Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#576 1. 10. 2019 20:52

rina
♥♥♥♥♥--

Re: 3 otázky

Barča napsal(a):

Spíš, než celá malá Grétka je pozoruhodná ta děsivá neschopnost, prázdnota, nevědomost, marnivost, předstírání té spousty zeměvládců a jejich voličů a zaměstnanců. To je dost poučné, ne? I když je známo už odedávna, že poslové špatných zpráv se zabíjejí. Proto taky ta slečna nemohla být úplně normální a zcela socializovaná.
Zbytečná devastující krutost k zakrytí černoty duše a tvrdosti srdce. Ze všech stran.

A co jako?
Ona, bláznivá, to jako změní?
Ten tvůj proslov je opět jak okoukanej od nějakého rétora, vykřikujícího za pultíkem a doma si tiše hrajícího s vlastním kyblíčkem za osmimetrovou betonovou zdí.

PS: Já už vím, odkud máš inspiraci. Od našeho milovaného diskutéra MS.
Víš že to je taky generátor?

Upravil(a) rina (1. 10. 2019 20:56)

Čím hůře, tím lépe.

Někde tu je...

#577 1. 10. 2019 21:33

rina
♥♥♥♥♥--

Vraťme se k tématu, otázky:
1. Víte, jaké procento mozku využíváme?
2. Víte, které zvíře nám je svou inteligencí nejbližší?
3. Myslíte si že se máme něčemu přiučit od zvířat?

Čím hůře, tím lépe.

Někde tu je...

#578 1. 10. 2019 23:39

normální chlap
♥♥♥----

rina napsal(a):

1. Asi jak kdo, já používám 100 % :-)

2. Řekl bych, že šimpanz.

3. Jistě, každou chvíli se něco přiučíme. Já se například v Brazílii přiučil, že nemám nikdy sahat na mravence solenopsis invicta.

Moje otázky:

1. jakou zmrzlinu máš nejraději?

2. používáš CapsLock?

3. uplaveš půl kilometru v přírodních podmínkách ? (v okolí Prahy to odpovídá třeba přeplavání Slapské přehrady v nejširším místě)

Není tady

#579 1. 10. 2019 23:49

rina
♥♥♥♥♥--

Ještě otázky:
1. Víte, co dělat když vám doma zaskočí jídlo a jste sami?
2. Máte mrazák? S lednicí nebo samostatně? Využíváte ho naplno? Jestli ano, jak?
3. Pokud šperky, jaké? Zlato, stříbro, chirurgická ocel nebo jiné varianty? Bižuterie? Pro sebe, pro jiné? Darovat, obdařit se...? Máte rádi "cinkrlátka"?

Čím hůře, tím lépe.

Někde tu je...

#580 2. 10. 2019 0:14

rina
♥♥♥♥♥--

normální chlap napsal(a):

2. používáš CapsLock?

3. uplaveš půl kilometru v přírodních podmínkách ? (v okolí Prahy to odpovídá třeba přeplavání Slapské přehrady v nejširším místě)

1. Nejkyselejší. Když mi nevyhovuje nabídka, vždycky si dám čokoládovou.
2. Jasně!
3. Jasně. Ráda. Proč ne?

Otázky:
Teď všeobecně. Co váš vztah k...
1. Zahrádce, pěstování domácích kytek, bylinek a pod. ?
2. Rybaření?
3. Chovu domácích obyčejných i exotických mazlíčků?

Upravil(a) rina (2. 10. 2019 0:17)

Čím hůře, tím lépe.

Někde tu je...

#581 2. 10. 2019 9:33

Palomita
♥♥♥----

rina napsal(a):

1. Bohužel mizivé procento z celkové kapacity..
2. Asi bych měla napsat, že nějaký druh opice, ale vnímám to tak, že v dnešní době blahobytu a spokojenosti je to spíš prase big_smile
3. Mně se líbí, jak se např. kočkovité a psovité šelmy starají o svá mláďata. Naučí je to nejdůležitější pro přežití, pečují o ně, nechají je, ať si vjedou do vlasů, hrají si s nimi a když je potřeba zakročí a vytřepou jim kožich smile U mravenců a vlastně i včel se mi líbí jejich pospolitost a jak má každý svou roli a své místo, které plní na 100 %.

Není tady

#582 2. 10. 2019 9:36

Palomita
♥♥♥----

1. jakou zmrzlinu máš nejraději? - pistáciovou

2. používáš CapsLock? - ano, bez toho se v práci neobejdu

3. uplaveš půl kilometru v přírodních podmínkách ? (v okolí Prahy to odpovídá třeba přeplavání Slapské přehrady v nejširším místě) - ano

Není tady

#583 2. 10. 2019 9:49

Palomita
♥♥♥----

rina napsal(a):

Ještě otázky:
2. Máte mrazák? S lednicí nebo samostatně? Využíváte ho naplno? Jestli ano, jak?
3. Pokud šperky, jaké? Zlato, stříbro, chirurgická ocel nebo jiné varianty? Bižuterie? Pro sebe, pro jiné? Darovat, obdařit se...? Máte rádi "cinkrlátka"?

1. U sebe sama nevím, asi bych vytvořila nějaký tlak ať už vnitřní a nebo vnější. Ať to mám rychleji za sebou, tak si čichnu pepře a budu doufat, že to pšíknutí ze mě dostane všechno rock
2. Oboje a ano. Většinou maso, ovoce, zmrzlina. Hotová jídla nemrazím.
3. Sice šperky mám, všeho druhu, ale nosím velmi sporadicky. Nezáleží na materiálu, ale zda se mi líbí.

Není tady

#584 2. 10. 2019 9:52

Palomita
♥♥♥----

2. Rybaření?

1. Zahrádka je krásný koníček, ale vzhledem k času a vlastně i k nechuti hrabat se v hlíně preferuji skoro bezúdržbové zahrady. Jsem zapálená pěstitelka na jaře, abych v létě nic nesklidila. I z kaktusu udělám slaměnku.
2. Asi bych byla dobrý rybář. Zejména, kdybych chytala ze člunu. Jen tak si plout na člunu a nechat se kolíbat, to vydržím hodiny.
3. Bez nich by bylo doma smutno.

Není tady

#585 2. 10. 2019 9:58

Palomita
♥♥♥----

Otázka:
1. Co si myslíte o velkých plemenech psů v panelácích?
2. Domácí porod ano/ne, proč?
3. Domácí výuka ano/ne, proč?

Není tady

#586 2. 10. 2019 12:11

normální chlap
♥♥♥----

Palomita napsal(a):

Otázka:
1. Co si myslíte o velkých plemenech psů v panelácích?
2. Domácí porod ano/ne, proč?
3. Domácí výuka ano/ne, proč?

1. Totéž co o malých - pes do bytového domu nepatří. I když všichni majitelé psů tvrdí opak, ve skutečnosti všichni psi dělají bordel a bydlet v baráku kde má víc partají čokla je za trest.

2. Domácí porod bych nezakazoval, je to na rozhodnutí každé ženy. Přírodní výběr musí fungovat dál a tohle je šance na likvidaci genů hlouposti z populace.

3. Způsob vzdělávání by měl být výsostným rozhodnutím rodičů a mělo by být jen na nich, do jaké školy (pokud vůbec do nějaké) dítě dají. Je sice pravda, že pokud se nějakou náhodou hloupým rodičům narodí chytré dítě, bude mít za těchto okolností velice ztíženou situaci, ale to už je tak, že životní dráhu dítěte předurčují jeho rodiče.

Není tady

#587 2. 10. 2019 12:16

normální chlap
♥♥♥----

Moje otázky:

1. Je správné vyjadřovat svůj názor, byť by byl seberadikálnější, blokováním dopravy ve městě?
2. Dovedeš si představit aspoň jeden důvod, pro který by žena mohla ráda a dobrovolně nosit čádor, nikáb či burku?
3. Je správné, že se ve státních školách vyučuje Darwinova teorie, i když s ní někteří lidé nesouhlasí?

Není tady

#588 2. 10. 2019 12:43

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Nic ve zlém, ale mě to přijde jako výstup z generátoru náhodných vět :-)

Ale to je naprosto v pořádku! Každý z nás je na své cestě uvědomění jinak daleko a proto ne každý je schopen pochopit danou věc.

Jestli mi pomůžeš se vyprostit z tenat hlouposti, pak bych poprosil o vysvětlení,
- co je manifestor,
- co je kolektivní nevědomí,
- co je avatar,
- co je pole světového vědomí a jak v něm vzniká přetlak,
- co je kolektivní disociace a jak se vyčistí válkou,
- jak nás rozdělují fakta.
Děkuji za tu chvíli času, kterou bys mi mohla věnovat :-)

Chlape, to je přesně ono, nerozumíš ani mému příspěvku. KDE píši, že jsi hloupý? Nikdy v životě bych si nic takového nedovolila říci o nikom jiném, natož o cizím člověku. Nic nepíši o hlouposti, to je pouze tvůj výklad a nepochopení mého textu. To je přesně ono, o čem jsem psala, že každý z nás je jinde na té cestě.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#589 2. 10. 2019 12:57

Palomita
♥♥♥----

Moje otázky:

1. Je správné vyjadřovat svůj názor, byť by byl seberadikálnější, blokováním dopravy ve městě?
2. Dovedeš si představit aspoň jeden důvod, pro který by žena mohla ráda a dobrovolně nosit čádor, nikáb či burku?
3. Je správné, že se ve státních školách vyučuje Darwinova teorie, i když s ní někteří lidé nesouhlasí?

1. Asi jen v případě, že názor souvisí s dopravou ve městě. Jinak to vnímám jako kontraproduktivní. Nejsem ten správný revolucionář, který by se vyžíval ve stávkách a haló akcích v jakékoli podobě.
2. Ano, i víc, než jeden. Víra a přesvědčení, pohodlí, zvyk, tradice, u evropanek bych to viděla spíš na skrytí šedin, oblin a vrásek smile
3. Přijde mi lepší vyučovat jednu nezávadnou Darwinovu teorii, než třeba jen jedno náboženství. Jak sám název napovídá, je to  pouze "teorie". Když přijde někdo s lepší, prokazatelnější a věrohodnější, bude to zase jinak. Aspoň není tak fatalistická a sektářská, jako různá náboženství.

Není tady

#590 2. 10. 2019 13:14

normální chlap
♥♥♥----

LENNNA napsal(a):

Chlape, to je přesně ono, nerozumíš ani mému příspěvku. KDE píši, že jsi hloupý? Nikdy v životě bych si nic takového nedovolila říci o nikom jiném, natož o cizím člověku. Nic nepíši o hlouposti, to je pouze tvůj výklad a nepochopení mého textu. To je přesně ono, o čem jsem psala, že každý z nás je jinde na té cestě.

Pokud něco nechápu, pak jsem hloupý, nebo aspoň pro danou věc nedostatečně chytrý. Například nechápu Feynmanovy diagramy v kvantové elektrodynamice, takže jsem logicky hloupější než Feynman. Tedy nic za co bych se musel stydět, ale je to tak :-)

Druhá věc je lehká ironie vztahující se k tomu, že jsem jinde na cestě (na které snad ani nechci být):-)

Není tady

#591 2. 10. 2019 18:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Tak CO UDĚLALA?

Na rozdiel od mnohých iných vyburcovala reakcie (aj keď sa priznám, že mňa nie - ja fungujem na iných princípoch...).

Upřímně řečeno, když zabiju štěně a dám to na facebook, tak taky vyburcuju reakce :-) A taky to bude zcela bezobsažné a nepřínosné :-)

To je Tvoj názor a  určite máš naň právo. Ja v jej výrokoch a konaní  bezobsažnosť  a neprínosnosť nevidím - a veľa ďalších ľudí je na tom zrejme podobne. Vidia na tom zjavne čosi, čo Ty nevidíš. To nemusí znamenať, že to tam nie je...  wink Ja napríklad vidím oveľa horšiu bezobsažnosť a neprínosnosť na športe, ale nevykrikujem, že treba zrušiť všetky športové celebrity, kluby, turnaje a prenosy - a dať tie prachy na niečo aspoň trochu prínosné a rozumné. Niekto iný na športe (vrcholovom, aby bolo jasné!) asi vidí niečo, čo ja nie a nie vidieť.

Upravil(a) Selima (2. 10. 2019 18:31)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#592 2. 10. 2019 18:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

1. Asi jak kdo, já používám 100 % :-)

2. Řekl bych, že šimpanz.

3. Jistě, každou chvíli se něco přiučíme. Já se například v Brazílii přiučil, že nemám nikdy sahat na mravence solenopsis invicta.

Moje otázky:

2. používáš CapsLock?

1. Kombináciu sladkej a kyslej, tak asi punčovú a citrónovú. Keby musela byť jediná, tak buď mango, alebo slaný karamel z jedného konkrétneho stánku.
2. Áno, ale len párkrát týždenne.
3. Podľa toho, v akých... 500 m v kľudnom mori alebo stojatej vode bez problémov, ale v divokej rieke alebo vodopáde, hati, apod asi nie.

Brita

Není tady

#593 2. 10. 2019 18:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

Ještě otázky:

1. keďže som tú situáciu nedávno sama zažila, spýtala som sa na kurze prvej pomoci - a dozvedela som sa, že mám zazvoniť susedom, že sama nič nezmôžem. 
2. Mám, ako polovicu chladničky. Využívam ho maximálne, je furt narvaný zásobami z obchodu, polotovarmi, hotovými jedlami (mojej výroby), zmrazenými bylinkami a ovocím, chlebom do zásoby.... dokonca tam mám aj krmivo pre vtákov, aby vydržalo od zimy do ďalšej zimy. 
3. Bižutéria, striebro alebo iné kovy s polodrahokamami pre mňa; a v poslednom čase aj pre druhých. A určite aj kamoškine ručne robené gelové náušnice, kovové špirály a rôzne drevené z remeselných trhov... a mnohé ďalšie.

Upravil(a) Selima (2. 10. 2019 18:54)

Brita

Není tady

#594 2. 10. 2019 18:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

2. používáš CapsLock?

1. Nejkyselejší. Když mi nevyhovuje nabídka, vždycky si dám čokoládovou.
2. Jasně!
3. Jasně. Ráda. Proč ne?

Otázky:
2. Rybaření?

1. Veľmi kladný.
2. Skôr zápo*ný.
3. Vemľi kladný.

Brita

Není tady

#595 2. 10. 2019 18:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Moje otázky:

1. Nejde o radikálnosť, ale o myšlienku a o cieľ tej  blokácie. Ak je to, čo ju vyvolalo, nesprávne a nespravodlivé, tak potom je OK aj zablokovanie dopravy.
2. Spýtaj sa mníšok - ale tie asi na toto fórum nechodia. wink
3. Je, Učí sa tam aj náboženstvo, s čím nesúhlasím ja, aj veľa iných vecí, s ktorými kde-kto nesúhlasí (napríklad Kotlebovi fašisti s výkladom dejín 2. svetovej vojny). A keby si sa spýtal študentov, tí by asi preventívne nesúhlasili s ničím...

Brita

Není tady

#596 2. 10. 2019 18:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Otázky:
1. Čo by ste chceli vedieť lepšie, ako viete momentálne? A boli by ste ochotní ísť aj na kurz, výcvik, seminár, apod., aby ste sa to naučili?
2. Keby vám povolili obklopiť sa - a obliecť sa - vecami len jedinej farby, aká by to bola?
3. Jedávate/Jedávali ste ako rodina spolu? Ako často? A prečo myslíte, že to tak je?

Brita

Není tady

#597 2. 10. 2019 20:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

offtopic
"....Nejde o radikálnosť, ale o myšlienku a o cieľ tej  blokácie. Ak je to, čo ju vyvolalo, nesprávne a nespravodlivé, tak potom je OK aj zablokovanie dopravy....."

Velice nesouhlasím. Co je spravedlivého na silném omezování svobody ostatních kvůli mému (byť možná správnému) pocitu nesptravedlnosti? Mám omezovat lidi, kteří to třeba vidí úplně jinak a nemají s mým protestem vůbec nic společného? Mohu tím způsobit nějaké neštěstí. Ta nespravedlnost se tímhle pěkně šíří.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#598 2. 10. 2019 20:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Otázky:
1. Čo by ste chceli vedieť lepšie, ako viete momentálne? A boli by ste ochotní ísť aj na kurz, výcvik, seminár, apod., aby ste sa to naučili?
2. Keby vám povolili obklopiť sa - a obliecť sa - vecami len jedinej farby, aká by to bola?
3. Jedávate/Jedávali ste ako rodina spolu? Ako často? A prečo myslíte, že to tak je?

1.psychologie
2.cervena nebo tyrkysova
3.Nejedli jsme spolu v mem detstvi.Nejedla jsem pravidelne ani s detma u jednoho stolu a nejim ani ted u jednoho stolu s pritelem.Nemela jsem to zazite s detstvi a tahne se to se mnou po cely zivot.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#599 2. 10. 2019 20:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

otazky
1. Mate fobii s nejakeho zvirete ?
2.ktere jidlo by jste nepozreli ?
3.Mate nekdy pocit,ze jste promarnili zivot ?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#600 2. 10. 2019 21:31

Palomita
♥♥♥----

Selima napsal(a):

Otázky:

1. Nedávno jsem přemýšlela, že by se mi hodil těsnopis, protože co si nezapíšu, to už si nepamatuju smile
2. Zelená
3. Ano, pravidelně. Na výjimky každý všední den alespoň jednou a o víkendech každé hlavní jídlo. Baví nás to. Jíme, pijeme, povídáme si, hrajeme hry a opět se hodně nasmějeme.. Je to naše přirozená součást, nikdy jsem nepřemýšlela nad tím proč to tak je, nebo že by to mohlo být jinak.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí