Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 2. 2007 22:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Patologická závislost na matce

Máa3: doufám, že Vᚠpříběh bude ten "s dobrým koncem" a zcela upřímně Vám to oběma přeji.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#27 13. 2. 2007 8:00

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Patologická závislost na matce

PAN - pokud čteš - moc by mě zajímal tvůj názor - prosím.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#28 14. 2. 2007 13:23

tequilla
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 59
Web

Re: Patologická závislost na matce

Máa.3 napsal(a):

Ahoj. Jsem manželka od petra.petra. Chtěla bych Vám všem poděkovat za užitečné rady. V první chvíli jsem vůbec nevěděla, že si můj manžel, mimichodem je to anděl na zemi, "postěžoval". Ale teď jsem tomu ráda. Chci Vám jen napsat, jak ta naše situace dopadla.  Po přečtení příspěvků, jsem si uvědomila, že jediná cesta, jak z toho ven, je začít něco dělat. Začala jsem si tedy konečně budovat svůj život. Jde to ztuha, ale každý den si opakuju, buď silná, dokážeš to. Prostě jsem práskla do stolu a nikdo mi už snad nebude poroučet. Momentálně u nás panuje pohodička, plánujeme stavbu nového domečku, pouhé 2km od současného bydliště, a jsme šastní a spokojení.

Máo, prosím přibliž nám ty "záclonky v kurníku"

Není tady

 

#29 14. 2. 2007 18:50

Máa.3
♥------
Registrovaný: 23. 5. 2006
Příspěvky: 4

Re: Patologická závislost na matce

Tequillo, zkrátka starý "kurník" přebudovaný na skladiště bedínek a aby ten "binec " nebyl z ulice vidět, tak se pověsí záclonky.....

Není tady

 

#30 14. 2. 2007 19:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Patologická závislost na matce

Máo.3: big_smile
No, ony u všeho někdy končí meze smile Já mám taky v podkroví pověšeny "záclonky", ale z důvodů, že půda je holt neobydlené skladiště pod střechou. Okýnka ve vikýři jednou za rok na Velikonoce olíznu vodou, záclonky vyperu a pověsím a tím veškerá péče o podkroví končí.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#31 16. 2. 2007 8:01

tequilla
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 59
Web

Re: Patologická závislost na matce

Mao díky za odpověď. Tvoje vysvětlení má logiku a sdělení "záclonky v kurníku" má  nyní úplně jiný smyslu. Takovým způsobem vznikají fámy a pomluvy. Např. známí si přestavěli starší domek a v původní hospodářské části udělali ložnici. No a potom se dozvěděli, že se o nich povídá, že bydlí ve chlévě.
Jinak  Ti držím palce, abys dokázala přestřihnout pupeční šňůru a problémy s matkou začala brát s nadhledem.  Ještě, že mᚠtak chápavého manžela. AHoj

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů