Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 6. 6. 2006 15:13

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

No tak jsem zatím spásla dvě tyčinky. Ale asi trochu oďobu květák v lednici. No už mám taky vypráno tak jen to pověsit a je to. Venku je docela zima, ale budu muset vyrazit na nákup. Na dovolenou se už moc těším, protože je to bez jednoho dne za měsíc. Holka se tam vždycky vyblbne a my jsme spokojený, že si oddechnem od hluku z města. Před čtrnácti dny jsem měla holku u ségry v Praze na tři dny. Byla tam hrozně spokojená vzali jí do zoo a do Mekáče. Pokaždý když jsem zavolala a chtěla s ní mluvit tak ona nechtěla tak jsem se bála, že nás má už plný zuby. Ale když ji pak přivezli tak jsem se jí ptala proč semnou nemluvila a ona řekla, že měla unavenou pusinku. Tak jsem se tak začala smát až jsem málem spadla ze židle. Ty děti to jsou naše poklady!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#227 6. 6. 2006 15:28

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Nikiska napsal(a):

No tak jsem zatím spásla dvě tyčinky. Ale asi trochu oďobu květák v lednici. No už mám taky vypráno tak jen to pověsit a je to. Venku je docela zima, ale budu muset vyrazit na nákup. Na dovolenou se už moc těším, protože je to bez jednoho dne za měsíc. Holka se tam vždycky vyblbne a my jsme spokojený, že si oddechnem od hluku z města. Před čtrnácti dny jsem měla holku u ségry v Praze na tři dny. Byla tam hrozně spokojená vzali jí do zoo a do Mekáče. Pokaždý když jsem zavolala a chtěla s ní mluvit tak ona nechtěla tak jsem se bála, že nás má už plný zuby. Ale když ji pak přivezli tak jsem se jí ptala proč semnou nemluvila a ona řekla, že měla unavenou pusinku. Tak jsem se tak začala smát až jsem málem spadla ze židle. Ty děti to jsou naše poklady!!

To jsou gloria a někdy taky pěkní čerti.Nikisko,ale dvě tyčinky je docela málo. Ono se pak tělo lekne,že už mu nedᚠnajíst a bude si dělat zásobičku.Aspoň u mě to tak funguje.Když dopoledne nestíhám snídat ani svačit,druhý den se mě pomstí tělo na váze. Tak teď radši snídám(vločky nebo jogurt) i svačím ovoce a obědvám(hlavně dušenou zeleninku) znovu svačím zeleninu nebo ovoce a večeřím tm.pečivo s cihlou,šunkou,zeleninou....To vše s různými obměnami. A jak je to u Tebe?

Není tady

 

#228 6. 6. 2006 18:29

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Tak já hlavně vůbec nesnídám to už musí být abych byla schopná se něčeho najíst. Ovoce a zeleninu mám taky ráda takže to my nedělá problémy. No a k večeři podle toho co si vymyslí holka.  Takže housku se sýrem a pod.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#229 6. 6. 2006 18:32

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Ale hlavně tě obdivuju , protože jíst pořád dušenou zeleninu to by mě začalo líst krkem!! To spíš kuřecí masíčko a k tomu občas rajčátko a zase jindy okurku a tak. Hlavně miluju zeleninové saláty. Ovocné teda taky.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#230 6. 6. 2006 19:39

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Nikiska napsal(a):

Ale hlavně tě obdivuju , protože jíst pořád dušenou zeleninu to by mě začalo líst krkem!! To spíš kuřecí masíčko a k tomu občas rajčátko a zase jindy okurku a tak. Hlavně miluju zeleninové saláty. Ovocné teda taky.

Taky nejím pořád zeleninu,ale když je malej ve školce vařím jen pro sebe a protože se mi nechce moc vyvářet,udělám si zeleninu. A když se mi ji nechce ani dusit udělám salát. Když mám náladu tak je i to kuřátko-to taky zbožňuju. Taky jsem dřív vůbec nesnídala,ale teď co jsem se rozhodla hubnout,se snažím poctivě ráno něco sníst a vypít.Nejradši mám vločky(směs ovesných,pšeničných,sojových,pšeničné klíčky,prostě všechno co nakoupím ve zdravěnce)s mlíkem,lžičkou medu a někdy i nějaké ovoce do nich.Jenže na ty mám čas tak leda o víkendu! Když nemám čas dám si třeba jen jablko,nebo tmavé pečivo s cihlou.Včera jsem obědvala drůbeží srdíčka s rýží.Taky bych nevydržela jíst jednotvárnou stravu,proto jsem nikdy nemohla držet třeba dělenou stravu. Mamka po ní vždycky zhubne,ale co je nejhorší,jak ji přestane držet přibere znovu všechno zpátky.Je to podle mě celoživotní dieta.

Není tady

 

#231 6. 6. 2006 21:31

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

Ahojky děvčata,dnes jsem měla v psaní trošku absenci,nejdříve ta doktorka,potom chvilku venku na sluníčku no a teď když skončila ordinace,jdu alespoň napsat pár slov.Tak k doktorce jsem se nakonec nechala odvézt,ale domů jsem šla pěšky.Pochválila mě za schozený kilíčka,byly 3,to čtvrté mi tam nějak lítá,no a říkala,že to nemám přehánět.Když prý zhubnu moc rychle,dochází k jojo efektu.Taky mi schvalovala tu chůzi.Že prý je to nejlepší na hubnutí.Doufám že se na mě nebudete zlobit,ale vyprávěla jsem jí o tom jak jsem si Vás našla a jak se držíme navzájem.Říkala že je to fajn.   tummenupp   No minulý týden jsem tam ronila slzy,jak neustále přibírám a dnes jsem byla plná elánu.Zítra si asi uděláme taky zeleninku a brambory.Tátovi k tomu dáme maso. Přeju Vám krásné sny a dobrou noc  sova

Není tady

 

#232 6. 6. 2006 21:42

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Holky dobrou,dneska jsem unavená jak kotě. Teda spíš užehlená-pětičlená rodina, z toho tři prasátka a 14 dní absence žehlení se mi dneska vrátilo  i s úroky.Žehlila jsem s přestávkama snad celý den! Už nikdy si nedám v žehlení tak dlouhou pausu-prostě nestíhám.Ty rehabky mi zaberou dost času. Hezké sny Berušky
                                                                                               sova
                               sova

                                                              sova         

                                                                                                                           
                sova                                                                                                           sova



                                                                                   sova

Není tady

 

#233 7. 6. 2006 9:08

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Není tady

 

#234 7. 6. 2006 9:54

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Marieanna napsal(a):

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Ahoj a gratuluji,a ver ze to pujde jeste dolu.Pa to fakt pujde pomaleji jen po par dekach (vazim se na digitalni tak to mam v oku big_smile ) ale porad to pujde dolu.No s tema cigarama to je pravda ale az prestanes kourit hned naberes a taky nemas jistotu ze ti ti cigara pomuzou.Mam kamaradku ta kouri jak fabrika a je velice,velice obezni neutral  Snidanku sis dala dobrou a zdravou ale obdivuju te ze si das jen zeleninku na obed.to ja bych si byt tebou osmahla na prirodno kureci prsicko a k tomu uvarila treba brokolici a kvetak misto brambor.ikdyz ja jim i ty brambory.a kure mam nejradsi jen uvareny ve vode big_smile  takze hezky den plny energie a s dobryho pocitu ze hubneme.Je to ale krasnej pocit ze? tummenupp


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#235 7. 6. 2006 9:56

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Marieanna napsal(a):

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Ahóóój holky. smile Už jem dolítla,no teda dopajdala z rehabky.Takže jedno cvičení už mám za sebou.Teď mě čeká druhý,zkulturnit byt po ranním náletu ufounů.Dcerka jela na výlet,tak jsem ráda,že bude asi hezky.Už teď se ale děsím,jestli ten nᚠkluk přijde ze školy zas se zvýšenou teplotou. sjuk Jestli jo tak ho fakt nechám doma!
Na váhu dneska radši nepolezu.Včera jsem si dala k věčeři Vysočinu! a ještě jeden tvarůžek!  rodna s tm.pečivem.Takže bych ji taky mohla strhnout! S kávou jsi šikulka.Kdyby zakázali kávu mýmu chlapovi asi by se zbláznil.Je na ní totálně závislej.Tak Tě chápu a moc chválím! tummenupp Jo a nekourím,za celej svůj život jsem vykouřila jednu Mentolku lol v 11 s klukama na stohu yikes !
Jdu si uvařit caro a pustím se do té atomovky co je kolem. Páček Berušky

Není tady

 

#236 7. 6. 2006 10:07

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

suzy napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Ahoj a gratuluji,a ver ze to pujde jeste dolu.Pa to fakt pujde pomaleji jen po par dekach (vazim se na digitalni tak to mam v oku big_smile ) ale porad to pujde dolu.No s tema cigarama to je pravda ale az prestanes kourit hned naberes a taky nemas jistotu ze ti ti cigara pomuzou.Mam kamaradku ta kouri jak fabrika a je velice,velice obezni neutral  Snidanku sis dala dobrou a zdravou ale obdivuju te ze si das jen zeleninku na obed.to ja bych si byt tebou osmahla na prirodno kureci prsicko a k tomu uvarila treba brokolici a kvetak misto brambor.ikdyz ja jim i ty brambory.a kure mam nejradsi jen uvareny ve vode big_smile  takze hezky den plny energie a s dobryho pocitu ze hubneme.Je to ale krasnej pocit ze? tummenupp

Suzy já se naštěstí tento zlozvyk nenaučila ale moje obě holky kouří.To je taky možná důvod že ta mladší tolik zhubla   hmm

Není tady

 

#237 7. 6. 2006 10:11

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

SLUNÍČKO napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Ahóóój holky. smile Už jem dolítla,no teda dopajdala z rehabky.Takže jedno cvičení už mám za sebou.Teď mě čeká druhý,zkulturnit byt po ranním náletu ufounů.Dcerka jela na výlet,tak jsem ráda,že bude asi hezky.Už teď se ale děsím,jestli ten nᚠkluk přijde ze školy zas se zvýšenou teplotou. sjuk Jestli jo tak ho fakt nechám doma!
Na váhu dneska radši nepolezu.Včera jsem si dala k věčeři Vysočinu! a ještě jeden tvarůžek!  rodna s tm.pečivem.Takže bych ji taky mohla strhnout! S kávou jsi šikulka.Kdyby zakázali kávu mýmu chlapovi asi by se zbláznil.Je na ní totálně závislej.Tak Tě chápu a moc chválím! tummenupp Jo a nekourím,za celej svůj život jsem vykouřila jednu Mentolku lol v 11 s klukama na stohu yikes !
Jdu si uvařit caro a pustím se do té atomovky co je kolem. Páček Berušky

No ono je to taky  trošku strachem,dost se po meridii potím,je to i Tvůj problém?, a tak si myslím že srdce asi pumpuje rychleji  ahojky  smile

Upravil(a) Marieanna (7. 6. 2006 10:12)

Není tady

 

#238 7. 6. 2006 10:26

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Marieanna napsal(a):

SLUNÍČKO napsal(a):

Marieanna napsal(a):

Halooo kde jste kdo?  vissla  Moje váha se mnou měla slitování a dnes ráno mi ukázala o 4 kila   tummenupp    méně než minulý týden ve sředu.Ráno jsem začala kefírem a černým chlebem a k obědu si dáme zeleninku. Počasí je zatím všelijaké,ale hlavně neprší.  smile   Asi se pustím do oken,zase bude nějaký pohyb. Teď  jsi dám kávičku, já vím Sluníčko,že  káva není moc dobrá,ale už jsem jí omezila na jednu denně. wink   Jo děvčata,kouříte některá?Já nikdy nekouřila,ale slyšela jsem že když má někdo hlad,řeší to cigaretou a lépe se mu hubne.To já spíš vždy řešila kávou.Ale taky to není dobré.  Zdravím  rock

Ahóóój holky. smile Už jem dolítla,no teda dopajdala z rehabky.Takže jedno cvičení už mám za sebou.Teď mě čeká druhý,zkulturnit byt po ranním náletu ufounů.Dcerka jela na výlet,tak jsem ráda,že bude asi hezky.Už teď se ale děsím,jestli ten nᚠkluk přijde ze školy zas se zvýšenou teplotou. sjuk Jestli jo tak ho fakt nechám doma!
Na váhu dneska radši nepolezu.Včera jsem si dala k věčeři Vysočinu! a ještě jeden tvarůžek!  rodna s tm.pečivem.Takže bych ji taky mohla strhnout! S kávou jsi šikulka.Kdyby zakázali kávu mýmu chlapovi asi by se zbláznil.Je na ní totálně závislej.Tak Tě chápu a moc chválím! tummenupp Jo a nekourím,za celej svůj život jsem vykouřila jednu Mentolku lol v 11 s klukama na stohu yikes !
Jdu si uvařit caro a pustím se do té atomovky co je kolem. Páček Berušky

No ono je to taky  trošku strachem,dost se po meridii potím,je to i Tvůj problém?, a tak si myslím že srdce asi pumpuje rychleji  ahojky  smile

Ona ta Meridie asi fakt zvyšuje tlak. Mě to nic nedělá,jste holky prostě citlivější! Takna sebe dávejte pozor a páček.

Není tady

 

#239 7. 6. 2006 14:33

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Zdravím. Já zatím o schození nemůžu mluvit, ale vy děláte pokroky. No k obědu jsem měla těstoviny a manža udělal omáčku z kuřecí konzervy tak doufám že po ní nebudu tlustá. Ale večer si to vynahradím jdu s holkou do divadla tak doufám, že něco vychodím. Jinak s tím kouřením nic takového nevím, že by se po nich hublo, protože sama kouřím!!! Ale ne jako fabrika. A když jsem předtím tři měsíce nekouřila tak jsem nic nepřibrala. Je to asi dané tím jak hodně je člověk závislí. Jinak jsem dneska taky poklízela byt. Máme teda dva plus jedna, ale co se toho člověk nauklízí. Počasí bylo dopoledne pěkné, ale po obědě tu začalo pršet a teď tu zase svítí sluníčko. Tak doufám, že už bude tepleji. Protože když je takovéhle počasí tak mám dost nachlazenou holku. A zanedbává školku. A tu má hodně ráda. Tak zas písnu večer tak zatím


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#240 7. 6. 2006 20:14

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

No tak máme za sebou další hubnoucí den,co?  wink  Malá kouká na popelku na nově a já chvilku sedla k počítači.Ty brambory a zeleninu jsem si opravdu dala a docela jsem si šmákla,po těch všech těžkých jídlech před dietou.Seděly jsme zase s holkama za barákem,bylo teplo a i sluníčko se na nás smálo.  smile   Zítra ráno jedu se starší dcerou do tesca,tak se ozvu až odpoledne. Tak papa   rock

Není tady

 

#241 7. 6. 2006 20:28

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Ahojky Marienno taky jsme už došli z divadla. Pak jsme ještě došli se psem a usedli jsme k Popelce. Pro dnešek už toho mám dost tak se s váma dneškem loučím. Něco pěkného si s dcerou kupte!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#242 7. 6. 2006 22:43

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Tak holky vidim ze tady uz nikdo neni, ale vidim ze delate pokroky.On uz pokrok je ten ze si hlidame a vybirame co jime takze se to drive nebo pozdeji projevi.Takze hezky vecer nebo spis dobrou noc.Jo a zadny sny o jidle wink  Pa


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#243 8. 6. 2006 7:06

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Zlatá vajíčka

ahoj děvčata, držím palce a musím říci, že po vašich úspěších a snahách o hubnutí se mi do toho půjde lépe, potřebuji schodit 10 kilo a nějak mi to nejde. Tak jsem tady u vás načerpala inspiraci a hurá do toho. Tak držím palce, a vám to jde pořád tak pěkně.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#244 8. 6. 2006 10:03

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Ahoj holky.Já jsem včera odpadla už ve 20.00 a spala jsem do rána jak nemluvně. sova Asi jsem potřebovala dobít baterky.Od té doby co Vás znám chodím spát později,než jsem byla zvyklá,ale včerejší večer bez pokecání by byl k ničemu. Váha se u mě nějak zasekla,ale příjdou mi"jahůdkový dny",tak to bude asi zas tím.
Dneska je u nás nejkrásnější den za pěkně dlouhou dobu. smile Svítí sluníčko,ani moc nefouká,je prostě pěkně.
Špunt jel dnes se školkou na výlet vláčkem(musel si vzít i vláčkový tričko) smile ,tak jim fakt počasí přeje.
A starší syn píše zas 2 písemky a ke všemu má odpoledne zkoušky v hudebce. roll Už od rána mu držím pěsti a tak se mě blbě píše! lol
Suzíku pěkně si ten víkend užij a ozvi se. smile Já budu ZAS makat! grater Musím jít uklízet po malování k bábince.To bude rehabilitace jedna báseň! Snad to zvládnu rychle a třeba se objeví i nějaká pomoc-i když s tím moc nepočítám.
Co dneska vaříte holky? Já kuře na žampionech  s rýží. skurt Tak zatím

Není tady

 

#245 8. 6. 2006 10:12

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Dana napsal(a):

ahoj děvčata, držím palce a musím říci, že po vašich úspěších a snahách o hubnutí se mi do toho půjde lépe, potřebuji schodit 10 kilo a nějak mi to nejde. Tak jsem tady u vás načerpala inspiraci a hurá do toho. Tak držím palce, a vám to jde pořád tak pěkně.

Ahoj Daní smile ,vítáme Tě v klubu a jsme rády,že jsme i pro Tebe inspirací. rodna Budem Ti samozřejmě držet pěsti a taky budem rády když se zase ozveš,že jo holky!? S námi se Ti hubnout podaří! tummenupp
Znᚠpřece naše heslo:
Chci zhubnout a zhubnu! To si budem opakovat 3x denně! 
A taky budem mít rády sami sebe!
Holky my to zvládnem!

Není tady

 

#246 8. 6. 2006 10:20

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Nikiska napsal(a):

Ahojky Marienno taky jsme už došli z divadla. Pak jsme ještě došli se psem a usedli jsme k Popelce. Pro dnešek už toho mám dost tak se s váma dneškem loučím. Něco pěkného si s dcerou kupte!!

Nikisko,jak Ty jsi si s dcerou užila divadlo? A jakýho máte pejska? smile Děti po pejskovi moc touží,jenže my nic chlupatýho mít nemůžem protože syn má astma. Tak nám tady aspoň pochoduje malý obrněnec Žofka. Děcka z ní byly nadšený.Máte některá doma taky zvířátko-tedy myslím kromě manželů a partnerů? lol
Marieanko,nás čekají nákupy v Brně zítra.Budeme tam čekat od rána na rovnátka a tak máme celé dopoledne na nákup a na procházku.I když se mnou procházka je teď za trest.Jsem pomalejší než ta Žofka! grater

Není tady

 

#247 8. 6. 2006 13:30

Evelina
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2006
Příspěvky: 50

Re: Zlatá vajíčka

Ahoj holky, díky vám jsem si řekla, že se taky pokusím něco pro sebe udělat. Potřebuji shodit nějaké to kylíčko. Naplánovala jsem si to tak, že dopoledne budu jíst pouze ovoce, pít ovocné šávy, pak lehčí oběd (např. brambory s kuřetem, rybu atd) a večer nějaký zeleninový salát třeba s kuřetem, tuňákem nebo s celozrným pečivem. Tak uvidím, zda se mi to podaří, každopádně jste mě docela slušně nakoply.
Díky

Není tady

 

#248 8. 6. 2006 13:43

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Zlatá vajíčka

Sluníčko, díky za podporu a ráda se občas ozvu, jak pokračuju, alespoň budu mít pocit, že jsem pod kontrolou. Pěkný zbytek dne přeju, big_smile big_smile big_smile


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#249 8. 6. 2006 15:56

Marieanna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 950

Re: Zlatá vajíčka

Ahojky děvčata,tak to je paráda jak se rozrůstáme.Vždy víc hlav víc ví,a každá zkušenost je pro toho druhého přínosem.Já dnes asi trošku zhřeším.    usch  K obědu jsem sice měla jen černou housku,nějak jsem nestíhala,z tesca jsme přijely kolem poledne.Ještě že ta starší dcera měla polévku a dala té mladší.Ale teď už se na mě smějou v lednici nakrájené buřty-polopárky a bude ohýnek  lol  .Já totiž miluju opečené buřty.(no už se nedivím té mé váze,když každé jídlo miluju)    butter   Doufám že mi moc nepokazí váhu,při nejhorším vyběhnu 5*schody.A nebo si na zítřek uvařím dva pytlíky s rýží rozdělím na 5 porcí a basta.Tohle mám osvědčené.Ale nic jiného ten den se nesmí.Jen pít. hmm   Sluníčko jak je to s tím měsícem? No a jinak v tescu nic moc,jo vitalinea za 6.70 ,ta s ovocem.Tak já jdu na ty buřty,večer po ordinaci se ozvu a zdravím všechny ,co s námi drží basu. rock  Dnes mi přišel dopis z Merrylinky  smile

Není tady

 

#250 8. 6. 2006 17:55

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Sluníčko divadlo jsme si hezky užili. Byli jsme na Pirátský pohádce. Vstupenky dostal manža v práci zadarmo. Holka byla nadšená, ale než jsme tam vešli tak povídala, že se asi bude bát pirátů, ale nakonec se jí to moc líbilo. Piráti byli jako maňáskové. A co mám za pejska? Mám rotvajlera. On je teda sice křížený s vlčákem, ale pálení má po rotvíčkovi. A po vlčákovi má jen to, že je trochu větší a není tolik silný. Ale padesát kilo má. Jsou s holkou hrozný kamarádi. Pak máme doma zakrslýho králíčka a vodní želvičku. :lol:Takže na byt dva plus jedna akorát. Z počasí mám taky dneska radost zas po dlouhé době pěkně. To je hezký, že tvůj syn jel vláčkem ve vláčkovým tričku. Naše holka jede příští čtvrtek od školky na výlet. rockrock

Upravil(a) Nikiska (8. 6. 2006 17:56)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů