Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 5. 2006 22:00

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Ivča K. Mám za sebou jednu inj od obvoďáka (zřejmě Mesocain od bolesti,promiňte nevím přesně jak se to píše) a jednu od ortopeda (nějaký kortikoid) a ta mi pomohla na 2 měsíce,pro další prý nevidí důvod,ale po těch 2 měsících jsem znovu na začátku (nevykroutím hadr, vytáhnout zástrčku ze zásuvky je neuvěřitelně bolestivé a zvednout nějaký t잚í předmět nad hlavu přímo nadlidské). Mám pocit že mi doktor nevěří a nepřála bych mu ty bolesti,jsem opravdu zralá jen na operaci? Bandហmám,ale používám ji jen v klidu,nemůžu s ní nic moc dělat.

Není tady

 

#27 29. 5. 2006 9:44

Pepa K
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 25

Re: Tenisový loket

Mám také bolesti s loktem, hezky dlouho se to se mnou táhne. Operace ale NE!dumbom

Není tady

 

#28 29. 5. 2006 17:58

Hahnčí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Tenisový loket

Ivča K. napsal(a):

Ivetata napsal(a):

Poraďte mi prosím jak se zbavit bolestí, mám po jednom ozáření a asi se to ještě víc rozbouřilo a to jedu zítra na další.

Mě tenkrát pomohla ta injekce.On ji taky prý každý ortoped nemusí aplikovat na správné místo.Mě to původně dost zhoršil obvoďák,který mi ty injekce dával do svalu na předloktí,tam,kde mě to nejvíc bolelo.Ortoped nadával,že mi to zhoršil.Injekci mi dával do kloubu ze strany a místo,kde to nejvíc bolelo,se stlačovalo kolečkem,které je umístěno vevnitř bandáže.Taky mi hodně pomohl voltaren emulgel a potom to,že jsem 2 roky měla zaměstnání,kde jsem nemusela máchat rukama jako třeba u šití.Teď už zas rukama máchám jako divá.Bolí to jen někdy a trochu.

Ivčo a bolí tě jenom  loket jeden loket? Moje babička měla bolavé oba dva.

Není tady

 

#29 12. 6. 2006 13:06

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Tenisový loket

Pepa K napsal(a):

Mám také bolesti s loktem, hezky dlouho se to se mnou táhne. Operace ale NE!dumbom

Pepo, mně pomohly v Rehacentru v Sinkulově ulici v Praze. Fakt po necelých 2 měsících bylo po bolestech a už rok mám pokoj!!lol


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#30 23. 10. 2007 22:03

Radkaa
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 1

Re: Tenisový loket

Loket mě bolí asi půl roku, za tu dobu mně ortopéd  píchl 3 obstřiky. Dál prohlásil, že následuje operace. To samozřejmě nechci. Dočetla jsem se o rázové vlně. Nemá někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Není tady

 

#31 12. 5. 2015 11:43

jancabednarova
♥------
Registrovaný: 31. 3. 2015
Příspěvky: 8

Re: Tenisový loket

Ahojte, vzhledem k tomu že jsem tenis hrála jednou v životě a teď jsem se dozvěděla po návštěvě lékařky, že jej mám, tak to tenisem nebude :-) U mne to je zřejmě překyselením organismu - prý mi to rozežířá chrupavky či co. Chce to prý i změnu jídělníčku. Proti bolesti mi obstřiky nepomáhají, léky jen minimálně. Spíše masti a oleje učínkují. Na ortézu jsem nepřistoupila, práce mi ji nedovolí :-) Info jsem čerpala i odsud http://bolesttela.cz/bolesti-kloubu/ Víc hlav víc ví. Ale každý je jedinečný, co mne pomohlo, nemusí u jiných fungovat. Chce to použít selský rozum a necpát se jen práškama a chemií. Každopádně všem držím pěsti at najdou to, co jim pomůže minimálně od bolesti, nebo přijdou příčině na kloub :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů