Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#26 25. 4. 2006 23:09

Karika
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: Povahové rysy znamení ...

Beran - "Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně.", tak to sedi presne, jak rychle se rozcilim, tak rychle se uklidnim a tak rychle na to zapomenu.
Ale typicke - "jdu "hlavou proti zdi" a to za každou cenu, tvrdohlavost, neústupnost, prosazovat si své a tvrdit si svou pravdu... ", to zase vubec! Spise naopak!

Upravil(a) Karika (25. 4. 2006 23:11)

Není tady

 

#27 26. 4. 2006 8:35

Rhea
♥♥♥♥---
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 479

Re: Povahové rysy znamení ...

Jo síři, to jsou bojovníci, přestože jsem ryba a mělo by to být spřízněné znamení, tak nic moc. Ale mají velký smysl pro rodinu a právě za tu by se bili. Ale jsou fakt dost "jedovatí". Vypadá to, že se mi narodí potomek ve znamení šíra, ale bude to těsně.

Není tady

 

#28 26. 4. 2006 9:10

Anička
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 34

Re: Povahové rysy znamení ...

Já jsem štír - žárlivý, ale na druhou stranu, pokud se zamiluje, je věrný. Co na mě opravdu sedí a mám to potvrzené i od jiné štírky - lidi, se kterými se známe buď máme moc rádi nebo je nenávidíme. nic mezi tím pro štíry neexistuje. S tímto mám opravdu vlastní zkušenost. Člověk, který mi nesedne hned od začátku se může stavět i na hlavu, ale stejně ho ráda mít nebudu.

Není tady

 

#29 26. 4. 2006 12:34

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: Povahové rysy znamení ...

jsem.sva napsal(a):

Na většinu mě blízkých lidí (syn blíženec, přítel beran a já vodnář) to platí na 99%. Slunečního znamení od Lindy Goodmann je super nahlédnutí do sebe sama smile

http://www.gify.nou.cz/abeceda6_soubory/416.gifouhlasím s "jsem.svá" ta kniha je vážně super.Jsem rybička, mám potřebu hledat spirituální význam svého života a tohle téma mě přitahuje a  zajímá.Mám spoustu knížek,ale tahle je pro mě nej.....Dost často si v ní čtu.
Čím více se dozvíte o slunečním znameních,tím více si uvědomíte,že každé z nich má ve svém povahovém archetypu svůj pozitivní i negativní základ.Každý z nás disponuje obojím,ale pakliže dokážeme těžit spíše z pozitiva, daří se nám dobře.Nelze říci, že by existovalo jen dobré či špatné znamení.

Existují čtyři elementy
http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/h(1).gif
Beran,Lev, a Střelec
Každý z nich,by každé po svém disponuje vášní, vřelostí a vitalitiu.Lidé narození v ohnivým znameních jsou dinamičtí,s vrozeným entuziasmem.Jsou sami sobě motivací a vzplanou stejně rychle jako oheň.Jejich reakce bývají rychlé a někdy až nepřiměřené.

http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/z.gif
Kozoroh,Býk a Panna
Mají k životu praktický a opatrný postoj.Ti, kteří náleží ke znamení země, rozvážlivci a realisté, se chlubí schopností stát oběma nohama na zemi.Váží si zdravého riózumu a spolehlivosti, na níchž staví a budují své cíle.
http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/vz.gif
Váhy, Vodnář, Blíženec
Reagují na danou situacivelmi racionálně.Vzduch je královstvím myšlení, ideií a intelektu.Lidé narození v těchto znameních, chladní a analičtí,jsou nadanými řečníky a nedůvěřují žádným přehnaně emotivním či ohnivým reakcím, v přesvědčení, že ke správnému rozhodnutí lze dojítpouze na základě dobrého uvažování.
http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/v.gif
Rak, Štír a Ryby
Jsou ovládána emocemi.Takoví lidé jsou doma v hlubokých vodách citů a smyslůJejich postoj k životu je velice citlivý a instinktivní.Dříve či později se naučí věřit své intuici,která je silně vyvinutá a často činí nejlepší rozhodnutí dle pravidla:"Tak to cítím"

Můžeme rozdělit podle tří Povah

http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/kp.gif
Beran,Rak, Váhy, Kozoroh.
Tato znamení společnou potřebu hledání a pochopení účelu.Nic je nezastaví, dokud nedosáhnou toho, co od života čekají.Svou cílevevědomostí a podnikavostí jsou hybnou sílou zvěrokruhu.Tito lidé žijí v duchu hesla."Jde se na věc"

          http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/pv.gif
Býk, Lev, Štír, Vodnář
Mají stalý a neměnný přístup k životu.Často se to také projevuje v jejich osobních názorech.Jsou jako skály zvěrokruhu -neústupní, tvrdošijní,zarytí, obdařeni vnitřní silou a pevnou vůlí.Pokud jsou přesvědčeni o správnosti cesty, kterou se ubírají, s naprostou důvěrou se jimi můžete nechat vést až do konce.

           http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/pr(1).gif
Blíženec, Panna, Střelec
Spojuje je schopnost přizpůsobit se novým okolnostem.Mají vrozenou nestálost a jsou nejflexibilnější ze všech znamení zvětokruhu.Dovedou se nejen lehce přizpůsobit různým situacím a prostředí,mají také dobrý instinkt,pro to, kdy se sebrat a jít dál, když něco očividně nefunguje.

http://www.volny.cz/gemini2005/ozdobne_podtrzeni/5.gif

kniha Sluneční znamení
198 Kč, 529 stran, nakladatelství Pragma

Skvělý astrologický průvodce Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Z tohoto světového bestselleru se dozvíte vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy vᚠpřítel? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, svou vyvolenou o ruku a švagra o půjčku?
Díky Lindě Goodmanové odhalíte nejskrytější rysy charakteru svých přátel i nepřátel a zároveň lépe poznáte i sami sebe.


http://ticha-radost.cz/knihy/slunecni_znameni_1.jpgkniha Znamení vztahů
248 Kč, 468 stran, nakladatelství Jota

Odpovědi na otázky tákající se problémů ve vašich vztazích se mohou skrývat ve hvězdách. Znamení vztahů vás nejenom naučí, jak sestavit svůj vlastní, jedinečný astrologický horoskop, ale také jak interpretovat aspekty planet, abyste mohli určit míru kompatibility se svými milenci, přáteli, příbuznými a kolegy. Jediné, co potřebujete znát k odhalení tajemství svých vztahů, je datum a čas narození.

http://ticha-radost.cz/knihy/znameni_vztahu_1.jpg

          http://www.stastnezeny.cz/data/USR_001_USR_IMAGES/hd.gif

http://www.volny.cz/gemini2005/ozdobne_podtrzeni/5.gif

Upravil(a) Eiline (26. 4. 2006 12:37)


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#30 26. 4. 2006 12:49

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Povahové rysy znamení ...

Já jsem Rak, jsem doma na mateřský dovolený a nemám s tím problém big_smilebig_smile tak to asi sedí wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#31 27. 4. 2006 8:41

holka
Host

Re: Povahové rysy znamení ...

Jsem střelec a poprvé mám přítele střelce. Někde jsem četla že střelec se střelcem si buď úplně sednou, nebo se naopak hned odstřelí. Ihned jsem se odtřelila s kolegyní střelkyní v práci a jinak už to nebude hmm  naopak s přítelem jsem si myslím opravdu sedli. Sice se mi tý  jeho svobody a volnosti někdy zdá až moc, ale já po něm chci a dává mi to samý.

 

#32 28. 4. 2006 18:16

Jitka
Host

Re: Povahové rysy znamení ...

Ahoj, já jsem asi narozená ve stejný den jako malá popolka - poslední den v Raku (hraniční se Lvem) se sluncem v Raku a Ascendentem v Raku. Moc tomu nerozumím, ale prý jsem rak jako poleno a asi to i sedí. Můj bývalý manžel je taky v Raku, ale byli jsme naprosto rozdílní. On z toho Raka nemá snad vůbec nic. Tak nevím.

 

#33 28. 4. 2006 18:55

laras
♥♥-----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 27

Re: Povahové rysy znamení ...

Já jsem raby a  všechno sedí. V čínském partnerském horoskopu se Ryba a Panna což je můj manžel vůbec nesnesou . Ale u nas opak je pravdou . Tak nevím jestli tomu mám věřit nebo ne. Říká se že protiklady se přitahujou.dumbom

Není tady

 

#34 30. 4. 2006 18:53

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Povahové rysy znamení ...

Ahoj, jsem vodnář a s sčím nesouhlasím je to že vodnáři josu chladní, asi uvažuju hodně rozumem, to ano, a emoce řeším v úzkém okruhu , ale chladná to tedy ne:-D
A co jsem o vodnářích četla a na mně opravdu pasuje je že vodnář je tvor který se nedá spoutat, nenechám se svázat, to by asi bylo pro mně to nejhorší.


Mája

Není tady

 

#35 2. 5. 2006 9:50

Radule
Host

Re: Povahové rysy znamení ...

Laras - u nás je to stejné, já ryba a manžel panna. Jsme spolu 18 let a až na malé přeháňky si rozumíme.
Jinak já jsem ryba jak vyšitá. A dceru máme štíra a její povaha taky úplně sedí.

 

#36 2. 5. 2006 9:59

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Povahové rysy znamení ...

Já jsem blíženec a skoro všechny moje nejbližší kamarádky jsou také blíženkyně. Manžel je panna a je fajn, jeden syn je blíženec, a tím, mám někdy problém, že si dá říct až opakovaně a ten druhý je váha, hodný, ale nerozhodná a nemá výdrž ve svých zájmech a koníčcích, snad v lásce bude jednou jiný, zatím je také přelétavý.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#37 20. 1. 2008 20:15

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Povahové rysy znamení ...

moje sestava doma:
manžel vodnář - hodně rozumový, třeba při hrách mě až štve, jak si všecko umí spočítat - a vyhrát... ale taky neuvěřitelný "mazel"
já lev - no comment, všecky plusy i minusy znamení beze zbytku vyplňuju
1. syn - rak - hravý, dobráček - někdy až moc, ale i vzteklina - zatím to přičítám období vzdoru smile
2. syn - býk - to se ještě uvidí smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#38 20. 1. 2008 22:10

prosima
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 85
Web

Re: Povahové rysy znamení ...

my jsme doma tři kozorozi a dva býci - a sedí to na nás fest - jen moc neumíme ta ostatní znamení smile


Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

 

#39 22. 1. 2008 0:39

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Povahové rysy znamení ...

Káča napsal(a):

Hodně jsem ,,studovala" znamení a celkově nejhorší (dotyční prominou) znamení jsou štír a panna. Nejlepší rak a střelec.

Taky jsem slysela, ze stiri maji nic moc povest. Moje kamardka si stezuje, ze vzdycky kdyz se zmini o tom, ze je stir, tak reakce nejsou nijak nadsene. A pritom mam okolo sebe mam docela dost stiru a vychazim s nima perfektne. Pravda, chovam se k nim s patricnou uctou a respektem lol ale rozhodne jsem s nima nikdy nemela zadny velky problem. Kdo mi moc nesedi jsou lvi. Na me jsou moc hlasiti a ja mam rada svuj klid smile. A strelci mi davaji taky zabrat, nejak je nestiham. big_smile.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#40 22. 1. 2008 11:29

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Povahové rysy znamení ...

jsem typicky Beran. Jednou jsem dokonce servala straznika za to, ze mi nesviti svetlo na aute. Kdyz jsem mu rekla, ze kdyz to ma svitit, tak at tam tu zarovku teda vymeni, vymenil a ani nemuknul. Ne ze by se me tak bal ale z toho soku co ze me dostal. Zapomnel i na pokutu.
dumbom
myslim, ze se u me hodne projevuje i ascendent ve Strelci. Smrtelna kombinace rodna

Upravil(a) Dita.L (22. 1. 2008 11:32)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#41 23. 1. 2008 20:09

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Povahové rysy znamení ...

Beránky mám ráda kvůli jejich ohni, nekomplikovaně ale živě plápolajícímu.
Ahoj Dituš! hjarta

Není tady

 

#42 23. 1. 2008 22:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Povahové rysy znamení ...

Káča napsal(a):

Hodně jsem ,,studovala" znamení a celkově nejhorší (dotyční prominou) znamení jsou štír a panna. Nejlepší rak a střelec.

Káčo, ach jo...........pak nemá mít astrologie takovou pověst.....grater Ještěžes to "studovala" dala do úvozovek. To je jako bys řekla "hodně jsem studovala hudbu a celkově nejhorší je Bach a Phil Collins a nejlepší J:J:Ryba a Landa...." grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#43 24. 1. 2008 6:14

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Povahové rysy znamení ...

A je tu někdo, kdo není spokojený se svým znamením? Kdo by chtěl mít jiné?

Není tady

 

#44 24. 1. 2008 9:28

Rei
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 9. 2007
Příspěvky: 324

Re: Povahové rysy znamení ...

Tak naše domáci sestava:

Já - Račice v ledasčem jak vyšitá, náladovost se snažím držet na uzdě dumbom asc. ve Vodnáři.
Sestra - Vodnář
Brácha - Štír
Táta - Střelec

u nich ascendent bohužel netuším hmm

Nejlepší kamarádka je Štír jako brácha, leč povahově bych řekla, že jsou jak nebe a dudy (ale to přičítám mému subjektivnímu pohledu, vím, že mezi kámošema je bratr "k sežrání" , doma bohužel na zabití grater )

Jinak nedá se říct, že jsem se svým znamením spokojená nebo nespokojená.. Prostě když už sem si "vymyslela" že se tak narodím, tak sem se tak narodila reta

Upravil(a) Rei (24. 1. 2008 9:30)


Když už jsem jednou ovce, tak nemůžu být papoušek!

The greatest journeys are the ones that bring you home...

Není tady

 

#45 24. 1. 2008 10:21

Somaia
Host

Re: Povahové rysy znamení ...

Damila napsal(a):

A je tu někdo, kdo není spokojený se svým znamením? Kdo by chtěl mít jiné?

Vždycky je co zlepšovat ne???Takhle to přeci vůbec nejde definovat. Podle mě jsou situace v životě, kdy jsem šastná, že mám stoickou býčí povahu, protože co jiného  člověka zásadně a dlouhodobě vykolejí, na mě prostě nepůsobí ,ale na druhou stranu si moc dobře uvědomuji, že jsou okamžiky, kdy bych měla přidat trochu do kroku ... a zrychlit.... a NE aNE...nejde to... v ten okamžik pak lituji, že nejsem  trochu víc free a vzdušná. big_smile
Prostě svých kladů i záporů jsem si velmi dobře vědomá, ale  +- má každé z astrologických znamení.

Upravil(a) Somaia (24. 1. 2008 10:22)

 

#46 25. 1. 2008 13:19

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Povahové rysy znamení ...

Damila napsal(a):

A je tu někdo, kdo není spokojený se svým znamením? Kdo by chtěl mít jiné?

Musim rict, ze ac jsem nespokojena skoro se vsim, co  se tyka meho vzhledu a zivota lol, tak jedine na co si nestezuju, je moje jmeno a znameni lol big_smile tummenupp.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#47 25. 1. 2008 13:32

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Povahové rysy znamení ...

taurus napsal(a):

Damila napsal(a):

A je tu někdo, kdo není spokojený se svým znamením? Kdo by chtěl mít jiné?

Musim rict, ze ac jsem nespokojena skoro se vsim, co  se tyka meho vzhledu a zivota lol, tak jedine na co si nestezuju, je moje jmeno a znameni lol big_smile tummenupp.

Jenže to ostatní právě můžeš změnit.
Jméno blbě, a znamení už vůbec ne.
Takže jsi na tom vlastně dobře a mᚠživot ve svých rukou!lollollol

Není tady

 

#48 25. 1. 2008 13:45

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Povahové rysy znamení ...

Damila napsal(a):

taurus napsal(a):

Damila napsal(a):

A je tu někdo, kdo není spokojený se svým znamením? Kdo by chtěl mít jiné?

Musim rict, ze ac jsem nespokojena skoro se vsim, co  se tyka meho vzhledu a zivota lol, tak jedine na co si nestezuju, je moje jmeno a znameni lol big_smile tummenupp.

Jenže to ostatní právě můžeš změnit.
Jméno blbě, a znamení už vůbec ne.
Takže jsi na tom vlastně dobře a mᚠživot ve svých rukou!lollollol

Dobra tedy, priznavam bez muceni, ze mam zivot ve svych rukach ale absolutne si s nim nevim rady lol lol lol.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů