Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 5. 2006 8:32

bobeš
♥♥♥----
Místo: Rokycany
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 158

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj holky,tak jsem přežila pracovní víkend a hokejové šílenství.Máme s manželem totiž takový malý klub ze 2garáží,tak ještě po práci chodím točit pivo.Sice se střídáme ještě z jedněma(majitelema garáží),ale ty jsou v důchodu tak nemusí vstávat.Už ho máme 2roky a nějak mě to začíná unavovat.storstarkV podstatě tam chodí stejný lidi,takže to začíná být dobrá ponorka.:dumbom:Jinak dceru jsem měla taky na výletě(taky jsem smažila horu řízků),byly ze školou v Železný Rudě.Včera se vrátila a bylo po tichu a po počítači.Jsem na tom jako vy,když je doma tak bych jí občas přetrhla,ale když je pryč tak se mi stýská.Já mám depku z manžela,našel si kamaráda na pití v hospodě a všechno jde stranou.Kamarád je mladý a svobodný,takže si dělá co chce a chodí domů kdy chce,no a můj drahý se mu chce asi vyrovnat.Jsou furt spolu,poslední dobou mám pocit,že je ženatej spíš s ním.A běda kdybych proti němu něco řekla.Snad dostane rozum.Sice mu je 36,ale mám pocit jako kdyby si myslel že mu ujel vlak a chce chytit druhej dech.Uvidíme.Tak zatim,jdu si dát kafe abych neusnula.kapitulation


http://sirmi.ic.cz/cara/154.gif

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.

Není tady

 

#27 23. 5. 2006 19:16

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj holky! Koukám jak jsme si v lecčems podobné....... Já mám za sebou zkoušky z práce, tak snad ze mě spadne ten stresík. Depka už mě taky pomalu opuští. Těším se na víkend, protože s dětmi vyrazíme na Macháč na kola - ještě s partou lidí.
A Bobeši, oni ti chlapi opravdu v tomhle věku mají pocit, že si musí dokázat (i svému okolí), jak jsou ještě mladí a co dokáží. Opravdu ti nezávidím ten problém v kamarádovi tvého manžela, ale asi musíš mít pevné nervy...... manžel si snad brzy uvědomí, že rodinu žádný kamarád nenahradí. A třeba si dřív kamarád nejde sobě rovného - myslím mladého a svobodného....... Držím pěsti!!!!
Tak se mějte krásně, jdu těm mým milovaným Otesánkům udělat večeři.
AHOJ

Není tady

 

#28 4. 6. 2006 15:55

EVA2
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 18

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj holky,byla jsem týden bez internetu tak jsem nemohla napsat. Tak co je u vás nového? Májo, jak dopadl víkend na kolech na Mácháč? Tento víkend stojí za houby. Je sice červen,ale takovou zimu v červnu nepamatuji. Navíc prší no děs,už mi to začíná vadit,už aby vykouklo sluníčko to mi hned dodá optimismus a lepší náladu. Jinak se blíží prázdniny,kam se chystáte na dovolenou? Tak zatím se mějte hezky ahojky

Není tady

 

#29 4. 6. 2006 20:11

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj!
Tak hlásím, že víkend na Mácháči jsme přežili a dokonce si ho i užili. Jen jsme malinko omrzli a možná se nám i objevily plovací blány..... :-)) Ba ne, byli jsme tam s prima lidičkama a to nemusí být krásně, aby si to člověk užil. Byla to pro mě vzpruha. A dovolená se nám také blíží - už tento měsíc vyrážím s klukama do Černé Hory nahřát si kosti - pevně doufám, že tam bude tepleji než tady. Je pravda, že tak studené jaro také v paměti nemám. Snad bude brzy líp. Hezký týden - AHOJ

Není tady

 

#30 8. 6. 2006 17:56

EVA2
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 18

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj holky,tak máme konečně teplo!!!! Dnes je Medarda a neprší teda aspon u nás na moravě ne, ještě že tak jsem pověrčivá. Dětátka mi zítra jedou na sportovní olympiádu tak jesm zase smažila řízky a doufám že počasí vydrží. My k moři nejedem jen na slovensko,ale i tak se těšíme. Aspon ten týden budem sami, manžílek dělá od rána do večera i víkendy tak aspon ten týden se bude věnovat dětem. Tak zatím ahojky

Není tady

 

#31 11. 6. 2006 18:03

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj! Tak jsme se sluníčka přeci jenom dočkali - hurá!!!!!!!!!!! Třeba bude i léto tummenupp
Já mám pocit, že řízky smažím permanentně - kluci stále někam jezdí, šk. výlety, exkurze, fotbalové zápasy - jsem zvědavá, kdy se u nás tento pokrm přejí - asi nikdy. Už jsem oba kluky přejmenovala - Otesánek 1 a Otesánek 2. Jsem zvědavá na dovolenou - máme tam jen polopenzi......
A Evi, dovolená na Slovensku není o nic horší než u moře. Já naopak radši poznávám nepoznané kouty "domova" - ale slib, že vyrazíme k moři musím splnit, navíc se klukům blíží věk, kdy na dovolenou rozhodně nepojedou s maminkou. Přiznávám, že mě děsí, jak jsou ty moje "miminka" velká.......jo, čas nezastavíš.
Přeji krásné letní dny

Upravil(a) 71maja (11. 6. 2006 18:04)

Není tady

 

#32 12. 6. 2006 11:56

EVA2
♥------
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 18

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj Májo,vidím že jsme zůstaly sami dvě. Víkend byl super!!!! Včera jsme byli na výletě v dinoparku ve Vyškově. Všichni spokojení,počasí nádhera,prostě paráda. Taky jsem dala slib že k tomu moři pojedeme tak ho musím splnit,ale vypadá to až tak za rok. Letos bude nová koupelna tak moře musí počkat. Doufám,že sis víkend užila minimálně stejně jako já. Zatím ahojky

Není tady

 

#33 15. 6. 2006 22:36

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj Evi!
I dvě stačí, ne? Ale třeba se holky zase ozvou. Víkend jsi měla opravdu úžasný, to já ho trávila v práci - snad si to všechno vynahradím na dovolené, zítra ráno vyrážíme. Moc se těším. Zrovna jsem dosmažila tunu řízků, to abychom přežili tu dlouhou cestu. Jdu se na tu dlouhatánskou cestu vyspat........ měj se opravdu krásně a zase písni, já se ozvu po návratu. Moc zdravím

Není tady

 

#34 30. 9. 2007 21:08

terado
♥♥-----
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 33

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj do eteru...:rock:Hledam kamaradku ,bydlim na severu Nemecka a jeste jsem zu nepotkala ani jednu Cesku:(Moooc mi chybi ten cesky humor  a vubes...tak se ozvi a uvidime.Uz se tesim.Je mi 31let a mam 9´-letou dceru.Chodim rada do kina , na vinko a zatrsat...lyssna

Není tady

 

#35 26. 10. 2007 11:40

lenicka
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2007
Příspěvky: 21

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

Ahoj smile
brouzdala jsem tudy, tady, tady, tudy a aha co jsem nasla http://www.rostaci.cz/kamoska
Staci  vlozit inzerat tummenupp
Dam to vedet i ostatnim - kamaradek nikdy neni dost stolt

Není tady

 

#36 20. 11. 2007 19:48

upinka
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2007
Příspěvky: 6

Re: HLEDÁM KAMARÁDKU

AHOJ. TAKÉ HLEDÁM KAMARÁDKU.  JE MĚ 42 LET, VDANÁ, ALE NEŠTASTNÁ.  NEJLÉPE Z OKOLÍ KM, OL, ALE NENÍ PODM.  NAPIŠTE MĚ NA  UPINKA@SEZNAM.CZ

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů