Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#601 2. 10. 2019 21:35

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

eremuruss napsal(a):

otazky
1. Mate fobii s nejakeho zvirete ?
2.ktere jidlo by jste nepozreli ?
3.Mate nekdy pocit,ze jste promarnili zivot ?

1. Ano, pavouci a hmyz všeobecně mi nedělá dobře.
2. Balut
3. Ne, protože i když se zrovna nedaří, vždy je prostor na změnu a časem bude zase líp. Pocit marnosti bych asi měla, kdybych se vzdala.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#602 2. 10. 2019 21:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Kino - šustění pytlíků a srkání - co vy na to?
2. Jaká je Vaše nejšastnější vzpomínka z dětství?
3. V noci Vás neznámá dívka osloví na autobusové zastávce, zda nemáte drobné na autobus. Jak se zachováte?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#603 2. 10. 2019 22:42

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

Otázky:
1. Čo by ste chceli vedie lepšie, ako viete momentálne? A boli by ste ochotní ís aj na kurz, výcvik, seminár, apod., aby ste sa to naučili?
2. Keby vám povolili obklopi sa - a obliec sa - vecami len jedinej farby, aká by to bola?
3. Jedávate/Jedávali ste ako rodina spolu? Ako často? A prečo myslíte, že to tak je?

1. Ano. Vždycinky na kurz mezilidských vztahů.
2. offtopic Hezká otázka! A těžká!

    No ale po dlouhém zamyšlení vím!
    Holubí modř.
3. Ano. Nevím. Ráno jsem to nedokázala zabezpečit, ale vždy jsem dbala aspoň na "snídani do ruky", v poledne většinou všichni jedli tam, kde zrovna byli, odpolední svačinu ovlivňovaly taky zájmy všech (většinou ji měli sebou, nebo koupili podle možností), ale večeře byla vždy zásadně společná.
Proč to tak je?
Nevím.
Teď se učím pochopit, proč třeba Vietnamci považuji za nejhlavnější jídlo snídani.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#604 5. 10. 2019 21:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Kino - šustění pytlíků a srkání - co vy na to?
2. Jaká je Vaše nejšastnější vzpomínka z dětství?
3. V noci Vás neznámá dívka osloví na autobusové zastávce, zda nemáte drobné na autobus. Jak se zachováte?

1. Nic. Jsem tam kvůli filmu, plně se na něj soustředím a ostatní nevnímám.
2. Na dovolené z bývalé Jugoslávie - koupání v moři, písečné pláže, teplo a brejle na zkoumání dna, tehdy a navždy nejlepší zmrzlina na světě, trhy s krásnýma cinkrlátkama, a potom doma krásné a dlouho trvající vzpomínky (dodnes vlastně jako živé)...
3. Oslovil mě jednou cizí chlapec. Vypadal jako student, v podpaží měl desky s krásnýma obrazkama. Dala jsem mu 21,-kč, o které prosil. Když jsem ho zas viděla, jak na stejném místě prosil o totéž, zarytě jsem se rozhodla že už nikdy více.

Aktuálně:
1. Zaslouží si Karel Gott státní pocty (jedno jaké), nebo ne?
2. Vy, kteří jste v době podepisování Charty a Anticharty, nebyli dospělí, máte nějaký názor, co bylo či nebylo dobře/špatně?
3. Soudit a vytvořit si názor podle chování se a jednání lidí v době před 30ti a více lety, považujete/nepovažujete  za správné a důležité?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#605 5. 10. 2019 21:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

normální chlap napsal(a):

Moje otázky:

1. jakou zmrzlinu mᚠnejraději?

2. používᚠCapsLock?

3. uplaveš půl kilometru v přírodních podmínkách ? (v okolí Prahy to odpovídá třeba přeplavání Slapské přehrady v nejširším místě)

1) Vždycky jsem si nejvíc dávala čokoládovou, ale v poslední době občas poruším tradici a dám si třeba vanilkovou, nebo míchanou - čokoládovou s vanilkovou. Taky jsem si dala mango + vanilkovou? + hodně oříšků a byla fantastická. big_smile
2) Ano.
3) Ve 14 jsem uplavala 12 km, ale v moři, které bylo ten den mimořádně klidné. smile U nás jsem měla mánii přeplavávat každou vodní plochu, k níž jsem se dostala. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#606 5. 10. 2019 21:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

Na rozdiel od mnohých iných vyburcovala reakcie...
Ja v jej výrokoch a konaní  bezobsažnos  a neprínosnos nevidím - a veža ďalších žudí je na tom zrejme podobne...Ja napríklad vidím oveža horšiu bezobsažnos a neprínosnos na športe, ale nevykrikujem, že treba zruši všetky športové celebrity, kluby, turnaje a prenosy - a da tie prachy na niečo aspoň trochu prínosné a rozumné. Niekto iný na športe (vrcholovom, aby bolo jasné!) asi vidí niečo, čo ja nie a nie vidie.

O Gretě...
Ty "nevykrikujješ".
Ona "vykrikuje" to, k čemu ji jiní zneužili.
Kdyby ses ty dala zneužít tak, jako ona (chorá), jako že jsi zdravá, tak bys možná taky vykřikovala.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#607 5. 10. 2019 22:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Kino - šustění pytlíků a srkání - co vy na to?
2. Jaká je Vaše nejšastnější vzpomínka z dětství?
3. V noci Vás neznámá dívka osloví na autobusové zastávce, zda nemáte drobné na autobus. Jak se zachováte?

1) V kině i v divadle... Srkání jsem nezažila, ale na lovení cukrátek z šustícího pytlíku jsem alergická strašně. Vrhám tím směrem výhružné pohledy a po dotyčné "dámě" (výjimečně i v mužském provedení) bych nejradši skočila! usch Do multikin naštěstí nechodím, tak se aspoň nemusím zlobit kvůli rozházené kukuřici.
2) Je jich spousta, tu jednu nějak nedokážu vybrat.. big_smile
Třeba sedíme s mámou a sestrou na koberci v pokoji a hrajeme si s panenkami v oblečcích po nás. Panenku opravdu vnímám jako svoje miminko a zažívám pocit štěstí. hjarta
Babička si nás dobírá a my ji naschvál "zlobíme". wink
Jdu proti hustě padajícímu sněhu, v tašce pololetní vysvědčení se samýma a před náma cesta vlakem nebo autobusem do Tanvaldu na týdenní pololetky. tummenupp
První promítání Vinnetoua v kině - nádhera! big_smile
3) Kdysi jsem párkrát v těchto situacích něco dala. Ale později jsem pochopila, že jsou to většinou podvodníci. Záleželo by na situaci.

"3 otázky" se mi moc líbí, ale v poslední době sem nestíhám pravidelně chodit. sad  A nějak se mi teď nedaří otázky vymýšlet. dumbom
Nocturmasi, kde jsi?!?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#608 6. 10. 2019 12:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Trochu offtopic
Šustění pytlíků v divadle by mi taky vadilo, a hodně!
Přivedlo mě to k zamyšlení, proč.
Nevím to.
Ale dám otázky:

1. Dáváte přednost sousedským/rodinným návštěvám před jakýmsi soukromým klidem doma?
2. Děti v ne zcela ideálním rodinném domácím prostředí (vyjma domácího násilí), nebo v dětském domově, Klokánku, náhradní rodině?
3. Třídění odpadu, je užitečné nebo ne?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#609 6. 10. 2019 12:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

vrabčák napsal(a):

"3 otázky" se mi moc líbí, ale v poslední době sem nestíhám pravidelně chodit. sad  A nějak se mi teď nedaří otázky vymýšlet. dumbom
Nocturmasi, kde jsi?!?

No? Kde je Nocturmas?
Taky považuju 3 otázky za hezké a inspirující vlákno.tummenupp


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#610 6. 10. 2019 13:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Jaký sen si splníte, když vyhrajete džekpot?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#611 6. 10. 2019 16:47

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

1. Dáváte přednost sousedským/rodinným návštěvám před jakýmsi soukromým klidem doma?
2. Děti v ne zcela ideálním rodinném domácím prostředí (vyjma domácího násilí), nebo v dětském domově, Klokánku, náhradní rodině?
3. Třídění odpadu, je užitečné nebo ne?

1. Nerada chodím na návštěvy a ještě víc nemám ráda, když někdo narušuje mé "soukromí" u nás doma. Dávám přednost setkání venku na neutrální půdě.
2. "Ne zcela ideální rodinné domácí prostředí" je velmi subjektivní pojem. Jsem za, aby děti zůstávaly i za takových podmínek se svou rodinou, pokud není silně ohrožena jejich výchova a vývoj.
3. Aby bylo třídění odpadů užitečné, je nezbytné, aby bylo podchyceno i jejich následné zpracování a využití nebo ekologičtější likvidace. V tomto ještě hodně pokulháváme. Přirovnala bych to k tomu, že člověk si bere každé ráno čisté oblečení, ale pokud se nemyje, stejně smrdí - je tedy užitečné brát si každé ráno čisté oblečení? wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#612 6. 10. 2019 17:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Aktuálně:
1. Zaslouží si Karel Gott státní pocty (jedno jaké), nebo ne?
2. Vy, kteří jste v době podepisování Charty a Anticharty, nebyli dospělí, máte nějaký názor, co bylo či nebylo dobře/špatně?
3. Soudit a vytvořit si názor podle chování se a jednání lidí v době před 30ti a více lety, považujete/nepovažujete  za správné a důležité?

1. Je mi to jedno. Kája byl super, Pán s velkým P, ale stále to bylo v rámci showbusinessu.. Dostal Michael Jackson nějaké státní pocty a vyznamenání?
2. Každá mince má dvě strany.
3. A včera nebo před třiceti lety, nemyslím si, že by komukoli příslušelo "soudit" ty ostatní. Soudit mohu sama sebe za své jednání a s ostatními mohu maximálně nesouhlasit. Nejsem v kůži kohokoli jiného, nevím vše, co bych potřebovala vědět, abych mohla vynášet jakékoli "soudy".  Můžu si krásně vykládat, že já bych něco nikdy neudělala, ale jestliže jsem nebyla v takové situaci nevím, jak bych se zachovala a co by se stalo. Jak se říká, po bitvě je každý generál.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#613 6. 10. 2019 17:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Jaký sen si splníte, když vyhrajete džekpot?

Sice je to klišé, ale své sny si za peníze nekoupím, takže bych udělala radost sobě a svým nejbližším nějakou "blbostí" smile

Otázky:
1. Nejoblíbenější píseň od K. Gotta?
2. Spíte i přes den, když máte volno a prostor?
3. Je odpoledne po práci, můžete si vybrat co budete dělat, jak to dopadne?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#614 6. 10. 2019 18:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

1. Oči barvy holubí, Když jsem já byl tenkrát kluk.
2. Protože jsem v týdnu nedospaná, tak v sobotu, pokud to jde, tak ano.
3. Záleží na tom, jak se cítím. Vždy proběhne káva a něco dobrého a pak buď kolo nebo třeba plavání - dle počasí nebo četba.

1. Kolik km za den jste letos nejvíc ušli?
2. Chodíte na preventivní prohlídky k praktickému lékaři (obvoďákovi)?
3. Máte organizační talent?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#615 6. 10. 2019 22:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Kolik km za den jste letos nejvíc ušli?
2. Chodíte na preventivní prohlídky k praktickému lékaři (obvoďákovi)?
3. Máte organizační talent?

1. Chodím teď pěšky mnohem více, než za celý život. Taky na kole denně min. dva km, vím, že to není moc, ale rozhodně mi to prospívá a lituju dní, kdy jsem to nedokázala.
2. Ne. Jdu jen polomrtvá.
3. Když jsem to v životě potřebovala, ano. Teď na stáří už jen v kritických situacích, jinak se ráda přizpůsobím okolnostem.

1. Máte nějaký konkrétní plán/sen do budoucna?
2. Sázíte, kupujete losy, zúčastňujete se nějakých soutěži, kde můžete vyhrát? Daří se vám?
3. Máte "živé" sny? Věnujete se jejich výkladu?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#616 6. 10. 2019 22:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Mám ještě jeden dotaz:
1. Byli byste ochotni napsat sem jeden odkaz (link), který vám nějak usnadňuje život? Mám na mysli třeba radu, "babský" recept na cokoliv, nějaké lidové moudro a tak podobně?

Za sebe přidávám např. : Víte, že mob. nabijete mnohem rychleji, když zapnete režim "letadlo"?

Upravil(a) rina (6. 10. 2019 23:01)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#617 9. 10. 2019 14:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

offtopic
"....Nejde o radikálnos, ale o myšlienku a o ciež tej  blokácie. Ak je to, čo ju vyvolalo, nesprávne a nespravodlivé, tak potom je OK aj zablokovanie dopravy....."

Velice nesouhlasím. Co je spravedlivého na silném omezování svobody ostatních kvůli mému (by možná správnému) pocitu nesptravedlnosti? Mám omezovat lidi, kteří to třeba vidí úplně jinak a nemají s mým protestem vůbec nic společného? Mohu tím způsobit nějaké neštěstí. Ta nespravedlnost se tímhle pěkně šíří.

Hm, a ako teda upozorni na nespravodlivos, prípadne korupciu, prerastenie štátnych úradníkov s oligarchami, s mafiou,  a tak? U nás museli až zomrie dvaja mladí žudia, až potom sa národ spamätal... A začal sa znovu ozýva - vrátane napr. blokovania hlavnej tepny v Bratislave farmármi - ale akosi to väčšina žudí chápala a chápe... Práve po tom, čo sa tu stalo. sad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#618 9. 10. 2019 14:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

eremuruss napsal(a):

otazky
1. Mate fobii s nejakeho zvirete ?
2.ktere jidlo by jste nepozreli ?
3.Mate nekdy pocit,ze jste promarnili zivot ?

1. Áno, z hada, ale prešlo to. Ale celoživotne nemám rada vežký hmyz (hlavne chrústy, roháče, sršne apod.) priamo na koži.
2. Kôpor, zle urobené sladkovodné ryby, niektoré morské potvory.
3. Ani nie, skôr, že sa skončila jedna etapa, čaká ma nejaká iná, ale ja neviem kde a ako zača...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#619 9. 10. 2019 15:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Selima napsal(a):

Na rozdiel od mnohých iných vyburcovala reakcie...
Ja v jej výrokoch a konaní  bezobsažnos  a neprínosnos nevidím - a veža ďalších žudí je na tom zrejme podobne...Ja napríklad vidím oveža horšiu bezobsažnos a neprínosnos na športe, ale nevykrikujem, že treba zruši všetky športové celebrity, kluby, turnaje a prenosy - a da tie prachy na niečo aspoň trochu prínosné a rozumné. Niekto iný na športe (vrcholovom, aby bolo jasné!) asi vidí niečo, čo ja nie a nie vidie.

O Gretě...
Ty "nevykrikujješ".
Ona "vykrikuje" to, k čemu ji jiní zneužili.
Kdyby ses ty dala zneužít tak, jako ona (chorá), jako že jsi zdravá, tak bys možná taky vykřikovala.

Zasa - tá choroba nie je myslím žiadne zásadné poškodenie, ktoré by jej bránilo vidie situáciu reálne - to skôr mladý vek a nedostatok skúseností. Ale s tým sme možno mali zamladi problém viacerí (ja určite). Je ale fakt, že na vežkých akciách som nevykrikovala nikdy a neviem si to ani celkom predstavi. Zasa - s tým športom to možno ešte len príde, až nebude na zásadné veci a prachy sa furt budú vyhadzova na takú panskú zábavku - potom možno aj ja "povstanem".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#620 9. 10. 2019 15:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Kino - šustění pytlíků a srkání - co vy na to?
2. Jaká je Vaše nejšastnější vzpomínka z dětství?
3. V noci Vás neznámá dívka osloví na autobusové zastávce, zda nemáte drobné na autobus. Jak se zachováte?

1. nemám rada, ale v klubových kinách, kam chodím, to našastie nie je zvykom.
2. Asi niekožko - rodinné prázdninové alebo vianočné "zjazdy", opätovné stretnutie s dobrou kamoškou po prázdninách, výlety s rodinnými priatežmi, víkendy u jednej starej mamy, prázdniny u druhých starých rodičov... Vzácno dovolenka spolu s rodičmi.
3. Rôzne, podža aktuálnej situácie. Nemám jednotný návod na použitie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#621 9. 10. 2019 15:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Kino - šustění pytlíků a srkání - co vy na to?
2. Jaká je Vaše nejšastnější vzpomínka z dětství?
3. V noci Vás neznámá dívka osloví na autobusové zastávce, zda nemáte drobné na autobus. Jak se zachováte?

1. Nic. Jsem tam kvůli filmu, plně se na něj soustředím a ostatní nevnímám.
2. Na dovolené z bývalé Jugoslávie - koupání v moři, písečné pláže, teplo a brejle na zkoumání dna, tehdy a navždy nejlepší zmrzlina na světě, trhy s krásnýma cinkrlátkama, a potom doma krásné a dlouho trvající vzpomínky (dodnes vlastně jako živé)...
3. Oslovil mě jednou cizí chlapec. Vypadal jako student, v podpaží měl desky s krásnýma obrazkama. Dala jsem mu 21,-kč, o které prosil. Když jsem ho zas viděla, jak na stejném místě prosil o totéž, zarytě jsem se rozhodla že už nikdy více.

Aktuálně:
1. Zaslouží si Karel Gott státní pocty (jedno jaké), nebo ne?
2. Vy, kteří jste v době podepisování Charty a Anticharty, nebyli dospělí, máte nějaký názor, co bylo či nebylo dobře/špatně?
3. Soudit a vytvořit si názor podle chování se a jednání lidí v době před 30ti a více lety, považujete/nepovažujete  za správné a důležité?

1. Asi áno, ale nie "jedno jaké", povedala by som. podža mňa pri všetkom treba zachova mieru.
2. Áno mám, a akosi z rodiny som chtiac-nechtiac mala už aj vtedy (cca 10-12 ročná).
3. Považujem za správne pozrie sa - podža možností - na celý život každého človeka, od narodenia až po smr, a urobi si názor. Pričom ak ide o športovca, umelca, činovníka, atď., tak jeho/jej dielo s tým nemusí ma nič spoločné (ale občas môže). Napríklad ak športovec bral drogy alebo dopoval (hoci aj pred X rokmi), tak to nemusí ovplyvni jeho konkrétny úspech, ale je to pre mňa informácia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#622 9. 10. 2019 15:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Trochu offtopic
Šustění pytlíků v divadle by mi taky vadilo, a hodně!
Přivedlo mě to k zamyšlení, proč.
Nevím to.
Ale dám otázky:

1. Dáváte přednost sousedským/rodinným návštěvám před jakýmsi soukromým klidem doma?
2. Děti v ne zcela ideálním rodinném domácím prostředí (vyjma domácího násilí), nebo v dětském domově, Klokánku, náhradní rodině?
3. Třídění odpadu, je užitečné nebo ne?

1. Nie, ideálne by som to mala rada v rovnováhe... ale vzhžadom na povahu mojich profesií a prac. miest za posledných X rokov asi vyhráva klid doma.
2. "Ne zcela ideální" je široký pojem a často aj eufemizmus pre dos strašné veci, napríklad zneužívanie, zúfalé zanedbávanie (vrátane hladu, zimy, špiny...). Náhradnú rodinu by som nedala celkom na úroveň detského domova, takže nemám ani jednoznačnú odpoveď... Záleží na milióne vecí a okolností, povedala by som, pričom detský domov je posledná štácia (u mňa).
3. Asi je - ak sa s ním potom deje to, čo sa oficiálne deklaruje.

Upravil(a) Selima (9. 10. 2019 15:15)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#623 9. 10. 2019 15:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Jaký sen si splníte, když vyhrajete džekpot?

Pracovný, vytvorila by som projekt, o ktorom snívam.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#624 9. 10. 2019 15:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

rina napsal(a):

Jaký sen si splníte, když vyhrajete džekpot?

Sice je to klišé, ale své sny si za peníze nekoupím, takže bych udělala radost sobě a svým nejbližším nějakou "blbostí" smile

Otázky:
1. Nejoblíbenější píseň od K. Gotta?
2. Spíte i přes den, když máte volno a prostor?
3. Je odpoledne po práci, můžete si vybrat co budete dělat, jak to dopadne?

1. Viaceré, asi Lady Karneval, potom otrepaná Kdepak ty ptáčku... a niektoré prevzaté zahraničné.
2. Málo, ale sem-tam to dám...
3. Zakaždým inak, podža nálady a stavu únavy - buď káva s kamoškou, kino v centre, alebo alou domov číta knihu, niečo malé si nakúpi (ideálne časopisy) a tiež alou domov. Raz týždenne chodím tancova, rada by som sa vrátila k jóge - a niekedy sa idem len tak z radosti prejs alebo niekoho navštívi, najčastejšie tetu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#625 9. 10. 2019 15:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Oči barvy holubí, Když jsem já byl tenkrát kluk.
2. Protože jsem v týdnu nedospaná, tak v sobotu, pokud to jde, tak ano.
3. Záleží na tom, jak se cítím. Vždy proběhne káva a něco dobrého a pak buď kolo nebo třeba plavání - dle počasí nebo četba.

1. Kolik km za den jste letos nejvíc ušli?
2. Chodíte na preventivní prohlídky k praktickému lékaři (obvoďákovi)?
3. Máte organizační talent?

1. Netuším, nemeriam.
2. Nechodím,  už zopár rokov (predtým nepravidelne)
3. Skôr asi nie ako áno... ale ktovie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů