Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 4. 2006 21:19

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Dobrý den,chci se zúčastnit výběrového řízení na pozici admin,pracovníka ve st.správě.Vím konkurence bude veliká ale přesto pár výběrovek mám za sebou ale bez úspěchu ale já to nechci vzdávat a zkouším dál.Poradíte jak korektně a né ,,vlezle"odpovídat při ústním pohovoru před celou komisí odpovídat na typy otázek:,,Proč právě Vy máte zájem o toto místo,vaše dobrá a zápo*ná vlastnost atd.?Podotýkám že jsem 40letá zachovalá žena ale vždy když vidím ty dvacítky sebevědomý přestanu si tolik důvěřovat a i když s PC dobře komunikuji jakmile nade mnou stojí mladá asistenka a zadává mi úkoly na Pc třepu se.Nebo otázky typu:,,Co byste chtěla vylepšit ve vaší nové práci ?"to mi připadá nevhodné ale určitě mnoho z Vás to má za sebou.Díky Bea

Není tady

 

#2 30. 4. 2006 21:39

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

A co do sebe kopnout něco na posílení, než tam půjdeš. Asi to chce působit sebejistě a nebát se říct co si myslíš. Moc nepřemýšlet nad každým slovem a na otázku "proč právě vy" říct "protože jsem nejlepší, tak si mě vyzkoušejte a uvidíte".  A co bys vylepšila : "až se zapracuju , tak se uvidí".
Přeju hodně štěstí , napiš jestli jsi práci získala.

Není tady

 

#3 30. 4. 2006 21:47

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Pešta napsal(a):

A co do sebe kopnout něco na posílení, než tam půjdeš. Asi to chce působit sebejistě a nebát se říct co si myslíš. Moc nepřemýšlet nad každým slovem a na otázku "proč právě vy" říct "protože jsem nejlepší, tak si mě vyzkoušejte a uvidíte".  A co bys vylepšila : "až se zapracuju , tak se uvidí".
Přeju hodně štěstí , napiš jestli jsi práci získala.

napíši ale mám na to 2týdny!

Není tady

 

#4 30. 4. 2006 23:39

Daroly
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 144

Re: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Ahoj Beo.
Konkurz jsem absolvovala minulý týden a v úterý nastupuji do nové práce smile .
Žádný tajný tip nemám, nicméně pro mě osobně je důležité se celkově cítit dobře, což na Tobě poznají i ostatní. Šla jsem tam sportovně-elegantně oblečená(vzala jsem si oblečení, které mám ráda a ve kterém se cítím dobře), nijak přehnaně jsem se nelíčila(spíš vypadat svěže a fit), ze všech sil( roll ) jsem se snažila působit tak, že o místo mám zájem, ale nejsem žádný zoufalec, který bez něho nepřežije, např. na otázku jestli bych byla ochotná nastoupit na smlouvu na dobu určitou jsem řekla, že ano, ale na otázku jestli jsem ochotna podstoupit pouze týdenní zkušební dobu či jestli mám jiný návrh jak jinak by mě mohli vyzkoušet dumbom jsem se mile usmála a řekla: "Bez komentáře." Proč mají přijmout zrovna mě a ne někoho jiného... řekla jsem, že jsem nebyla 2,5 roku nemocná, hledám dlouhodobé zaměstnání, práce i firma samotná se mi líbí.(Taky je plus zjistit o firmě co nejvíce.. a neptat se až na místě co přesně se ve firmě zpracovává a jak, popř. vyrábí atd.... prostě, aby si řekli, že mᚠo místo opravdu zájem, když o ní něco víš... nicméně státní správa bude asi něco jiného... wink ) Jak se zařadíte do kolektivu.... řekla jsem, že mám ráda lidi, jsem komunikativní a vstřícná....
Snažila jsem se působit vstřícně, ale ne podbízivě, taky vyrovnaně a sebevědomě(i když jsem byla píp strachy). Myslím, že tam nejde ani tak o Tvoje odpovědi, ale jak na ně zapůsobíš. Např., pokud hledají někoho na samostatnou práci, tak si budou všímat jestli budeš říkat: "nevím, nejsem si jistá, no, možná..." atp.
No a nakonec je vždy potřeba štěstí..... já ho, naštěstí, měla a přeji ho i Tobě!!!!!! hjarta Zatím se měj fajn! D.

Není tady

 

#5 4. 10. 2006 13:38

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Daroly, to je fajn, že píšeš svou zkušenost, všechno se hodí.
Já taky hledám práci a nikdy nevím, co mám odpovědět na otázku- vaše zápo*né vlastnosti. Přece tam nebudu říkat pravdu  big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů