Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 10. 2018 8:13

Lucina16
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2018
Příspěvky: 1

Tanga kalhotky - dá se na ně zvyknout?

Ahoj,
mám dotaz smile líbí se mi střih tanga kalhotek, občas je nosím, ale spíš výjimečně, tak 1x do týdne. Třeba pod upnutější kalhoty, nebo legíny.. popravdě se v nich cítím sexy a vím, že se líbí mojemu klukovi, ale zatím mi nepřijdou extra pohodlné.. ale ráda bych je nosila častěji a chtěla jsem se zeptat, jestli se na to dá zvyknout, že už je pak na sobě třeba ani tak nevnímáte? Případně máte na to nějaký tip, jak si na ně zvyknout? Mám třeba spolužačku, o které vím, že je nosí snad pořád, přinejmenším vždycky když máme tělák.. a říkám si, že by je snad nenosila, kdyby ji to bylo nepohodlné, kor ne na tělocvik ne? Nebo myslíte, že to nosí jen z frajeřiny a den ve škole v tom protrpí?big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů