Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1551 11. 3. 2021 17:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Blossom opět s vámi napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jestli jste psali o demonstraci, která byla v Praze, tak z ní jsem viděla pár fotek a mám pocit, že to byli exoti z jiného světa. Úplně mimo.

Taky nejsem jejich příznivcem.... Ale jak to řekl jakýsi klasik? Nesouhlasím s vámi, ale udělám vše proto, abyste svůj názor mohli vyjádřit.

Tímto reaguji i na Selimu a její doporučení nepodat jim lék, když by potřebovali. S tím tedy nesouhlasím.

Vyjádřit jej mohou - o tom to přece není. Jde o to, že byli hodně blízko sebe a mnozí neměli respirátory ani roušky. Takže ohrožovali zdraví i ostatních. Ćili to, co psala Selima, má opodstatnění.

Upravil(a) Judyna (11. 3. 2021 17:57)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1552 11. 3. 2021 18:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Palomita napsal(a):

Dneska mě nadzvedla ze židle zpráva, že muž (otec) se odmítl identifikovat, když se promenádoval po městě bez roušky. Policisté jej chtěli předvést na služebnu k identifikaci a on tím, jak se vůbec "nebránil a spolupracoval", tak najednou čelil "útoku" policistů a svíjel se na zemi, když na něm jeden klečel. Do toho srdcervoucí záběry malého děcka, jak brečí. Policisté postaveni mimo službu a bude s nimi zahájeno řízení, zda nepochybili.. A o tom to přesně je. Otec kojot, který si hraje na hrdinu, když má s sebou tříleté děcko a ze kterého média udělají obě a z policajtů jsou hyeny. Mít takového trotla doma, tak ho nakopu do zádele a už mu v životě nesvěřím děcko. Jakým příkladem mu asi může být, když se takhle chová?

Přesně tak! Hnus. Kretén, který se zachoval naprosto blbě, vystavil takovému zážitku vlastní dítě a teď ze sebe dělá obět. Hnus, úplně mi to zvedá tlak dumbom. Nezávidím policajtům jejich práci, nemají to vůbec jednoduché a fandím jim!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1553 11. 3. 2021 18:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Já mám pocit, že jde jen a jen o provokaci. Na západ od nás by ho sejmuli jinak, ani by neceknul. To tady může kdejaký chytrák ohrožovat ostatní a nechápe, že ohrožuje ostatní. Nebo spíš mu je to jedno.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1554 11. 3. 2021 18:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

LENNNA napsal(a):

Přesně tak! Hnus. Kretén, který se zachoval naprosto blbě, vystavil takovému zážitku vlastní dítě a teď ze sebe dělá obět. Hnus, úplně mi to zvedá tlak dumbom. Nezávidím policajtům jejich práci, nemají to vůbec jednoduché a fandím jim!

No, bohužel jim nefandí jejich zaměstnavatel. Teď jsem koukala na sítích je proti nim hotová štvanice, dokonce už prý znají i jejich jména. Si říkám, že kdejaký úchyl má rozčtverečkovaný.. všechno, jen aby ho ochránili, ale tohle je asi v pořádku. hmm


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1555 11. 3. 2021 19:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Judyna napsal(a):

Já mám pocit, že jde jen a jen o provokaci. Na západ od nás by ho sejmuli jinak, ani by neceknul. To tady může kdejaký chytrák ohrožovat ostatní a nechápe, že ohrožuje ostatní. Nebo spíš mu je to jedno.

Taky mám pocit, že si z nás někdo dělá prču.. Jeho žena se prý v době incidentu starala o pacienty na covid ARO. Tím spíš mi hlava nebere, co předváděl a na co si hrál. Ale co čekat od někoho, kdo neví co je respekt..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1556 11. 3. 2021 21:32

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Lennna: Tak to já bych šla ještě dál.... zákon je prostě zákon a tím je to dané. Zákon by se měl dodržovat. Mohu si o něm myslet své, může se mi nelíbit, ale to je tak všechno. Je to zákon, tečka.

Lennno, nenapsala jsem to přesně, to vypadá, jako kdyby si každý mohl podle svého vybírat, který zákon uzná. Já si taky myslím, že zákon musí být respektován. Ale když se časem projeví jako nesmyslný nebo přežitý, musí být možnost takový zákon zrušit. Nelpět na něm. (viz rok 2019 a zrušení stovek nadbytečných zákonů, nařízení a vyhlášek, které jsou sice formálně platné, ale již nepoužívané, bylo jich asi 42 tisíc). Co by ale NIKDY nemělo podléhat škrtům, je ochrana většiny obyvatel před bezohledností jedinců a ochrana slabých. Myslím, že si rozumíme smile

Upravil(a) Irma (11. 3. 2021 21:33)


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#1557 12. 3. 2021 12:41

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Podobný případ byl v Jablonci, taky to probíhalo facebookem, jak to někdo natočil. Tam to byla ženská s dítětem. Okamžitě se strhla lavina příspěvků odsuzujících policajty že "sejmuli mámu od dítěte" . Jenže pak se ukázalo, že ona jim nadávala a jednomu dokonce dala pěstí do zubů. Naštěstí ti policajti mají s sebou kamerky, které zapínají při každém zásahu, takže se přijde na to, co v příspěvku na facebooku nebylo (a nebo bylo vystřiženo?).

Není tady

 

#1558 12. 3. 2021 17:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Tak kdo se v práci už testujete? My začínáme  pondělí a jak na potvoru pro mě nejméně sympatické testy - plivací usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1559 12. 3. 2021 20:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Ja nie v práci - to plánovali, ale zatiaž neuskutočnili - ale kvôli práci už vyše mesiaca behám na testy... raz týdenne, ako jojo. roll Aj zajtra idem, ráno na ôsmu. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1560 13. 3. 2021 13:27

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

LENNNA napsal(a):

pro mě nejméně sympatické testy - plivací usch

Schovávej sympatie na dobu, kdy nám je budou dělat výtěrem z ... usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1561 13. 3. 2021 20:55

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

LENNNA napsal(a):

Tak kdo se v práci už testujete? My začínáme  pondělí a jak na potvoru pro mě nejméně sympatické testy - plivací usch

netestujeme, proč taky, když už rok nesmíme pracovat


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#1562 13. 3. 2021 21:00

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

pro mě nejméně sympatické testy - plivací usch

Schovávej sympatie na dobu, kdy nám je budou dělat výtěrem z ... usch

V Číně už je mají a nebojte Červenáček už na tom pilně pracuje, aby byly i u nás. gloria


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#1563 13. 3. 2021 22:04

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Palomita napsal(a):

Dneska mě nadzvedla ze židle zpráva, že muž (otec) se odmítl identifikovat, když se promenádoval po městě bez roušky. Policisté jej chtěli předvést na služebnu k identifikaci a on tím, jak se vůbec "nebránil a spolupracoval", tak najednou čelil "útoku" policistů a svíjel se na zemi, když na něm jeden klečel. Do toho srdcervoucí záběry malého děcka, jak brečí. Policisté postaveni mimo službu a bude s nimi zahájeno řízení, zda nepochybili.. A o tom to přesně je. Otec kojot, který si hraje na hrdinu, když má s sebou tříleté děcko a ze kterého média udělají obě a z policajtů jsou hyeny. Mít takového trotla doma, tak ho nakopu do zádele a už mu v životě nesvěřím děcko. Jakým příkladem mu asi může být, když se takhle chová?

Jsem ráda, že starosta UH a velitel MP se za zákrok strážniků omluvili a označili ho za nepřiměřený. Ono to chce slyšet i druhou stranu.

https://cnn.iprima.cz/meho-syna-nechali … 2103131928

A nikdy jsem jsi nemyslela, že budu v něčem souhlasit s Gazdíkem a Rakušanem

https://echo24.cz/a/SXKmb/mely-by-padat … ho-chlapce


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#1564 14. 3. 2021 7:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Dneska mě nadzvedla ze židle zpráva, že muž (otec) se odmítl identifikovat, když se promenádoval po městě bez roušky. Policisté jej chtěli předvést na služebnu k identifikaci a on tím, jak se vůbec "nebránil a spolupracoval", tak najednou čelil "útoku" policistů a svíjel se na zemi, když na něm jeden klečel. Do toho srdcervoucí záběry malého děcka, jak brečí. Policisté postaveni mimo službu a bude s nimi zahájeno řízení, zda nepochybili.. A o tom to přesně je. Otec kojot, který si hraje na hrdinu, když má s sebou tříleté děcko a ze kterého média udělají obě a z policajtů jsou hyeny. Mít takového trotla doma, tak ho nakopu do zádele a už mu v životě nesvěřím děcko. Jakým příkladem mu asi může být, když se takhle chová?

Přesně tak! Hnus. Kretén, který se zachoval naprosto blbě, vystavil takovému zážitku vlastní dítě a teď ze sebe dělá obět. Hnus, úplně mi to zvedá tlak dumbom. Nezávidím policajtům jejich práci, nemají to vůbec jednoduché a fandím jim!

Ano. O tom to je!
Z čeho jste usoudily, že jste onomu otci dali takové "tituly"?
va
Z toho, že na cestě z obchodu do auta neměl roušku?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1565 14. 3. 2021 9:24

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Petra101 napsal(a):

Jsem ráda, že starosta UH a velitel MP se za zákrok strážniků omluvili a označili ho za nepřiměřený. Ono to chce slyšet i druhou stranu.

Petro101, nevím, jakou druhou stranu mᚠna mysli. Hlídka muže zastavila a upozornila, že se nachází v zastavěném území obce, kde platí povinnost nošení roušky či respirátoru. „Na toto muž uvedl, že on zakrytá ústa mít nemusí a nezakryje si je. Strážník muže vyzval, aby doložil svá tvrzení, z jakého důvodu nemusí mít zakryté dýchací cesty. Na to muž odpověděl, že si ústa nezakryje, protože je venku a chce dýchat čerstvý vzduch,“ uvedl v tiskové zprávě mluvčí města Jan Pášma.

Hlídka jej proto vyzvala k prokázání totožnosti, on to odmítl a pokusil se z místa odejít. „Strážník mu proto tělem zatarasil cestu se zákonnou výzvou, aby setrval na místě. Podezřelý muž držel dítě levou rukou v náručí a pravou rukou začal strážníka odstrkávat z cesty,“ popsal Pášma.

Raper do strážníků i po varování dále strkal, ti tak podle vzali dítě z jeho náruče a použili donucovacích prostředků.

Stále mi z toho vyplývá, že kdyby se onen týpek nechoval jako suterén (rozuměj suverénní kretén), tak se nic z toho nestalo. A strkat s děckem v náručí do někoho, kdo nepředstavuje hrozbu a být tak sám iniciátorem konfliktu, to už je vrchol lobotomie. To se na mě nezlob.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1566 14. 3. 2021 9:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Petra101 napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Tak kdo se v práci už testujete? My začínáme  pondělí a jak na potvoru pro mě nejméně sympatické testy - plivací usch

netestujeme, proč taky, když už rok nesmíme pracovat

Jo, naše hlavní obory jsou také po celou dobu zavřené sad  Ale my kancelářští střídavě chodíme.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1567 14. 3. 2021 9:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Dneska mě nadzvedla ze židle zpráva, že muž (otec) se odmítl identifikovat, když se promenádoval po městě bez roušky. Policisté jej chtěli předvést na služebnu k identifikaci a on tím, jak se vůbec "nebránil a spolupracoval", tak najednou čelil "útoku" policistů a svíjel se na zemi, když na něm jeden klečel. Do toho srdcervoucí záběry malého děcka, jak brečí. Policisté postaveni mimo službu a bude s nimi zahájeno řízení, zda nepochybili.. A o tom to přesně je. Otec kojot, který si hraje na hrdinu, když má s sebou tříleté děcko a ze kterého média udělají obě a z policajtů jsou hyeny. Mít takového trotla doma, tak ho nakopu do zádele a už mu v životě nesvěřím děcko. Jakým příkladem mu asi může být, když se takhle chová?

Přesně tak! Hnus. Kretén, který se zachoval naprosto blbě, vystavil takovému zážitku vlastní dítě a teď ze sebe dělá obět. Hnus, úplně mi to zvedá tlak dumbom. Nezávidím policajtům jejich práci, nemají to vůbec jednoduché a fandím jim!

Ano. O tom to je!
Z čeho jste usoudily, že jste onomu otci dali takové "tituly"?
va
Z toho, že na cestě z obchodu do auta neměl roušku?

Z čeho jsme usoudily? To je jednoduché - choval se jako kretén.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1568 14. 3. 2021 9:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Palomita napsal(a):

Petra101 napsal(a):

Jsem ráda, že starosta UH a velitel MP se za zákrok strážniků omluvili a označili ho za nepřiměřený. Ono to chce slyšet i druhou stranu.

Petro101, nevím, jakou druhou stranu mᚠna mysli. Hlídka muže zastavila a upozornila, že se nachází v zastavěném území obce, kde platí povinnost nošení roušky či respirátoru. „Na toto muž uvedl, že on zakrytá ústa mít nemusí a nezakryje si je. Strážník muže vyzval, aby doložil svá tvrzení, z jakého důvodu nemusí mít zakryté dýchací cesty. Na to muž odpověděl, že si ústa nezakryje, protože je venku a chce dýchat čerstvý vzduch,“ uvedl v tiskové zprávě mluvčí města Jan Pášma.

Hlídka jej proto vyzvala k prokázání totožnosti, on to odmítl a pokusil se z místa odejít. „Strážník mu proto tělem zatarasil cestu se zákonnou výzvou, aby setrval na místě. Podezřelý muž držel dítě levou rukou v náručí a pravou rukou začal strážníka odstrkávat z cesty,“ popsal Pášma.

Raper do strážníků i po varování dále strkal, ti tak podle vzali dítě z jeho náruče a použili donucovacích prostředků.

Stále mi z toho vyplývá, že kdyby se onen týpek nechoval jako suterén (rozuměj suverénní kretén), tak se nic z toho nestalo. A strkat s děckem v náručí do někoho, kdo nepředstavuje hrozbu a být tak sám iniciátorem konfliktu, to už je vrchol lobotomie. To se na mě nezlob.

Ano! tummenupp Víc už netřeba dodat.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1569 14. 3. 2021 10:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Hm, tak proč se radnice i policie omlouvala? Kreténovi?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1570 14. 3. 2021 14:33

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Hm, tak proč se radnice i policie omlouvala? Kreténovi?

Asi pro klid. Už je to oboustranně vymknuté. Taky chodím "navolno", když okolo širokodaleko nikdo není. Ale když se s někým míjím nebo na frekventovanějších místech si svou nanoroušku natáhnu. Špatné je, že s námi masami i s policií jednají jak s idioty.

Není tady

 

#1571 14. 3. 2021 14:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Hm, tak proč se radnice i policie omlouvala? Kreténovi?

Ta otázka není myšlena vážně, že ne? Podobná omluva není první a zdaleka ne poslední.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1572 14. 3. 2021 15:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

JE myšlena VÁŽNĚ!
Náno!!!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1573 14. 3. 2021 15:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

A dej mi Andrejko klidně ban, jak klekaj na lidi policajti... dumbom
Lenna je blbka, hloupá mlaďoška...
kapitulation

Upravil(a) rina (14. 3. 2021 21:25)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1574 14. 3. 2021 15:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Barča napsal(a):

Asi pro klid. Už je to oboustranně vymknuté. Taky chodím "navolno", když okolo širokodaleko nikdo není. Ale když se s někým míjím nebo na frekventovanějších místech si svou nanoroušku natáhnu. Špatné je, že s námi masami i s policií jednají jak s idioty.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1575 14. 3. 2021 16:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Barča napsal(a):

rina napsal(a):

Hm, tak proč se radnice i policie omlouvala? Kreténovi?

Asi pro klid. Už je to oboustranně vymknuté. Taky chodím "navolno", když okolo širokodaleko nikdo není. Ale když se s někým míjím nebo na frekventovanějších místech si svou nanoroušku natáhnu. Špatné je, že s námi masami i s policií jednají jak s idioty.

Podle mého se omlouvat neměli. Tím podkopali i ten zbytek respektu, který u některých jedinců policie měla. Ano, situaci nezvládli nejlépe, ale s tím se musí počítat, když je člověk provokatér a toto sdělení mělo zaznít k široké veřejnosti. Mít za nadřízené poseroutky je taky radost. S takovýmhle PR nemůžou čekat, že se jim tam budou hlásit slušný a poctivý lidi. Vědět, že při sebemenším médiovym lynči je hodí přes palubu, kdo by do toho šel dobrovolně sad


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů