Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 4. 2006 13:01

Kačka
♥------
Místo: Zlín
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4

Ck Wikomt-máte zkušenost?

Ahojky, máte prosím někdo zkušenost s cestovní kanceláří Wikomt? Narazila jsem na ni na netu a maji celkem výhodné nabídky, ale bohužel jsem o ní nikdy neslyšela, tak bych si rada nechala poradit. Dekuji.

Není tady

 

#2 20. 4. 2006 14:06

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Ck Wikomt-máte zkušenost?

ahoj, Wicomt znám, pracují pro naši CK jako provizní prodejci a myslím, že nabízí svoje Bulharsko a možná ještě něco. Spokojenost s jejich produkty neznám, ale vždycky, když s nimi mluvím, jsou příjemní a ochotní.

Není tady

 

#3 20. 4. 2006 17:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Ck Wikomt-máte zkušenost?

V Primorsku bylo spousta jejich slunečníků na pláži ale my jsme byli s Krasim tourem www.krasimtour.cz a byli jsme moc spokojení


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 8. 6. 2010 12:33

magsan
♥------
Registrovaný: 8. 6. 2010
Příspěvky: 1

Re: Ck Wikomt-máte zkušenost?

Ahoj, dlouho jsem hledala dovolenou v Bulharsku. Kolegyně mi po své dobré zkušenosti CK Wicomt doporučila a já jsem na konec od nich zájezd koupila, letíme v srpnu. Recenze mají dobré, tak jsem do toho šla. Každá CK může zklamat, mnusím doufat, že jsem zvolila správně. V srpnu napíšu, jaké to bylo.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů