Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 2. 2020 21:49

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

A řekla jsi mu, že nemᚠprachy atd.? Ne naznačila, ne významně naznačila, ale opravdu řekla, aby si to nemohl vyložit jinak?

Není tady

 

#52 21. 2. 2020 22:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

Myslím, že chlap Ti radí dobře. To, co píšeš sem, říct i manželovi. Možná ještě víc po lopatě. Pokud sis s ním ale takhle na rovinu už promluvila, pak fakt nevím. Je ale strašně divné, abys ty na jednu stranu počítala každou korunu a on si žil takhle "nad poměry". Tomu nerozumím. Pokud jste se sobě opravdu tak vzdálili, je opravdu možná otázkou času, kdy si najde pipinu, která ho bude obdivovat a reprezentovat ho na těch přiblblých večírcích.
Já bych se na to asi připravila i s pomocí právníka, který by Ti řekl, jak vypadá Tvoje situace a co by bylo kdyby...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#53 21. 2. 2020 23:18

yona
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2020
Příspěvky: 23

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

v tejto diskusii som o tom dost napisala, teraz som doplnila pozadie. S manzelom sa uz nebavim, uz nevladzem, lebo zakazdym to skonci hadkou a obvinovanim ma, ze nicim nas vztah. Ja nicomu nechapem, zbieram odhodlanie a odvahu s tym skoncit. Zatial to neviem, lebo srdce ma matie, ale viem, ze takto zit nechcem. Toto nie je manzelstvo, dokomca ani partnerstvo. Myslim, ze je pre neho dolezitejsia jeho praca s jeho kolegami, a nechce sa mi uz cakat, ci ho osvieti, lebo uz tomu neverim.

Není tady

 

#54 21. 2. 2020 23:26

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

Ještě jednou kontrolní dotaz: říkᚠmu přesně to co jsi řekla tady nebo něco jiného? Ptám se znova a otravuju s tím, protože vím, že pro ženskou je to někdy problém. Chlap řekne druhýmu "hele, sеreš mě, protože tohle, tohle a tohle", ale ženské připadá takové jednání často příliš obhroublé, místo toho se to snaží říct diplomaticky a chlap to nepochopí nebo to pochopí špatně.

Není tady

 

#55 23. 2. 2020 12:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

normální chlap napsal(a):

Ještě jednou kontrolní dotaz: říkᚠmu přesně to co jsi řekla tady nebo něco jiného?....

Mám silný dojem, že TOHLE dělá YONE z nějakého důvodu problém. va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#56 23. 2. 2020 13:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

Ví manžel jak vysoké jsou Tvoje dluhy na kreditkách?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#57 23. 2. 2020 22:04

yona
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2020
Příspěvky: 23

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

manzelovi som viac krat vsetko otvorene povedala, ale nechcel vnimat, pocuvat, vravel nieco o tom, ze kazdy z nas predsa plati prirodzenym sposobom to, co treba. Nechce sa bavit o peniazoch, je z toho nervozny, ked som mu povedala, co je to za hospodarenie, ze on vobec netusi, kolko mame mesacne prijem a vydaj, spolu, tak sa rozculi. Ked mu poviem, ze je smutne, ze pozna presne prijmy a vydaje jeho firmy, a jeho kolegov, ale domace hospodarenie nechce poznat, spravi zo mna tu, co vyryva. Ked mu poviem, kolko platim mesacne, a kolko mam prijem, nezaujima ho to,  nepocuva a konci to hadkou, ze vytvaram problemy. Ked som mu povedala, ci chce so mnou zit a zostarnut ako manzel, povedal, ze ano, preto nechapem, som zmatena, nepoznam dovody jeho konania, a neviem zaujat postoj ako dalej

Není tady

 

#58 24. 2. 2020 18:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

To je fakt divné. Asi je to pěkná škra, když nechce slyšet nic o tom, kolik stojí výdaje za domácnost. Proč je vlastně neplatí on?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#59 24. 2. 2020 21:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: citim, ze manzel deli na jeho a moje, a mna to zranuje

yona napsal(a):

Dobrý deň, uz dlhsie som nestastna, smutna, neviem, co mam urobit.

Mám 50 r., žijem s manželom v manželstve 4 roky, ale spolu sme 22 rokov. Spoločné deti nemáme, a každý z nás má dnes už dospelé diea z predchádzajúcich vzahov. Ja som bola pred tým vdova. Niekožko rokov sme spolu žili u mňa ako partneri,vtedy v kútiku duše som očakávala, že môj manžel sa stane oporou mne aj mojmu dieau. No cítila som, že to nechce, a tak som diea vychovávala sama, bez jeho akejkožvek pomoci, ktorá by bola viac, ako len pomoc dobrého priateža... ...a ja sa neviem vymota z dlhov, nikam nechodím,som od rána do večera v práci, beriem smeny naviac,  neostáva mi ani na kávu v meste....

...neviem, čo mám robi, rada by som počula iné názory, postoje.

Vrátila jsem se k prvnímu příspěvku, ptz. bych chtěla položit dotaz.
Těch 22 společných let bylo všechno relativně vpořádku?
Nebo ne?
Proč tak závažné věci řešíš až/teď?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů