Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 26. 5. 2006 22:26

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: Zlatá vajíčka

suzy napsal(a):

Ahoooj,ja jsem do ted vubec nestihala ,vcera jsem byla u kamaradky vratila se vecer a do ted varim a uklizim.poslala jsem ti taky soukromou,ty brdo,to teda byl mazec kdyz jsem to cetla.  jeste k te Meridii,kolik jsi pak hubla asi tak za den?Mne se to zaseklo pokud nepocitam tech 20 dkg sad

Dala jsem si závazek, že se zvážím až za prvních 14 dnů a to jsem měla dole 4kg, do konce měsíce další 2 kg.
Psala jsem zas soukromě,Suzy.

Není tady

#77 28. 5. 2006 10:59

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Ahoooj,ja jsem do ted vubec nestihala ,vcera jsem byla u kamaradky vratila se vecer a do ted varim a uklizim.poslala jsem ti taky soukromou,ty brdo,to teda byl mazec kdyz jsem to cetla.  jeste k te Meridii,kolik jsi pak hubla asi tak za den?Mne se to zaseklo pokud nepocitam tech 20 dkg sad

Dala jsem si závazek, že se zvážím až za prvních 14 dnů a to jsem měla dole 4kg, do konce měsíce další 2 kg.

To ja mam za tyden dole 3 a pul,no a dal nic grater  psala jsem ti taky soukromou ale nevim jestly jsem ji odeslal tak pak pisni ju?

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#78 28. 5. 2006 20:20

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

To ja mam za tyden dole 3 a pul,no a dal nic grater  psala jsem ti taky soukromou ale nevim jestly jsem ji odeslal tak pak pisni ju?

Ahóóóój Suzíku, ono to půjde chvilku rychleji a chvilku pomaleji, ale uvidíš, že se na svou vysněnou váhu dostaneš tummenupp . Já teď po těch B12 stojím na stejných kilech už 14 dní. sad Ta váha se mi normálně lol ! Už na ni nevlezu dokud mi je budou píchat-a si je klidně naštvaná-tak jako já na ni dumbom ! Psala jsem Ti soukromou.Pa

Není tady

#79 28. 5. 2006 21:47

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

Ahóóóój Suzíku, ono to půjde chvilku rychleji a chvilku pomaleji, ale uvidíš, že se na svou vysněnou váhu dostaneš tummenupp . Já teď po těch B12 stojím na stejných kilech už 14 dní. sad Ta váha se mi normálně lol ! Už na ni nevlezu dokud mi je budou píchat-a si je klidně naštvaná-tak jako já na ni dumbom ! Psala jsem Ti soukromou.Pa

jo jo ,vubec si te vahy nevsimej at ji klide praskne vztekem display big_smile   ja ale bych to psychicky nevydrzela nevedet rano kolik mam,to ja na tu vahu vlezt musim.Ikdyz ted jak mam ty uzasne zenske dny tak mam porad hlad a ta vaha se mi vylozene smeje .

Není tady

#80 29. 5. 2006 10:42

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

jo jo ,vubec si te vahy nevsimej at ji klide praskne vztekem display big_smile   ja ale bych to psychicky nevydrzela nevedet rano kolik mam,to ja na tu vahu vlezt musim.Ikdyz ted jak mam ty uzasne zenske dny tak mam porad hlad a ta vaha se mi vylozene smeje .

Je to prostě potvora,ale až mě pořádně naštve tak jí vytáhnu baterku a má po srandě,můra jedna. reta

Jo, dneska se jdu ostříhat,tak mě drž pěsti a vypadám aspoň o trošku líp než tenhle kníráč albert !!!!!!!!!!!!!

Není tady

#81 29. 5. 2006 10:52

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Je to prostě potvora,ale až mě pořádně naštve tak jí vytáhnu baterku a má po srandě,můra jedna. reta

Jo, dneska se jdu ostříhat,tak mě drž pěsti a vypadám aspoň o trošku líp než tenhle kníráč albert !!!!!!!!!!!!!

big_smile tak to ti drzim pesti,ja byla pred 3 tydnama se ostrihat a pak jsem 2 dny brecela takze ti preju at jsi krasnaaaa tummenupp

Není tady

#82 29. 5. 2006 12:29

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

big_smile tak to ti drzim pesti,ja byla pred 3 tydnama se ostrihat a pak jsem 2 dny brecela takze ti preju at jsi krasnaaaa tummenupp

neutral sad butter yikes grater už se bojím-že bych si to rozmyslela? Já to risknu a přinejhorším budu celý léto nosit kšiltovku! supermario

Není tady

#83 29. 5. 2006 13:13

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

neutral sad butter yikes grater už se bojím-že bych si to rozmyslela? Já to risknu a přinejhorším budu celý léto nosit kšiltovku! supermario

No vidis tak to budes IN  big_smile    ale neee,slunicko muze byt jenom krasnyyyyy  rock

Není tady

#84 29. 5. 2006 13:34

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

No vidis tak to budes IN  big_smile    ale neee,slunicko muze byt jenom krasnyyyyy  rock

Tak to by ses divila,takhle v šest ráno..... yikes grater
Jak to říkala paní Nedvědová: stoupnu si před zrdcadlo a řeknu: teda miláčku to ti přeju... reta

Není tady

#85 29. 5. 2006 17:26

suzy
♥♥♥♥♥♥-

tak co vlasyyyyyy? wink

Není tady

#86 29. 5. 2006 21:45

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

tak co vlasyyyyyy? wink

Bezva,šla jsem z polodlouhých na skoro krátký.Ještě si musím zvyknout,ale první dojem je špica! tummenupp

Není tady

#87 29. 5. 2006 21:51

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

tak co vlasyyyyyy? wink

Bezva,šla jsem z polodlouhých na skoro krátký.Ještě si musím zvyknout,ale první dojem je špica! tummenupp

tak to je dobre,doufam ze tatka to ohodnotil kladne tummenupp

Není tady

#88 29. 5. 2006 22:37

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

tak co vlasyyyyyy? wink

tak to je dobre,doufam ze tatka to ohodnotil kladne tummenupp

Dostala jsem i pussa ,takže jsem se líbíla!!!!!!!!!
                                                                     Dobrou noc sova sova ve dvou

Není tady

#89 31. 5. 2006 11:34

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Slunicko ahoj,ja vubec nestiham.vaha se mi zastavila na 61 a pul sakris,snad se to rozhejbe jeste.Snad to bude tim mesicem jak jsi psala,myslis ze ten mesic muze pusobit i na nespavost?ja uz 3 dny v noci skoro nespim a dneska jsem jako by mne nekdo mlatil po hlave.

Není tady

#90 31. 5. 2006 12:06

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Slunicko ahoj,ja vubec nestiham.vaha se mi zastavila na 61 a pul sakris,snad se to rozhejbe jeste.Snad to bude tim mesicem jak jsi psala,myslis ze ten mesic muze pusobit i na nespavost?ja uz 3 dny v noci skoro nespim a dneska jsem jako by mne nekdo mlatil po hlave.

Ahojky Suzíku,váha se pohne neboj a když ne tak si na ni zkus stoupnout jen jednou nohou.  big_smile Jó,měsíc s náma dělá divy a ten kdo je citlivější to všechno cítí. Já jsem u vás ale v noci nebyla,tak nevím kdo by Tě do té hlavy mohl mlátit? dumbom lol  Budeme to muset vyšetřit! Tak hodně pít(vodu né rum),a Tě hlava přestane bolet. Teda já mám dneska tak rozchechtanou náladu,doufám,že mě to vydrží až do večera! lol lol lol lol

Není tady

#91 31. 5. 2006 12:23

suzy
♥♥♥♥♥♥-

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

Ahojky Suzíku,váha se pohne neboj a když ne tak si na ni zkus stoupnout jen jednou nohou.  big_smile Jó,měsíc s náma dělá divy a ten kdo je citlivější to všechno cítí. Já jsem u vás ale v noci nebyla,tak nevím kdo by Tě do té hlavy mohl mlátit? dumbom lol  Budeme to muset vyšetřit! Tak hodně pít(vodu né rum),a Tě hlava přestane bolet. Teda já mám dneska tak rozchechtanou náladu,doufám,že mě to vydrží až do večera! lol lol lol lol

No ja pozoruju big_smile big_smile  z toho jak jsi to napsala je to uplne citit.No ale to je fajn ne??Tak ti preju hodne duvodu k smichu wink  paaa

Není tady

#92 31. 5. 2006 13:31

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

suzy napsal(a):

No ja pozoruju big_smile big_smile  z toho jak jsi to napsala je to uplne citit.No ale to je fajn ne??Tak ti preju hodne duvodu k smichu wink  paaa

Však on mě ten smích myslím přijde,až přijde malá ze školy a otevřu žákajdu. sad
I když před včerejšky ten diktát dopadl perfektně.Sice jsme na něj zapomněly,ale N.se pochlapila a dostala za jedna. lol Úplně mi vyrazila dech.To bylo chvály!

Není tady

#93 31. 5. 2006 16:10

suzy
♥♥♥♥♥♥-

No tak to je sikula ,no vidis jak to je hvezda tummenupp

Není tady

#94 31. 5. 2006 17:24

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Ahojky Suzy tak jak si na tom s hubnutím? Ještě ti je pořád zima? Nebo už to mᚠv normálu.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#95 31. 5. 2006 17:41

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Ahojky Suzy tak jak si na tom s hubnutím? Ještě ti je pořád zima? Nebo už to mᚠv normálu.

Ahojky,uz to neni tak strasny,spis uz to neni vubec ty vedlejsi priznaky ,jen nekdy,ale za chvili odezni.Nooo,mam 61,5 kg takze neco se hnulo,ale muj cil je aspon tech 60 protoze si porad pripadam tlusta. grater

Není tady

#96 31. 5. 2006 17:57

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

No tak to jseš na dobrý cestě. Ty to určitě dokážeš. Jsem ráda, že už ty příznaky ti odznívají. Kolik prášků už mᚠv sobě?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#97 31. 5. 2006 21:59

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Ahojky ,začala jsem dnes brát MERIDII ,nemá některá z vás s ní nějaké zkušenosti? díky godlike

Není tady

#98 1. 6. 2006 6:54

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

suzy napsal(a):

Nikiska napsal(a):

Ahojky,uz to neni tak strasny,spis uz to neni vubec ty vedlejsi priznaky ,jen nekdy,ale za chvili odezni.Nooo,mam 61,5 kg takze neco se hnulo,ale muj cil je aspon tech 60 protoze si porad pripadam tlusta. grater

kapitulation Pomóóóóóóóct!!!!! Taka mě včera zabavil počítač.Prý taky někdy musí pracovat! Asi nechápe že bez Babinetu to nepřežiju?! A večer to prý udělá znova,Ten tyran. lol lol lol

Ty naše malá "TLUSOŠKO"! big_smile lol  Vždy já se Tě v tom kalupu zapomněla zeptat kolik měříš? Ty to Suzíku dokážeš. tummenupp Čim míň potřebuješ dát dolů a ne celkově, ale určitý partie,tím jde hubnutí pomaleji.
Moje váha je koza.Už s ní fakt nakámoším. dumbom Jde mě to moc pomalu.Za měsíc 2kg.A to už pomalu cvičím. Snad jsem se nezastivila úplně. Že bych si ještě zkusila zadrátovat pusu big_smile ? Ne,nevzdám to,přece nebudu jak hruška máslovka! Jdu na rotoped,kdybych se neozvala,tak jsem se ušlapala do bezvědomí!!! Páček

Není tady

#99 1. 6. 2006 7:08

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

Ahojky ,začala jsem dnes brát MERIDII ,nemá některá z vás s ní nějaké zkušenosti? díky godlike

Ahojky Merieanno a četla si nás od začátku? Už jsme tady o ní něco napsaly,tak zkus juknout. Hubnutí s ní zkouším já i Suzy.Já od února,Suzy asi měsíc (nebo míň,viď?). Ze začátku mě to šlo rychle,protože jsem pěkný otesánek,ale teď se mnou ta váha nemá slitování. Suzík už taky něco zhubnul.
Chce to ale změnit stravování, skurt pít storstark a hejbat styrka se!Sama o sobě taky pomůže,ale buďto hubneš strašně pomalu a nebo Ti jen udržuje váhu(i když jsem nemohla cvičit,nepřibrala jsem a zhubla za 3 měsíce 7,5kg).
Když budeš chtít něco konkrétnějšího,ozvi se zas.
Jinak Ti přeju hodně úspěchů,při Tvém hubnutí,nejdůležitější a nejtěší je stejně se rozhodnout a začít!

Není tady

#100 1. 6. 2006 7:47

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥

Sluníčko jste se Suzy ok. Držím palečky a se vám zadaří sundat co nejvíce kg.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí