Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 12. 2019 8:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

rina napsal(a):

Judyna napsal(a):

rina napsal(a):

Ale jinak hezký téma, oživující diskuzi, skoro jako před lety, jestli sperma v oku může způsobit oplodnění...

lol godlike To mi nějak uniklo.

Já ani nevím jestli jsi tady už byla, je to už hodně dávno!
Holčina se na to prostě ptala

Diskuse ť Sexuologická ť Cáklo mi sperma do oka ! Mohu být těhotná ?...
Teď jsem to našla, je to z r.2007


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#27 1. 1. 2020 20:53

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

Palomita - tak to je docela mazec, ale po letech je to pak aspoň dobrá příhoda. smile Já jsem naštěstí s tchýní situace podobného "rázu" nezažila. Jediný trapas za poslední dobu byla pro mě pouze ta situace se synem. Ale snažím se to hodit už za hlavu (stalo se) a brát to spíš pozitivně nebo respektive stylem, jak jste popsala. Není důvod, proč bych kvůli tomu jako máma klesla nebo ztratila nějaký ten respekt / úctu. Aspoň syn zjistil, že nejsem pouze otravná matka nebo služka, co jim doma jen uklízí, pere a vaří, jak si určitě myslel... A že nejsem jen nějaká asexuální věc (co žije "rodičovstvím"), ale že jsem taky krásná a přitažlivá (doufám big_smile ) žena a pořádná "samyce", co má svoje touhy a potřeby, jako všichni ostatní. Samozřejmě, jak jsem psala, určitě to není příjemné, když nahá máma potká svého syna a ten vidí, že není třeba zrovna dole oholená, tak to určitě soukromí ubírá, ale tak aspoň viděl, jak vypadá reálná dospělá žena. I když mi bude 45, tak snad synátor zjistil, že pořád ještě nejsem já, ani ženy v podobném věku na odpis a i žena v tomto věku, která nemá dokonale ploché břicho a má trošku širší boky, zadek a velká "svěšenější" prsa, která lítají na všechny strany, se nemusí stydět a i nahá může být pořád ještě sexy.

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:04)

Není tady

 

#28 1. 1. 2020 21:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Aspoň syn zjistil, že nejsem pouze otravná matka nebo služka, co jim doma jen uklízí, pere a vaří, jak si určitě myslel... A že nejsem jen nějaká asexuální věc (co žije "rodičovstvím"), ale že jsem taky krásná a přitažlivá (doufám  ) žena a pořádná "samyce", co má svoje touhy a potřeby, jako všichni ostatní.

Ó! rodna A seš si jistá? Obojím?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#29 1. 1. 2020 22:29

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

To byla taková metafora...
Dokážu si z jeho chování vydedukovat, co si o mě a manželovi občas asi myslí, když si mu "dovolíme" říct, že by se taky mohl věnovat trochu škole, když zrovna civí na telku nebo hraje hry. Nebo ty znᚠpuberáky, kteří jsou tak "rozumově" vyspělí, že si řeknou - "ti rodiče to se mnou vlastně myslí dobře, já je mám tak rád, že myslí na mé vzdělání"... Asi těžko...

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:04)

Není tady

 

#30 1. 1. 2020 22:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

A ty si myslis, ze z toho, ze te videl nahou, nejak zmoudrel?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#31 2. 1. 2020 13:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Palomita - tak to je docela mazec, ale po letech je to pak aspoň dobrá příhoda. smile Já jsem naštěstí s tchýní situace podobného "rázu" nezažila. Jediný trapas za poslední dobu byla pro mě pouze ta situace se synem. Ale snažím se to hodit už za hlavu (stalo se) a brát to spíš pozitivně nebo respektive stylem, jak jste popsala. Není důvod, proč bych kvůli tomu jako máma klesla nebo ztratila nějaký ten respekt / úctu. Aspoň syn zjistil, že nejsem pouze otravná matka nebo služka, co jim doma jen uklízí, pere a vaří, jak si určitě myslel... A že nejsem jen nějaká asexuální věc (co žije "rodičovstvím"), ale že jsem taky krásná a přitažlivá (doufám big_smile ) žena a pořádná "samyce", co má svoje touhy a potřeby, jako všichni ostatní. Samozřejmě, jak jsem psala, určitě to není příjemné, když nahá máma potká svého syna a ten vidí, že není třeba zrovna dole oholená, tak to určitě soukromí ubírá, ale tak aspoň viděl, jak vypadá reálná dospělá žena. I když mi bude 45, tak snad synátor zjistil, že pořád ještě nejsem já, ani ženy v podobném věku na odpis a i žena v tomto věku, která nemá dokonale ploché břicho a má trošku širší boky, zadek a velká "svěšenější" prsa, která lítají na všechny strany, se nemusí stydět a i nahá může být pořád ještě sexy.

A takto se tu popisuješ po několikáté proč? Protože přesně kvůli tomuto jsi sem přišla nebo přišel?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#32 2. 1. 2020 14:43

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

Pořád nějak nerozumím, o co ti vlastně jde..? Už jsem na podobnou odpověď reagovala, jestli zmiňuju nějaké své tělesné partie, tak ne proto abych se chlubila, ale v souvislosti s tím, o co mi tu od začátku jde... Neřeším tu jen nastavení soukromí ve vztahu rodič a dítě, ale taky zároveň, jak "nekomfortně" se cítí žena, které už není 20 a je vystavena situacím, které by dřív asi tolik neřešila (vzhled, nahotu...), protože vypadala jinak. Nevím, jak si stará, ale pokud ti nebylo aspoň 40, tak je mi jasné, že nepochopíš o co mi jde.

"Protože přesně kvůli tomuto jsi sem přišla" - už jsem psala, proč tady takové téma řeším. Pokud tobě nevadí s kamarádkama apod. řešit takové soukromé a poměrně trapné věci, tak já takovou povahu určitě nemám. Já jsem myslela, že definice diskusního fóra je založit téma a pak tu danou oblast řešit... Když tu teda řeším, jestli jsem dobrý rodič a přirozené vnímání nahoty, tak ty jsi překvapená, že tu nepíšu o politice nebo že reaguju na příspěvky, které se týkají pořád jednoho a toho tématu a věci..? Fakt bych chtěla pochopit, co ti vlastně vadí. Pokud jsem udělala něco špatně jako rodič, tak mi to napiš, kvůli tomuhle jsem sem přišla, já nejsem dokonalá a nechci opakovat staré chyby, ale jinak fakt nevím, kam tím míříš...

Upravil(a) Pavla2 (2. 1. 2020 22:45)

Není tady

 

#33 2. 1. 2020 15:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trapné situace doma

Já Leně naprosto rozumím. Ono totiž úplně stačí napsat, že tě viděl nahou. Několikanásobný popis tvého těla snad není nutný. Nebo mᚠpocit, že kdybys vypadala jinak než jsi několikrát popsala, jde o něco jiného?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#34 2. 1. 2020 15:41

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

To ne, v ten moment je jedno, jak bych vypadala, nic by se nezměnilo. Jestli se sebou v něčem nejsem spokojená, tak to už je spíš jiný problém v mojí hlavě / sebedůvěře.

Upravil(a) Pavla2 (2. 1. 2020 22:44)

Není tady

 

#35 2. 1. 2020 21:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Hele, zacla jsi s tim, jak ti svou nejapnou poznámkou narusil intimitu.
Ted pises, jak pochopil, jak jsi uzasna.
Naposledy, ze mas problem se sebevedomim.

Není to nahodou tak, ze te tvůj chlapecek jaksi primel zamyslet se nad tim, jak starnes? Podivat se do zrcadla, a presvedcit sama sebe, ze svoji krasu jsi dala detem, a ted musíš zit s "povislými prsy plápolajícími sem a tam, sirsimi boky a obtloustlym zadkem"?

Jo, holka, to zname všechny po petactyricitce, a vyrovnáváme se s tim docela tezce a kazda po svém.
Takze do diskuze na BB ses strefila spravne. Tady se ti dostane ubezpeceni, ze jsi porad krasna a zadouci…
Presvedcit samu sebe o tom, je mnohem tezsi. A tezko se to stane před zrcadlem... Tim stribrnym, nebo v ocich/ocickach svých deti.
Prromin mi otevrenost, jsem za ni všude peskovana. pussa


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#36 2. 1. 2020 21:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Pořád nějak nerozumím, o co ti vlastně jde..? Už jsem na podobnou odpověď reagovala, jestli zmiňuju nějaké své tělesné partie, tak ne proto abych se chlubila, ale v souvislosti s tím, o co mi tu od začátku jde... Neřeším tu jen nastavení soukromí ve vztahu rodič a dítě, ale taky zároveň, jak "nekomfortně" se cítí žena, které už není 20 a je vystavena situacím, které by dřív asi tolik neřešila (vzhled, nahotu...), protože vypadala jinak. Nevím, jak si stará, ale pokud ti nebylo aspoň 40, tak je mi jasné, že nepochopíš o co mi jde.

"Protože přesně kvůli tomuto jsi sem přišla" - už jsem psala, proč tady takové téma řeším. Pokud tobě nevadí s kamarádkama apod. řešit takové soukromé a poměrně trapné věci, tak já takovou povahu určitě nemám. Já jsem myslela, že definice diskusního fóra je založit téma a pak tu danou oblast řešit... Když tu teda řeším, jestli jsem dobrý rodič a přirozené vnímání nahoty, tak ty jsi překvapená, že tu nepíšu o politice nebo že reaguju na příspěvky, které se týkají pořád jednoho a toho tématu a věci..? Fakt bych chtěla pochopit, co ti vlastně vadí. Pokud jsem udělala něco špatně jako rodič, tak mi to napiš, kvůli tomuhle jsem sem přišla, já nejsem dokonalá a nechci opakovat staré chyby, ale jinak fakt nevím, kam tím míříš...

Pavlo, pokud ti křivdím, tak se omlouvám. Ale já jsem zatím opravdu přesvědčená, že ten příběh je smyšlený a to z nějakého důvodu (je jich více). Za ty léta, co tady jsem, se totiž objevilo hodně podobných příběhů. Mě tohle přijde nereálné a ten popis intimních věcí stále dokola... neumím si představit, že by takto nějaká žena psala a takto to tu rozebírala a rovnou v téměř každém svém příspěvku s takovými detaily a rozebírala, jak její tělo vypadá a působí na syna a co si syn bude myslet. Promiň, ale to normální není. Pochopila bych, kdybys přišla a napsala "nečekaně mě viděl syn nahou, není to u nás doma běžné, zaskočilo mě to, stydím se, nevím jak reagovat a šmitec". Tyto tvé detailní popisy x-krát, promiň, ale vidím za tím buď úchyláka nebo někoho, kdo se dobře baví a vymýšlí si. No, asi v tomto případě spíš to první. Promiň.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#37 2. 1. 2020 21:41

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

A ještě me něco napadlo, pokud teda není tvůj pribeh smysleny, jak říká Lena.
Meritkem tvých "zenskych kvalit" by mel byt tvůj muz, pokud nejakeho mas, a ne syn.
Ano, tak jak to popisuješ, je minimalne choré, neli zvrácené. usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#38 2. 1. 2020 22:13

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

LENNNA - Já jsem tady na fóru teprve pár dní, takže nevím, co tu bývá za příběhy nebo kdo si tady chodí střílet z lidí. Je to samozřejmě ubohé, ale proč to dávᚠpořád do souvislosti se mnou... Pokud si z tebe někdo vystřelil / urazil tě, tak to je určitě špatné, ale na mě si tu zlost "nevylívej". Pokud ti tak moc vadím nebo si přesvědčená o své pravdě, tak to prostě nečti, nevím, co ti na to mám jinak říct. Já jsem si jen chtěla s někým promluvit, ale jsem introvert, takže jsem se obrátila na anonymní fórum, kde mě nikdo nezná a doufala jsem, že můžu být otevřená a probrat to prostě tak, jak to cítím. Ty mᚠsvůj názor, já tě přesvědčovat nebudu, protože to očividně nic nezmění. Myslíš, že by bylo lepší, abych napsala, že jsem se sesypala z toho, že mě viděl nahou někdo jiný, než můj manžel a teď rozebírám každou prkotinu, protože je to zástupný problém, že stárnu... I když je to možná z části pravda, tak takhle se nebudu "shazovat" ani na fóru. Promiň, ale věř si čemu chceš, já to nebudu řešit.

Upravil(a) Pavla2 (2. 1. 2020 22:43)

Není tady

 

#39 3. 1. 2020 11:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

To ne, v ten moment je jedno, jak bych vypadala, nic by se nezměnilo. Jestli se sebou v něčem nejsem spokojená, tak to už je spíš jiný problém v mojí hlavě / sebedůvěře.

No tak vidíš. Tak proč ta potřeba popisu Tvého těla? Navíc s tou reakcí syna... Hele, já mám taky kluka, ale nikdy by nereagoval tak, jak píšeš, že reagoval tvůj syn. To myslím opravdu není běžné.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#40 3. 1. 2020 13:41

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trapné situace doma

Judyna napsal(a):

No tak vidíš. Tak proč ta potřeba popisu Tvého těla? Navíc s tou reakcí syna... Hele, já mám taky kluka, ale nikdy by nereagoval tak, jak píšeš, že reagoval tvůj syn. To myslím opravdu není běžné.

Přesně to samé jsem psala hned pod prvním příspěvkem. Mám stejně starého syna a reakce syna prostě není úplně standartní, normální.

Není tady

 

#41 3. 1. 2020 20:33

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Pokud si z tebe někdo vystřelil / urazil tě, tak to je určitě špatné, ale na mě si tu zlost "nevylívej"

Nikde nevidim Leny zlost "vylivat si" na tobe. va Pozastavuje se nad tvym vyjadrovanim nekterych věci, které v kontextu jaksi nesedi, stejne jako ja a několik reagujících taky.
Sama pises, ze diskuze je o diskutovani. Tak diskutujeme, ne?gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#42 3. 1. 2020 20:44

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Já jsem si jen chtěla s někým promluvit, ale jsem introvert, takže jsem se obrátila na anonymní fórum, kde mě nikdo nezná a doufala jsem, že můžu být otevřená a probrat to prostě tak, jak to cítím...

Zadny introvert by ani na anonymnim foru TAKHLE nepsal!
Takze pokud sis nic nevymyslela (cemuz uz ted neverim!), tak nejlepší, co ti ja osobne muzu doporucit, najit si dobreho psychoterapeuta.
I v rpipade, ze si nic nevymejšliš. Tva potřeba "vypovídat se na anonymnim foru", kontra reakce tvého nedospeleho decka, ho velmi silne potřebuje!

Existuje ještě jedna moznost, kterou jsi neuvedla, ale je mozna : Ten chlapec je adoptivni? kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#43 4. 1. 2020 1:42

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

V pořádku, to je samozřejmě Vaše věc, co si myslíte nebo o čem jste přesvědčeni. Pak je ale zbytečné, abych plýtvala energií a snažila se tady o něčem diskutovat. Nebudu se dohadovat "o ničem", protože to nemá smysl a nebaví mě tím zbytečně ztrácet čas (to asi nikoho). Já jsem sem nepřišla z žádného jiného důvodu, než se poradit. Nic si nevymýšlím a nechápu, jaký by to mělo význam. A tak to prostě je a "tečka". Nemyslím to nijak špatně, jen píšu, jak to je. Pokud jsem se někoho něčím dotkla nebo ho naštvala, tak to se omlouvám, to jsem opravdu nechtěla. Na poslední příspěvky už raději nereaguju, nikam by to tímto směrem nevedlo. Ale i tak díky za názory / za pomoc.

Není tady

 

#44 4. 1. 2020 13:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trapné situace doma

Pavlo2, řekni ti to takto .... Tvůj strach, že syn bude někde mezi kamarády vykládat, co má doma a jak vypadá jeho matka je totální nesmysl. Věř mi, každý puberák v tomto věku se chová tak, že pokud možno žádní rodiče vůbec neexistují. Netuším, zda jsi někdy zaregistrovala hovory puberáků, ale věř mi, rodiče fakt neřeší, protože by se ztrapnili na nejvyšší možnou míru. Natož nahé rodiče, proboha. Fakt si umíš představit, že by todle s někým řešil?

A k synovi - jeho poznámka opravdu nebyla normální, takže Tvá normální reakce měla být, a se laskavě uklidní a nechá si ty kecy. Tečka, více neřešit.

Není tady

 

#45 4. 1. 2020 18:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trapné situace doma

Úplně souhlasím s Andreou.
Ta synova poznámka mi připadá jako odposlouchaná z nějakého amerického filmu "ze střední". tongue
Pavlo, klidně přispívej dál, nenech se odradit. Třeba se ti zalíbí na některém jiném vlákně. pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#46 5. 1. 2020 12:12

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Pak je ale zbytečné, abych plýtvala energií a snažila se tady o něčem diskutovat. Nebudu se dohadovat "o ničem", protože to nemá smysl a nebaví mě tím zbytečně ztrácet čas (to asi nikoho). Já jsem sem nepřišla z žádného jiného důvodu, než se poradit. Nic si nevymýšlím a nechápu, jaký by to mělo význam. A tak to prostě je a "tečka".

At jsi sem prisla z jakéhokoliv duvodu, neverim ti spoustu věci, na rozdil od tech "hodnych dusicek" tady. Tecku si davej, kam chces, a taky preju hodne uspechu v tom, aby ses nedohadovala o nicem. Zatím se "dohadujes" o necem, co mnozi nevidi.
Ja ano, bohužel. usch


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů