Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 4. 2006 20:03

Zlatka
Host

Kosmetika od Avonu

Ahoj.
Ráda bych se vás zeptala jak vidíte kosmetiku Avon? Kupovala jsem si kosmetiku od Vichy, což není nejlevnější záležitost a pak jsem jednou neměla "po ruce" lékárnu a koupila jsem si v jedné drogérce malé balení nějakého levného krému(mám problematickou ple) a musím říct, že mi taky udělal dobrou službu. Podívala jsem se na katalog od Avonu, dělá to známá a ceny jsou příznivější(než třeba Vichy), jenom se chci zeptat kam v kvalitě byste Avon zařadily? Jde mi nejen o pleové krémy, ale i o krémy na ruce(občas se mi dělá ekzém), o produkty na nohy a tak... Máte někdo zkušenosti nebo víte o tom něco víc nebo co si prostě myslíte? gloria
Díky, mějte se! Z.

 

#2 24. 4. 2006 7:38

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Kosmetika od Avonu

Já používám krémy, peelingy, tělová mléka (s těmi jsem hodně spokojená), řasenky mají skvělé, sprchové gely skvělé, nevysušují, krásně voní a cena skvělá, teď jsem si objednala krém na celulitidu, tak uvidíme. Jen barva stínů neodpovídá. Koupila jsem si fialové a na očích byly modré. Tak jsem je vrátila.

Není tady

 

#3 24. 4. 2006 7:41

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Kosmetika od Avonu

Já mám po krémech z Avonu ekzém......

Není tady

 

#4 24. 4. 2006 8:14

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Kosmetika od Avonu

jsem.sva: Jakou rasenku doporucujes?

Není tady

 

#5 24. 4. 2006 8:55

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Kosmetika od Avonu

Já mám extra prodlužovací. Je skvělá, nedrobí se, ani nerozmazává se. Přesný název neznám.

Není tady

 

#6 24. 4. 2006 9:00

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Kosmetika od Avonu

Od Avonu kupuju kosmetiku už několik let. S něčím jsem spokojená a s něčím ne, ale už jsem to vychytala. Vím, že mi moc nesedí pleové krémy, takže ty kupuju od LOREAL nebo VICHY, taky mi nesedí vlasová kosmetika, ale antiperspiranty, parfémy, krémy na ruce, tělová mléka, sprchové gely a hlavně pleové masky - to si nemůžu vynachválit. Řasenku jsem si naposledy koupila voděodolnou Perfect weard a taky spokojenost. Jo z vlasové kosmetiky používám jednu vyjímku - vlasové serum. Chce to zkoušet, záleží na pleti....


Iveta X

Není tady

 

#7 24. 4. 2006 9:07

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Kosmetika od Avonu

Já od Avonu používám jenom krémy na ruce. Ty jsou perfektní. Jinak mně kosmetika Avon moc neoslovila- vyzkoušela jsem vůně, krémy na obličej, gely. Žádné stíny ani rtěnky jsem nezkoušela, to posoudit nemůžu.

Není tady

 

#8 24. 4. 2006 15:12

beruska
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 106

Re: Kosmetika od Avonu

ja pouzivam Avon snad uz 4 roky a nemuzu si stezovat, je sice pravda ze mi asi 2 kremy na oblicej neudelali dobre,ale to se mi stalo u jakekoliv jine znacky..jinak je dobry ze pokud si neco objednas a nevyhovovalo by ti to tak to muzes Avon Lady vratit

Není tady

 

#9 24. 4. 2006 16:05

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Kosmetika od Avonu

Taky kupuju - šampóny, krémy na ruce, tělová mléka, peelingy. Dcera řasenky. Jo a antiperspiranty. Jsme spokojené.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 24. 4. 2006 16:27

lastunicorn
♥♥-----
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 44

Re: Kosmetika od Avonu

Ahojte, já jsem dlouho používala Avon, ale leda tak krémy. Dekorativní kosmetika moc dlouho nevydrží. Teď jsem přesedlala na MaryKay a nemůžu si stěžovat vůbec na nic... smile

Není tady

 

#11 24. 4. 2006 22:30

Zlatka
Host

Re: Kosmetika od Avonu

Ahoj,
všem děkuju za odpovědi smile a jak to vypadá, tak začnu zkoušet wink . Dívala jsem se zatím na sprchové gely, krémy na ruce a ostatní tělovou kosmetiku... a vypadá to moc dobře. Ještě jednou díky, Z.

lastunicorn napsal(a):

Ahojte, já jsem dlouho používala Avon, ale leda tak krémy. Dekorativní kosmetika moc dlouho nevydrží. Teď jsem přesedlala na MaryKay a nemůžu si stěžovat vůbec na nic... smile

Pro posledního jednorožce:
Ahoj,
napiš, prosím, něco víc o kosmetice Mary Kay, nic moc o ní nevím. Mají taky make-upy na mastnou, aknózní ple, korektory, tělovou kosmetiku atp.? Díky, Z.

 

#12 25. 4. 2006 9:48

lastunicorn
♥♥-----
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 44

Re: Kosmetika od Avonu

Zlatko, to víš, že mají. U Mary Kay jde hlavně o péči o ple - která začíná prevencí (můžu po osobní zkušenosti říct, že po dvou až třech měsících je sakra znát rozdíl). A prevence jsou gely atd. na čištění pleti a pak krémy. A dekorativní kosmetika je taky super, Řasenky se nedrolí atd... Nevím, jestli bych to tady můžu psát, abych tady nedělala reklamu a správce mi pak nenandal pětadvacet na holou... smile
Napiš mi na emila, lastunicorn@email.cz , tam ti můžu poskytnout informace...
smile pa

Není tady

 

#13 25. 4. 2006 12:09

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

Re: Kosmetika od Avonu

taky nakupuji,hlavně masky mi dělají dobře,jinak krémy nic moc.Stíny jsou skvělé ty v tyčince.Řasenky mi vadí,slzí mi po nich oči.

Není tady

 

#14 25. 4. 2006 14:28

stefi.z
♥♥-----
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 75

Re: Kosmetika od Avonu

Kosmetiku od Avonu používám už několik let.Snad uplně od začátku co je v naší republice.Vyzkoušela jsem od parfému až po krémy na nohy snad všechno,ale nejvíce mi vyhovují krémy na obličej řady ANEW,jinak ostatní přípravky nahrazuji jinými značkami,ale co bych ještě připoměla je intimní mydlo-SIMPLY- výborné... smile

Není tady

 

#15 25. 4. 2006 16:13

lyonne
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2006
Příspěvky: 38

Re: Kosmetika od Avonu

ja to mam tak, ze u avonu kupuji jen neco z PlanetSpa,nebo osvezujici telove spreje..dekorativni kosmetika mi vubec nevyhovuje..na tu je mnohem lepsi oriflame

Není tady

 

#16 25. 4. 2006 21:46

Kasandra
Host

Re: Kosmetika od Avonu

Zkoušela jsem krémy na obličej- výsledek žádný, čistící pleová maska- taky nic moc. Jedna kamarádka si koupila make-up a dostala vyrážku, že se musela jít léčit na kožní. Druhá kamarádka olezla z očního krému. Víc nevím co bych k tomu napsala.

 

#17 28. 4. 2006 12:57

Triam
Host

Re: Kosmetika od Avonu

lastunicorn napsal(a):

Ahojte, já jsem dlouho používala Avon, ale leda tak krémy. Dekorativní kosmetika moc dlouho nevydrží. Teď jsem přesedlala na MaryKay a nemůžu si stěžovat vůbec na nic... smile

Musím souhlasit, taky jsem přesídlila na Mary Key(asi po 15 létech)  a super. Měla jsem pocit,že Avon mi nemá co nabídnout(ve smyslu,jako bych potřebovala vyšší řadu)big_smile

 

#18 28. 4. 2006 13:04

Marky-23
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 149

Re: Kosmetika od Avonu

Já s kosmetikou od Avonu skončila. butter
Alergická reakce na oční stíny. grater Nepřejte si to vidět.

Není tady

 

#19 28. 4. 2006 13:43

DANONE
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 123

Re: Kosmetika od Avonu

Ahojky,já kosmetiku Avon používám leta.Jsem s ní spokojená.Kupuji si krémy od Anew,je to dražší řada,ale stojí za ty peníze.Tělovou kosmetiku používám od Planet spa,je super.
Chce to vyzkoušet podle vzorečků.Výhodou je to,že se ta kosmetika dá vrátit,když nesedí.Peníze vám také vrátí,tak o co jde?

Není tady

 

#20 23. 9. 2006 2:11

lekorka.78
♥♥-----
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 34

Re: Kosmetika od Avonu

AHOJ ZLATKO!AVON MI ZPUSOBOVAL OTOKY OČÍ A  MARY KAY ČERVENÉ FLEKY.NECELÉ DVA ROKY POUŽÍVÁM ORIFLAIM STŘÍDAVĚ S VICHY A JSEM MOC SPOKOJENÁ.POKUD MÁŠ PROBLEMATICKOU PLE DOPORUČUJI KOSMETIKU NA PŘÍRODNÍ BÁZI!HLAVNĚ VYZKOUŠET NEJDŘÍVE VZOREČKY.HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI VÝBĚRU smile)


http://www.rodice.cz/metrik/2522.png

Není tady

 

#21 23. 9. 2006 8:56

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Kosmetika od Avonu

Já mam po krémech od avonu vyrážky, stejně tak i po maskách... řasenky se slepují a slzí mi z nich oči, ale výborné jsou šampony, parfémy a dekorativní kosmetika... hlavně make-up(z dražších) ale je jedna nevýhoda... na obrázku není dobře vystižena barva výrobku


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#22 23. 9. 2006 9:23

Joe
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2006
Příspěvky: 56

Re: Kosmetika od Avonu

My doma používáme šampony, sprchové gely a krémy na ruce. Jsme spokojení.

Není tady

 

#23 23. 9. 2006 9:54

Bea
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 354

Re: Kosmetika od Avonu

Joe napsal(a):

My doma používáme šampony, sprchové gely a krémy na ruce. Jsme spokojení.

Mne Avon nenadchl cenově třeba šampony jsou stejné jak od Loreal a ty jsou tozhodně kvalitnější ,a krémy již nepoužívám tedy jen na ruce ,kvalita je opravdu vidět u Vichy ale musí se používat delší dobu ale je drahá.

Není tady

 

#24 23. 9. 2006 16:53

x256987
Host

Re: Kosmetika od Avonu

Avon považuju stran kvality i ceny za solidní průměr. Po několika letech nemalování, kterým předcházely těžké otoky očí, jsem opatrně začala právě s Avonem a zatím dobrý. Makeup bych si ovšem tímhle způsobem netroufla objednat, mám z drogerie Maybeline. Přidávám se ovšem k chvále avoňáckých očních stínů v tyčince (vypadá to jako rtěnka). Krémy na ruce a tělová mléka mi připadají moc voňavé a tak nějak lepkavé. Na ruce a nohy používám obyčejnou Niveu a na tělo Niveu Soft. Krém na obličej stále hledám a mám takové tušení, že nakonec zakotvím u Vichy - měla jsem pár testerů a je to opravdu vyšší liga než běžný sortiment drogerií nebo značek tyou Avon či Oriflame.

 

#25 23. 9. 2006 18:43

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Kosmetika od Avonu

Nedám dopustit na toal. vody a řadu Senses.A taky koupelové pěny.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů