Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 4. 2007 8:16

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: olizování dítěte psem

Prosím, jen malá otázka. Proč tady tvrdíte nesmysly typu: městský mazánek = milovaný  a hýčkaný tvoreček, vesnický pes = zanedbávaný, ubohý, neočkovaný chudák, kterému majitel čas od času něco hodí do misky??? Já jsem teda taky z pr...ákova, máme dva psy (NO a podvraáček z útulku), ale rozhodně nemám pocit, že bychom je zanedbávali nedostatkem pohybu nebo dokonce odmítali vydat korunu za očkování (které mimochodem proti vzteklině je sice povinné, ale nikoliv bezplatné).
A rozhodně nejsme sami. Jistě, že se najdou lidi, kteří dají psa na řetěz a chodí kolem něj, jako kolem kusu nábytku, ale proboha netvrďte mi, že všichni pejskaři ve městě dávají svému v bytě zavřenému psovi dostatek pohybu. Krásný příklad je moje sestra, tam jsou na denním pořádku hádky, kdo půjde s milovaným pejskem aspoň na chvíli ven, aby tento neočurával bytové zařízení. O nějakém pořádném proběhnutí nemůže být ani řeč.
Omlouvám se za trochu rozhorlený a offtopic příspěvek, ale nedalo mi to...

Upravil(a) Xsara (24. 4. 2007 8:30)


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#77 24. 4. 2007 8:44

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: olizování dítěte psem

Xsaro naprostý souhlas, prevít se najde všude, je to prostě v lidech ne v prostředí a to jak s dětmi tak se psy.

Není tady

 

#78 24. 4. 2007 9:19

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: olizování dítěte psem

Vesnice nebo město. Malej nebo velkej hafan. Vořech nebo výstavní šampion. Vo vo vo vo tom to není.
Bráchovi se na rukáv zavěsil vesnický hýčkaný papírový jezevčík. Mě na nohavici malý vesnický vořech. V obou případech v nepřítomnosti svých páníků.O spoustu let později si vybral moji nohu jako vhodný objekt ke kousnutí papírový městský rotvajler. Na vodítku za přítomnosti páníka. O nějakých pár roků si moji nohu k označkování vybral načančaný pudlík. Jeho paní ho na vodítku neměla... To jen tak na okraj z mých zkušeností.
Původní problém OLIZOVAT ČI NEOLIZOVAT se nám zvrhl v téma SRÁŽKA S BLBCEM ( a už čtvernohým nebo dvounohým anebo nejlépe s oběma najednou ), že?


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#79 24. 4. 2007 9:33

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: olizování dítěte psem

jako vždycky..... tady se vše zvrhne....

Není tady

 

#80 24. 4. 2007 9:50

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: olizování dítěte psem

Ale to snad neva... já jsem mezi zvrhlíkama celkem ráda... gloria

A k tématu: i když máme očkované, odčervené a blechprosté psy i kočku, nejsem právě nadšená, když mezi zvěř vtrhne můj drahoušek a oni mu provedou kompletní očistu. Už jen proto, že vím, co dokáže přenést jedna blbá blecha a ta se vždycky vloudí.
Ale to bych si toho svýho drahouška taky mohla zavřít do sterilního prostředí ála Michael Jackson, a všechny bacily odhánět klackem...
Tak nevím, ale dávám přednost tomu živočišnýmu teplu.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#81 24. 4. 2007 9:53

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: olizování dítěte psem

Jeňýku ty mᚠz toho článku, na který si sem dával odkaz zřejmě radost, že ? Konečně se potvrdila tvoje teorie o tom, že psi obecně, a "bojoví" zvláště jsou do jednoho kousavé bestie. Vysvětlovat ti, že je to jeden pes ze sta je asi marné. Nicméně...mám ti sem hodit pár odkazů o tom jak se chovají lidi ??????

Není tady

 

#82 24. 4. 2007 10:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: olizování dítěte psem

no dobře, uvedem to na správnou míru:
Vlaďko, Xsaro, trochu jste mě překvapily, nějak jsem nepostřehla, že se za vzteklinu platí. Ale je teda pravda, že jsme na tom veřejném-povinném byli naposledy před cca 16ti lety lol ...chodíme k vetrináři.

Xsaro - neště se! Taky žiju na vesnici a prosím na VESNICI, kdyby mi chtěl ještě někdo podsouvat nějaké satelity. Taky mám celoživotně ovčouny a jsou to milovaní pologaučáci, po všech stránkách ošetření vzorně. Nicméně většina psů u nás na vsi žije tak, jak jsem napsala Honzínovi. Samozřejmě, že i ve městě se najdou takoví, jak jsi psala (mohla bych vyprávět historek, když jsem udávala štěňata!)
Tady ale šlo o Jeníkovo prachpodivné tvrzení, že se radši nechá olizovat venkovským zablešeným voříškem, než jakýmkoli městským "rozmazlencem".
Mmch, mám i Xsaru.... lol a jsem jí nadšená pussa

A teď potěším Cilku - vrátím se k tématu... tillfreds
Tak: moje děti vyrostly od mimin olizovány a oňufkávány našimi fenkami. Občas spolu spaly v boudě a občas v postelích. Dělily se za mými zády o jídlo. A byly nejzdravější ve třídě. Poznámka pro kverulanty: Pozor!Toto není návod!! Pouze menší důkaz, že psi nejou smrtonosní. Myslím, že bez těch psů by jim hodně věcí uniklo. Jo, Xsaří, živočišný teplo....taky mu dávám přednost před nerezem...lol
Ostatně - nablýskaná čistota je překážkou života - že stolt

Tiino - to by ale mohlo být furt dokola styrka  Já bych se na místě těch, co se psů tak bojej, zeptala spíš sama sebe: Proč mě - ke všem čertům - tolik děsí pes a ne auto, když auto je mnohem nebezpečnější???? Ale to se oni nikdy nezeptají... ještě by je , nedejJeňýk, napadla odpověď... dumbom


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#83 24. 4. 2007 10:49

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: olizování dítěte psem

Lupi, já se neštětím,  godlike  já jen chytám na první našlápnutí a hned startuju... to víš, spolehlivej motor! lol


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#84 24. 4. 2007 10:57

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: olizování dítěte psem

To nevím... já mám dýzl a na ten se musí naopak pomalinku...nechat ho nažhavit... no celá já lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#85 24. 4. 2007 13:16

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

lupina montana napsal(a):

Co se hospodské epizody týče, mohu stejně dobře namítnout, že hospa v žádném případě není ani pro děti, žeano? To jen na okraj; mně šlo o něco trochu jiného, ale to jsem tam řekla.

Lupino pokud tohle myslíš vážně, tak je mi tě docela líto. Podle tebe se děti mají na výletě stravovat výhradně z misky pohozené před hospodou....

Tvůj názor krásně reprezentuje dnešní dementní dobu kdy mají čoklíci leckde přednost před lidma a děti musejí být  v oplocených pískovištích. V parcích se totiž prohánějí a s..ou čoklové našich svobodomyslných spoluobčanů. usch


Tiina napsal(a):

Jeňýku ty mᚠz toho článku, na který si sem dával odkaz zřejmě radost, že ?

Proč bych měl mít radost? Jediný co mě opravdu těší že si to odnesla majitelka a ne někdo jinej. To už jsem tam ale napsal.

lupina montana napsal(a):

Tady ale šlo o Jeníkovo prachpodivné tvrzení, že se radši nechá olizovat venkovským zablešeným voříškem, než jakýmkoli městským "rozmazlencem".

Víš já nejsem prasátko, takže si obličej nenechám olizovat od žádnýho zvířete. Psal jsem pouze, že pokud to uznám za vhodné(!!!) tak si v klidu pohladím zablešenýho vesnickýho voříška. V Praze se voříšci příliš nevyskytují, tady je rasa čokla otázkou společenské prestiže. tonguebig_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#86 24. 4. 2007 13:20

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

Alli napsal(a):

Původní problém OLIZOVAT ČI NEOLIZOVAT se nám zvrhl v téma SRÁŽKA S BLBCEM ( a už čtvernohým nebo dvounohým anebo nejlépe s oběma najednou ), že?

wink Samozřejmě je to o lidech..... proč ale trochu nezčeřit hladinu? tongue


Tiino mám pro tebe ještě jeden specielní odkaz wink
http://www.katastrofy.com/scripts/index.php?id_nad=7079  nejspíš se jedná o nějakého milovníka psů kterýmu to už trochu vlezlo na mozek wink

Upravil(a) Jeňýk (24. 4. 2007 13:36)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#87 24. 4. 2007 13:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: olizování dítěte psem

Milé kolegyně na tomto vláknu:
všem se vám hluboce omlouvám. godlike
Jsem si vědoma toho, že jste mne v dobré víře varovaly. godlike
Já hlava dubová jsem to holt musela zkusit. grater
Jeňýku: tys prostě živoucí demonstrace svého vlastního hesla... omlouvám se, ale decentněji to nejde.

grater grater grater
Jen tak na závěr......ne, ty nejsi prasátko, naneštěstí....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#88 24. 4. 2007 13:40

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

lupina montana napsal(a):

grater grater grater
Jen tak na závěr......ne, ty nejsi prasátko, naneštěstí....

Copak, copak? Že bych trefil přímo do černého? big_smilebig_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#89 24. 4. 2007 14:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: olizování dítěte psem

Obávám se, že ani do bílého lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#90 24. 4. 2007 14:40

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: olizování dítěte psem

Jeňýku promiň, ale na web s adresou katastrofy.com opravdu nepůjdu, nejsem úchyl. Článků o tom jak kdesi kohosi pokousal pes si najdu kolik budu chtít, asi tak milionkrát víc než těch o tom jako má někde někdo úžasného, hodného a vycvičeného třeba pittbula, rottweilera nebo dobrmana i když ve skutečnosti bude poměr přesně opačný.

A vůbec, hlavně až příště uvidíš nějakého zlotřilého sídlištního čokla, který se ke tvému spratečkovi přiblíží blíž než na deset metrů, nezapomeň ho pořádně kopnout.

Není tady

 

#91 24. 4. 2007 15:28

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

Tiina napsal(a):

A vůbec, hlavně až příště uvidíš nějakého zlotřilého sídlištního čokla, který se ke tvému spratečkovi přiblíží blíž než na deset metrů, nezapomeň ho pořádně kopnout.

No.... možná kdyby jsis to přečetla tak bys zjistila že zase tak hrozný to není.

Ten "sprateček" je docela ubohej, nemyslíš? Neznáme se, tak nevidim důvod k nadávání.
Jen hlouponcí lidé, kterým docházejí argumenty, se snižují k osobním útokům. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#92 24. 4. 2007 15:29

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: olizování dítěte psem

Sprateček je sprateček, označení pro dítě jako každý jiný, jestli si to bereš osobně, tvůj problém. A vůbec, končím..s tebou jakákoli diskuse prostě není možná.

Není tady

 

#93 24. 4. 2007 15:41

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: olizování dítěte psem

Co se hospodské epizody týče, mohu stejně dobře namítnout, že hospa v žádném případě není ani pro děti, žeano? To jen na okraj; mně šlo o něco trochu jiného, ale to jsem tam řekla.


Pokud do hospody muzou i psi, o cemz rozhoduje majitel restaurace, tak si rodice musi sve dite musi umravnit.
Hezky pribeh na toto tema je  www,cz-pes.cz  // vychova sebevrahu v Cechach / nezaraditelne odkazy/ .

Není tady

 

#94 24. 4. 2007 19:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: olizování dítěte psem

Já chodila na chalupě s dětmi do hospy běžně na obědy, z důvodu, že ve studni v chalupě bylo málo vody a nedalo se vařit. Ty děti jsem měla dvě, ale byly vycepované tak, že seděly za stolem, najedly se a následoval odchod domů. Neexistovalo, že bychom s manželem seděli u piva, děti poletovaly okolo, dělaly bordel, rušily jekotem ostatní návštěvníky a nakonec následoval nějaký incident. Takže asi takhle to vidím já.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#95 24. 4. 2007 21:45

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: olizování dítěte psem

Kiara napsal(a):

Já chodila na chalupě s dětmi do hospy běžně na obědy, z důvodu, že ve studni v chalupě bylo málo vody a nedalo se vařit. Ty děti jsem měla dvě, ale byly vycepované tak, že seděly za stolem, najedly se a následoval odchod domů. Neexistovalo, že bychom s manželem seděli u piva, děti poletovaly okolo, dělaly bordel, rušily jekotem ostatní návštěvníky a nakonec následoval nějaký incident. Takže asi takhle to vidím já.

Ja to vidim stejne a to same plati i pro psy.

Není tady

 

#96 25. 4. 2007 9:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

wink        cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#97 25. 4. 2007 9:53

Alli
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2007
Příspěvky: 91

Re: olizování dítěte psem

Jeňýk napsal(a):

Alli napsal(a):

Původní problém OLIZOVAT ČI NEOLIZOVAT se nám zvrhl v téma SRÁŽKA S BLBCEM ( a už čtvernohým nebo dvounohým anebo nejlépe s oběma najednou ), že?

wink Samozřejmě je to o lidech..... proč ale trochu nezčeřit hladinu? tongue


Tiino mám pro tebe ještě jeden specielní odkaz wink
http://www.katastrofy.com/scripts/index.php?id_nad=7079  nejspíš se jedná o nějakého milovníka psů kterýmu to už trochu vlezlo na mozek wink

Sorry Jeňýku. Po tom, co jsem uvedla výše, jsem tu poslední větu mohla dokončit příslušným smajlíkem. Nemám nic proti čeření hladiny, jen jsem na netu začátečník a nejen s těmi smajlíky se musím teprve skamarádit. Haf.


Na životě miluji jeho rozmanitost, každý den mě nasere někdo jiný.

Není tady

 

#98 27. 4. 2007 20:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: olizování dítěte psem

Ivana*M napsal(a):

Pokud do hospody muzou i psi, o cemz rozhoduje majitel restaurace, tak si rodice musi sve dite musi umravnit.

Hm, to bych se asi pana majitele pozeptal co by říkal hygienický kontrole a plynule bych odešel. Samozřejmě letní zahrádka je něco trochu jinýho wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#99 27. 4. 2007 21:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: olizování dítěte psem

Jeňýku, pokud by ses zeptal u nás na vsi majitele jedné z místních hospod, co by asi říkal hygienické kontrole, opravdu bys plynule odešel, ale tak, že by tě ten dobrý muž chytil za flígr a odnesl tě k východu z hospody.big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#100 27. 4. 2007 21:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: olizování dítěte psem

Jeňýk napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Pokud do hospody muzou i psi, o cemz rozhoduje majitel restaurace, tak si rodice musi sve dite musi umravnit.

Hm, to bych se asi pana majitele pozeptal co by říkal hygienický kontrole a plynule bych odešel. Samozřejmě letní zahrádka je něco trochu jinýho wink

Raději budu v hospodě kde pod stolem leží vychovaný pes, než kdyby tam kvičely a prudily nevychované dětičky reta .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů