Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 12. 2019 15:40

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Trapné situace doma

Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) "do protivky". Jsem holka krev a mlíko a když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas...
Stala se Vám někdy podobná situace? Jak jste v ten moment reagovali nebo spíš, jak jste se cítily (styděli jste se)?

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:07)

Není tady

 

#2 29. 12. 2019 16:12

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Trapné situace doma

No asi tak, mám 16-ti letého syna a fakt si neumím představit, že by měl takové průpovídky.

Není tady

 

#3 29. 12. 2019 17:24

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

No právě, ale ten jeho blbý komentář mě zase ani tak nepřekvapil (puberák prostě), od syna v tomto směru neočekávám žádnou fascinaci. Když jsou u nás jeho kamarádi a občas zaslechnu, jak se spolu baví, tak jsem ráda, že neřekl ještě něco horšího. Pro mě bylo spíš překvapení, že jsem na něho narazila, protože jsem nevěděla, že skončí dřív ve škole, tak jsem trošku netušila jak reagovat. Takže mě spíš zajímalo, jak třeba některá matka reagovala v takové situaci, pokud něco podobného zažila. Já totiž vyloženě naturistka nejsem, určitě doma nepobíhám nahá nbo jen v prádle. Ale zase nemám ráda ani druhý extrém a to matky, které by na děti radši hodily ručník, než aby je třeba viděly jen ve spodním prádle. Myslím, že nahota by měla být přirozená a nedělat se z ní tabu, samozřejmě nějaké pobíhání po bytě jen tak spíš odsuzuju, takže tam je těžké najít rozumný střed. Ale když už na to teda došlo, že jsem syna potkala nahá, bylo mi hloupé dělat nějaké scény (zuřivě se zakrývat nebo rychle utíkat), tak jsem jen normálně prošla kolem něho. Teoreticky to bylo ok, ale bohužel mi na tom vadí jiné věci, jako třeba, že by zrovna syn nemusel vidět, jak mámě skáčou prsa na všechny strany nebo její odhalený klín...
Minimálně kvůli tomu jsem si připadala celkem blbě.

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:08)

Není tady

 

#4 29. 12. 2019 17:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trapné situace doma

Pavlo, nerozebírᚠtuhle celkem normální situaci až moc?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5 29. 12. 2019 17:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Trapné situace doma

Upřímně ačkoliv nejsem jinak nevěřící Tomáš, tak tomuto příspěvku nevěřím ani nos mezi očima. Pěkně hloupá a vymyšlená scénka napsaná s určitým úmyslem usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#6 29. 12. 2019 17:54

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

Judyna - Možná jo, ale trošku mě to trápí. Tohle se doma může stát, že někdo zahlédne jiného člena rodiny bez oblečení, o nic nejde. Ale nejsem si jistá, jestli jsem se v tu chvíli zachovala správně - jestli jsem radši opravdu neměla rychle utéct pryč...

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:09)

Není tady

 

#7 29. 12. 2019 17:58

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

LENNNA - tomu nerozumím, proč bych si to měla vymýšlet. Jen mě na to zajímal názor, protože mi to leží hlavě a takové věci bych opravdu nerada řešila s kamarádkama nebo manželem.

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:10)

Není tady

 

#8 30. 12. 2019 10:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Trapné situace doma

Nějak nechápu, proč tuhle situaci tak hrotit a řešit. Pokud není dítě připraveno na nahotu rodičů, tak při případném střetu stačí s nadhledem pronést "Otoč se hubou ke zdi, dáma bez negližé prochází".. a je to big_smile Ale když dítě civí a rodič jej nechá civět, tak pak už fakt není nad čím dumat wink Chlapec má zážitek a maminka nepochybně také. U nás je nahota přirozenou součástí našeho soužití, ale všechno má své meze a pokud mi zvídavý zrak dětí vadí, normálně je upozorním a nikdo se necítí dotčen či mravně ohrožen. Pravda, že čekat s nahotou u dětí až do šestnácti, asi by to se mnou taky zamávalo big_smile big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9 30. 12. 2019 14:27

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

Řeším to tak jenom proto, že mám ještě dvě menší děti a asi potřebuju trošku něco pozměnit v této oblasti. Nepřijde mi totiž moc dobré, že mě dítě jednou zahlédne bez oblečení a já mám z toho celkem špatný pocit a tak to rozebírám. Pobíhat nahá po bytě určitě nechci, ale abych měla doma strach se převléknout nebo náhodou přeběhnout z koupelny, že mě někdo uvidí, to taky ne.
Samozřejmě co se stalo, stalo se. "Otoč se hubou ke zdi" - takovým stylem mi to právě přišlo, jako bych z normální situace dělala zbytečné drama, v ten moment mi přišlo normální jen projít. Tak já jsem z toho zážitek měla spíš negativní, chlapec teda asi spíš srandu. Rozebírám to, protože když to řeknu blbě, tak si připadám, jako bych trošku klesla jako máma. Přijde mi to podobná situace, jako když by dítě zahlédlo rodiče při sexu, taky by se asi necítily úplně dobře.
Kdyby mě nahou neviděl poprvé, tak to vůbec neřeším. Dobře, tak syn viděl svou matku nahoře i dole bez, to se dá přejít, jen mi prostě přijde, jako bych už neměla žádné tajemství. A samozřejmě mám obavy, aby kamarádům nevykládal, jak viděl nahou matku a jak jí ty prsa lítaly na všechny strany nebo nedej bože, jestli se dole holím atd.
Proto to tak řeším a ideálně bych se tomu chtěla do budoucna vyhnout, abych nemusela přemýšlet, co jsem udělala špatně...

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:11)

Není tady

 

#10 30. 12. 2019 18:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Reklama na "pětky" prsa s následnou nadějí na seznámení?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11 30. 12. 2019 18:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Trapné situace doma

Pavlo, je to jen ve vaší hlavě. Jako máma jste určitě neklesla, naopak, tipla bych si, že u synátora převládlo ujištění, že i vy jste dobrá "samyce" a nikoli jen bezpohlavní "to" wink Upřímně, dovedu si představit mnohem horší situace, ve kterých bych pochopila, že je lidská důstojnost a intimita otřesena, ale nahota to není. A jestli je syn aspoň trošku normální, tak to poslední, co by chtěl je "sexuálně" řešit svou matku s jinými chlapci. Max, že by dotírali ostatní a on se prokec.. to mi přijde jako mnohem pravděpodobnější big_smile
A děti vás opravdu nikdy neviděly nahou? To si vůbec nedovedu představit..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12 30. 12. 2019 18:34

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Není náhodou "samice" s měkkým?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#13 30. 12. 2019 18:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Trapné situace doma

rina napsal(a):

Není náhodou "samice" s měkkým?

Samozřejmě, že je, proto ty uvozovky.. Použito ze Slunce, seno.., kde se "samyce" vyskytla i když poněkud jiného druhu wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#14 30. 12. 2019 18:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Mmch, můj 15ti letý vnuk vidí svoji mámu s obrovskýma prsama denně kojit svého malého bratra, pochybuju že "běhala s plápolajícíma prsama" předtím doma, ale takové "průpovídky" nemá...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#15 30. 12. 2019 18:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Palomita napsal(a):

rina napsal(a):

Není náhodou "samice" s měkkým?

Samozřejmě, že je, proto ty uvozovky.. Použito ze Slunce, seno.., kde se "samyce" vyskytla i když poněkud jiného druhu wink

Fuckt?

Upravil(a) rina (30. 12. 2019 18:47)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#16 30. 12. 2019 18:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Ale jinak hezký téma, oživující diskuzi, skoro jako před lety, jestli sperma v oku může způsobit oplodnění...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#17 30. 12. 2019 19:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trapné situace doma

rina napsal(a):

Ale jinak hezký téma, oživující diskuzi, skoro jako před lety, jestli sperma v oku může způsobit oplodnění...

lol godlike To mi nějak uniklo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 30. 12. 2019 19:15

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

Palomita, díky za názor. Snad jsem neklesla jako máma, nevím proč u mě zavládl pocit, jako bych tímto ztratila nějakou intimitu / soukromí...
Vyloženě nahou mě děti neviděly, já doma bez oblečení nechodím a když jsme byly třeba u vody / na dovolené, tak tam vždycky byla možnost převlečení v kabince atd.

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:11)

Není tady

 

#19 30. 12. 2019 19:28

Pavla2
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2019
Příspěvky: 13

Re: Trapné situace doma

rina - ty prsa jsem nezmiňovala, abych se chlubila, ale právě naopak proto, jaký to byl pro mě trapas. Určitě nemám pevné dokonalé poprsí 20leté holky. Roky, děti, kojení samozřejmě udělaly svoje, tak o to víc to pro mě v ten moment bylo ponižující (když to přeženu).

Upravil(a) Pavla2 (3. 1. 2020 0:12)

Není tady

 

#20 30. 12. 2019 19:57

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas

Moc to řešíš smile Tipuju, že touhle dobou si to kromě tebe nikdo už ani nepamatuje smile

Není tady

 

#21 30. 12. 2019 20:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Judyna napsal(a):

rina napsal(a):

Ale jinak hezký téma, oživující diskuzi, skoro jako před lety, jestli sperma v oku může způsobit oplodnění...

lol godlike To mi nějak uniklo.

Já ani nevím jestli jsi tady už byla, je to už hodně dávno!
Holčina se na to prostě ptala


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#22 30. 12. 2019 20:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trapné situace doma

Nejak nechapu,proc sis nezavolala na syna,aby te podal rucnik mezi dverma ?Tak bych to resila ja a rozhodne bych se pred nim neproducirovala naha


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#23 30. 12. 2019 20:18

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

rina - ty prsa jsem nezmiňovala, abych se chlubila, ale právě naopak proto, jaký to byl pro mě trapas. Určitě nemám pevné dokonalé poprsí 20leté holky. Roky, děti, kojení samozřejmě udělaly svoje, tak o to víc to pro mě v ten moment bylo ponižující (když to přeženu).

Normální baba, prsa neprsa, zvedne jednu ruku k nim a druhou dá do klína.
To je podle mě automatické u cudné ženy, jedno jestli mámy, nebo ne.

Upravil(a) rina (31. 12. 2019 8:22)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#24 30. 12. 2019 20:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Trapné situace doma

Pavla2 napsal(a):

Palomita, díky za názor. Snad jsem neklesla jako máma, nevím proč u mě zavládl pocit, jako bych tímto ztratila nějakou intimitu / soukromí...
Vyloženě nahou mě děti neviděly, já doma bez oblečení nechodím a když jsme byly třeba u vody / na dovolené, tak tam vždycky byla možnost převlečení v kabince atd.

Aha, no já brala děcka vždycky s sebou do kabiny, aby nebyly bez dozoru, když třeba nebyl poblíž manžel. Ale u nás je nahota na denním pořádku. Teď jsem si vzpomněla, že mnohem větší trapas jak děcka co by nás přichytila při sexu, byla tchyně, když jsme ještě bydleli u ní. Pravda, od té doby klepala VŽDYCKY. A pak ještě u nás doma, kdy nám nefungoval zvonek a přišla k nám teta s dcerou až do kuchyně a my honem rychle hledali oblečení, které bylo všude poházené big_smile No trapas to byl, ale spíš k zasmání, však jsme lidi wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#25 30. 12. 2019 20:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trapné situace doma

big_smile

Není třeba to tolik řešit, plakat nad rozlitým mlíkem.
Podmínkou vstupu do koupelny bude ručník v ruce. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů