Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 17. 3. 2020 21:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

vrabčák napsal(a):

Návrat ztracené dcery! smile Ahoj Palomito! big_smile Tak to je bezva, že jste to letadlo stihli. tummenupp A souhlasím, že nejsme nepostradatelní.

Ahoj a díky! Bylo to fakt na minuty a cesta na jakou jen tak nezapomenu stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#102 17. 3. 2020 22:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

A neprozradíš, z které části světa jste se vraceli? Jsem tedy nemístně zvědavá. dumbom Ale jestli se nám nesvěříš, nebude nám to nikterak vadit. gloria


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#103 17. 3. 2020 23:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

vrabčák napsal(a):

A neprozradíš, z které části světa jste se vraceli? Jsem tedy nemístně zvědavá. dumbom Ale jestli se nám nesvěříš, nebude nám to nikterak vadit. gloria

Z Jižní Ameriky, kde byla situace až do včerejška relativně klidná wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#104 18. 3. 2020 8:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

https://www.youtube.com/watch?v=eslbV6o … pp=desktop
.

Upravil(a) eremuruss (18. 3. 2020 8:02)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#105 18. 3. 2020 10:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Erem, tak už to také berete vážně? wink

Uz jo a asi i pan lekarnik  big_smile

To je moc dobře tummenupp  Tady vidíš, že to může být kdokoliv a nemá patent na rozum.
Dělᚠv potravinách, Erem? Pamauji dobře? Dávejte na sebe pozor!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#106 18. 3. 2020 13:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Zaráží mě, že všichni mají mít povinně roušky, někde dokonce pod vysokou pokutou, když se nikde nedají sehnat.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#107 18. 3. 2020 15:21

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Stačí omotat hlavu šálou :-)

Další možnost je koupit v army shopu plynovou masku. Ty jsou na ochranu proti bojovým otravným látkám včetně infekčních aerosolů přímo dělané :-)

Není tady

 

#108 18. 3. 2020 15:50

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Zaráží mě, že všichni mají mít povinně roušky, někde dokonce pod vysokou pokutou, když se nikde nedají sehnat.

Nemusí to být jen roušky, je to v nařízení uvedeno. Šály, šátky, tričko, ponožka.... lidi vyrábí skoro ze všeho.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#109 18. 3. 2020 15:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Ale jo, však šikovné české ručičky..., návodů, i jednoduchých, je habaděj..., no ale co když je to fakt někomu jedno a nechce to vyrábět ani nosit?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#110 18. 3. 2020 16:26

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Palomito, díky. smile

Rino, říkám si to samé. Ale asi chtějí lidi rozpohybovat, aby s tím neotáleli. Bude to tu jeden velký Orient... neutral
Tebe může blažit, že zhotovení slušivých roušek je pro tebe hračka. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#111 18. 3. 2020 18:47

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Tak dcera, co jich kvanta ušila pro celou rodinu a spoustu známých, mě přesvědčovala že musej být z čisté bavlny, nejlépe z košil nebo prostěradel, vyvařené a vyžehlené, mě přesvědčila akorát o tom že se mi do toho nechce, a tak střídám tzv. chomouty, šály, plinky (plátěné) a můj nejnovější know-how je vystřihnout do bavlněné čepice otvory pro oči a natáhnout si ji až přes bradu. Dobré, ne? Nikdo mě nepozná a nikoho nenakazím. Zkusím hned. Předpokládám že v tom ani nebude tak horko, jako v chomoutu nebo v šále. A vyvařovat klidně můžeš, když mᚠtři, koronavirus porazíš a nějakou banku taky můžeš zkusit. gloria

Upravil(a) rina (18. 3. 2020 18:48)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#112 18. 3. 2020 19:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Lidi, všimli jste si, že v poslední době míň utrácíte a míň toho potřebujete?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#113 18. 3. 2020 19:07

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Tak samozřejmě kromě těch co mají strach o práci, a těch, co o ni přišli nebo přijdou?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#114 18. 3. 2020 20:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Lidi, všimli jste si, že v poslední době míň utrácíte a míň toho potřebujete?

Ne, naopak. Takovéhle zásoby jsem nikdy neměla. Takže nárazově jsem utratila víc peněz.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#115 18. 3. 2020 20:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

"Tak když vidím ty povzbudivé prognózy, to, jak největší ochranu v 21 století představuje uvázaný šátek na čumáku, zbývá mi doporučit tématickou četbu: Maska Červené smrti, Edgar Allan Poe."

Promiňte. Nedalo mi...

Jinak pro Judy: Zásoby sis dělala proč? (Fakt to nemyslím nijak zle).

Tu knihu neznám, ale jeho dílo mám ráda, si hned vyhledám.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#116 18. 3. 2020 20:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Osobně nevidím problém zásobování potravinami jako zásadnější, než problém zásobování ochrannými prostředky, které nás po zákon požaduje!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#117 18. 3. 2020 21:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Mám kamaráda "od fachu", říká 'kamiony se jídlem jezdí, nedostatek jídla nehrozí, tak proč panikařit?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#118 18. 3. 2020 21:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Jinak pro Judy: Zásoby sis dělala proč? (Fakt to nemyslím nijak zle).

Už jsme se o tom zde před časem bavili a i toto vlákno je částečně o zásobách. Zásoby, které ovšem ani náhodou neodpovídají běžným nákupů normálního chlapa smile jsem si dělala proto, abych doma něco měla v případě, že bych onemocněla. Nemusela bych hned někomu říkat kvůli nákupům.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#119 18. 3. 2020 21:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Rozumná tummenupp a ohleduplná. gloria


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#120 18. 3. 2020 23:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Lidi, všimli jste si, že v poslední době míň utrácíte a míň toho potřebujete?

Já ano, všimla jsem si toho u sebe, potažmo své rodiny.

Není tady

 

#121 19. 3. 2020 8:18

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Skvělé!
Stránky Dáme roušky. Jukněte.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#122 19. 3. 2020 11:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Tak dcera, co jich kvanta ušila pro celou rodinu a spoustu známých, mě přesvědčovala že musej být z čisté bavlny, nejlépe z košil nebo prostěradel, vyvařené a vyžehlené, mě přesvědčila akorát o tom že se mi do toho nechce, a tak střídám tzv. chomouty, šály, plinky (plátěné) a můj nejnovější know-how je vystřihnout do bavlněné čepice otvory pro oči a natáhnout si ji až přes bradu. Dobré, ne? Nikdo mě nepozná a nikoho nenakazím. Zkusím hned. Předpokládám že v tom ani nebude tak horko, jako v chomoutu nebo v šále. A vyvařovat klidně můžeš, když mᚠtři, koronavirus porazíš a nějakou banku taky můžeš zkusit. gloria

Tak to je perfektní big_smilegodlike  Jsem na tom podobně, já se vzmohla na ustřihnutí rukávu z trička a tím rukávem prostrčit hlavu lol  Vůbec mi tyto ruční práce nejdou. Takže nosím šátky, šály, ale je to peklo. Člověk se v tom šíleně potí, nosím brýle, takže nevidím na krok, tak to je hodně nepříjemné.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#123 19. 3. 2020 12:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Lidi, všimli jste si, že v poslední době míň utrácíte a míň toho potřebujete?

Řekla bych, že naopak lidé utrácí mnohem více. A třeba Česká pošta toho má ještě více než o vánocích.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#124 19. 3. 2020 12:06

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

rina napsal(a):

Mám kamaráda "od fachu", říká 'kamiony se jídlem jezdí, nedostatek jídla nehrozí, tak proč panikařit?

Ačkoliv se to téměř jistě nestane, tak nikde není záruka, že jídlo bude stále.
Dělat zásoby není panikaření. To je velký omyl. Pokud teda někdo neskupuje celý obchod, ale udělá ruzumné zásoby. Protože pokud udělᚠvelký nákup, tj. zásoby, tak nemusíš stále chodit nakupovat (jako dříve člověk chodil denně) a o to jde hlavně. Všichni musí začít u sebe.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#125 19. 3. 2020 12:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Koronavirus - karanténa - zásoby

Co já osobně nechápu a co mi vlastně i vadí, tak je to, že se vláda snaží dostat domů Čechy, kteří jsou v cizině. Myslím Čechy, kteří odjeli na dovolenou a už v době, kdy dobře věděli, co se děje a že jezdit nemají.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů