Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 22. 4. 2006 9:34

Jindra
Host

Štíhlé nohy

Dobry den, potrebovala bych zjistit, zda je mozne v nejakem kosmetickem salonu si nechat "opravit" nohy :-)
Nohy mam rovne, ale ponekud silnejsi..Nemam stihle kotniky a kolena. Proste nohy jsou rovne jako dva sloupy a navic na nich mam sem tam krecovou zilku nebo tzv. metlicky. Muzete mi napsat, kde by mi poradili, co mam delat. Pomuze treba nejake cviceni, kremy, masaze? S zilkami bych si poradila, to vim, ze se provadi normalne, ale ty silne kotniky me moc trapi...Toho bych se potrebovala zbavit. Diky moc za rady.

#2 22. 4. 2006 14:38

Pawel
♥------

Re: Štíhlé nohy

Jindra napsal(a):

Dobry den, potrebovala bych zjistit, zda je mozne v nejakem kosmetickem salonu si nechat "opravit" nohy :-)
Nohy mam rovne, ale ponekud silnejsi..Nemam stihle kotniky a kolena. Proste nohy jsou rovne jako dva sloupy a navic na nich mam sem tam krecovou zilku nebo tzv. metlicky. Muzete mi napsat, kde by mi poradili, co mam delat. Pomuze treba nejake cviceni, kremy, masaze? S zilkami bych si poradila, to vim, ze se provadi normalne, ale ty silne kotniky me moc trapi...Toho bych se potrebovala zbavit. Diky moc za rady.

Neřeš to, někdo má rád nohy silnější.smilesmilesmile

Není tady

#3 26. 4. 2006 12:20

Venus
Host

Jindra napsal(a):

Zkus se pozeptat na cvičení  PILATES, které prý dokáže formovat postavu potažmo také nohy

#4 30. 4. 2006 12:39

misa1234
♥♥♥♥---

Ahoj, kazdy mame nejake nohy, nekdo takove, nekdo makove a kazdy te uvidi jinak s tvymy nohamy, vez si sebe.

Není tady

#5 11. 5. 2006 11:22

Jitka
Host

Řekla bych, že tohle ti žádné cvičení neodstraní. Mᚠzkrátka takhle nohy rostlé. Můžou ti jedině zhubnout nebo ztloustnout, ale nevytvarují se ti, tak jak chceš....leda, že bys vážila nějakých 150 kg. Jestli se tím opravdu tak trápíš, zkus plastického chirurga.

NÁŠ TIP:

Zápatí