Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 4. 2006 21:03

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

mastna plet

dobrý den,
mám velice mastnou plet, někdy když si šáhnu na obličej tak mám mastné i ruce, stále se lesknu a má plet nevypadá vůbec zdravě. Tvoří se mi v 28 letech stále akné. Máte některá něco ozkoušeného, učinného?

Není tady

 

#2 23. 4. 2006 21:34

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: mastna plet

pupicek napsal(a):

dobrý den,
mám velice mastnou plet, někdy když si šáhnu na obličej tak mám mastné i ruce, stále se lesknu a má plet nevypadá vůbec zdravě. Tvoří se mi v 28 letech stále akné. Máte některá něco ozkoušeného, učinného?

Pupíčku nechám si poradit s tebou. Vím jen, že když se opaluji, tak vzápětí se mi více mastí pokožka.

Není tady

 

#3 23. 4. 2006 22:24

Martička
Host

Re: mastna plet

Já Vás nechci strašit, ale mně je 40 let, na mastnou ple jsem vyzkoušela kdeco a nic. Kvůli akne musím brát Diane 35, ple se mi mastí méně, ale MASTÍ. Kdy to skončí?

 

#4 23. 4. 2006 23:23

Hela A
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 50

Re: mastna plet

Martička napsal(a):

Já Vás nechci strašit, ale mně je 40 let, na mastnou ple jsem vyzkoušela kdeco a nic. Kvůli akne musím brát Diane 35, ple se mi mastí méně, ale MASTÍ. Kdy to skončí?

Nevím ale myslím, že by se takováhle věc měla řešit u nějakého dermatologa. Změna stravy.  Kamarádka brala asi půl roku nějaké kuličky a pak se jí ple zlepšila, léči se homeopatii. Zlepšilo se jí akné ale ple se jí mastí dál.

Není tady

 

#5 24. 4. 2006 17:47

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: mastna plet

No já kdysi chodila na kosmetiku a ted mám na obličeji jizvičky. Chodila jsem ke kožní ta mi vždy napsala nějakou vodičku a já potírala a potírala a plet zůstavala škaredá. Pila jsem i čaje na pročištění a stále nic.
Ted vyzkouším omezit tučná jídla a hlavně čokoládku a uvidím. Mě se dělají ale velké vředy na zádech, celou zimu jsme měla pokoj a ted na jaře se mi začaly dělat znovu, nevím jestli na to má vliv vysazení hormonální antikoncepce.

Není tady

 

#6 24. 4. 2006 18:07

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: mastna plet

pupicek

http://www.akne.sk/generate_page.php?pa … on%5D=desc

-mne pomohol iba roaccutane-je to hnusný liek, ale jediné, čo zabralo na 100% plus mikrodermabráza

Upravil(a) katafyge (24. 4. 2006 18:10)

Není tady

 

#7 24. 4. 2006 18:41

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: mastna plet

Moje švagrová chodí s těmi boláčkami na leaser a říká , že jí to pomáhá . Já si našla kosmetiku na mastnou plet , která to maštění hodně omezí (esthe lauder). A jinak mám u sebe pořád ubrousky a odsávám. (jsou kosmetické ,stačí přiložit na obličej)

Není tady

 

#8 24. 4. 2006 20:02

terry2
Host

Re: mastna plet

pupicek napsal(a):

dobrý den,
mám velice mastnou plet, někdy když si šáhnu na obličej tak mám mastné i ruce, stále se lesknu a má plet nevypadá vůbec zdravě. Tvoří se mi v 28 letech stále akné. Máte některá něco ozkoušeného, učinného?

Taky tě nepotěším, 47 a pořád mastná ple. Je také dobré nechat udělat hormonální vyšetření, např na gyndě. Až v mých 42 když jsem změnila lékaře to toho nového napadlo a velmi se podivil. Vysoká hladina mužského hormonu. Potíže jiné než kosmetické jsem neměla a mám dvě děti. Trochu se divil a nasadil mi Androcur. Po těch letech bych snad vyzkoušela i kravinec. Výsledek je výborný. Musím ale předeslat, že jsem měla tu nejhorší formu akné, nejen mastná ple ale hnisavé boláky. Ty těžké formy se bez hormonální léčby neobejdou.

 

#9 25. 4. 2006 7:48

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: mastna plet

Také mám problém s mastnou pletí, hlevně tedy s T zonou (brada,nos,čelo). Boláčky se mi tvoří hlavně na bradě, chodím na laser. Ale chce to chodit pravidelně dvě,tři ošetření nestačí. Začala jsem používat kosmetiku Vichy Normaderm, jen je škoda že tahle kosmetika nemá UV faktor, který teď  když chodim na laser musim používat.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#10 25. 4. 2006 7:55

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: mastna plet

pupicek napsal(a):

No já kdysi chodila na kosmetiku a ted mám na obličeji jizvičky. Chodila jsem ke kožní ta mi vždy napsala nějakou vodičku a já potírala a potírala a plet zůstavala škaredá. Pila jsem i čaje na pročištění a stále nic.
Ted vyzkouším omezit tučná jídla a hlavně čokoládku a uvidím. Mě se dělají ale velké vředy na zádech, celou zimu jsme měla pokoj a ted na jaře se mi začaly dělat znovu, nevím jestli na to má vliv vysazení hormonální antikoncepce.

Vysazení antikoncepce určitě na Tvé problémy vliv má. Mam také problémy s pletí a když jsem se radila s dermatoložkou co se stane až vysadim antikoncepci, tak mi řekla, že v mém případě to mám udělat jen když budu chtít otěhotnět. S tou stravou dělᚠurčitě dobře také nejim tučná,smažená,sladká jídla  atd. ale bohužel strava nám asi moc hormony neovlivní. Ve čtvrtek jdu k doktorce, která se zdravou výživou zabývá. Tak jestli budeš chtít můžu ti pak napsat jaké potraviny mi při těhlech našich potížích doporučila.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#11 25. 4. 2006 7:59

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: mastna plet

Pešta napsal(a):

Moje švagrová chodí s těmi boláčkami na leaser a říká , že jí to pomáhá . Já si našla kosmetiku na mastnou plet , která to maštění hodně omezí (esthe lauder). A jinak mám u sebe pořád ubrousky a odsávám. (jsou kosmetické ,stačí přiložit na obličej)

Pešto mohla bys mi prosím napsat jaké krémy od Esthe lauder používᚠ? Moc se v této kosmetice nevyznám. Měla jsem od ní jen takový krémový pudr,který jsem dostala od kámošky a byl výborný. Teď bych potřebovala nějaký krém na mastnou ple,ale aby měl i UV faktor.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#12 25. 4. 2006 12:13

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

Re: mastna plet

jsem spokojená s Vichy normaderm,viditelně se mi zlepšila ple a taky se tolik nemastí a dokonce si můžu šahat na obličej bez okamžitého aktivování pupínků,ale prý vše zabírá jen na chvíli,no uvidíme.

Není tady

 

#13 25. 4. 2006 13:09

agnes
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 43

Re: mastna plet

Já teda taky zkoušela Vichy Normaderm (celá řada) a pro mě osobně to byly vyhozený peníze, jediný efekt bylo příšerné přesušení a následné ještě větší omaštění pokožky... A taky jsem zjistila, že testují na zvířatech a to mi vadí víc než pupínky.
Mně nejvíc pomáhá opalování a s kosmetikou spíš šetřit - když mám na svoje akné moc času, ráno i večer si obličel čistím, mažu, používám peelingy, masky apod, tak moje ple vypadá zaručeně hůř, než když se vrátím z týdne pod stanem, kde jsem o zrcadlo ani kosmetiku  nezavadila...

Není tady

 

#14 25. 4. 2006 13:39

ddd
Host

Re: mastna plet

Taky mám podobné problémy. Je mi 33 a vyzkoušela jsem toho už hromady, včetně různých drahých značek. Jednou jsem však na nějakou drahou kosmetiku zkrátka neměla a tak jsem koupila dětský krém MILLI BABY (45 Kč) a kupodivu po několika dnech přišlo zlepšení. Krém je sice výživný, ale krásně se vstřebá a nemastí. Během dne se pokožka neleskne. Taky jsem přestala používat pleové vody a obličej myji jen čistou vlažnou vodou.
Někomu se to možná nebude moc zamlovat, ale ple je lepší.
Jo, to sluníčko taky hodně pomáhá.

 

#15 25. 4. 2006 20:32

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: mastna plet

Renča1 napsal(a):

Pešta napsal(a):

Moje švagrová chodí s těmi boláčkami na leaser a říká , že jí to pomáhá . Já si našla kosmetiku na mastnou plet , která to maštění hodně omezí (esthe lauder). A jinak mám u sebe pořád ubrousky a odsávám. (jsou kosmetické ,stačí přiložit na obličej)

Pešto mohla bys mi prosím napsat jaké krémy od Esthe lauder používᚠ? Moc se v této kosmetice nevyznám. Měla jsem od ní jen takový krémový pudr,který jsem dostala od kámošky a byl výborný. Teď bych potřebovala nějaký krém na mastnou ple,ale aby měl i UV faktor.

Clear Difference  (advanced oil-control hydrator)
Přípravek schopný kontrolovat produkci mazu a potlačující mastný lesk.   50m,   1050,-

Idealist - skin refinisher--  zjemnujě, opravuje-    30ml,  1650,-

Není tady

 

#16 25. 4. 2006 21:25

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: mastna plet

terry2 napsal(a):

pupicek napsal(a):

dobrý den,
mám velice mastnou plet, někdy když si šáhnu na obličej tak mám mastné i ruce, stále se lesknu a má plet nevypadá vůbec zdravě. Tvoří se mi v 28 letech stále akné. Máte některá něco ozkoušeného, učinného?

Taky tě nepotěším, 47 a pořád mastná ple. Je také dobré nechat udělat hormonální vyšetření, např na gyndě. Až v mých 42 když jsem změnila lékaře to toho nového napadlo a velmi se podivil. Vysoká hladina mužského hormonu. Potíže jiné než kosmetické jsem neměla a mám dvě děti. Trochu se divil a nasadil mi Androcur. Po těch letech bych snad vyzkoušela i kravinec. Výsledek je výborný. Musím ale předeslat, že jsem měla tu nejhorší formu akné, nejen mastná ple ale hnisavé boláky. Ty těžké formy se bez hormonální léčby neobejdou.

Děkuji za potěšující zprávu 47 let, ach jo.
Ve čtvrtek zajdu ke kožní, řeknu ji i o tom hormonálním profilu.
Já mám těch boláčků plná záda, přez zimu jsem tam neměla nic a ted znovu.

Není tady

 

#17 25. 4. 2006 21:26

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: mastna plet

Renča1 napsal(a):

pupicek napsal(a):

No já kdysi chodila na kosmetiku a ted mám na obličeji jizvičky. Chodila jsem ke kožní ta mi vždy napsala nějakou vodičku a já potírala a potírala a plet zůstavala škaredá. Pila jsem i čaje na pročištění a stále nic.
Ted vyzkouším omezit tučná jídla a hlavně čokoládku a uvidím. Mě se dělají ale velké vředy na zádech, celou zimu jsme měla pokoj a ted na jaře se mi začaly dělat znovu, nevím jestli na to má vliv vysazení hormonální antikoncepce.

Vysazení antikoncepce určitě na Tvé problémy vliv má. Mam také problémy s pletí a když jsem se radila s dermatoložkou co se stane až vysadim antikoncepci, tak mi řekla, že v mém případě to mám udělat jen když budu chtít otěhotnět. S tou stravou dělᚠurčitě dobře také nejim tučná,smažená,sladká jídla  atd. ale bohužel strava nám asi moc hormony neovlivní. Ve čtvrtek jdu k doktorce, která se zdravou výživou zabývá. Tak jestli budeš chtít můžu ti pak napsat jaké potraviny mi při těhlech našich potížích doporučila.

Renčo budu moc ráda. Já ve čt zajdu ke kožní a uvidím, ale ta mi už od dveří píše vodičku.

Není tady

 

#18 26. 4. 2006 10:08

Anetta
♥♥-----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 68

Re: mastna plet

Já už vyzkoušela taky všechno, ale poslední tak rok používám celou řadu Effaclar od La Roche-Possay (jen v lékárně) a je to super. Ple se nemastí a akné časem úplně vymizelo. Občas se mi jeden pupínek udělá, ale o hodně menší než dřív a rychleji se zahojí. Fakt doporučuju...


První krok pro to, abyste od života získali to, co chcete je rozhodnout se, co to je.

Není tady

 

#19 26. 4. 2006 10:33

terry2
Host

Re: mastna plet

to Pupicek : ber to z té lepší stránky, mastná ple nestárne, nemáme vrásky, méně se nám dělají pigmentové skvrny. Do 30ti mě to štvalo, do 40ti jsem rezignovala, po 40cítce bych jí nevyměnila. Jsou horší věci.
Zkus si sehnat vodou ředitelný makeup od astoru. Funguje jako vodovky, ale jde použít jen na extrémně mastnou ple. Když vybereš dobře barvu je skutečně téměř neviditelný a lze s ním korigovat jen problémová místa.

 

#20 28. 4. 2006 14:57

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

Re: mastna plet

to agnes:kde jsi se dověděla že Vichy testuje na zvířatech?

Není tady

 

#21 28. 4. 2006 15:42

Daroly
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 144

Re: mastna plet

koudyova napsal(a):

to agnes:kde jsi se dověděla že Vichy testuje na zvířatech?

http://www.ohz.cz/Zviratka/vivisekce/11.html

Není tady

 

#22 28. 4. 2006 17:00

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

Re: mastna plet

pane jo,to je výrobců,zlatá nivea.

Není tady

 

#23 20. 2. 2017 16:03

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: mastna plet

Ja holky pouzivam hlavne bb cream a na to pudr aby to tolik nemastilo plet ale zase makeup mi to hodne vysusuje tu plet. Takze jsem hledala spis kvalitni pudr a nakonec jsem si koupila kremovy od MF.

Není tady

 

#24 17. 9. 2017 16:39

Pipidlouhápunčocha
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2016
Příspěvky: 13

Re: mastna plet

Na mastnou ple je vhodné změnit jídelníček, a hodně pít bylinkové čaje. Mě se bb krém nikdy neosvědčil, ale kvalitní make up a na to event. pudr.

Není tady

 

#25 18. 9. 2017 12:41

Katy 98
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2017
Příspěvky: 4

Re: mastna plet

Dobrý den
Za mně tedy doporučuji rovnou zajít ke kosmetičce.Vyzkoušela jsem toho tolik a nic dlouhodobě nezabírá a mnoho věcí jsem dělala špatně.Byla mi doporučena kosmetička Jana v salonu dolce diva na Praze 5 a můžu vřele jen doporučit!Paní Jana mi vše vysvětlila jak funguje mastná ple,jak se obměňuje pokožka  a jak se mám v létě i zimně k ní chovat.Doporučila mi jejich přírodní kosmetiku a samozřejmě pravidelnou návštěvu.Jelikož je mi 27 tak už se začínám hýčkat a chodím pravidelně,moje ple je mnohem lepší a je to výborný relax!godlike

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů