Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#176 12. 11. 2020 18:23

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

Kiaro,vzdyd ja vim,ze mas pravdu,bohuzel tohodle cloveka mam ve svem srdci,uz od svych 14 let. A ten clovek me tolik ublizil,presto v tom srdci zustal,navzdy uzamceny.

erem, srdci se nedá poručit. To chápu, jsem také žena a také jsem v životě byla zamilovaná. Ale k srdci musí nastoupit i zdravý rozum, který by neměl dovolit, aby již tak těžce zkoušené srdce bylo opakovaně zraňováno. U Tebe to zraňování Tvého srdce trvá bohužel několik desítek let, od doby, co od Vás BM odešel, přestal Ti platit na děti, utekl před svými povinnostmi do ciziny a neustále zklamával nejen Tebe, ale i vaše děti.

Měla by ses tomu konečně postavit a svého exmanžela jednou provždy odstřihnout ze svého myšlení, ze svého srdce a ze svého života. Jestliže to neuděláš, nebudeš nikdy šastná. A už v jakémkoliv vztahu, nebo v životě vůbec. A něco Ti napíšu. Mně je fakt líto Tvého přítele, který musí logicky tušit, že ho nemiluješ, že jsi s ním jenom proto, abys s někým byla a že jsi stále zahleděná do minulosti se svým BM. Místo, abys udělala za minulostí jednou provždy tlustou čáru a snažila se pracovat na vztahu, který momentálně máš, tak se chovᚠjako poblázněná mladá holka z telenovely.

Uvědom si, že Tvůj exmanžel si Tě absolutně neváží a nenabízí Ti nic, zatímco Tvůj přítel Ti nabízí všechno a Ty si nevážíš pro změnu svého přítele. Přes všechny mouchy, které má, je to chlap do nepohody. Přemýšlej, prosím.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#177 13. 11. 2020 23:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5056

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Kiara napsal(a):

...Uvědom si, že Tvůj exmanžel si Tě absolutně neváží a nenabízí Ti nic, zatímco Tvůj přítel Ti nabízí všechno a Ty si nevážíš pro změnu svého přítele. Přes všechny mouchy, které má, je to chlap do nepohody. Přemýšlej, prosím.

To vytučněné bych až tak neviděla.
Erem není naivní hňupka, a taky neznevažuje člověka, s kterým žije. Ona moc dobře ví, kdo vedle ní stojí v dobrém i ve zlém... godlike


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#178 14. 11. 2020 19:55

Cesta relax
♥------
Místo: Ostrava
Registrovaný: 5. 9. 2019
Příspěvky: 13
Web

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Naprosto skvělej

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů