Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 4. 2006 22:09

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Křižovko, dovedu si představit velmi dobře, jak ti je, že i když tu dostávᚠdobré rady -např. hlavně nebýt doma, tak se ti do toho nechce, mᚠchu se zavřít a neotravovat se svým problémem moc lidi..  Pro začátek bych přesto začla myslet na sebe - došla si k holiči, na kosmetiku, nebo se přihlásila na nové cvičení - já třeba začla chodit na "pohyblivé stoly", nemusela jsem tam s lidmi moc mluvit a krásně jsem si vyčistila hlavu, tu hlavu jsem si pak nechala ostříhat a odbarvit - a zase mohla jsem si rovnat myšlenky v hlavě..  Naštěstí jsem měla jednu skvělou kamarádku, která mi denně volala a krafaly jsme o kravinách
a pak samozřejmě babinet hjarta, na který nedám dopustit (a jsem závislák). Dokonce se objevili dva lidé, kteří mi pomáhali a od kterých jsem to absolutně nečekala - manželův nejlepší kamarád a jeho žena...
Taky to ten můj bral jako hotovou věc a asi nečekal, že budu reagovat tak, jak jsem reagovala..  Hned jsem ho vypakovala z bytu, když si chce žít svůj život, tak proč by měl s tebou být v jednom bytě a ještě ve stejné posteli.. !!!!!
Taky mi trápilo, chodil domů denně za dětmi a já se zavírala do ložnice, dokud nevypadl.  Pak jsem zjistila, že je to pro děti horší, sebrala jsem všechny své síly a prostě mu dělala různé malé lumpárničky...
Drž se, chvilku to potrvá, ale časem se s tim srovnᚠa zjistíš, že ti je bez něj vlastně líp.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#27 30. 4. 2006 22:32

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Folly napsal(a):

zuzanka napsal(a):

Buba napsal(a):


????????

Bubo, vzala jsi mi mou myšlenku, chtěla jsem reagovat naprosto stejně. Všimla jsem si, že bývalá moderátorka Irenka ráda provokuje, bohužel na naprosto nevhodných místech. Je mi jí líto.

Dobry vecer, devcata,
rada bych se Irenky zastala. Nevsimla jsem si, s vyjimkou jiste korespondence s Pandorrou, ze by Irenka nekoho provokovala.
Myslela to uprimne,a varovala vas v dobrem umyslu. Vim o cem mluvi, a az se s projevem nepochopeni ci neporozumeni na babinetu potkate, jiste samy pochopite.

Některé věci, o kterých jsem se tady chtěla poradit, byly proti mně zneužity v jiné diskuzi jako podpásovka, proto už píši o vaření a květinách, jinak jenom někdy malá poznámka ke starším tematům, která tu jsou dlouho. Přeji pěkný večer, nechci se tu už dávat všanc, ale vy si samozřejmě dělejte dle svého uvážení.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#28 30. 4. 2006 22:33

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Folly napsal(a):

zuzanka napsal(a):

Buba napsal(a):

????????

Bubo, vzala jsi mi mou myšlenku, chtěla jsem reagovat naprosto stejně. Všimla jsem si, že bývalá moderátorka Irenka ráda provokuje, bohužel na naprosto nevhodných místech. Je mi jí líto.

Dobry vecer, devcata,
rada bych se Irenky zastala. Nevsimla jsem si, s vyjimkou jiste korespondence s Pandorrou, ze by Irenka nekoho provokovala.
Myslela to uprimne,a varovala vas v dobrem umyslu. Vim o cem mluvi, a az se s projevem nepochopeni ci neporozumeni na babinetu potkate, jiste samy pochopite.

Folly, nemusis sa zastavat Irenky, je to zena, ktoru si vysoko vazim, ktora v zivote preskakala vela, a ma co povedat nam vsetkym. Prave preto by ma zaujimalo, o co vlastne ide, co sa vlastne stalo.                                                                         Mozes ma navigovat na tu korespodenciu s Pandorrou, prosim? gloria

Upravil(a) Buba (30. 4. 2006 22:36)

Není tady

 

#29 30. 4. 2006 22:39

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

To dokončování mi připadá zbytečné, dobrou noc, jdu na jiný net.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#30 30. 4. 2006 22:49

Folly
Host

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Buba napsal(a):

nemusis sa zastavat Irenky, je to zena, ktoru si vysoko vazim, ktora v zivote preskakala vela, a ma co povedat nam vsetkym. Prave preto by ma zaujimalo, o co vlastne ide, co sa vlastne stalo.                                                                         Mozes ma navigovat na tu korespodenciu s Pandorrou, prosim? gloria

Myslis tu jeji korespondenci s Irenkou? Zkus si dat do vyhledavani slovo avarat, tusim,ze ji ho Irenka ze zlomyslnosti zmenila.
Ale jinak je Pandorrinych prispevku plny babinet, spousta jich je skvelych, a bohuzel jsou tam i jine. Muzes si zadat do vyhledavani napr. slovo svepravny a budes se divit.

 

#31 30. 4. 2006 23:34

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Irenka21 napsal(a):

To dokončování mi připadá zbytečné, dobrou noc, jdu na jiný net.

Irenka, ty sa nemas za co hambit, ty si nikomu podpasovku nedala. Myslis, ze na inom nete nebudu problemy? Vies, ako sa hovori " skapinajuci kon kope". Tak si toho kona nevsimaj! Ty si predsa nikdy neutekala z boja!

Není tady

 

#32 1. 5. 2006 8:53

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Krizovko, to co jsem napsala, ale nepopírá, že s Tebou soucítím, prvotní lítost musí ven, potom se vše uklidní ,zase budeš moci normálně myslet dál, přečti si místní příběhy a uvidíš, že podobnou situaci zažilo mnoho žen a po přebolení časem zase vedou docela šastný život, neboj se čas vyléčí mnohé.
Bubo, díky, ale dál bych se o tom nešířila, tenkrát jsem dala jiné obrázky, protože jeden člověk hlásal pochopení a sám se k jiným názorům stavěl jako čertík, no a pan jsem to vyměnila, aby si uvědomila, že se někdy chová jako duševní kudlanka. je to pryč, omluvila jsem se, jejich chování se nezměnilo, chybu neuzná nikdo, proto si dávám pozor, abych se s nimi v rozhovorech nepotkávala, jsou mimo moji realitu. Člověk si nemůže rozumět s každým. Naopak některá děvčata jsou fajn, proto sem ještě na některé rubriky chodím.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#33 1. 5. 2006 14:07

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Frigo napsal(a):

Křižovko, dovedu si představit velmi dobře, jak ti je, že i když tu dostávᚠdobré rady -např. hlavně nebýt doma, tak se ti do toho nechce, mᚠchu se zavřít a neotravovat se svým problémem moc lidi..  Pro začátek bych přesto začla myslet na sebe - došla si k holiči, na kosmetiku, nebo se přihlásila na nové cvičení - já třeba začla chodit na "pohyblivé stoly", nemusela jsem tam s lidmi moc mluvit a krásně jsem si vyčistila hlavu, tu hlavu jsem si pak nechala ostříhat a odbarvit - a zase mohla jsem si rovnat myšlenky v hlavě..  Naštěstí jsem měla jednu skvělou kamarádku, která mi denně volala a krafaly jsme o kravinách
a pak samozřejmě babinet hjarta, na který nedám dopustit (a jsem závislák). Dokonce se objevili dva lidé, kteří mi pomáhali a od kterých jsem to absolutně nečekala - manželův nejlepší kamarád a jeho žena...
Taky to ten můj bral jako hotovou věc a asi nečekal, že budu reagovat tak, jak jsem reagovala..  Hned jsem ho vypakovala z bytu, když si chce žít svůj život, tak proč by měl s tebou být v jednom bytě a ještě ve stejné posteli.. !!!!!
Taky mi trápilo, chodil domů denně za dětmi a já se zavírala do ložnice, dokud nevypadl.  Pak jsem zjistila, že je to pro děti horší, sebrala jsem všechny své síly a prostě mu dělala různé malé lumpárničky...
Drž se, chvilku to potrvá, ale časem se s tim srovnᚠa zjistíš, že ti je bez něj vlastně líp.

Moc nechápu rady typu - holič,kosmetika.Tam chodí snad každý normálně,k čemu to má být dobré ,že zabiješ hodinu času ze dne , který má 24 hodin?Mně by to asi nic nedalo.

Není tady

 

#34 1. 5. 2006 14:41

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Pro každého není normální chodit ke kadeřnici, já mám dlouhé vlasy a chodím tak 3X do roka. A na kosmetiku taky tak.
Spíš to bylo myšleno tak, že člověk se jakoby uvolní, má pocit že pro sebe něco dělá a nabyde malinko víc sebejistoty . Solárko , cvičení, kosmetika  dodává sebevědomí a to potřebuje raněný člověk nejvíce. At manžel taky vidí, že jen doma netruchlí, ale dovede být i bez něho.   A taková povedená změna (třeba jen účes), s pocitem " vidíš o co jsi přišel"  je první krok k překonání smutku.

Není tady

 

#35 1. 5. 2006 15:41

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Pešta napsal(a):

Pro každého není normální chodit ke kadeřnici, já mám dlouhé vlasy a chodím tak 3X do roka. A na kosmetiku taky tak.
Spíš to bylo myšleno tak, že člověk se jakoby uvolní, má pocit že pro sebe něco dělá a nabyde malinko víc sebejistoty . Solárko , cvičení, kosmetika  dodává sebevědomí a to potřebuje raněný člověk nejvíce. At manžel taky vidí, že jen doma netruchlí, ale dovede být i bez něho.   A taková povedená změna (třeba jen účes), s pocitem " vidíš o co jsi přišel"  je první krok k překonání smutku.

Asi to tak je, ale mám pocit , že v mém případě by to asi nemělo velký význam.Nedovedu si nějak představit, že bych získala u kadeřníka sebevědomí, to bude asi složitější proces.

Není tady

 

#36 1. 5. 2006 16:54

krizovka
♥------
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 11

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

HOLKY MOC VÁM DĚKUJU ZA VŠECHNY RADY-A PŘÍNOSNÉ ČI NIKOLIV.Ono to spíše je tak,že každý jsme jiný a na každého platí nebo pomáhá něco jiného.Chápu co bylo myšleno tou radou zajdi ke kadeřníkovi a kosmetiku-je to asi o tom,aby si člověk připadal  prostě důležitý sámpro sebe,aby udělal radost sám sobě především-jenže konkrétně v mémpřípadě by to bylonaprosto zbytečné-kdybych chtěla dát muži najevo,že netruchlím-ale umím si udělat hezký den i sama-ono by se to vždy obrátilo proti mně-a zrovna ted mě dochází-vždy pro něj není nic dobré co se týká mně-a je to cokoliv.Je to sebestředný tvor-ale přiznám si,že ho bohužel zatím ještě v srdcimám-ono 17 let je 17 let.Ale nebojte-já na to přijdu-snad pochopím,že on není ten jediný,že jsem tady taky já!!!Ale holky pravdu-bolí to hrozně-totiž my s tím asi počítáme tak nějak automaticky,že nás má ten nᚠrád a že jsme pro něj tou první na světě,ale ve chvíli kdy zjistíme,že tomutak není...co dodat,moc vám děkuju,ani nevíte jak mi tím pomáháte,aty články typu někdo  tě sjede...neberu-já mám bolest a chci se s ní nějak vypořádat,ale každý má právo na svůj názor a každý se na věc díváme jinak,ale i přesto-moc moc díky

Není tady

 

#37 1. 5. 2006 18:30

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Takže zase nehodlám kázat o bolesti, zvláště v tom svém super věku smile dumbom
Tím kadeřníkem si, snad, nebudeš budovat sebevědomí ani dokazovat svému muži, jak jsi skvělá i bez něho - s ním už se snažíš skončit ne?) ale opravdu si jen udělᚠmalou radost. Ty holky vědí, proč ti tak radí, podle mě se bojí, aby ses neuzavřela mezi 4 stěny se svou bolestí a netrápila se zbytečně dlouho. Takže kadeřnice je člověk, ve fitnesu jsou lidi a všude jinde venku svítí slunce, a ty jim nemusíš nic dát, ale oni dají tobě, aniž by chtěli, nebo aniž by je to něco stálo, stejně jako slunce dává teplo, jen proto, že prostě existuje a podstatou jeho existence je dávat teplo a světlo...  (No, vymyslela jsem to teď sama, tak snad to bude pochopitelné, jak je to míněno)
Já si myslím, že ty se s tím dokážeš správně vypořádat. Už tady slyším, on je sebestřený a ani by můj účes neviděl. Slyšela jsem, že zdravá první fáze je právě se naštvat. A pak už si budeš moci říct, a je jaký je, pro mě je důležité mít krásné vlasy. Ale ze dne ne den, to určitě nepůjde... To, co teď prožívᚠje určitě normální a je třeba opravdu pomalu, ale jistě,  měnit uvažování.. Přeju, a tě to stojí co nejméně bolesti a proběhne to, co nejrychlěji...  hjarta


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#38 2. 5. 2006 13:20

Venus
Host

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Krizovko, je mnohem a mnohem horší, když se Ti "nepovede" ditě, než když se Ti nepovede manžel. Bolest ze zrady manžela odezní za pár měsíců, ale bolest ze ztráty (nemyslím přímo fyzické) dítěte Tě děsí po zbytek  života.
Kdysi jako mladá dívka jsem slyšela tento alegor. příběh, který mě v nejt잚ích chvílích tzv. drží nad vodou (neboj nejsem náboženský fanatik)

Přišel za Pánem Bohem muž se svým křížem a prosí Boha, aby mu kříž vyměnil,
že ho má tak strašně těžký, že už dál nemůže...No prosím, povídá Bůh, polož si svůj kříž tady mezi ty ostatní a vyber si jiný. Muž zkouší dlouho různé kříže, jeden se mu zdá přílož dlouhý, jiný ostrý, další drhne atd.... Nakonec si jeden vybere a spokojeně odchází... Pán Búh se za ním dívá a povídá, kdyby si ty člověče věděl, že odcházíš s tím samým křížem, se kterým si sem přišel..

Měj se hezky a :" Čo bolí to prebolí...!

 

#39 4. 5. 2006 7:44

krizovka
♥------
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 11

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

ahoj holky-moc díky za všechny příspěvky  a za to co píšete.jste naprosto skvělé!!!pomalu ale jistě začínám přicházet na to,že ponižování a doprošování k ničemu nevede-vidím to sama.takže se momentálně snažím tuto věc prostě přijmout a registrovat,že to tak je.je to moc těžké,ale musím to zvládnout.když je mi nejhůř tak jdu sem a to mě vždy alespoň na chvíli povzbudí.moc moc všem díky a zase příště papa Iva

Není tady

 

#40 4. 5. 2006 10:03

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Ahoj, Krizovko!!! My tě tady vždy rády uvidíme, ale ještě lépe, když budeš mít na tvářích smích a dobrou náladu....,ale pochopitelně i s problémama ,tak nám začíná teplo a bylo by škoda se trápit pro jednoho chlapa !!! Přece si to pro jednoho nerozhážeš u všech !!! Tak hodně dobré nálady a optimismu !!! A někde jsem četla, že chtějí udělat sraz...to by bylo super, kdyby jsme se setkali a pokecali naživo !!!

Není tady

 

#41 4. 5. 2006 11:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: pomůže mi někdo alespoň slovem?????

Ahoj Ivo - krizovko! To je dobře že už se cítíš aspoň malinko líp!!! Tak vydrž!


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů