Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#26 2. 5. 2006 7:24

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

Re: dokument: Láska včera, dnes a zítra!

tak jsem udělala souhrn zajímavých pořadů v tv.
uterý -  Vypadᚠskvěle! ,  Poprask
středa - Pod pokličkou,  Kosmopolis
čtvrtek - Chcete mě, Případ pro reportérku, Bydlení je hra,
No ještě tam patří diagnoza, občas objektiv a to bude asi všechno. Moc toho opravdu není.

Není tady

#27 2. 5. 2006 10:03

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

Hm, to teda nic moc :-(! Ještě by se tam dala zahrnout Výměna manželek, ta je myslím v pondělí, že?
Poprask neznám, co to je za pořad?

cool

Není tady

#28 2. 5. 2006 10:15

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

Poprask to je jen takový hudební pořad, jo a zapoměla jsem na anděla v sobotu večer, bohužel večerní programy už nezapočítávám, kolem 9 chodím spát, tkaže toho moc nestihnu.

Není tady

#29 2. 5. 2006 10:17

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

já ted víc než na televizi hraju hry na pc nebo bloudím po internetu.
Občas si půjčíme nějaký film, ale taky jich moc není. Někdy koukám na blbost jen tak abych koukala a televize je ve většině případů kulisou.

Není tady

#30 2. 5. 2006 10:18

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-

Tak to jsme na tom úplně stejně smile! V 9 jsem už většinou tuhá! Kolikrát jsem si musela nahrávat i nějaký filmy...
Jo Anděl je dobrej, jinak mě opravdu už nenapadá žádný jiný pořad, je to děs!
Teď jsem si v neděli nahrála Joeyho, ale docela mě to zklamalo - Přátele, těžko něco překoná smile!
Neviděla jsi dokument Ženy proměny? To bylo hodně zajímavý!

cool

Není tady

#31 2. 5. 2006 10:36

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

no viděla jsem už jen konec, takže skoro nic. Ted zas v tv ukazovali, že má být nějaký pořad o mužích na mateřské nebo tak něco. Hezký dokument byl i matkou po třicítce.
Slvinko a ty jsi na mateřské?

Já chodím do práce na odpolední, takže přijdu bud v 7 mebo v 9 a to jsem ráda, že lehnu a spím.
Joeyho, neznám.

Není tady

#32 2. 5. 2006 11:10

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-

Nene, já ještě studuju, už jsem tady ale někde psala, že občas když vidím všude ty kočárky, tak jsem z toho úplně hotová! Počítám tak za 3 roky, že bych se mohla přidat k vám do snažilek (doufám)! Chodím sem strašně ráda, protože jste všechny fajn holky...!!!
Jo o těch mužích nám říkala Sommerová na té "přednášce", tak to se těším, nevíš, kdy to budou dávat?
Ohledně toho spaní, já dojíždím do školy do Prahy, cca 60 kiláků na Roztyly + metrem do Jinonic, jezdím domů jak kdy někdy v 5, jindy v 7 sad! Naštěstí teď mám dobrej rozvrh, takže tam musím jen 3x týdně (úterý a pátek mám volno).
Dneska ale výjimečně pojedu za kulturou, přítel dostat od zaměstnavatele lístky na No name a Helenu Zeovou, tak jsme zvědavý, jaký to bude! Ani jedny nějak moc neposloucháme, ale je to do skyboxů do Sazka arény, tak proč ne smile!
A kde vlastně pracuješ Ty?

cool

Není tady

#33 2. 5. 2006 11:15

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

Copak studuješ a kolik ti je vlastně let?
No na koncík bych taky někam zašla. uvažujeme jet na mezi ploty, ale je to dost daleko.
Pracuju v zařízení pro mentálně postižené.

Není tady

#34 2. 5. 2006 11:18

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-

Aha, tak to musí být hodně zajímavá, ale taky náročná práce...
Já studuju Informační studia a knihovnictví na Fildě, je mi 21!
Já jsem chtěla jít dneska na Majáles, je v Edenu, ale nějak se mi toho skloubilo víc najednou smile!
A odkud vlastně jsi?

cool

Není tady

#35 2. 5. 2006 11:22

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

No právě proto uléhám v 9 hodin a hlavně klid.
Co pak po studiu? Kolik ti zbývá ještě?
takže až dostuduješ tak šupky do miminka? Já už chci mimi ted.
No jsem až se severní moravy.

Není tady

#36 2. 5. 2006 11:29

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem zaregistrovala Tvojí diskuzi ohledně teploty, bohužel já tomu vůbec, ale vůbec nerozumím, takže nemůžu poradit sad!
No, zbývají mi ještě 2 roky, magistra bych si kdyžtak chtěla dodělat dálkově a zkusit už někde pracovat a třeba po roce se pustit do miminka, už bych ho vážně moc chtěla!
Mým vrstevníkům se s tímhle nemůžu nějak moc svěřovat, byla jsem vždycky tak o 3, 4 roky napřed, puberta u mě proběhla asi ve 12ti, takže jsem prostě trošku napřed... Tak pak když si dojdu na tyhle stránky, tak si pak přijdu zase normální smile!
S přítelem máme takovou dohodu, že až dostuduju, tak se vezmeme, tak už aby to bylo smile!
A Tobě je kolik, jestli se smím ptát? A držím palce, a se mimi co nejdřív zadaří!!!
Udělaly jsme si z toho pěknou soukromou diskuzi, což smile?

cool

Není tady

#37 2. 5. 2006 11:40

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

No jsem ted z té teploty trošku vedle. Uvidím, holky mi určitě poradí. Jsem zvědavá co mi ta žena řekne ted, zdali minulý měsíc jsem ovulovala.
Je mi 28, roky utíkají, takže doufám, že nás už žádný nezdar nepotká.  No mᚠpravdu, že v tvém věku bych řekla i  já že je na mimco moc brzo. Ale hlavní je, že se na to už cítíš.
Chcete se vzít a pak až mimčo, jo?
Ted koukám na opakovnání krause, je slabej tento týden, ale to, že tam dali nakonec tu srnečku nebo co to je, mě docela znechutilo.

Není tady

#38 2. 5. 2006 11:45

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-

Ježiš, tak minulý pátek jsem Krause neviděla, takž nevím, co se tam dělo!
Já bych miminko hned teď nechtěla, myslím tak těch 24, 25, že bude ideálních! Nechci ho zase za každou cenu, přítelovi je 26, ten si ho představuje tak za 2 roky, ale to asi nepůjde...
Teď by to prostě nešlo, žili bysme z jednoho platu, jestli bych třeba nedodělala vejšku, tak s gymplem bych se asi težko chytla sad! Takže musím být trošku pragmatická, ale závidím vám a všem moc přeju, a se zadaří co nejdřív!!!
Jdu dělat esej do školy, hrůza - Obrana Sokratova, nevím, proč jsem šla na filozofickou fakultu, když nesnáším filozofii :-)))!

cool

Není tady

#39 2. 5. 2006 11:53

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

měj se já valím do práce. pa

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí