Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 27. 4. 2006 13:59

Mary
Host

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj holky,

nevím, jak vás, ale mě tato diskuze přijde tak trochu jako provokace ze strany Kilie. Je mi líto, že to musím napsat, ale tím, že jsem "ex-bulimička" mě vytáčí, že Kilia je hrdá na to, že jí nastoruhanou mrkev. Ňami :-(

Kilio,

teď čti pozorně. Napíšu ti jídelníček, který měly předepsány anorektičky na léčení na psychiatrii, když jsem se tam léčila i já.

Snídaně: dva rohlíky, máslíčko a med
Svačina: dva rohlíky, máslíčko a salám
Oběd: polévka + dva rohlíky, standardní jídlo - maso, brambory, omáčka atd.
Svačina: pudink
1. Večeře: standardní jídlo - opět maso, brambory(kaše, rýže..), omáčka atd.; v pondělí bylo sladké jídlo (krupicová kaše..)
2. večeře: jogurt + dva rohlíky

Bulimičky neměly přídavky, takže si odmysli ty rohlíky k obědu a k večeři.

Tak a teď snad pochopíš, proč je strouhaná mrkev za den MÁLO. sjuk

Mary

 

#202 27. 4. 2006 14:14

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj Mary, to teda byla velkovýkrmna.
Vždycky mě strašně zajímalo, jak se to v léčebnách dělá, aby to ty holky nevyzvracely- vždy pokud jde na záchod,nebo do sprchy, může to vyzvracet,ne?

Není tady

 

#203 27. 4. 2006 15:50

Mary
Host

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj Leilo,

velkovýkrmna to byla pro anorektičky, které vážily třicet kilo. Musely přibrat, jinak by asi brzo umřely. Můžu říct, že mi to taky přišlo děěěěsně moc, ale ani kilo jsem nepřibrala (neměla jsem přídavky, vážila jsem 65 kilo), ale paradoxně jsem měla po léčení o kilo míň.

Co se týká toho zvracení. Samozřejmě záchody i sprchy tam jsou :-) Ale je to nemocnice, kam jsou hospitalizované holky, které jsou plnoleté(s léčebnou pro mladé dívky zkušenosti nemám). Je pouze na tobě, jak se budeš chtít chovat. Já jsem žádnou holčinu, která by tajně zvracela, nezažila. Sestřičky by to ale myslím ohlídaly a i my pacientky bychom si všimly - měly jsme oči jak na šopkách, když šla některá z nás na WC. WC bylo naproti sesterně. Jak říkám, jsi tam dobrovolně, protože se chceš vyléčit a přestat zvracet. Není to o tom, aby tě někdo přivázal za nohu k posteli nebo chodil s tebou na záchod :-) Zvládnout to musí každý sám, a už s odobornou pomocí. Já jsem měla štěstí na úžasné "spolupacošky", byly jsme parta a já na holky moc ráda vzpomínám. 

Mary

 

#204 27. 4. 2006 15:56

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj Mary, díky za odpověď.Tys tam byla s 65 kily? Vždy to jsi nebyla vyhublá? Z kolika jsi zhubla?
To je palba otázek, co?
Já jsem si vždycky myslela, že třeba na záchodě a ve sprchách jsou kamery- haha. Měj se.

Není tady

 

#205 27. 4. 2006 16:15

Mary
Host

Re: jak vzniká bulimie?

Leila napsal(a):

Ahoj Mary, díky za odpověď.Tys tam byla s 65 kily? Vždy to jsi nebyla vyhublá? Z kolika jsi zhubla?
To je palba otázek, co?
Já jsem si vždycky myslela, že třeba na záchodě a ve sprchách jsou kamery- haha. Měj se.

Kamery, v našem zdravotnoctví? big_smile Ne, buďme rádi, že tam jsou aspoň ty záchody big_smilebig_smile

Jojo, jak už jsem někde psala, já jsem kvůli bulimii přibrala. Tedy popořádku: měla jsem 56 kilo a chtěla jsem mít 55. Tak jsem nejedla. Za týden jsem zhubla na 51 kilo. Tak jsem si říkala, že ještě to kilíčko dolů.. Jenže pak jsem začala mít hlad. A začala jsem se přejídat. A zvracet. Protože mi zvracení nikdy nešlo a doma to byl problém, aby si toho nikdo nevšiml, zvládla jsem se vyzvracet třeba třikrát, ale přejedla jsem se počtvrté třeba hodně pozdě v noci a zvracela jsem až ráno. Taky jsem dokázala sníst strašnou spoustu jídla.. Tím jsem nabrala 10-15 kilo. Byla jsem opuchlá, oteklá a oplácaná, nešastná a zničená. proto jsem šla do té nemocnice. Přestala jsem si připadat jako člověk... Holky bulimičky, co jsem poznala, nebyly vychrtlé, většinou měly normální váhu...

 

#206 27. 4. 2006 16:28

Aniččka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 31

Re: jak vzniká bulimie?

Ilseli napsal(a):

kilia napsal(a):

Smím se zeptat jak vzniká bulimie?
Když dívky popřípadně ženy začnou s bulimi ,tak jak to jde dál?
Dejme tomu že se začnou přejídat a pak to vyzvrací.Tak to se musí pohybovat jen na té samé váze jak začaly ne?Velice by mě to zajimalo.Napište;)

Při bulimii vzniká blud, že čím je štíhlejší, tím je krásnější. Čím déle tento blud trvá, tím  hůře je léčitelný! Pokud někdo nastartuje zvracení po jídle, tělo si na to zvykne,  později  je člověk zcela kost a kůže, nic  v sobě neudrží a okamžitě vše vyzvrátí!  Pak už mají plné ruce práce odbornící, aby se zachránili lidský život!!!!. Pokud se zachrání, může jít o narušení životně důležitých funkcí organismu a může dojít k doživotním zdravotním problémům!.

Na to, aby by člověk byl šastný a úspěšný v životě, potřebuje zcela něco jiného, než být nezdravě štíhlý!!!!

Přečti si to ještě jednou, Kilio, vem rozum do hrsti.....

Není tady

 

#207 27. 4. 2006 18:38

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: jak vzniká bulimie?

Mě se  stejně líbí víc holky, které mají vše plnější a žádné vyzáblé ....hjarta

Není tady

 

#208 27. 4. 2006 20:08

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Dobrý večer jak se máte?
Nechápu proč se bavíte o mých gramatických chybách vím že je po mě složité něco přečíst ale co je moc to je moc.

Není tady

 

#209 27. 4. 2006 21:06

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Vždy už toho holky nechaly, Kilio.

Tys fakt jedla jen tu mrkev? Celej den?

Není tady

 

#210 28. 4. 2006 17:52

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: jak vzniká bulimie?

kilia napsal(a):

Smím se zeptat jak vzniká bulimie?
Když dívky popřípadně ženy začnou s bulimi ,tak jak to jde dál?
Dejme tomu že se začnou přejídat a pak to vyzvrací.Tak to se musí pohybovat jen na té samé váze jak začaly ne?Velice by mě to zajimalo.Napište;)

dudlikDítě, už jsi v pohodě ???? Napiš! hjartakapitulationsmile

Není tady

 

#211 30. 4. 2006 22:26

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Chtěla jsem zde vložit jeden zajímavý obrázek, ale bohužel- napodařilo se. butter.

Jak se máš, Kilio?

Upravil(a) Leila (30. 4. 2006 22:31)

Není tady

 

#212 1. 5. 2006 20:58

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Dobrý večer,právě po dlouhě době jsem se dostala k PC,protože jsem byla u babičky.Co je nového?

Není tady

 

#213 1. 5. 2006 21:05

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoooj kilio, tady nic nového. Co ty- jak to jde? Kolik zhublas? Šlo to u babičky? Vždy ta tě asi do jídla nutlia, co.

Není tady

 

#214 1. 5. 2006 21:10

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Jo ta mě nutila a jak prej budu nemocná že se mi scvrkne žaludek a pak do sebe nedostanu jídlo.Moje váha je dalo by se říct stejná.sad

Není tady

 

#215 1. 5. 2006 21:54

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Tak to seš ráda, že seš doma,co?

Není tady

 

#216 2. 5. 2006 15:31

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Z jednoho důvodu jo a jednoho ne.Ptz mám tam svého miláčka.

Není tady

 

#217 2. 5. 2006 19:18

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: jak vzniká bulimie?

a jemu nevadí, že hubneš?? nebo to na tobě nezpozoroval?? ale vidíš, to je přesně to o čem se tady mluvilo... nehubneš, protože nejíš... už jsi konečně na to přišla, že musíš jíst aby jsi hubla???


Není tady

 

#218 2. 5. 2006 21:18

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

No asi to nezpozoroval.Náhodou když nejím tak hubnu.(nezdravě)

Není tady

 

#219 3. 5. 2006 6:49

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: jak vzniká bulimie?

ale vždy jsi psala, že je tvoje váha stejná???


Není tady

 

#220 3. 5. 2006 19:56

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Jsem zas nemocná mám antibiotika to je na hlavu.

Není tady

 

#221 8. 5. 2006 20:30

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj.Jak se držíš?S čím zase marodíš?Já byla nemocná,tak jsem nemohla na počítač.Kolik vážíš a co jíš atd.....?

Není tady

 

#222 11. 5. 2006 21:23

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Já se držím nic moc.Vždy se najím a potom zas nejím a tak váha se bohybuje stále.Ted mám ruku vsádře.No to bych nebyla já bez nějakého zranění.A co vy?

Není tady

 

#223 12. 5. 2006 8:30

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

A to sis ju zlomila normálně,nebo už mᚠtak řídký kosti?
Dcera(ta bulimička)má 20let a začíná běhat po doktorech s kloubama,holt se podepsalo těch několik let diet a zvracení.Kolik dalších problémů ještě má,to mě radši asi neříká,abych se nenervovala.Teď dost přibrala(bere antidepresiva-ty jdou na tloušku)a tak se dala na plavání.Jen mám strach,aby zase do toho nepadla.Když teď přijela na víkenk,každýmu jsem řekla,a nemluví o její váze.Ona stačí jedna blbá poznámka a bude v tom lítat zas.
Kolik vážíš?A co jíš?Mᚠaspoň 5jídel za den?

Upravil(a) ctyr,listek (12. 5. 2006 8:31)

Není tady

 

#224 12. 5. 2006 17:21

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: jak vzniká bulimie?

no já mám taky do dneška problémy a dost velký.... je to už hodně let, ale stále chodím na kontroly s nohami, začínají mi řídnout kosti a pekelně to bolí a to je mi "jen" 29,  problémy s páteří a nejvíce to odneslo srdce a ledviny... každý půl rok jezdím an kontroly se srdcem..


Není tady

 

#225 27. 7. 2006 9:21

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Ahoj lidičky jak se máte?¨
Váhu jsem si udržela  kolem 58kg-60kg.A už jsem si zvykla.A co vy?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů