Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 4. 2006 14:04

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Nemyslela jsem, že se plácám v nevěře (o žádné zatím nevím) ale v tom, že nᚠvztah nějak stratil kouzlo.

Není tady

 

#27 26. 4. 2006 14:06

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Ano, mᚠpravdu je to něco jiného než zamilovanost. Ale já potřebuji čas k tomu abych ho začala i milovat. Jen nevím, jestli mě ta jeho nevěra natolik nesrazila, že nebudu schopná.

Není tady

 

#28 27. 4. 2006 9:23

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Brige:
Na tu akci si to jdi užít, když ti přítel jen bude kazit náladu, bav se sama za sebe. Řekni si, až půjdu domů, půjdu spokojená. S tím půjdu slavit čarodky já.......... 
Já nevím, co si mám myslet o lásce. Věřila jsem, že láska, jak jsem ji znala je věčná. A ona se mi zatím nějak předělala a ta stará mi chybí. Dlouho jsem brečela doma a nechtěla nikam chodit, protože jsem se jen soustředila na nᚠvztah a jeho a bylo mi líto, že už to není jak dřív. Nyní jsem s tím už skončila (snad, konečně) a řekla si, že se budu dívat na sebe v první řadě. S přítelem jsme 4,5 roku. Když dříve zamilovanost začla opadat, nakopli jsme ji zas nějakým odreagováním, výletem. Nyní už to poslední rok nejde. Mám ho ráda, ale když mu říkám miluji tě, je to jak kdybych mu říkala, jsem ráda, že jsi. Né, jsme z tebe paf.......je to bez kouzla, bez jiskry. A u něj je to stejný, nemůžem si navzájem nic vyčítat. To je normální? Je to smutný.
Ale zase ho nemít a být sama v životě by bylo děsný (!) a pochybuji, že by běhal po světě lepší chlap. (zase by měl jiný "vady")
A co se týče nevěry, nedala bych ruku do ohně, že kdybysme měli příležitost, odolali bysme.  :-(
Co teď? Jak má teda vypadat správnej dlouholetej vztah????

Není tady

 

#29 27. 4. 2006 11:56

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Tak se Marky podrž. Včera byl přítel se svým tátou na obědě, kde mu domlouval a pak mi volal(tata), že je vše o.k., že to bude dobrý, že si jeho domluvu vzal k srdci. Najednou odpoledne, tak sedíme a přišla mu sms, kterou si ne a ne přečíst. Říkám mu, copak, píše kámoška a on, že asi jo. Tak nám to přečti? Tak vzal mobil a rychle začal tu zprávu posouvat, jako že ji čte. Bylo tam: Ahoj, nevadí, že ti takhle píšu? Už jsi něco vymyslel? Já tedy ne......... V tu chvíli jsem myslela, že z něho umřu. Chápeš to? On to s ní vlastně ukončil jen na oko. Pěkně jsem mu to nandala, jen seděl a ani nedýchal. Chtěla jsem jí odepsat, že to vymyslím za ně, ale nějak jsem to neodeslala (kamarádky mi radí, že nemám dělat nic ve vzteku). Najednou jsem na koni já! On jí řekl, že chci šanci, ale že nám to stejně nevyjde, tak a počká!!!!!!!!! Chtěla jsem mu okamžitě zabalit, ale zase jsem to nedokázala. Počkám až jak se bude teď chovat a to si piš, že se bude chovat tak jak chci já. Večer mi napsal ještě několik sms. Jí prý odepsal, že to nechají tak jak to je, ale nejsem naivka a jsem neustále ve střehu. Při sebemenším jeho klopýtnutí ho balím (tedy aspoň doufám, přeci aspoň trochu ctnosti ve mně být musí)????

Není tady

 

#30 27. 4. 2006 12:47

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Tak úplně koukám, že má takovýho tátu, co stojí při tvé straně. To se taky jen tak nevidí.
Já bych té "kamarádce" nepsala, použije to jen proti tobě, a napíšeš cokoliv.
Nechci se tvého přítele zastávat, ale třeba to s ní opravdu ukončil a tahle zpráva může být taky třeba na téma, jak se k sobě budou nadále chovat.
Co ale píšeš dál, že a si na něj počká, že Vám to nevýjde, je pěknej hnus!!! Kdo si myslí, že je.
Každopádně já ti fandím a nenech se z toho koně sesadit. Úplně z toho co píšeš cítím, že jsi silná osobnost a tak si to opakuj.
A jestli ten tvůj přítel je opravdu jen takovej ....... a v tvém životě dělá jen trápení, tak ti bude lépe bez něj.
Na co budeš mít chlapa, který jen škodí !!!!

Upravil(a) Marky-23 (27. 4. 2006 12:58)

Není tady

 

#31 27. 4. 2006 12:50

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Jo a jestli jsi jí chtěla odepsat jménem svého přítele, tak budeš pro ni ubohá, protože se to stejně dozví, že jsi to byla ty.      :-(
A já bych mu nebalila, vzala bych malýho a práskla bych dveřma a řekla mu, že až se vrátím, a je zbalenej a pryč.

Upravil(a) Marky-23 (27. 4. 2006 12:54)

Není tady

 

#32 27. 4. 2006 13:37

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Já jí chtěla odepsat jménem svým, ale pak jsem si to rozmyslela. To jsou vždycky takové nápady ve vzteku a kdo to přečká, ten vyhraje.
Jeho rodina stojí za mnou. Dokonce mu dávali jasně najevo na jaké straně stojí a jeho to nebyla.
Mám jen strach, že to přijde znovu, jelikož spolu pracují:-(

Není tady

 

#33 27. 4. 2006 13:47

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Jen v tom vzteku to vydržet, viď ?  :-)

Umíš si alespoň někdy představit život bez něj?
A on by odešel a ty bys mohla zůstat tam, kde teď bydlíte??? Myslím tím, jestli by jediná změna byla v tom, že jste se rozešli a neměla bys z toho problémy jiného rázu.
Přála bych ti, aby ho něco osvítilo.......... a vše se urovnalo. Já ale jak jsem psala, už nějak nevěřím na dlouhodobou lásku s tím kouzlem.  Nedivím se, že mᚠstrach.

Není tady

 

#34 27. 4. 2006 13:53

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Já si jen myslím, že Vám by stačilo si na chvíli "odpočinout" aby jsi poznala co k němu opravdu cítíš. Měla by jsi jet třeba na týden k tetě, nemᚠnějakou daleko od domova?

Já bych s malým zůstala bydlet kde jsme teď. Jediná změna by byla v tom, že by tam nebyl, nebylo by tolik peněz a prázdná postel

Není tady

 

#35 27. 4. 2006 14:03

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

No, kam bych mohla jet mě teď nenapadá, nemáme zrovna tak vřelý udržovaný rodinný vztahy.

Bohužel, ale odloučení nepomáhá. Těším se sice pak na něj, jsem ráda, že se mám ke komu vrátit, nebo když se vrátí on třeba ze služební cesty, tak jsem taky ráda, že už nemusím být doma sama, ale je to hned při starým.
Žádný TO nepříjde. 

Já bych měla při rozchodu daleko větší problémy, musela bych jít sama do pronájmu. :-(

Musím už jít. Zatím se drž.

Není tady

 

#36 27. 4. 2006 15:02

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Hm, tak to asi nebude to pravé. Ono je třeba s tím něco dělat dřív než třeba přijdou děti. Pak je to mnohem mnohem t잚í a to mi věř. Nechávᚠsi líbit víc a víc věcí, jelikož si říkáš, že je tam to dítě, ale pak to stejně jednou musíš vyřešit a je to mnohem t잚í.

Ty se taky drž a zkus si napsat nějaké jeho klady a nezaměřovat se na to, co ti vadí. Třeba ho pak začneš milovat, ne? pa

Není tady

 

#37 28. 4. 2006 12:06

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Ten vztah se pokusím nějak urovnat (vdechnout mu alespoň malou jiskru)........ sama jsem ale zvědavá.
Rodinu v dohledné době zatím neplánuji, a když jsem o tom přemýšlela, ani nevím, jestli bych ji s ním vůbec chtěla........   Spíše ne.
Když si začnu psát klady a zápory mého partnera, dojdu k závěru, že jsem ráda, že ho mám.

Když mᚠdítě, je to určitě t잚í, protože musíš myslet i na něj a jeho potřeby. Zase ale nezůstaneš úplně sama.

Pak se ozvi, jak dopadly čarodějnice.

Není tady

 

#38 28. 4. 2006 12:27

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Tak zkus to co píšeš a když se nic nezmění, tak se zaměř sama na sebe, najdi si podnájem a začni žít. Tak doufám, že ti to vyjde, doufám, že i mně. Ale ta pipka ho stále uhání. Napíšu jak dopadly Čarodejnice. Měj se hezky.pa

Není tady

 

#39 28. 4. 2006 12:46

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Ty taky se měj pěkně! :-)
Koukám, že je z toho úplně soukromé fórum........ a nikdo nám neporadí.
Obě asi víme, že to chce teď  hlavně čas a pak se uvidí.

Není tady

 

#40 28. 4. 2006 14:53

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

To mᚠpravdu. Já tak protčítám ty příběhy kolem, občas něco napíšu, ale vesměs je to všude stejné. Všechny víme co by jsme MĚLY dělat, jen to nikomu z nás nejde.

Tak v úterý. Teď budu mimo PC. Měj se fajn a jsem zvědavá na nějaké změny po víkendu.

Drž se pa

Není tady

 

#41 4. 5. 2006 13:51

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Tak o prodlouženém víkendu se už začlo zdát, že by to mohlo být i fajn mezi nama. Zřejmě proto, že jsme byli mimo domov a šlo jen o zábavu. Jak jsme se vrátili zpátky, zase vše padlo do starých kolejí...... a + hádka. Ani se mi už nechce v tom vrtat.

Začnu se asi předělávat na flegmatika.

Není tady

 

#42 4. 5. 2006 14:08

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Tak se zkus zaměřit na sebe. Dělej si věci po svém, pěkně si dopřávej, něco si kup a třeba to nějak vybublá. Já po Čarodejnicích udělala to samé. Oslava nedopadla, tak jak jsem si představovala, tak na to prdím. Říkám si, jak mi to sluší, sem tam si něco koupim, mám nový účes, tak si tak "pěkně" žiju. Ale vím už jednu věc, už bych to nikdy neodpustila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(doufám...).

Není tady

 

#43 4. 5. 2006 15:36

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: Krátce po nevěře

Holky,
nejste v tom vůbec samy. Jukněte se na fórum "Život po nevěře". Je tam toho spousta, každý si tím prošel. Sice nikdo za vás nic nevyřeší, bohužel si to musíme vyřešit jen a jen my samy. Je tam spousta ženských, které mají zkušenosti, které to mají za sebou. Mně osobně hodně pomohly. Já se zatím peru sama se sebou, ale pořád mě to postrkuje o kousíček dál
Držím vám palce, určitě si tu svou správnou cestičku najdete.
Uzlík

Není tady

 

#44 5. 5. 2006 8:50

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Někde jsem tady četla něco od Avalonky a byla tam věta, že mám být šastná sama se sebou, sama za sebe žít šastný život .  (nebo něco takového) Úplně mně ta myšlenka uvízla v hlavě. gloria
Je to fakt, co píšeš Brigit. Je potřeba si sama "pěkně" žít a zaměřovat se na svou spokojenost. Ostatně chlapi to tak dělají. A v daleko větší míře než je zdrávo a vůbec jim to nedělá problém ani starosti. butter
Jen škoda, že mně to jde vždy jen pár dní, cítím se sebejistá a šastná a pak zas bulím a nic se mi nechce. Je to jak na kolotoči.......  hmm
Potřebuji se v tom naučit chodit a šlapat si tu svou cestičku a nenechat se z ní vystrkovat.

Zdá se, že už zase pevně stojíš na nohách. To ti přeji. big_smile A držím ti palce, a už nikdy nemusíš řešit jestli odpustit a nebo opustit.

Ještě mě tak napadlo, co zkusit jeho žárlivost???!!!  Smazat si číslo od kamarádky a nebo jí přepsat jméno v seznamu za nějaké mužské a nechat si od ní poslat nějakou efektivní zprávu, třeba večer a říct tomu svému, a ti to přečte, že už skoro spíš............... rodna

Není tady

 

#45 5. 5. 2006 13:07

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Můžu ti říct, že opravdu nestojím pevně na nohách. Ale nějak si uvědomuji, že si to odpuštění ani nezasloužil a snažím se být "nad věcí". Ikdyž je to jen navenek tak uvnitř mě to hodně hodně trápí. Žiju v neustálém strachu, že to přijde zase, ale snažím se to nedávat najevo.
Já si snad myslím, že by ani už nežárlil. Vždycky byl hodně žárlivý, vadilo mu ikdyž jsem se s nějakým klukem jen bavila, ale myslím, že mám asi strach z toho, že by jeho reakce byla úplně v klidu a nechci si tím přidělat dalšího brouka v hlavě., jako že už mu na mně nezáleží.

Není tady

 

#46 5. 5. 2006 13:18

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Krátce po nevěře

Brige, to je mi líto, že se necítíš stát ještě pevně na nohách. grater  Tak to s tou jeho žárlivostí třeba zkus později. Mě by to nedalo. Přeji ti pěkný víkend s úsměvem na tváři.

Není tady

 

#47 5. 5. 2006 13:28

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Já si myslím, že je to nějaká forma odplaty za mojí zbabělost. Tak se se sebou musím pěkně poprat.
Zítra jede s malým na nějakou akci, tak se budu uklidňovat při uklízení a pak si dojedu ke kamarádce do cukrárny na dorta a něco si koupím a bude líp.

Taky se měj. pa pa drž se a taky si něco kup

Není tady

 

#48 5. 5. 2006 20:58

Luisa
Host

Re: Krátce po nevěře

Ahoj vsichni a hlavne Brigite.
Dlouho jsem tu nebyla, ale vsichni zpetne zjistite muj problem. Takze manzel se sice "vratil", ale, jak jsem dnes, pred chvili zjistila. Pomer pokracuje, ale pro zmenu tajne. Manzel zapira, ale ja to VIM. Proste jsem to vypozorovala nejakym sestym smyslem, ktery nedokazu popsat. Zkratka je to na 90% jasne. "Spi" s mobilem, ktery kazde dve minuty pozoruje, jestli neco nedorazilo. Kdyz jsem se na rovinu zeptala, jestli se neco nedeje, tak na mne vystartoval, ze samozrejme nic a zacal mi vycitat, kda ja jsem se nekde zpozdila (asi pred rokem) a kdy mi kdo napsal sms, no k smichu!! Nevim co s tim.
A co Ty, Brigite, jak to pokracuje???? A jak to zvladas???

 

#49 10. 5. 2006 8:46

Brigite
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Krátce po nevěře

Tak to je právě to, čeho se bojím. Ikdyž říká, že vše skončilo, tak tomu nějak nechci nebo spíš nemůžu věřit. Problém vidím také v tom, že spolu pracují. Druhý problém je pro mě to, že přítel si svojí "kamarádku" jak jí teď říká pořádně brání. Ona je chudinka, ona teď trpí, protože ho miluje a já to vlastně nechápu a on potřebuje čas. Snažím se přes všechno přenést, ale jde to těžko, ale to asi ví každý kdo to zažil. Já jen doufám, že kdybych po čase zjistila co zjistila Luisa, tak bych byla natolik silná, že ho pošlu už někam, ale kdo ví?????

Není tady

 

#50 10. 5. 2006 9:24

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Krátce po nevěře

Luiso, on se cítí v pasti, proto "bojuje", ano mᚠpravdu, spí-li s mobilem, pak je tady zase nějaká další fáze vztahu...(je zajímavé, když jsem já klápla na toho svýho, malinko rozjela akci, tak mi ihned vyčetl, že kdybych se nestarala o druhé a nerýpala do toho, už by to dávno ukončil, takhle nemůže, ona je na nervy, co kdyby si něco udělala- směšné) - takže těžko radit, zda do toho rýpnout, či mu ještě nechat nějaký ten čásek - vždycky je to špatně...prostě bije kolem sebe a jestli tobě dojde trpělivost a vyhodíš ho, věř, že bude říkat, že za vše můžeš ty.....strašný, ale je to tak - prošla jsem tím taky, prostě najednou byl vedle mne úplně jinej člověk - a te´d, co ho ona kopla do pr.., tak opět začíná být normální - takže já, až zase cosi nastane, to určitě poznám...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů