Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 5. 2006 22:18

Irča
♥------
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 24

Zlatá vajíčka

Má někdo nějaké zkušenosti s prášky na hubnutí tzv. Zlatými vajíčky neboli Adipex retardem ???  Předem díky za názory rock

Není tady

 

#2 5. 5. 2006 10:30

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Mam.Zvysena potivost,tres v rukach a cela takova jako by zmrzla. Ale asi 8 kilo dole.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#3 5. 5. 2006 10:36

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Zlatá vajíčka

Irča napsal(a):

Má někdo nějaké zkušenosti s prášky na hubnutí tzv. Zlatými vajíčky neboli Adipex retardem ???  Předem díky za názory rock

Taky mám, ale řekla bych to asi takhle, za to, co ti to v těle zničí těch pár kilo určitě nestojí.-( Užívala jsem to já i přítel, ale nějaký výrazný úbytek nebyl... jen taková podrážděnost, malátnost... má to opravdu hodně vedlejších účinků, i proto to lékaři neradi píší.... abych řekla pravdu, lépe na mě působí dělená strava, kdysi jsem ji držela skoro 2 roky a shodila jsem kolem 20 kg... postupem let opět pomalu nabrala, ale i díky hormonální léčbě atd. nyní jsem se do ní znovu pustila a po 2 měsících mám 7 kg dole.... nehladovím, neničím si zdraví chemií.... ještě to zkus zvážit, zda ti ty vedlejší účinky, co by ti mohly ty léky v těle poškodit, za to stojí.

Není tady

 

#4 5. 5. 2006 14:05

Irča
♥------
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 24

Re: Zlatá vajíčka

Díky za zprávičku. Můžu vědět, co to v těle ničí ????dumbom

Není tady

 

#5 5. 5. 2006 17:13

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Zlatá vajíčka

Já je taky tak před 5 lety brala.Měla sem po nich šílenou žízeň a taky sem měla pocit,že se stále klepu.Nemohla sem spát měla sem moc energii,ale jen tak 10 dnů a pak sem byla stále unavená.Sice sem zhubla,ale měla sem pocit,že mám větší hlavu než tělo vypadalo to tak divně.
Teď už bych do toho nešla-necítila sem se tak jak bych chtěla a ta radost za schozená kila nebyla taková jako když se mi to podaří "mnou".
Těch vedlejších účinků bylo mnoho takže nedoporučuju.

Není tady

 

#6 9. 5. 2006 19:57

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Zlatá vajíčka

Po druhém těhotenství jsem je také brala, abych shodila kila navíc. Byla jsem více unavená, ale špatně mi nebylo. Je pravda, že jsem nepociovala hlad a hodně zhubla, za měsíc 7 kg. Ale jak jsem je nebrala, kila šla nahoru, vrátila se chu k jídlu. A kila se vrátila pochopitelně také :-)))


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#7 11. 5. 2006 14:20

Jitka
Host

Re: Zlatá vajíčka

Ahoj, braly jsme ho se sestrou. Vydrželo nám to týden. Měly jsme vyložene odpor k jídlu. Začalo mi po něm bušit srdce a lapala jsem chvílema po dechu. Navíc jsem do toho všeho musela připravit presentaci a nešlo mi to. Zkrátka jsem měla úplně vygumovanou hlavu a nebyla jsem schopná udržet myšlenku. Byla jsem děsně nervózní. Sestra zase ani nemohla spát, jak byla vystresovaná.

 

#8 11. 5. 2006 15:34

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Zlatá vajíčka

Tak řekněme si to upřímně, člověk vyzkouší x prášků a diet a já nevím čeho, ale ve finále to je stejně o tom populárním "hýbat se a nežrat" :-)

Není tady

 

#9 12. 5. 2006 14:43

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Ahoj holky,viděla jsem na sousedce své kamarádky co to s ní provedlo.
Živila se jako králíček,pořád hlídala aby v jídle nebyl ŽÁDNÝ tuk a cukr a byla pěkně rozklepaná.
Já se letos v únoru na sebe tak hrozně naštvala a řekla si ,že ty kila půjdou dolů.Měla jsem vážně velikou nadváhu! Změnila jsem stravovací návyky,hlavně začla hodně pít a trošku cvičit. S doktorem jsem se dohodla,že začnu brát MERIDIA 15.Do Dneška jsem zhubla 18 kg a to i přes to,že jsem byla na operaci a už dva měsíce nemůžu cvičit. Taky jsem přišla na to že fungují účinky měsíce.Když dorůstá snědla bych i lednici a moc nehubnu,ale když couvá je to fajn-nemám hlad a i ty kila jdou dolů.
Všem kdo se snaží hubnout držím pěsti,aby se jim to povedlo!

Není tady

 

#10 13. 5. 2006 12:44

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

SLUNÍČKO napsal(a):

Ahoj holky,viděla jsem na sousedce své kamarádky co to s ní provedlo.
Živila se jako králíček,pořád hlídala aby v jídle nebyl ŽÁDNÝ tuk a cukr a byla pěkně rozklepaná.
Já se letos v únoru na sebe tak hrozně naštvala a řekla si ,že ty kila půjdou dolů.Měla jsem vážně velikou nadváhu! Změnila jsem stravovací návyky,hlavně začla hodně pít a trošku cvičit. S doktorem jsem se dohodla,že začnu brát MERIDIA 15.Do Dneška jsem zhubla 18 kg a to i přes to,že jsem byla na operaci a už dva měsíce nemůžu cvičit. Taky jsem přišla na to že fungují účinky měsíce.Když dorůstá snědla bych i lednici a moc nehubnu,ale když couvá je to fajn-nemám hlad a i ty kila jdou dolů.
Všem kdo se snaží hubnout držím pěsti,aby se jim to povedlo!

Prosím tě a na té Meridii nejsou až tak znatelné vedlejší účinky jak na Adipexu?


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#11 13. 5. 2006 13:42

Michalaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 78

Re: Zlatá vajíčka

Holky....mam ho jeste doma...zbytek baleni....jo je to pecka....prvnich 14 dni je to parada,kila jdou samy dolu...ale pak??????????me osobne to nedealo nejak zvlast problemy,byla jsem silne hyperaktivni...treba v praci jsem se na chvilku nezastavila....pri pohledu na sladky se mi zvedal kufr...ale jinka doela dobry..abcys vetsi zizen nez obvykle,ale stejne i tak jsem se necejtila ve svy kuzi...jednou my ale bylo tak spatne ze jsme lezla div ze ne po ctyrech a zakoncila jsem to tim ze jsme asi tri hodiny zvracela jak sakal......hroznej pocit......a ghlavne uz to na me nepusobylo..normalne jsem si ho rano spolkla a necejtila jsme zadny at ut dobry ci spatny pocity...prestala jsme ho brat..
fak je to asi svinstvo a ty schozeny kila stim stejne nejdou udrzet....

Není tady

 

#12 14. 5. 2006 16:35

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Ahojky Suzy,
já na sobě žádný vedlejší účinky nezpozorovala a vlastně ani nikdo z okolí.Nikomu jsem to ze začátku neřekla,kdyby to nevyšlo,ale když mě kamarádka pochválila,probraly jsme to a říkala,že ani změny nálady nezpozorovala...Jen ze začátku jsem rychleji hubla.Ale asi to bude taky tím ,že teď nemůžu cvičit. A taky mě moc pomohlo psát si všechno co sním a vypiju-i sladký na kterým teď už jen občas hřeším. Zkus se podívat na www.merrilinka.cz. Jde,ale stejně o to,že bez změny stravování,dostatku tekutin a nějakýho toho hejbání to pomůže asi jen v době užívání nepřibírat a něco málo shodit .Když se pak člověk vrátí zpět k tučné a sladké stravě půjdou kila zas nahoru.

Není tady

 

#13 15. 5. 2006 12:01

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Holky a nezbylo vam doma tak jedno baleni meridie ktery by ste mi prodaly?chtela bych to vyzkouset co to bude semnou delat.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#14 15. 5. 2006 20:38

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Já ji pořád ještě beru a nikoho komu by zbyla neznám. Může Ti ji napsat praktický lékař. Je jenom na recept , ale to je ADIPEX taky. Jedno balení má 28 talet a stojí cca 719 Kč. Ahojky

Není tady

 

#15 16. 5. 2006 16:44

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

SLUNÍČKO napsal(a):

Já ji pořád ještě beru a nikoho komu by zbyla neznám. Může Ti ji napsat praktický lékař. Je jenom na recept , ale to je ADIPEX taky. Jedno balení má 28 talet a stojí cca 719 Kč. Ahojky

ja chtela jen 1 baleni abych zjistila co to semnou udela,jestli na sobe budu neco citit.Myslis ze uz to pri prvni krabicce pocitim nebo si mam nechat napsat baleni vic?


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#16 16. 5. 2006 17:25

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

ja chtela jen 1 baleni abych zjistila co to semnou udela

Já bych do toho opravdu už nikdy nešla. Není to dobře když takhle člověk rychle hubne. Zkus to Suzy i bez přášků a když budeš hodně pít celý den a jíst jen opravdu málo tak taky zhubneš a budeš z toho mít větší radost. Než zhubnout rychle najednou a pak to po práškách zase nabrat!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#17 16. 5. 2006 17:27

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

styrkasmilesmile

Upravil(a) Nikiska (16. 5. 2006 17:35)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#18 16. 5. 2006 18:30

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Hned po prvním balení jsem zhubla 6 kg,ale bylo to taky tím,že jsem začla cvičit a změnila jídelníček.Pak jsem musela do nemocnice a vysadila  jsem na dva týdny a zhubla 4 kg.Cítila jsem se pořá stejně. Nikdy bych do toho nešla,kdyby mi to nenabídl doktor.Měla jsem k práškům na hubnutí nedůvěru,taky mi to připadá proti přírodě,ale v některých případech to vážně pomůže.Např.já jsem nabrala kila v pubertě po zánětu mozkových blan a další po porodu-zlomila jsem si nohy a nemohla dva měsíce chodit. Od té doby jsem se pokoušela všemi možnými způsoby zhubnout , ale nepodařilo se.Myslím, že moje tělo potřebovalo "nastartovat". Nemíním je brát věčně a jen co se dostanu na přijatelnou mez nadváhy je okamžitě vysadím.Sport mě začal bavit,zdravější strava mě taky nevadí,občas i zahřeším a taky mi to nepoleze do rozpočtu. Ahojky

Není tady

 

#19 16. 5. 2006 20:36

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

ja je taky prave neminim brat porad.Potrebuju shubnout tak 6 kilo a proste at se snazim jak tak to vazne nejde.Zustalo mi to po porodu.Vsechno jsem zhubla az na tohle  á jsem z toho dost nestastna.zkusim se zeptat doktorky jestli mi to napise.Sice jsem nasla ze to nekdo prodava ,ale je to za 1500kc a kdyz to normalne stoji kolem 7stovek tak takhle to preplacet nebudu.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#20 17. 5. 2006 13:44

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Třeba Ti bude stačit jedno balení a hubnutí se nastartuje.Já jsem nemohla překonat hranici 90 kg,na nich jsem pokaždé zůstala stát a dál to dolů nešlo.Meridia ji prolomila! A Ti to taky vyjde a těch 6 kg se rychle ztratí! Ahojky SLUNÍČKO

Není tady

 

#21 17. 5. 2006 14:04

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Sluníčko a ty schozené kilogramy mᚠpořád dole?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#22 17. 5. 2006 21:26

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Zlatá vajíčka

Mám a zatím mám pořád ještě v plánu pokračovat směrem dolů.Každý měsíc před menstuací bych vyjedla lednici a přiberu asi 1/2-1 kg ale po ní  je zas 1/2-1 kg pryč a znovu pokračuji v hubnutí.  Ahojky SLUNÍČKO

Není tady

 

#23 18. 5. 2006 10:18

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Ja to mam pred menstruaci taky ale zjistila jsem ze ikdyz tu lednici nevyjim tak priberu az 2 kilca stejne a jsem takova otekla,napuchla a nejaka vetsi :-))  prisiiim uklidnete mne ze to mate taky :-)  jinam dnes jsem si vzala prvni tabletku meridie a jsem nejaka trochu roztrepana a strasne ale strasne ledova.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#24 18. 5. 2006 13:41

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Já jsem zase dříve trpěla tím, že když jsem měla dostat MS tak jsem skoro nic nejedla. Jen jsem měla břicho jako balón. A teďko jsem před ms taky rozjedená a předchází mi to buď bolení hlavy nebo břicho, které mám nafouklé.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#25 18. 5. 2006 13:51

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Zlatá vajíčka

Nikiska napsal(a):

Já jsem zase dříve trpěla tím, že když jsem měla dostat MS tak jsem skoro nic nejedla. Jen jsem měla břicho jako balón. A teďko jsem před ms taky rozjedená a předchází mi to buď bolení hlavy nebo břicho, které mám nafouklé.

tak to ja mam taky nekdy,pripadne mi ze se mne to strida.Nekdy bych vsechno snedla a nekdy nemam chut a byva mi i spatne od zaludku uz treba tyden pred menses.Je to normalni?nekdy mi je tak spatne ze si rikam jestli nejsem v tom.Ale nafoukla jsem vzdycky pripadne mi ze i nohy a celkove vsechno.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů