Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 22. 6. 2006 9:23

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Já si myslím, že takový vztah nemá cenu. Něco podobného jsem už zažila. Myslela jsem, že si budeme každý žít svůj život a bude to lepší. Nějak jsme se tím pak oddálili a pak to bylo zakončeno nevěrou.

Včera mi řekl, že jeho "bývalá" milenka bude slavit v sobotu narozeniny, ale že nechce, abych tam s ním šla. Čekala jsem od něj reakci, že když nemůžu jít s ní, tak nepůjdu vůbec, ale marně. Tak si půjdou slavit narozeniny a já se mám usmívat???? Není to hustý!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#102 22. 6. 2006 11:29

ADFka
♥♥♥----
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 196
Web

Re: Krátce po nevěře

Ahoj všem, tak jsem si to celý přelouskala, bylo to napínavý a ten závěr je hustej - Brigite, najdi si milence!
A i ty mᚠv tom svým teď né zrovna moc lehkým životě nějakou radost. Mysli na sebe, na to, co můžeš udělat čistě pro sebe, co jen tobě zvedne náladu, a udělej to. Možná to nebude zrovna milenec, ale jako ekvivalent se může hodit jen obyčejnej celovečerní pokec u vínka s nejlepší kámoškou, já od toho svýho mladýho takhle zdrhám, když se potřebuju "odlehčit", protože s kámoškou prožvaněnej večer mě krásně uvolní a druhej den se vracím domů zase napumpovaná energií. Stereotyp je sám o sobě blbej, a ještě když je utopenej v slzách. Život žiješ jen jednou, druhou šanci nedostaneš, tak chy tuhle za pačesy, nebo ti frnkne. Promiň, asi teď budu hustá, ale snad desetkrát jsi tady zopakovala, že nemᚠsílu odejít a kdesi cosi - není to spíš nechutí něco řešit? Rejpnout do toho vosího hnízda? On když se kácí les, tak samozřejmě lítaj třísky, ale jsi si jistá, že ta chvíle potřebná k vyřešení ti skutečně nestojí za to být šastná? Proč jsi na sebe tak zlá? Proč u sebe nestojíš na prvním místě? Proč si tak ubližuješ? Prosím, odpověz, zajímalo by mě to. Jinak doufám, že jsem vás tady moc nevyrušila :-)


Please don´t slow me down if I´m going too fast!

Není tady

 

#103 22. 6. 2006 11:34

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Krátce po nevěře

někdy je lepší odejít hned, někdy je lepší se zastavit, sbírat síly,soustředit se na sebe a časem řešit...
já teď právě stojim a rozhlížim se, když udělám krok dopředu hrozně to bolí, ale krok zpátky udělat nejde - musim vykročit, ale jinou cestou, ale nejdřív musim sama v sobě tuhle cestu uzavřít, zavřít ty dveře, abych se k nim nevracela, aby mě stále nevábili...
takže i zůstat stát může bejt dobře


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#104 22. 6. 2006 12:51

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

ADFka napsal(a):

Ahoj všem, tak jsem si to celý přelouskala, bylo to napínavý a ten závěr je hustej - Brigite, najdi si milence!
A i ty mᚠv tom svým teď né zrovna moc lehkým životě nějakou radost. Mysli na sebe, na to, co můžeš udělat čistě pro sebe, co jen tobě zvedne náladu, a udělej to. Možná to nebude zrovna milenec, ale jako ekvivalent se může hodit jen obyčejnej celovečerní pokec u vínka s nejlepší kámoškou, já od toho svýho mladýho takhle zdrhám, když se potřebuju "odlehčit", protože s kámoškou prožvaněnej večer mě krásně uvolní a druhej den se vracím domů zase napumpovaná energií. Stereotyp je sám o sobě blbej, a ještě když je utopenej v slzách. Život žiješ jen jednou, druhou šanci nedostaneš, tak chy tuhle za pačesy, nebo ti frnkne. Promiň, asi teď budu hustá, ale snad desetkrát jsi tady zopakovala, že nemᚠsílu odejít a kdesi cosi - není to spíš nechutí něco řešit? Rejpnout do toho vosího hnízda? On když se kácí les, tak samozřejmě lítaj třísky, ale jsi si jistá, že ta chvíle potřebná k vyřešení ti skutečně nestojí za to být šastná? Proč jsi na sebe tak zlá? Proč u sebe nestojíš na prvním místě? Proč si tak ubližuješ? Prosím, odpověz, zajímalo by mě to. Jinak doufám, že jsem vás tady moc nevyrušila :-)

tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp

Není tady

 

#105 23. 6. 2006 12:05

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Já myslím, že u mně je to strach. Strach z toho co bude dál. Když se nad tím s chladnou hlavou zamyslím, tak vím, že be mi bylo lépe. Ale asi jsem nedostala, jako sama pro sebe "to" co by mě odpoutalo.
Spousta lidí mi radila co mám udělat. Já s nima samozřejmě souhlasím, ale nejde to. Já si osobně myslím, že v tuhle chvíli potřebuji dostat takovou tu svojí zkušenost nebo já nevím jak bych to nazvala. Jde o to, že si nechávᚠ100x něco líbit, pak se v tobě něco zlomí a když se to stane po 101, tak dokážeš v klidu udělat to, co jsi měla udělat už na začátku. Ale prostě potřebuješ to svoje 100x. Myslím, že teď jak to popsala Jája "stojím". Nevím jestli jste to pochopily, co jsem tím myslela.Doufám, že ano.

Není tady

 

#106 23. 6. 2006 12:45

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Brigite napsal(a):

Já myslím, že u mně je to strach. Strach z toho co bude dál. Když se nad tím s chladnou hlavou zamyslím, tak vím, že be mi bylo lépe. Ale asi jsem nedostala, jako sama pro sebe "to" co by mě odpoutalo.
Spousta lidí mi radila co mám udělat. Já s nima samozřejmě souhlasím, ale nejde to. Já si osobně myslím, že v tuhle chvíli potřebuji dostat takovou tu svojí zkušenost nebo já nevím jak bych to nazvala. Jde o to, že si nechávᚠ100x něco líbit, pak se v tobě něco zlomí a když se to stane po 101, tak dokážeš v klidu udělat to, co jsi měla udělat už na začátku. Ale prostě potřebuješ to svoje 100x. Myslím, že teď jak to popsala Jája "stojím". Nevím jestli jste to pochopily, co jsem tím myslela.Doufám, že ano.

Rozumím ti.
Já taky čekala na ten zlom, byla jsem na tom úplně stejně.
Jen teď  lituji, že já sama na to neměla náturu a dohnala mě až ta zlomová situace.
Nemusela jsem si toho tolik "zažít".
Je to jak když dráždíš psa, ví že nesmí se ohnat, ale jednou mu taky dojde trpělivost..........
Blbej příklad, ale je to tak, alespoň u mě.

Drž se, pro sebe a pro dítě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů