Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 4. 2006 10:35

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Kyla?

Ahoj lidi, meli jste nekdy nekdo kylu? Nejak jsem si vcera vsimla takove male boulicky v oblasti trisel, tak me napadlo, jestli to nemuze byt prave kyla. Nevim jestli s tim mam vubec obtezovat doktorku, ptz to vubec neboli.. kyla by me asi bolela, ne?

Není tady

 

#2 20. 4. 2006 10:55

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Kyla?

Ahoj Lojlo, s kýlou zkušenosti nemám. Ale bulka v třísle může znamenat i zvětšenou lymfatickou uzlinu. Zvětšená lymf. uzlina je tvrdá bulka, která většinou nebolí. Zkus si vedle, jestli tam nemᚠi drobnější, kterých sis nevšimla.
A už se jedná o jedno nebo o druhé, obojí je třeba, aby viděl doktor- kýlu chirurg a zvětšené uzliny patří buď na hematologii nebo na infekční.
Měj se.

Není tady

 

#3 20. 4. 2006 11:10

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Kyla?

diky, ty uzliny me napadly taky, kdysi jsem to mela na krku a v podpazi.. ale nejdriv s tim mam asi jit normalne k obvodacce, ne? btw. co vsechno muzou znamenat natekle uzliny? tehdy, kdyz jsem to mela, skoncily mononukleozou, tu uz bych fakt zazit nechtela!

Není tady

 

#4 20. 4. 2006 11:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Kyla?

Ano běž k lékaři, nejdříve k obvoďákovi, stejně bys neměla chvilku klidu a pořád bys na to myslela co to je. Přeju aby to dobře dopadlo.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 20. 4. 2006 11:33

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Kyla?

čauky, zvětšené lymfatické uzliny můžou znamenat úplně cokoli- od maličkosti, po zhoubné onemocnění. Taky se tak může projevovat chronický zánět v tělě.
Drž se, pak napiš, kam tě obvoďák poslal.

Není tady

 

#6 20. 4. 2006 13:40

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Kyla?

Diky moc, ozvu se!

Není tady

 

#7 22. 4. 2006 21:41

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Kyla?

hm, tak to byla uzlina.. pridala se k tomu jeste horecka a nesnesitelna bolest hlavy.. doktorka rikala ze to je viroza, tak snad jo, ale uz se tretim dnem nemuzu te horecky zbavit, a to se cpu panadolama od rana do vecera!chjo, zrovna kdyz je venku tak pekne..

Není tady

 

#8 23. 4. 2006 12:58

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Kyla?

Zvláštní postup lékařky. To můj názor. Při běžné viróze se snad běžně nezvětšují lymfatické uzliny!

Pokud diagnostikovala zvětšenou lymfatickou uzlinu, při zvýšených teplotách, měla nasadit antibiotika, nebo tě odeslat na infekční, na vyšetření. Nebo na hematologii.
Ber to jako dobře míněnou radu, zřejmě chodíš k lékařce, která má "velký zájem o pacienty". Její postup není správný, uvažuj o změně lékařky.
Ještě něco- pokud ti teploty klesnou, měli by ti lékaři udělat vyšetření na tzv. "fokusy". To jsou ložiska infekce /chronické/ v těle. Vyšetření na fokusy zahrnuje na ORL rentgen dutin, na zubním panoramatický rentgen, jestli někde pod zubem není váček, no a za třetí gyn. vyšetření s výtěry.
Nenech to být, nech si vyšetřit, proč mᚠuzliny zvětšené.
  Měj se.

Není tady

 

#9 23. 4. 2006 13:34

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Kyla?

Můj syn měl nateklé uzliny v třísle a byla to Toxoplazmóza.Nakazil se u nás na pískovišti,kam asi chodily kočky.Je to totiž nemoc od koček.Ani se s nima nemusí přímo přijít do styku.Stačí se chytnout za něco,kde seděla nemocná kočka a potom si třeba jen otřít ret.Chce to na infekční na rozbor krve.

Není tady

 

#10 24. 4. 2006 10:16

lojla
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 148

Re: Kyla?

Dik moc holky, zitra tam zajdu. Nebyt vas tak si reknu, ze prilis dramatizuju. Ale zitra tam zajdu. Opravdu mi uzliny nikdy pri nemoci neotekaly az na tu mononukleozu.. Nechapu, proc nekteri doktori vyvolaji v cloveku pocit, ze je vlastne jen hypochondr, ktery je okrada o cas. Ze se nesnazi prijit na to, co mu je. Treba mi fakt nic neni, ale udelat krevni testy a presvedcit se o tom.. co ji to udela?
Diky moc a mejte se hezky!

Není tady

 

#11 29. 4. 2006 22:20

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Kyla?

Tak co, lojlo, bylas u doktorky a jak jsi pořídila? rock

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů