Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2018 9:01

Irena35
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2018
Příspěvky: 3

Hledání zaměstnání

Zdravím, ráda bych změnila zaměstnání, jelikož to současné mě nanaplňuje. Když mě ale zvou na pracovní pohovor, tak je to vždy v pracovní době a nevím, jak to řešit. Na https://www.1job.cz/prispevek/narok-na- … zamestnani jsem se dočetla, že kdybych dala výpověď, tak budu mít po celou dobu výpovědní doby půl den týdně volno, ve kterém na tyto pracovní pohovory můžu chodit. ŘEšili byste to tímto způsobem nebo si raději brali dovolenou? Nebo jak to řešíte? Jsem z toho zoufalá, jelikož současný zaměstnavatel není moc vstřícný.

Není tady

 

#2 19. 9. 2018 17:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hledání zaměstnání

Hlavně, že tě naplňuje reklama... skurt
Jinak viz Příloha k nařízení vlády č. 590/2006 Sb., odst. 11. Vyhledání nového zaměstnání


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 19. 9. 2018 19:19

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Hledání zaměstnání

Irénko, šak ja a žúbim aj bez peňáz!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#4 22. 9. 2018 9:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hledání zaměstnání

Resila jsem to pred 10 lety,kdy koncil cely podnik a vyuzivala jsem to,podnik to i doporucil


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů