Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 4. 2006 12:07

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

antibiotika

ahoj všem,prosím o radu,doktor mi napsal antibiotika na zánět středního ucha,který jsem zanedbala/práce a práce/ a mě je po nich strašně zle,od žaludku,jsem nesoustředěná,chvilku se potim,chvilku mrznu.Jiné mi ale napsat nemůže protože jsem na většinu alergická.A ta bolest v uchu nepřestává.

Není tady

 

#2 25. 4. 2006 12:36

Janula
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 7

Re: antibiotika

Ahoj, pořádně si pročti leták nebo se zeptej v lékárně. Některá antibiotika je lepší jíst před jídlem, některá po, na některá se nesmí jíst mléčné výrobky a citrusy, zkusila bych tu lékárnu, a ti poradí. Přeju brzký uzdravení, pa J.

Není tady

 

#3 25. 4. 2006 13:42

Lev
Host

Re: antibiotika

Janula napsal(a):

Ahoj, pořádně si pročti leták nebo se zeptej v lékárně. Některá antibiotika je lepší jíst před jídlem, některá po, na některá se nesmí jíst mléčné výrobky a citrusy, zkusila bych tu lékárnu, a ti poradí. Přeju brzký uzdravení, pa J.

A některá antibiotika je lepší nebrat vůbec! butter

 

#4 25. 4. 2006 16:45

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: antibiotika

koudyova napsal(a):

ahoj všem,prosím o radu,doktor mi napsal antibiotika na zánět středního ucha,který jsem zanedbala/práce a práce/ a mě je po nich strašně zle,od žaludku,jsem nesoustředěná,chvilku se potim,chvilku mrznu.Jiné mi ale napsat nemůže protože jsem na většinu alergická.A ta bolest v uchu nepřestává.

Zánět středního ucha se dá dobře léčit homeopatii. Je dobré si uvědomit, že antibiotika vzl᚝  opakovaná oslabují imunitu, narušují střevní fluoru, žaludeční sliznici a jiné. Někdy jsou antibiotika nutná ale někdy je lze nahradit homeopatii, která je k našemu tělu jemnější a šetrnější bez vedlejších účinků.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#5 25. 4. 2006 21:46

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: antibiotika

Bráška vůbec nesmí žádná antibiotika použivat, je na něj silně alergický.  Já jsem také dost obezřetná co se týče antibiotik.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů