Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#426 17. 9. 2019 0:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Ještě další otázky, pokud mě BB nesmaže:
1. Zapisujete si své myšlenky které se vám v tu chvíli zdají užitečné?
2. Začátek kterého ročního období považujete za "krásný"?
3. Dokážete se rozloučit se svými oblíbenými/srdcovými věcmi, když se staly nepotřebnými/nadbytečnými?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#427 17. 9. 2019 0:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

1. Co uděláte když vaše "hračky" selžou? (Mobily, hry, koníčky, auta, kola, brusle, a pod., ev. aj jiné" domácí robotické čističe = pračky, myčky, vysavače")
2. Jste na něčem závislí, jedno na čem. Považujete to za slabost nebo přednost?
3. Když projdete kolem nějakého hlavolamu, luštěnky, omalovánek, vystřihovaček, nebo čehokoliv a milujete to, nebo vaši blízcí, dokážete to "ignorovat"?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#428 17. 9. 2019 7:41

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

Nadväzujem vlastne:
1. Čo by ste robili, keby sa vaše diea dalo k sekte? (Netuším, ale bolo by to zúfalé... my sme trpeli, aj keď bol nevlast. syn skínom...)
2. Ktorou filmovou postavou by ste chceli by, keby ste mohli by hocikým? (Ja asi Ribanou big_smile , alebo "Bohom" z Chatrče... ale vlastne je toho asi viac.)
3. Pozeráte nejaký šport častejšie v telke alebo naživo? Aký?

Jééé, Selimo, ty jsi četla Chatrč? Má oblíbená kniha tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#429 17. 9. 2019 9:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

LENNNA napsal(a):

Selima napsal(a):

Nadväzujem vlastne:
1. Čo by ste robili, keby sa vaše diea dalo k sekte? (Netuším, ale bolo by to zúfalé... my sme trpeli, aj keď bol nevlast. syn skínom...)
2. Ktorou filmovou postavou by ste chceli by, keby ste mohli by hocikým? (Ja asi Ribanou big_smile , alebo "Bohom" z Chatrče... ale vlastne je toho asi viac.)
3. Pozeráte nejaký šport častejšie v telke alebo naživo? Aký?

Jééé, Selimo, ty jsi četla Chatrč? Má oblíbená kniha tummenupp

Najprv film, ale zaujal ma, tak ppotom aj knihu. rock tummenupp Tiež paráda...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#430 17. 9. 2019 9:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Sel, já taky navazuju vlastně!
Před svým zablokováním tel. jsem napsala několik rozsáhlých odpovědí i na tvé otázky. BB mi odpovidal, že stránka nefunguje, a na "návrat zpět" všechno mazal. Já pak na jeho rady dala "restart" a pak jsem si nevzpoměla na heslo. Tak promiň, musela jsem jít na operátora a dát věci do pořádku.

To nič, mňa to včera púšalo len na staršie príspevky, "prečurala"  som to až tak, že som dala "citova".... Niečo blblo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#431 17. 9. 2019 9:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Moje otázky:

1. Kdybys měla možnost se dozvědět podstatu nějakého dosud nevysvětleného přírodního jevu, jaký by to byl? (kulový blesk)

2. Osvobodila bys guru Járu? (já ano)

3. Bude Trump prezidentem i ve druhém funkčním období? (bude)

1. No kulový blesk rozhodně ne! Třeba sopky, proč se aktivují, stejně jako přívalové vlny, zemětřesení,  bermudský trojúhelník a záhadná zmizení osob či jejich nevysvětlitelná vzplanutí...
2. Je to hovado nejvyššího grádu. S hloupostí sobě vlastní zneužívá naivity potroublých kravek!
3. Nevím. Je mi to jedno!
Mé otázky:
1. Zajímáte se o to jaký je vᚠživotní úkol?
2. Co vám říkají antistres omalovánky, mandaly, zapisujete si své sny, zabýváte se tím vším?
3. Reagujete, když vᚠdomácí mazlíček bez zjevného důvodu nějak "brečí"?

1. Zaujímam, ale čím som staršia, tým viac mám dojem, že  tých úloh je buď viac - alebo žiadna konkrétna, len si tak by a existova...
2. Antistres omažovánky sa mi páčia práve mandaly - našla som celé knihy svetových mandál rôznych kultúr už pred cca 10 rokmi a odvtedy si ich občas vymažúvam, tie najkrajšie aj niekam vycapím a čumím na ne... Milujem niektoré budhistické, skoro všetky orientálne s rastlinnými a geometrickými vzormi a pár indiánskych (a samozrejme egyptské, to je moja srdcovka).
3. Snažím sa zisti - oni dôvody majú vždy, len niekedy sú malicherné (chcem žra! už zasa, jedno, že som žral(a) pred hodinou!) a inokedy neriešitežné (smr, odchod človeka, apod.)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#432 17. 9. 2019 9:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Čo by ste robili, keby sa vaše diea dalo k sekte? (Netuším, ale bolo by to zúfalé... my sme trpeli, aj keď bol nevlast. syn skínom...)
2. Ktorou filmovou postavou by ste chceli by, keby ste mohli by hocikým? (Ja asi Ribanou big_smile , alebo "Bohom" z Chatrče... ale vlastne je toho asi viac.)
3. Pozeráte nejaký šport častejšie v telke alebo naživo? Aký?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#433 17. 9. 2019 19:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

1. Vozíte (vozili jste) děti do školy autem?
Ano, nechtějí se ráno vypravovat ještě samy, tak si raději přivstanou a cestou do práce je hodíme do družiny.

2. V Berlíně chtějí vyvlastnit byty firmám, které jich vlastní přes 3000 a nabídnout je za regulované nájemné chudším lidem. Je to správné?
Vyvlastňování není nikdy dobrá věc. Na druhou stranu, pokud je nevyvlastní, vymyslí si jiné nařízení, omezení, zákon a firmy se budou muset bytů zbavit tak jako tak - třeba max počet bytů na IČO, omezená duplicita jednatelů, atp.

3. Používáte "silná" hesla k internetovým službám?
Většinou ano

1. Ne. Na základní školu chodily kousek, na gympl si už dojely MHD.
Tehdy byla ještě jiná doba, ale když teď vidím rodiče, jak vozí své děti do ultravýběrových škol a jak neuvěřitelně sobecky a přitom blbě a hovadsky přijíždějí, parkují a vyjíždějí, říkám si, že neexistuje škola, která by překonala takovou dědičnost!
2. Není. Na druhou stranu bych byla pro taková opatření, aby pro majitele bylo výhodné je za přijatelných podmínek pronajímat.
3. Pokud možno ano. Občas (často) je ovšem zapomínám.

Není tady

 

#434 17. 9. 2019 19:39

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázka:
1. Co je hroší, celý život věřit v Boha a nakonec zjistit, že neexistuje, nebo celý život nevěřit a ve finále zjistit, že existuje?
2. Říkáte i nepříjemnou pravdu do očí?
3. Máte raději víno nebo pivo?

1. To je ale divná otázka. Asi záleží na tom, jak žiješ, jinak je to jedno.
2. Nevím, co to přesně znamená "do očí". Jako že tančím po světě a ledva se někomu octnu tváří v tvář, vrhnu mu "tu svoji nepříjemnou pravdu" do očí, to ne. Ale abych ji špitala dotyčnému za zády, tak to taky ne. Ale je fakt, že občas je to pro mě tak nepříjemné, že si ji raději nechám pro sebe. vissla
3. Třeba na cyklovýletu pivo, k ohni taky. Ale častěji dám přednost vínu.

Není tady

 

#435 17. 9. 2019 19:50

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Byli/y jste v Izraeli. Pokud ne, chystáte se tam (někdy)?
Pokud ano, jak na vás Izrael působil? (Nebyla, ráda bych).
2. Měníte nějak své zacházení s vodou, když jsme čímdál tím hlouběji v suchých časech? Myslíte si, že by měl stát konat rychleji a intenzivněji? Co?
3. Chováte domácí zvířata?

Není tady

 

#436 17. 9. 2019 21:12

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Barča napsal(a):

Otázky:
1. Byli/y jste v Izraeli. Pokud ne, chystáte se tam (někdy)?
Pokud ano, jak na vás Izrael působil? (Nebyla, ráda bych).
2. Měníte nějak své zacházení s vodou, když jsme čímdál tím hlouběji v suchých časech? Myslíte si, že by měl stát konat rychleji a intenzivněji? Co?
3. Chováte domácí zvířata?

1. Nebyla. Chtěla bych. Jednou, snad to vyjde.
2. Nemenim. Rodiče mě už před půlstoletím naučili jí šetřit, tudíž to celou dobu dělám. Opravdu. Zachytávání vody z pračky a její následné využití na úklid či zalití WC je u mne normální, tak jsem vychovala i děti. Až s podivem a úctou se dívám na to, jak stojej nad svýma dětma a zavírají kohoutek, když voda zbytečně teče při mytí rukou, či čištění zubů.
Na druhé straně když čteme, že záchod splachujeme málo, a tak se odpady ucpávají a voda se tím pádem musí zdražit kvůli jejich čištění, tak je to postavené na hlavu!
Udivilo mě taky, že v době kdy se mluvilo o nedostatku vody, měli lidé na kanadské straně Niagarských vodopádů veškerou vodu zadarmo.
3. Ano. Od r. 1992 pořád, minimálně 2 - 3. Všechny z útulků, kromě rybiček, které máme už cca 35 let a kupujeme je.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#437 17. 9. 2019 21:53

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Já tady smolila půlhodinu otázky a ony pak při odeslání zmizely. Napsala jsem Andrejce. Snad se na to podívá.

V tu dobu jsem se viděla jako přihlášená 2x a BB mě vracel do starších příspěvků. dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#438 17. 9. 2019 21:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Hm! Teď mi je ukazuje 2x!
Nazdar BABINETE!!!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#439 17. 9. 2019 21:57

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Přeju krásnou dobrou noc!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#440 18. 9. 2019 6:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

Otázky:
1. Máte nejaké sezónne činnosti? Ja som v lete viac vonku, hlavne pri vode (bazén je len nutné zlo), ale na zimu sa celkom teším na saunovanie, varené víno a kužtúrne akcie. Napríklad vychádzky a výlety mám najradšej na jar a na jeseň... apod.
2. Kompostujete? Keby ste bývali v činžiaku, uvažovali by ste aj tak o nejakom (asi balkónovom) komposte? (ja uvažujem, ale skôr platonicky, zatiaž...)
3. Máte nejaké tajomstvá, ktoré by ste nepovedali ani svojim najbližším? Myslíte, že ich majú aj oni... (Čítam, knihu, kde hrdinka - s duševnou chorobou, takže trochu odkázaná - je v područí matky, ktorá jej číta denník a snaží sa vliez jej až do hlavy. Mne by to vadilo, hoci vlastne neviem, či mám nejaké konkrétne tajomstvá - ale vadil by mi asi ten princíp.)

1. Ano. Koupání v rybníku a v řece, zahrada, zametání sněhu, zimní
české hory, jarní kopřivové buchty a špenáty..... A různé svátky.
2. Ano. Kompostovala jsem i v bytě, v předsíni, s žížalama (ostatně bez nich to nejde ani venku).
3. Nevím. Jsou věci, o kterých si myslím, že do nich nikomu nic není, dokud se nerozhodnu jinak. Ale tajemství bych tomu neříkala.

Není tady

 

#441 18. 9. 2019 13:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Barča napsal(a):

Otázky:
1. Byli/y jste v Izraeli. Pokud ne, chystáte se tam (někdy)?
Pokud ano, jak na vás Izrael působil? (Nebyla, ráda bych).
2. Měníte nějak své zacházení s vodou, když jsme čímdál tím hlouběji v suchých časech? Myslíte si, že by měl stát konat rychleji a intenzivněji? Co?
3. Chováte domácí zvířata?

1. Nebola, chcela - teraz už nie prioritne, ale raz dúfam áno...
2. Už pred časom som začala šetri vodou - splachujem vodou z umývania riadov, varenia (ak nie je osolená, zalejem ňou kvety na balkóne) a snažím sa šetri aj pri praní. Dávam vtákom vodu (ak to zvládnem technicky). Nie jeden štát, ale federácie, únie a celé kontinenty by mali zača kona, lebo inak môže nasta kvôli vode raz aj vojna....
3. Momentálne nie, inak celý život áno, rôzne - v detstve aj ne-domáce, napríklad ježka, neskôr nájdenú bielu myšku apod.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#442 18. 9. 2019 13:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Šli by ste znovu do školy? (Jedno akého typu... Ja uvažujem nad externým bakalárskym štúdiom, ale skôr ma čaká iný typ "doškožovania"..)
2. Obžubujete aj nejakú zahraničnú kuchyňu? (Ak áno, akú? Ja asi orientálnu, niečo z talianskej, francúzskej... maďarskú a českú chápem ako "naše", viac-menej)
3. Šli by ste  na aktívnu dovolenku/(letný kurz, kde by ste sa naučili niečo nové/ iné, ako robíte v bežnom každodennom živote?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#443 18. 9. 2019 19:57

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

1. Šli by ste znovu do školy? Jedno akého typu...
2. Obžubujete aj nejakú zahraničnú kuchyňu? Ak áno, akú?
3. Šli by ste  na aktívnu dovolenku/letný kurz, kde by ste sa naučili niečo nové/ iné, ako robíte v bežnom každodennom živote?

1. Ano. Ráda bych si dokončila grafologii, pravděpodobně za dva roky, až vnučka, o kterou se starám, půjde do MŠ.
2. Občas svátečně vařím podle Jamieho Olivera. Mám všechny dívka a ráda se dívám na jeho pořady.
3. Ano. Taky mám na starý kolena v plánu. Pokud to existuje, nějaký kurz života v souladu s přírodou.

1. Co si myslíte o stylizování se žen a mužů do "opačného pohlaví"? Mám na mysli módu. Když už na první pohled nepoznáte, jestli je to chlap nebo baba.
2. Lovili jste v dětství bobříky? Pokud ano, dalo vám to něco do "dospělého života"?
3. Máte pocit že jste něco ve svém životě nestihli, zanedbali apod., a musíte to nutně dohnat?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#444 21. 9. 2019 22:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Osobne sami to nepáči ako prevládajúci trend, ale ak to niekto tak naozaj cíti - tak proti gustu žiadne dišputát.   
2. Nie a celkom to žutujem, asi by mi to naozaj niečo dalo.
3. Takto by som to neformulovala, ale niektoré veci som asi naozaj nestihla - a už ani nestihnem - zatiaž čo iné ešte dúfam stihnem. Kým človek dýcha, ešte nie je neskoro. A najviac obmedzení si nosíme v hlave.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#445 21. 9. 2019 23:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Dávate peniaze na charitu? Ak áno, na čo?Ak nie - na čo by ste dali? (Dávam, na Človeka v ohrození, skoro od založenia: poznám zakladateža a páči sami, čo robia a ako fungujú - alebo aspoň fungovali...)
2. Máte nejaký obžúbený a nejaký neobžúbený literárny žáner? (Mám rada skoro všetku kvalitnú literatúru, menej len literatúru faktu a prakticky vôbec špionážne romány.)
3. Baví vás práca, ktorú robíte? Ak áno - čo je na nej fajn (kolegovia, šéfovia, plat, prac. čas, náplň, tvorivos, netvorivos, jednoduchos, apod.)? Ak nie - čím by ste chceli by? (Mňa zatiaž baví, je pestrá, dos náročná na improvizáciu, ale zasa dá dos aj pripravi vopred. Využijem doterajšie skúsenosti, ale aj získam nové... a oprášim jednu už dlhšie nepoužívanú oblas štúdia a praxe.)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#446 22. 9. 2019 12:09

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

1. Dávate peniaze na charitu? Ak áno, na čo?Ak nie - na čo by ste dali?
2. Máte nejaký obžúbený a nejaký neobžúbený literárny žáner?
3. Baví vás práca, ktorú robíte? Ak áno - čo je na nej fajn (kolegovia, šéfovia, plat, prac. čas, náplň, tvorivos, netvorivos, jednoduchos, apod.)? Ak nie - čím by ste chceli by?

1. Nedávám. Mnoho let sbírám víčka od pet lahví, vždycky najdu místo, kde se sbírají na "dobrou věc".
2. V mládí jsem ráda četla krátké detektivky a horory typu Hitckok a pod. V době mateřství nejvíc odbornou literaturu o dětech a jejich světě,  psychologii všeobecně, taky umění, malířství a sochařství, teď na co najdu dobré reference. Nemám ráda dlouhé historické a válečné romány a už vůbec ne tzv. Večery pod lampou.
3. Vším, čím jsem byla, byla jsem ráda. A to jsem byla hodně velký fluktuant.
Kdybych ještě někdy ve svém důchodu hledala práci, zaměřila bych se na výuku šití dětí na základní škole.

1. Máte nějaký plán/záměr pro svoji budoucnost, nebo žijete "ze dne na den"?
2. Pokud víte o někom "cizím", že žije sám a nikoho nemá, nabízíte mu pomoc/litujete ho/je vám to lhostejné?
3. Když máte nějaký svátek, důležitý úspěch nebo důvod k oslavě, obdarováváte se sami, nebo rozdáváte dárky svým milým?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#447 23. 9. 2019 23:00

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

sbírám víčka od pet lahví, vždycky najdu místo, kde se sbírají na "dobrou věc".

Co to je za akce s těmi víčky z lahví? Mně to připadá jako nějaký hoax, protože výkupní cena víček je tak 5 Kč/kg a stěží může být výrazně vyšší, protože už kvalitní čistý PE granulát stojí tak půl eura za kilo.

Není tady

 

#448 24. 9. 2019 7:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

normální chlap napsal(a):

Co to je za akce s těmi víčky z lahví? Mně to připadá jako nějaký hoax, protože výkupní cena víček je tak 5 Kč/kg a stěží může být výrazně vyšší, protože už kvalitní čistý PE granulát stojí tak půl eura za kilo.

Nevím, jak to funguje, kvůli té nízké výkupní ceně toho musí být kvanta.
Většinou na nějaké zdravotní pomůcky nebo přístroje pro postižené děti. Myslím že jsem někde četla že třeba na vozíček to musí být kamion. No když to sbírají po celé republice, tak to za cca rok mají.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#449 24. 9. 2019 7:52

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

1. Co si myslíte o stylizování se žen a mužů do "opačného pohlaví"? Mám na mysli módu. Když už na první pohled nepoznáte, jestli je to chlap nebo baba.
- Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, neřeším to. A si každý vypadá jak chce a nosí co chce. Jediné, co "řeším", to jsou (zejména v letních měsících) silné odéry smile
2. Lovili jste v dětství bobříky? Pokud ano, dalo vám to něco do "dospělého života"?
- Ne, snaha byla (asi pět minut přemýšlení, jestli do toho půjdu), ale neuloven ani jeden. Do života mi to dalo poznání, že i bez bobříků se dá přežít smile
3. Máte pocit že jste něco ve svém životě nestihli, zanedbali apod., a musíte to nutně dohnat?
-  Naopak mám pocit, že jsem toho stihla až moc. Proto jsem se naučila zpomalit a užívat si úplně obyčejné věci. Tím paradoxně doháním, co jsem zameškala.. klid, odpočinek, svobodu, spokojenost a radost ze života smile

OTÁZKY:
1. Je něco/někdo, co/kdo vás zaručeně vytočí na první dobrou?
2. Je nějaká akce (oslava, večírek, veselá společnost), na které je cca 30 lidí, které dobře znáte. Kde vás většinou člověk najde?
3. Práce-vy-rodina, co máte na svém hodnotovém žebříčku jako první, nejdůležitější?.. 1......2......3......


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#450 24. 9. 2019 8:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

1. Máte nějaký plán/záměr pro svoji budoucnost, nebo žijete "ze dne na den"?
- V podnikání asi neusnout na vavřínech a osobně vlastně taky. Neustále se starat a pečovat o to, co už mám(e).
2. Pokud víte o někom "cizím", že žije sám a nikoho nemá, nabízíte mu pomoc/litujete ho/je vám to lhostejné?
- Nejprve zjistím, jestli ten člověk žije sám z vlastního přesvědčení. Znám takových několik - postupem času ze nich stali takoví sobci, že nejsou schopni kompromisu a soužití s jinou osobou. Takové nelituji a přeju jim jejich štěstí. Nicméně jsem jim k dispozici, pokud si chtějí popovídat, nebo s něčím pomoc.
3. Když máte nějaký svátek, důležitý úspěch nebo důvod k oslavě, obdarováváte se sami, nebo rozdáváte dárky svým milým?
- Sebe obdarovávám bez ohledu na svátky či úspěchy a stejně tak i své okolí. Prostě, když je čas a nálada. Nemám ráda plánované a organizované veselí.. Za mě žádný silvestr, žádné narozeniny, ale klidně si připiju uprostřed léta na ten právě probíhající rok smile

OTÁZKY:
1. Kdybyste mohli jednu věc ze své minulosti vymazat/změnit/zapomenout - udělali byste to?
2. Dokážete vyjmenovat všechna přikázání desatera zpaměti?
3. Zdá se vám někdy sen "na pokračování"? Myslím tím, že spíte, zdá se vám sen, pak se proberete a když znovu usnete, tak pokračujete v tom snu přesně, kde jste se probudili.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů