Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#326 14. 6. 2006 14:50

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA

Re: Zlatá vajíčka

Dana napsal(a):

Sluníčko, dopsala jsem si tam svoje míry, doufám, že ti to nevadí, tak já nic, ale budu se snažit.

Tak to jsi moc hodná,Danuško.Ušetřila jsi mi pár minutek.Snaha se móc cení.Zvl᚝ tady u nás! Měj se krásně a držím pěsti!!!!

Není tady

#327 14. 6. 2006 14:56

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Marieanna napsal(a):

No když koukám na tu tabulku a hlavně na svoje kila je mi  trapně rodna  rodna  rodna je to prostě síla  usch Ale na druhou stranu je to k něčemu dobrý, vidět to takhle černé na bílém   ALESPOŇ SI UVĚDOMUJI JAK NA TOM JSEM  Sluníčko dík a ostatním  držím palce  tummenupp  (tedy i sobě  winksova  sova  sova

Já když vidím černé na bílém,že mám ještě pořád víc než dvacet kilo navíc,
taky si říkám,že to snad nemůžu nikdy sundat. grater
Ale pak si skočím za Vámi a vím hned,že se mi to PODAŘÍ!!!  lol
Sice ne tak rychle jak těch prvních ,ale podaří.A to taky díky Vám.  big_smile
Však už mám otlačený prsty od toho jak Vám držím pěsti! tummenupp

Není tady

#328 14. 6. 2006 15:04

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Evelina napsal(a):

Ahojky Sluníčko, děkuji za zprávičku, já taky pořád přemýšlím o tom, zda si něčím pomoci, nebo to takto ustojím - uvidím. Jinak mě do té tabulky můžeš dopsat 175/108. Už teď vidím, že jsem nejtlusčí ale budu k sobě upřímná - a to vidím černé na bílém.
Marienko, hlavu vzhůru - nejsi nejt잚í....
Tak snad nám to půjde takto společně lépe smile
Jo a jak často se vážíte - já tak jednou za týden.. smile

Ahoj Evelinko,třeba Ti to půjde i bez léků. smile
Na mě to ale neplatilo.Má dobře vypěstovaná kila se tvrdě bránila! dumbom
Já se vážím jak se mi chce,ale každýho prvního v měsíci si váhu zapíšu do deníčku.
Jo,já Vám asi taky neřekla ,že si od začátku píšu do deníčku co a kdy jím a vypiju.Dost mě pomáhalo ,že jsem to viděla napsané.Jestli to chcete některá zkusit,tak nešvindlovat.Napsala jsem tam i každou čokoládu a oplatek na kterým jsem zhřešila! rodna

Není tady

#329 14. 6. 2006 15:10

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

esterka napsal(a):

suzy napsal(a):

Holky to je stejne fajn  ze sme se daly tak dohromady a spolu hubneme ze?my sme si vlastne zalozily svuj odtucnovaci klub ze? big_smile  To by byla parada kdyby nam mel kdo pohlidat deti a mohly si jet vsechny nekam na vikend (odtucnovaci vikend wink ) zeleninovy salatky a maximalne vinny strik lol 

S tou veceri je to pravda ,clovek se ma dokonce i najist kdyz je zvyklej,protoze hladem clovek usne tezko a telo si pak ty tuky drzi na horsi casy.

Tak hezky den vsem,tady bude dnes parak jako sv..ě big_smile

No to je skvělý nápad, kdyby měl někdo k dispozici chatičku a sejít se od pátku do neděle, popovídat, zacvičit si, předat rady, něco zdravého a netučného uvařit, večer vinný stříček....tummenupp

Jenže není to jednoduché sad ..já bych byla ochotna přijet kamkoli, děti by pohlídal manžel, slovo pohlídal u manžela nějak neberu, vždy jsou taky jeho no ne?

Jo sejít se ,to by bylo príma. :supr:Tak až budete mít některá nějakej nápad,přihrejte ho sem. smile   
Já už zapojuju svoje mozkový závity a začínám přemýšlet.
Teda jestli jsem to po těch letech doma nezapomněla rodna -nevíte některá co že jsem to chtěla a co znamená to cizí slovo -přemýšlet? reta

Není tady

#330 14. 6. 2006 15:39

Evelina
♥♥-----

Ahojky Sluníčko,
s tím deníčkem je to docela dobrý nápad, hned si ho pořídím. Teď si myslím, že toho moc nejím a tak uvidím, jak to bude vypadat napsané na papíru yikes Pokud budu hubnout 1 kg týdně tak fajn, ale pokud se to zastaví, tak tu Meridii taky nasadím.. Kéž bych měla jako ty už 19 kg dole - ach jo. butter
Bude to ještě dřina... styrka

Není tady

#331 14. 6. 2006 16:21

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Ahojky tak koukám, že je nás tu víc. Já teď své hubnutí trochu oddaluji. Nedostavila se mi ještě ms tak chci počkat jestli se dostaví jo nebo ne. Mám zpoždění často, ale co kdyby náhodou. Ale pilně vás tu budu sledovat. Menzes se mi nedostavil šest dní tak musím ještě chvilku počkat. Ale jakmile to zas dostanu přidávám se k vám!!! Ale moc bych si přála, aby to už konečně bylo mimi.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#332 14. 6. 2006 20:33

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Ahojky tak koukám, že je nás tu víc. Já teď své hubnutí trochu oddaluji. Nedostavila se mi ještě ms tak chci počkat jestli se dostaví jo nebo ne. Mám zpoždění často, ale co kdyby náhodou. Ale pilně vás tu budu sledovat. Menzes se mi nedostavil šest dní tak musím ještě chvilku počkat. Ale jakmile to zas dostanu přidávám se k vám!!! Ale moc bych si přála, aby to už konečně bylo mimi.

Ahojky Nikisko,tak to Ti přeju aby se menstruace zpozdila asi tak o devět měsíců!  tummenupp
A bylo z toho zpoždění krásný a hlavně zdravý miminko! dudlik
No a pak se můžeš přidat k nám.My tady určitě ještě budem.Aspoň já jo.
A zatím nás sleduj ostřížím okem,jestli nám to jde.

Není tady

#333 14. 6. 2006 21:15

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-

Holky,kdepak jste, že vy všechny koukáte na pohádku?! smile
Já už musím do postýlky,už hodinky ukázaly,jak říkávala babička.Zítra 5.50 mě jede autobus k lékaři a jsem zvědavá kdo za mě bude vstávat. grater Takže se mějte hezky Berunky moje,já se zas zítra objevím. smile

Brum,brum,brum,
                o čem se zdá medvědům,                                                                 
                                  DOBROU NOC vy ŠELMY,                         
                                                       nechrápejte velmi,
                                                                         nebo si zboříte dům!    sova

Není tady

#334 14. 6. 2006 22:23

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Evelina napsal(a):

Ahojky Sluníčko, děkuji za zprávičku, já taky pořád přemýšlím o tom, zda si něčím pomoci, nebo to takto ustojím - uvidím. Jinak mě do té tabulky můžeš dopsat 175/108. Už teď vidím, že jsem nejtlusčí ale budu k sobě upřímná - a to vidím černé na bílém.
Marienko, hlavu vzhůru - nejsi nejt잚í....
Tak snad nám to půjde takto společně lépe smile
Jo a jak často se vážíte - já tak jednou za týden.. smile

Evelínko Ty jsi opravdu hodná,ale myslím že na tom jsme asi stejně.   wink  Nevím jak moc mᚠpevnou vůli,ale pro mě byla Meridia to nejlepší možné řešení.Beru jí ráno ,pociuji normálně hlad,ale stačí mi polovina porce,než jsem byla zvyklá.Mám po ní brzy pocit nasycenosti.Dřív jsem se vážila denně,ale pokud jsem neviděla výsledky,měla jsem depku no a tu jsem řešila jídlem.  usch  Většinou jsem si řekla,já tady hladovým a stejně je to k ničemu. Tak teď se vážím jednou týdně.Držím palečky,a Ti to jde tak dobře dolů,jako Sluníčku.  tummenupp

Upravil(a) Marieanna (15. 6. 2006 5:31)

Není tady

#335 14. 6. 2006 22:36

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Tak holky já dnes těžce makala  styrka Pomáhala jsem starší dceři s malováním.Tak jsem zvědavá,co mi řekne v pondělí váha. wink  Docela jsem se u toho zapotila.No a neštovice už má moje malá na ústupu. Ten společný víkend je dobrý nápad. Dobrou noc všem a zítra další deka dolůůů   dumbom  sova  sova

Není tady

#336 14. 6. 2006 22:39

Marieanna
♥♥♥♥♥--

suzy napsal(a):

Holky to je stejne fajn  ze sme se daly tak dohromady a spolu hubneme ze?my sme si vlastne zalozily svuj odtucnovaci klub ze? big_smile  To by byla parada kdyby nam mel kdo pohlidat deti a mohly si jet vsechny nekam na vikend (odtucnovaci vikend wink ) zeleninovy salatky a maximalne vinny strik lol 

S tou veceri je to pravda ,clovek se ma dokonce i najist kdyz je zvyklej,protoze hladem clovek usne tezko a telo si pak ty tuky drzi na horsi casy.

Suzy a co vymyslet nějaký  konkrétní název pro nᚠklub,nenapadá  Tě něco?? Pokud ano,šup sem s tím  reta tummenupp

Není tady

#337 15. 6. 2006 5:46

Marieanna
♥♥♥♥♥--

Dobré ráno,milé dívky. big_smile  Manžel odešel do práce a mě nějak přešel spánek.Koukám, že  bude zase nechutný pařák,už teď nám teploměr ukazuje 19.stupňů. Určitě bude dnes nejlépe někde u vody,jenže já bych tam musela být zabalená v pytli lol ,nebo mít rybníček sama pro sebe  tummenupp .Tak zůstanu doma a budu rozpouštět tuky bez plavání. Přeju Vám holky krásný den  plný sluníčka  rock rock  rock

Upravil(a) Marieanna (15. 6. 2006 5:48)

Není tady

#338 15. 6. 2006 8:02

esterka
♥♥-----
Místo: Morava

Ahoj holky,
ta vedra mne ničí , šéf nám přivezl větrák a dnes mne bolí dutiny sjuk V hubnutí se držím, akorát ulítávám na melounech, jsou sladké, ale zase si říkám, že je to jen voda (někdy mám problém doběhnout big_smile) Kalhoty se už líp dopínají, ale lámu si hlavu nad tím, jak bude vypadat mé břišisko po zhubnutí. hmm Cviky na břišní svaly NESNÁŠÍM ,ale asi budu muset.
S koupáním jsem na tom obdobně, teď jsme se stěhovali a já vyhodila plavky(byly děsné), abych měla výmluvu, to jsem co? cool Na naše koupaliště bych nešla ani náhodou, vím, že tam nejsou jen štíhlé krásné ženy, ale stydím se. A co vy a koupání?
Přeji slunce nejen na obloze, ale i v duši, jak říkával Zákopčaník smile

Není tady

#339 15. 6. 2006 8:40

Evelina
♥♥-----

Marianko, děkuji Ti za podporu smile Já se taky budu vážit 1x týdně a snad to půjde. O té Meridii dost vážně uvažuji - nechám tomu ještě čas a uvidím. Já teď hlad ani nepociuji a to je díky tomu horku, spíše hodně piju a taky se cpu ovocem a zeleninou, ale je pravda, že se blíží víkend a to se u nás dost často griluje, tak to pro mě bude zase boj - myslím tím skončit u jednoho plátku kuřecího a ne abych toho snědla kilo včetně buřtů butter
Esterko taky se stydím a k vodě nechodím maximálně když tam nikdo není, ale plavání miluju. Počkej za pár měsíců budeme krásné smile a pak si to užijeme.
Krásný den všem big_smile

Není tady

#340 15. 6. 2006 8:58

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Marieanna napsal(a):

suzy napsal(a):

Suzy a co vymyslet nějaký  konkrétní název pro nᚠklub,nenapadá  Tě něco?? Pokud ano,šup sem s tím  reta tummenupp

big_smilebig_smile  muzem si rikat jablicka  big_smile big_smile  ty sou taky tak krasne kulaty tummenupp

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#341 15. 6. 2006 9:00

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Nikiska napsal(a):

Jeee tak to ti moc mocinky preju,to by bylo krasny.Dej nam vedet ju?Akorat to se pak z pavlace presunes na porodni asistentky wink

Není tady

#342 15. 6. 2006 9:05

suzy
♥♥♥♥♥♥-

Holky ja mam proti vam nejmin kilo ale takovej stres z toho ze budu muset do plavek nemate asi zadna.A ja do nich budu muset protoze moje draha polovicka je rada kdyz s nim a s malym chodim na koupak.

Devcata tady je vedro jako prase,uz nekolikatej den,je to na padnuti a asi jeste par dni bude.tak dlouho sme si stezovaly ze je zima az tady mame nesnesitelny horka.Ale zase kdyz si vzpomenu na minuly leto tak koupat se dalo asi jen 14 dni pak bylo chladno.tak uvidime,treba nas pocasi zachrani a nebudeme do plavek muset tummenupp

Slunicko ?Brum brum brum?Skladas basnicky? lol

hezky den a asi spis nekde ve stinu sova

Není tady

#343 15. 6. 2006 9:25

Evelina
♥♥-----

Suzy, já mít 60 kg, tak si ty plavky užiju. Vždy musíš být krásně štíhlá tummenupp Jinak s těma jablíčkama je to dobrý nápad - kulaoučké jsme všechny a krásné, jako jablíčka také smile
Vidím, že jste všichni na koupališti, tak já se jdu zařadit do pracovního procesu, ach jo budu tady až do 17,00 hod. sad

Není tady

#344 15. 6. 2006 9:42

esterka
♥♥-----
Místo: Morava

taky si říkám, že Suzy musí být štíhlá kočka, ale chápu to její hubnutí. Já po prvním dítěti měla 62 kg a připadala si špekounkovatá . Teď ,když mám přes 80 kg, tak bych brala NÁDHERNOU sedmdesátku. Holky musíme si přiznat, že to jídlo do nás nikdo necpal násilím, je to naše špatná práce a teď to musíme napravit, abychom se mohly samy v zrcadle pochválit  (toho bych se chtěla dožít big_smile) Když mi to totiž řekne někdo druhý, tak mu nevěřím, myslím si, že mne jenom utěšuje a v duchu si myslí něco jiného....

Není tady

#345 15. 6. 2006 12:53

Evelina
♥♥-----

Esterko, úplně s tebou souhlasím, jídlo mi nikdo nenutil, bohužel jsem se cpala sama... usch

Není tady

#346 15. 6. 2006 13:17

suzy
♥♥♥♥♥♥-

tak jablicka big_smile  zjistila jsem kolik ze kilojaulu ma nas oblibeny meloun.ja ho miluju a uz tady i nekdo z vas psal ze na nem ujizdi taky.Ja mam rada teda jen ten cerveny,rika se mu vodni ze?Ale nasla jsem kolik ma i ten druhej,cukrovej,myslim ze je zlutej.

kj na 100g            sacharidy na 100g      tuky na 100g           bilkoviny      vlaknina

cukr.m.   98,3                        5,2                             0,07                     _                _

vodni      60                            3,5                            0,1                       _                _                       

tak to celkem jde ne?ja se ho teda nedpkazu vzdat.Vzdycky si ho nakrajim na kosticky do misky a pak vidlickou napichuju.Mnam,mnam.

No jinak asi ano,pro nekoho jsem hubena,ale ja si pripadam spekata.vim ze by to chtelo spis cvicit protoze mam z tehotensvi povolenou pater a vlastne jak se krcim tak mam speky ale priznavam se bez muceni,jsem na to lina a hlavne me to ani nebavi.Mit tak 57 kg tak si pripadam jak modelka,aleč asi se mi to nesplni protoze mi vaha jeste neklesla pod 60tku.Porad to lita 60 a nejaky deko.Ale urcite jsem rada i za to.Jen pockejte az vy zhubnete,tyden budete machrovat a pak uz budete chtit zase vic zhubnout big_smile

Není tady

#347 15. 6. 2006 13:19

suzy
♥♥♥♥♥♥-

vissla

esterka napsal(a):

taky si říkám, že Suzy musí být štíhlá kočka, ale chápu to její hubnutí. Já po prvním dítěti měla 62 kg a připadala si špekounkovatá . Teď ,když mám přes 80 kg, tak bych brala NÁDHERNOU sedmdesátku. Holky musíme si přiznat, že to jídlo do nás nikdo necpal násilím, je to naše špatná práce a teď to musíme napravit, abychom se mohly samy v zrcadle pochválit  (toho bych se chtěla dožít big_smile) Když mi to totiž řekne někdo druhý, tak mu nevěřím, myslím si, že mne jenom utěšuje a v duchu si myslí něco jiného....

tak to mam taky tak,jak mne nekdo pochvali tak si rikam ze mi chce udelat jen radost .ono je totiz dulezity jak se clovek sam citi a i kdyby byl pro okoli nevim jak atraktivni tak si stejne bude pripadat hnusne. grater

Není tady

#348 15. 6. 2006 13:23

suzy
♥♥♥♥♥♥-

jo avite cim jeste zahanim velkou chut na sladky (ale  nekdy si dam taky) krome misli tycinek lait?  malej miluje zvykacky,tak mu kupuju ruzny druhy ale i ty obycejny kulaty barevny co uz stoji par kacek .Dam si treba 3 do pusy ,vyzvejkam tu sladkou chut a je to. tummenupp

Není tady

#349 15. 6. 2006 13:29

Evelina
♥♥-----

Suzy, s tím melounem jsi mě potěšila, taky ho mám moc ráda. Tady z té tabulky je zřejmé, že když ho sním kilo, tak se v podstatě nic neděje, protože má málo kj a vlastně se i zavodním smile Už se těším, že si ho dám k večeři. reta
Taky bych potřebovala cvičit ale nějak nemám tu vůli se přemluvit, spíše skončím u kola a to jenom přes víkend..

Není tady

#350 15. 6. 2006 16:37

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Ahojky holky tak si mě Suzíku potěšila s tabulkou o melounech. Taky jsem ho teď pojídala asi po tři dny. Já ty vodní melouny mám hrozně ráda. A je báječný teď je všude ovoce a zeleninky dost tak musíme papat hodně vitamínků. Já osobně včera k večeři měla nakrájený rajčátka a okurku a chleba. Ale ten žlutý meloun jsem nikdy ještě neměla a vy? No holky zatím mi ještě ms nedorazila!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí