,že mi kdysi jedna zákaznice poradila-1kg rajčat a 20dkg tvrdého sýra rozdělit na pět porcí,prý jí to řekl doktor.Ale to mi příjde dost drastické a hlavně jednotvárné  smile

Taky si myslim ze to nejde ale vydrzet dlouho na tech rajcatech a pak clovek jak prejde na normalni stravu tak musi zakonite hned pribrat zpatky. usch

Není tady

#144 2. 6. 2006 18:27

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

28 let,vyska 170cm a vaha mezi 61 a 62 kilama. grater

Není tady

#145 2. 6. 2006 20:06

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Mě je 33,měřím 164 a 1.6. 86kg rodna --- Hruštička-kulička grater

Upravil(a) SLUNÍČKO (2. 6. 2006 20:11)

Není tady

#146 2. 6. 2006 20:11

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Taky si myslim ze to nejde ale vydrzet dlouho na tech rajcatech a pak clovek jak prejde na normalni stravu tak musi zakonite hned pribrat zpatky. usch

Rajčata jsou dobrý,mají málo kj.A já je taky miluju.Ale kdybych je jedla celý den už druhý den bych je nenáviděla!Takže,všeho s mírou. smile

Není tady

#147 2. 6. 2006 21:13

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikisko a jak je to u Tebe?Vím jen , že mᚠčtyřletou holčičku gloria .Přidᚠse teda k nám? smile
A kolik potřebuješ zhubnout Ty? Mějte se hezky holky. Zítra páček!!! reta

Upravil(a) SLUNÍČKO (2. 6. 2006 21:19)

Není tady

#148 2. 6. 2006 21:32

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Pomoooc   yikes  nastal jeden problém,dříve když moje malá něco nedojedla,kousek chleba,nebo oběd,či jiné jídlo,dopadlo to tak že já dělala dojížďáka.   usch   Co teď?Dnes tady zůstaly od snídaně čoky s mlíkem ,od oběda trochu kaše a sekaný před chvilku šla spát a v pokojíčku zůstal nedojedený 3Bit.Přiznám se ,že mi je líto to vyhazovat,od malinka jsem byla vedená k tomu ,že jídlo se vyhazovat nesmí,taky jsem nesměla nechávat zbytky,ale k tomu nechci to moje zlatíčko nutit.  usch   Jak jste to vyřešily Vy?Máte přece také malé děti  :dudlik  :  Já vím dávat jí malé porce,ale co s tím ostatním,na co má přes den chu a potom nedojí??? butter

Není tady

#149 2. 6. 2006 21:41

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Pomoooc   yikes  nastal jeden problém,dříve když moje malá něco nedojedla,kousek chleba,nebo oběd,či jiné jídlo,dopadlo to tak že já dělala dojížďáka.   usch   Co teď?Dnes tady zůstaly od snídaně čoky s mlíkem ,od oběda trochu kaše a sekaný před chvilku šla spát a v pokojíčku zůstal nedojedený 3Bit.Přiznám se ,že mi je líto to vyhazovat,od malinka jsem byla vedená k tomu ,že jídlo se vyhazovat nesmí,taky jsem nesměla nechávat zbytky,ale k tomu nechci to moje zlatíčko nutit.  usch   Jak jste to vyřešily Vy?Máte přece také malé děti  :dudlik  :  Já vím dávat jí malé porce,ale co s tím ostatním,na co má přes den chu a potom nedojí??? butter

Marieannko,mám ošatku v likérovce a tam mu ty jeho sladkosti schovávám.A co musí do ledničky počká na něj do zítra.Někdy to dojí děti a někdy táta. A to co nikdo nechce musím občas s těžkým srdcem obětovat koši nebo zvířátkům.(Byla jsem vychovaná stejně jak Ty) I když musím říct,že nᚠmalý toho sní opravdu hodně(víc než já).Má ale spalování po tatínkovi a nebo tasemnici,protože to na něm není vidět.Ten se má ,co?
                                                                                                  Dobrou noc sova

Není tady

#150 3. 6. 2006 10:57

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Ahoj holky tak mě je 27 v prosinci mi bude 28 let. Měřím 178 cm. No s váhou radši pomlčím, žádná sláva. Dolů bych potřebovala dát aspoň deset kilo a byla bych spokojená. Já bych chtěla zkusit asi nejspíš dělenou stravu. Tak bude zajímavé až si tu všichni budem psát navzájem. Musím se ještě pokoukat na babinetu po nějakých těch dietách. Prášky vynechávám, protože by jsme chtěli miminko.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí