Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 4. 2006 15:48

Pawel
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 11

Tenisový loket

Vážení, máte někdo zkušenost, jak se zbavit tenisového lokte?grater

Není tady

 

#2 22. 4. 2006 15:57

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Tenisový loket

Operací butter

Není tady

 

#3 22. 4. 2006 19:16

Pawel
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 11

Re: Tenisový loket

anka napsal(a):

Operací butter

To už mám jednou za sebou, nebylo by tom něco lepšího? Napřed jsem jej měl na pravém lokti a teď se mi dělá na levém.(

Není tady

 

#4 22. 4. 2006 19:30

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Tenisový loket

Já osobně s tím zkušenosti nemám, ale nenavrhoval ti někdo obstřiky?

Není tady

 

#5 22. 4. 2006 19:33

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Tenisový loket

Tak tedy vítej do klubu smile .Mě každý ubezpečoval že nic lepšího není.

Není tady

 

#6 22. 4. 2006 19:38

něňa
Host

Re: Tenisový loket

dumbom Zdravím, na tenisový loket zkuste laserovou terapii. Carpe diem- Užívej dne !

 

#7 22. 4. 2006 19:50

Pawel
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 11

Re: Tenisový loket

něňa napsal(a):

dumbom Zdravím, na tenisový loket zkuste laserovou terapii. Carpe diem- Užívej dne !

Děvčata, moc jste mě nepotěšila, jedno lepší než druhé!skurt Přesto děkuji ale nevím, nevím.gloria

Upravil(a) Pawel (22. 4. 2006 19:51)

Není tady

 

#8 22. 4. 2006 19:56

něňa
Host

Re: Tenisový loket

dumbom Pawle, do vyhledavače zadejte: laser terapie+ ( tenisový loket a laser terapie) a dle bydlišti zjistíte, kde se u Vás provádí. Další informace na www.btl.cz o laserovém přístroji. Mějte se pohodově!!!

 

#9 22. 4. 2006 20:14

llenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 60
Web

Re: Tenisový loket

Pawel napsal(a):

Vážení, máte někdo zkušenost, jak se zbavit tenisového lokte?grater

A nemᚠproblémy se žlučníkem? Pan Janča v knížce Alternativní medicína píše, že je tam spojitost a je potřeba nejdříve léčit žlučník.

Není tady

 

#10 22. 4. 2006 21:15

Pawel
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 11

Re: Tenisový loket

llenka napsal(a):

Pawel napsal(a):

Vážení, máte někdo zkušenost, jak se zbavit tenisového lokte?grater

A nemᚠproblémy se žlučníkem? Pan Janča v knížce Alternativní medicína píše, že je tam spojitost a je potřeba nejdříve léčit žlučník.

Tak to jsi kápla na správnou strunu, že by?hmm

Není tady

 

#11 22. 4. 2006 22:29

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Tenisový loket

Pawel napsal(a):

llenka napsal(a):

Pawel napsal(a):

Vážení, máte někdo zkušenost, jak se zbavit tenisového lokte?grater

A nemᚠproblémy se žlučníkem? Pan Janča v knížce Alternativní medicína píše, že je tam spojitost a je potřeba nejdříve léčit žlučník.

Tak to jsi kápla na správnou strunu, že by?hmm

Ano, když se objeví tenisový loket, nikdy to není ojedinělý zdravotní problém. Vše souvisí se vším. Proto se objevil opakovaně tenisový loket. Doporučuji přistoupit k holistické léčbě celého člověka nejen lokte, nebo žlučníku. Zdravím Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#12 23. 4. 2006 19:00

Pawel
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 11

Re: Tenisový loket

Ilseli napsal(a):

Ano, když se objeví tenisový loket, nikdy to není ojedinělý zdravotní problém. Vše souvisí se vším. Proto se objevil opakovaně tenisový loket. Doporučuji přistoupit k holistické léčbě celého člověka nejen lokte, nebo žlučníku. Zdravím Il.

Děvčata děkuji vám všem z radu, vše řeším  v běhu, na sebe nemám čas. Takže díky, díky díky. Budu muset přibrzdit.
Ilseli, mᚠkrásné web stránky. P.

Není tady

 

#13 23. 4. 2006 21:00

Iwett
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2006
Příspěvky: 56

Re: Tenisový loket

Tak Pawle dej vědět, moje maminka má také  potíže s taenisovým loktem na operaci nechce, prý je to strašná bolest.

Není tady

 

#14 25. 4. 2006 13:06

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Tenisový loket

Měla jsem opravdu velké bolesti. Chodila jsem na obstřiky, pořídila speciální bandáže a stejně prý mi nezbývala než operace. Rukou už jsem pomalu nezvedla ani hrnek s kafem. Pak jsem ze zoufalství zašla do jednoho rehabcentra na radu a dneska, po třech měsících, nevím, že jaké problémy kdy byly!!! Nevím, jestli nedělám reklamu, to bych nerada, ale pomohlo to. tak pokud chceš kontakt, tak se ozvi sem


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#15 27. 4. 2006 9:29

Hela A
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 50

Re: Tenisový loket

dakota napsal(a):

Měla jsem opravdu velké bolesti. Chodila jsem na obstřiky, pořídila speciální bandáže a stejně prý mi nezbývala než operace. Rukou už jsem pomalu nezvedla ani hrnek s kafem. Pak jsem ze zoufalství zašla do jednoho rehabcentra na radu a dneska, po třech měsících, nevím, že jaké problémy kdy byly!!! Nevím, jestli nedělám reklamu, to bych nerada, ale pomohlo to. tak pokud chceš kontakt, tak se ozvi sem

Dakoto také se mohu na tebe obrátit?smile

Není tady

 

#16 27. 4. 2006 11:22

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Tenisový loket

Milá Helo, samozřejmě ale víš, já s počítačem teprve začínám, tak jestli jsi na tom líp, tak jestli je to možné, tak mi pošli e-mail / snad ten pod mým jménem/ a já ti ráda dám kontakt. Sluníčkový den !


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#17 24. 5. 2006 13:00

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Ahojky všichni, zřejmě se nevyhnu operaci pravého tenisového lokte,napište mi své zkušenosti,event. ještě nějakou účinnou léčbu.Dík

Není tady

 

#18 24. 5. 2006 21:09

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Tenisový loket

Ivetata napsal(a):

Ahojky všichni, zřejmě se nevyhnu operaci pravého tenisového lokte,napište mi své zkušenosti,event. ještě nějakou účinnou léčbu.Dík

Taky mi před 4 roky hrozila operace,ale můj ortoped mi ji nedoporučoval,protože to prý je tak 50 na 50% a někdy to může být potom i horší.Radši jsem si to rozmyslela.Dával mi injekce přímo do kloubu,mazala jsem si Voltaren a nosila jsem fixační bandហa začla jsem pracovat jako vrátná.Loket jsem měla ze šití.Sklidnilo se to a dnes pracuju na lince,kde ruce hodně zaměstnávám a vůbec mi to nevadí.Občas mě to pobolívá při změně počasí,tak vytáhnu Voltaren a bandáž.

Není tady

 

#19 25. 5. 2006 13:27

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Já už mám za sebou rehabilitace,obstřiky a nyní ozařování,pak prý už zbývá jen ta operace.Po obstřiku jsem měla klid 2 měsíce a bolesti se vrátily.Šila jsem 14 let a rok dělám na montážní lince, ale bohužel ruka mě "doufám jen dočasně" zradila. Operace se bojím právě proto že se to nemusí podařit,proto chci poradit cokoliv jiného.Díky

Není tady

 

#20 25. 5. 2006 15:47

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Tenisový loket

Ahoj, moje mamča má také tenisový loket. Ostřiky jí vždycky zabraly jen na krátkou dobu. Začala jíst lecitin a je po všem. Nevím, jestli jí to odeznělo samo od sebe, ale na ten lecitin bych vsadila víc.

Není tady

 

#21 26. 5. 2006 9:44

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Ponožko dík,pravda je kdysi jsem lecitin brala pravidelně,možná bych to mohla zase zkusit. Chodím na různá vyšetření,tak zřejmě až po nich. Taky mám za sebou scintigrafii loktů a na tom pravém je mírně zvýšená kostní přestavba epikondylu. Nevím co pod tím hledat,na netu jsem to nenašla a dr. se mnou o tom nemluvila.Poraďte,dík

Není tady

 

#22 26. 5. 2006 11:18

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tenisový loket

http://www.zdravcentra.cz/index.php?act … rintflag=1

Na netu jsem našla vcelku podrobné pojednání týkající se i výše uvedeného epikondylu a rozboru vlivu zátěže
ze zaměstnání apod.

Není tady

 

#23 27. 5. 2006 18:52

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Macex díky, tuto stránku jsem zatím neobjevila.

Není tady

 

#24 28. 5. 2006 10:01

Ivetata
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 751

Re: Tenisový loket

Poraďte mi prosím jak se zbavit bolestí, mám po jednom ozáření a asi se to ještě víc rozbouřilo a to jedu zítra na další.

Není tady

 

#25 28. 5. 2006 16:49

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Tenisový loket

Ivetata napsal(a):

Poraďte mi prosím jak se zbavit bolestí, mám po jednom ozáření a asi se to ještě víc rozbouřilo a to jedu zítra na další.

Mě tenkrát pomohla ta injekce.On ji taky prý každý ortoped nemusí aplikovat na správné místo.Mě to původně dost zhoršil obvoďák,který mi ty injekce dával do svalu na předloktí,tam,kde mě to nejvíc bolelo.Ortoped nadával,že mi to zhoršil.Injekci mi dával do kloubu ze strany a místo,kde to nejvíc bolelo,se stlačovalo kolečkem,které je umístěno vevnitř bandáže.Taky mi hodně pomohl voltaren emulgel a potom to,že jsem 2 roky měla zaměstnání,kde jsem nemusela máchat rukama jako třeba u šití.Teď už zas rukama máchám jako divá.Bolí to jen někdy a trochu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů