Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 4. 2006 17:38

K.Christa
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2006
Příspěvky: 23

Paris - město měst

Máme tu v Evropě krásná města vedle Prahy, Římu taky Paříž.....

Není tady

 

#2 28. 4. 2006 18:08

Diego
♥♥-----
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 34

Re: Paris - město měst

Tak mi o ni neco rekni, K.Christo... Proc? Eifelovka, Louvre  a pod? Nebo jsi nasla neco specialniho pro sebe? Byl jsem tam jen jendou, kratko, a uz pred par lety, a myslim, ze jsem ji zatim "neobjevil" pro sebe...

Není tady

 

#3 2. 5. 2006 14:37

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Paris - město měst

Tak Paříže se také musím zastat. Byla jsem tam před asi 5 lety, na jaře.  Je tedy fakt, že tři dny jsem byla zalezlá v nejrůznějších muzeích... Ale prošla jsem si pěšky celou oblast Ile de France, všechny známé i méně známé památky, dva dny jsem prolézala Versailles. Paříž mě opravdu uchvátila, asi i proto, že mě zajímají francouzské dějiny za doby Ludvíka XiV. - XVI., a Napoleona a měla jsem tam pocit, že to bylo před chilkou, co se tam procházeli.

tak sjem zvědavá na ten Řím. Už pozítří .-)))

Není tady

 

#4 3. 5. 2006 15:29

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: Paris - město měst

i mě Paříž nadchla...měj se krásně v Itálii....


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#5 27. 5. 2006 8:55

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Paris - město měst

jeziiiiiiiiiis  z jineho pohledu pariz je desna. Ja vim, ja vim, ja tu ziju, ale v Parizi bych bydlet nechtela. Ridit se tam absolutne neda, kazdej jezdi tak, jak se vejde, kdyz se lidi nabouraji, tak si jen vymeni cislo pojistky a jede se dal, proste normalka.  Metro je spinavy, plny zebraku a RVR je to samy. Do prace clovek vstava uz v 6 hodin, kdyz dela od 8, protoze 2 km se jedou autem hodinu, metrem 30 minut.
Na druhou strankuje tu dost kulturniho vyziti, ale to v nasem meste mame taky a jsme vic svobodni, vic v prirode.....
Az k nam prijedete na navstevu, doporucuju vedle eifelovky navstivit katedralu v St.Denis, ve ktere jsou hrobky vsech francouzskych kralu. Ta me fakt zaujala, ale v tehle ctvrti si dejte pozor na zlodejicky, a podvodniky, je to utecenecka ctvrt na okraji Parize.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#6 8. 8. 2006 14:01

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Paris - město měst

no tak Pariz znam asi jen z toho turistickeho pohledu a moc se mi tam libilo,urcite bych se tam chtela vratit:)
super vzpominky mam na show v Lidu a Moulin Rouge:)...Lido bylo super...dve stejna predstaveni za jeden vecer..neslo odolat:)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů