Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 5. 2006 22:14

Irča
♥------
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 24

Zlatá vajíčka

Zajímalo by mě, jestli někdo má zkušenosti s prášky na hubnutí. Říká se jim Zlatá vajíčka a jmenují se Adipex retard.  Díky  rock

Není tady

 

#2 4. 5. 2006 23:05

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Zlatá vajíčka

Irča napsal(a):

Zajímalo by mě, jestli někdo má zkušenosti s prášky na hubnutí. Říká se jim Zlatá vajíčka a jmenují se Adipex retard.  Díky  rock

Měla jsem po něm hrozné deprese, nemohla jsem dýchat, varuju od neuváženého polykání. Vím, že spousta žen si ho shání načerno, ale fakt holky neblbněte, je to nebezpečné. A tlustá jsem furt!!! Holt nežrat a cvičit!! Stará a moudrá pravda!!


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#3 4. 5. 2006 23:22

Lele
♥♥-----
Místo: Praha-9
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 30

Re: Zlatá vajíčka

lueta napsal(a):

Irča napsal(a):

Zajímalo by mě, jestli někdo má zkušenosti s prášky na hubnutí. Říká se jim Zlatá vajíčka a jmenují se Adipex retard.  Díky  rock

Měla jsem po něm hrozné deprese, nemohla jsem dýchat, varuju od neuváženého polykání. Vím, že spousta žen si ho shání načerno, ale fakt holky neblbněte, je to nebezpečné. A tlustá jsem furt!!! Holt nežrat a cvičit!! Stará a moudrá pravda!!

styrka big_smile  sova    styrka big_smile  sova    styrka big_smileparpussa  parpussa  parpussa

Není tady

 

#4 5. 5. 2006 9:15

Simona
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Zlatá vajíčka

Irčo, také varuji. Já jsem po nich nemohla vůbec spát, bylo mi blbě a pořád jsem byla ve stavu, jako přiopilá, úplně mimo.

Není tady

 

#5 5. 5. 2006 9:50

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Zlatá vajíčka

Tak tady ty prášky jsem také okusila. Opravdu jsem se ráno nasnídala a pak zapila prášek. Po celý den jsem jen hrozně pila a jednou za den si udělala kuřecí řízek můžu vás upozornit, že mě bylo blbě z hladu a ke všemu jsem každý den usínala tak kolem druhé v noci. Byla jsem pořád taková nebuzená k práci a nemohla si moc odpočinout. No za dva dny jsem měla přes dvě kila pryč,ale za to ty prášky nestojí.!!!!!!!!!! Už bych do nich nikdy nešla!! Nejlepší je se hýbat!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#6 8. 5. 2006 19:25

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: Zlatá vajíčka

kdyby fungovali jakékoli prášky na hubnutí, nikdo by nebyl tlustej. Podle mě je to jen samá lež. cvičit a cvičit:-))


Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů