Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 1. 2020 16:04

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Přítel a jeho peníze

rina napsal(a):

Hm, a k čemu jí to bude? Že je něco hodně špatně, to už ví aj bez jeho vysvětlení. Když se dozví, že je gambler, závislák, kriminálník nebo jinej asociál, bude na tom líp?

Ano, bude na tom rozhodně líp, protože bude vědět s čím "bojuje". A bude se moct podle toho zařídit. Takhle váhá a neví nic.

Není tady

 

#27 31. 1. 2020 16:33

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

vrabčák napsal(a):

Myslím si, že je dobré mít jasno. stolt

Chlap v nesnázích se nikdy nesníží k tomu, aby řekl pravdu. Čili to "pravdivé jasno" stejně mít nebude.

Upravil(a) rina (31. 1. 2020 16:38)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#28 31. 1. 2020 18:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Přítel a jeho peníze

Jak který. Pokud to tedy pak ještě bude chlap... wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#29 31. 1. 2020 18:16

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítel a jeho peníze

Leilo, je opravdu jedno, co v tom je (je možné, že má exekuce, srážky z platu a opravdu mu moc nezbývá). A je to jak chce,  není normální, aby se zdravý chlap nechal hostit od nemocné ženské a ještě si od ní půjčoval. To fakt není láska, využívá Tě, PRYČ OD NĚJ.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#30 31. 1. 2020 19:10

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

vrabčák napsal(a):

Jak který. Pokud to tedy pak ještě bude chlap... wink

Správné "pokud".
Co asi zbyde z muže, který pod tlakem prizna: Ano, jsem opilec, fetak, psychopat, vrah... ?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#31 31. 1. 2020 20:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítel a jeho peníze

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Leilo, ale tohle ty v této situaci (protože to fakt vypadá na nějaké problémy, průser) nemůžeš dopustit. Srovnej si to v sobě a trvej  na rozhovoru, kdy nepřipustíš žádný odchod z diskuse a pokud bude chtít odejít, tak mu jasně říct: ok, v tom případě ale končím.

Hm, a k čemu jí to bude? Že je něco hodně špatně, to už ví aj bez jeho vysvětlení. Když se dozví, že je gambler, závislák, kriminálník nebo jinej asociál, bude na tom líp?

Bude alespon vedet na cem je.Vztah ktery je ve lzich neni vztahem.Leilo,bojis se,ze budes sama ?


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#32 31. 1. 2020 20:56

Oliva
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2019
Příspěvky: 5

Re: Přítel a jeho peníze

Leilo, pokud neuteces hned, budes to resit cely zivot! At ti vrati penize a pak ho posli k vode. Neboj, on trpet nebude!!

Není tady

 

#33 31. 1. 2020 21:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

tummenupptummenupptummenupp


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#34 31. 1. 2020 22:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítel a jeho peníze

AndreaP. napsal(a):

rina napsal(a):

Hm, a k čemu jí to bude? Že je něco hodně špatně, to už ví aj bez jeho vysvětlení. Když se dozví, že je gambler, závislák, kriminálník nebo jinej asociál, bude na tom líp?

Ano, bude na tom rozhodně líp, protože bude vědět s čím "bojuje". A bude se moct podle toho zařídit. Takhle váhá a neví nic.

Mňo ... s výše uvedenými vlastnostmi se podle mého skromného mínění nebojuje, protože to je nerovnocenný a předem prohraný boj. Od takového člověka doporučuji jedině rychlý úprk kapitulation


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#35 1. 2. 2020 9:28

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítel a jeho peníze

A podle mého názoru pán nemusí být ani gambler, závislák, kriminálník nebo podobná pochybná existence, pán může být docela klidně něco, čemu se říká "chorobný šetřílek". Čiliže člověk, který hledí, aby ho jeho vztah s přítelkyní nebo s blízkými pokud možno "nic nestál" a peníze si syslí pro vlastní potřebu, třeba na výhledové pořízení vlastního bydlení (když zakladatelka vlákna píše, že žije v podnájmu).
Pokud mám přítele, který mě navštěvuje, žije u mě za moje peníze, ještě si ode mě půjčuje a na přímé dotazy odmítá jakoukoliv diskuzi, na moji povahu by se mi takový vztah brzy přestal líbit. Ostatně i zakladatelka tohoto vlákna už je očividně dost nahlodaná - kdyby byla v takovém vztahu spokojená, nenapadlo by ji sem psát. A už je důvod počínání jejího přtele jakýkoliv, celá situace zavání přítelovou snahou žít na účet své přítelkyně ... a takhle vztah mezi dvěma lidmi rozhodně vypadat nemá sad


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#36 1. 2. 2020 10:15

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Přítel a jeho peníze

Kiara napsal(a):

A podle mého názoru pán nemusí být ani gambler, závislák, kriminálník nebo podobná pochybná existence, pán může být docela klidně něco, čemu se říká "chorobný šetřílek". Čiliže člověk, který hledí, aby ho jeho vztah s přítelkyní nebo s blízkými pokud možno "nic nestál" a peníze si syslí pro vlastní potřebu, třeba na výhledové pořízení vlastního bydlení (když zakladatelka vlákna píše, že žije v podnájmu).
Pokud mám přítele, který mě navštěvuje, žije u mě za moje peníze, ještě si ode mě půjčuje a na přímé dotazy odmítá jakoukoliv diskuzi, na moji povahu by se mi takový vztah brzy přestal líbit. Ostatně i zakladatelka tohoto vlákna už je očividně dost nahlodaná - kdyby byla v takovém vztahu spokojená, nenapadlo by ji sem psát. A už je důvod počínání jejího přtele jakýkoliv, celá situace zavání přítelovou snahou žít na účet své přítelkyně ... a takhle vztah mezi dvěma lidmi rozhodně vypadat nemá sad

ano, jsem nahlodaná. A to už tak, že jsem včera omezila komunikaci s ním. Vy jste mě tady potvrdily, že to není jen moje špatná iluze.
Je úplně jedno, v čem líce/ nelíce. Opravdu mě to nebaví, je to můj první vztah po dlouhé době /znáte mě- moje parohy/ a už mě to nebaví.

Není tady

 

#37 1. 2. 2020 11:50

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

Leila napsal(a):

ano, jsem nahlodaná... a už mě to nebaví.

Takže: Vymoct dluh a vykopnout. tummenuppstolt


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#38 1. 2. 2020 11:55

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Přítel a jeho peníze

rina napsal(a):

Leila napsal(a):

ano, jsem nahlodaná... a už mě to nebaví.

Takže: Vymoct dluh a vykopnout. tummenuppstolt

na dluh 1100 se můžu v횠 o.
potvrdili jste mně, že nejsu debil. Díky.

Není tady

 

#39 1. 2. 2020 12:05

Oliva
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2019
Příspěvky: 5

Re: Přítel a jeho peníze

Leilo, tvuj pritel spada do kategorie Harpagonu!! Mam osobni zkusenost: S mym novym (dnes uz byvalym) partnerem jsme se dohodli, ze si vyzkousime spolecnou dovolenou v kempingu. Meli jsme dat do spolecne kasy penize na utratu. Ja nakoupila veskere potraviny a zaplatila za kemping, ale od nej jsem ani po treti urgenci penize nevidela! Ze pry v kase jeste nejake jsou!! Ano, byly tam, ale ty moje. Ani na pivo jsme si nedosli, ze pry mame sve zasoby! Tak tohohle pritele jsem rychle poslala k vode. Varovat me melo uz to, ze se ode me nechal tri tydny zivit a kdyz jsme pak byli u neho, jeli jsme na nakup, tak on zaplatil za sve a muj casopis za 10Kc odstrcil stranou, ze to neni jeho. Myslela jsem, ze to prehledl, ale chyba!! Udelal to umyslne. Hrozne se pak divil, ze jsem se s nim rozesla!!
Jedna moje znama, taky setrilek,  mi naservirovala jen pul sklenice vody, ze pry celou stejne nevypiju a je to zbytecne plytvani. Byla to voda z vodovodu.
Je to nemoc! Hamounstvi!

Upravil(a) Oliva (2. 2. 2020 19:13)

Není tady

 

#40 1. 2. 2020 18:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítel a jeho peníze

Tak to je dobrý, s tou půlkou sklenice lol


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#41 1. 2. 2020 20:36

Oliva
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2019
Příspěvky: 5

Re: Přítel a jeho peníze

Te pulce sklenice s vodou se zasmejes, ale jen kdyz neznas dalsi okolnosti. Ty jsou spis k placi:(
Ja uz se temhle lidem vyhybam.

Není tady

 

#42 1. 2. 2020 20:46

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Přítel a jeho peníze

Taky znám pár chorobných šetřílků, ale ta půlka sklenice je vrchol big_smile

Není tady

 

#43 1. 2. 2020 21:21

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

normální chlap napsal(a):

Taky znám pár chorobných šetřílků, ale ta půlka sklenice je vrchol big_smile

Není...
A ani není důkazem, ze onen clovek je šetřílek".
Nesedi mi to, ze chce od autorky vlakna půjčky a říká, ze si pujci od sestry, když ma na svém uctu 90,-kc.

Tenhle clovek je mnohem horší, než "skrblík".
usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#44 2. 2. 2020 7:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítel a jeho peníze

rina napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Taky znám pár chorobných šetřílků, ale ta půlka sklenice je vrchol big_smile

Není...
A ani není důkazem, ze onen clovek je šetřílek".
Nesedi mi to, ze chce od autorky vlakna půjčky a říká, ze si pujci od sestry, když ma na svém uctu 90,-kc.

Tenhle clovek je mnohem horší, než "skrblík".
usch

Tenhle clovek je podle mne zavisly na hazardnich hrach.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#45 2. 2. 2020 8:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítel a jeho peníze

A je to, jak chce, já jsem zastáncem buďto staré školy (chlap je kavalír a nenechá za ženu nic platit), nebo rovnoprávné školy (oba dva jsou si rovni, oba dva se na nákladech podílejí stejným dílem). Vztah, kdy se chlap nasáčkuje k ženě, nechá se od ní živit a ještě si od ní půjčuje je pro mě natolik nestravitelný, že bych ho na svoji povahu asi co nejdříve ukončila.
To, co tady tazatelka popsala mi totiž zavání obyčejným využíváním ... a je úplně jedno, jaký motiv za tím stojí v pozadí sad


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#46 2. 2. 2020 17:44

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Přítel a jeho peníze

Rozejít se štandopede. Radši nevědět, s čím člověk bojuje, spíš nebojovat. Může být obětí vyděrače nebo cokoliv jiného. . Chodíte spolu od dubna, to je skoro rok a to už je dost dlouho na zprůhlednění vztahu.

Není tady

 

#47 2. 2. 2020 17:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítel a jeho peníze

Opravdu lepší nevědět. Protože by mohl Leilu zahrnout vymyšlenými podrobnostmi o tom, jaký je chudák a vydírat ji citově. Což se stejně asi při rozchodu stane, jelikož jsi ho Leilo částečně o víkendech živila a on o to nebude chtít přijít.
Pokud Leilo dospěješ k rozhodnutí se rozejít (a to bys měla!) pak se na to připrav a neustupuj mu.
Držím ti palce.
Je těžké setřepat vyžírku.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#48 2. 2. 2020 19:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Přítel a jeho peníze

Někdy se to tak přihodí, že "přížíva" rychle a zběsile vztah opustí sám. To v případě, že mu bude jasné, že pšenka už nepokvete. Použije nejhnusnější zbraně, jako údery na nejcitlivější struny, urážky, výčitky, ponižování...
Důležité je nepodlehnout! Nemluví člověk, ale "zrůda" v něm.
Nepřipustit si. Jen pořád opakovat: Vypadni! dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů