Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 4. 2006 20:17

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

ne pořád ne.slovo ironie chápu až moc dobře ale když mo kolírát nadá do špeků a tak ,tak to ironie nebude.

Není tady

 

#52 20. 4. 2006 22:01

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Je to možná za jeden zhubnu 1kg.To je docela dost že?

Není tady

 

#53 20. 4. 2006 22:41

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Tys zhubla za 1 den kilo?

Není tady

 

#54 20. 4. 2006 23:20

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

kilia napsal(a):

No ona mi nic ze začátku neřekne,ale já ji něčím naštvu a ona hned zvedni ty svoje špeky a běž si to uklidit a nebo já se na tebe nemužu podívat ty prase.Ale mám spoustu kamarádek a mamky by jim to nikdy neřekli.

Tak jsem zas tady.Vůbec ti nezávidím,ono bojovat proti poznámkám svojí matky je těžký.Buďto si s ní o tom promluv,jestli nevíš jak začít,tak zkus ten časopis a jako se začni bavit o tom,proč do toho ty holky padnou.Třeba jí to docvakne!!!A když né,tak až zase začne tak třeba řekni,že klukům se líbíš i taková,jaká seš,nebo -že každý má něco,i ona! zkus si nachystat pár odpovědí(ale ne sprostých a moc drzích)a řekni to klidným hlasem a pak odejdi.A má čas přemýšlet,cos řekla.Mojí nejmladší je 14,5let,tak asi jak tobě,váží58kg a to jí říkám,že jestli zhodí,tak uvidí!Vždy ještě rostete a potřebujete základ,aby jste mohly mít děti.Tím nemyslím cpát se až k prasknutí!Jestli chceš shodit,tak ne tím,že přestaneš jíst.Ono kilo za den je moc!!!!Má se hubnout pozvolna,takže když se začneš zdravě(a hlavně pravidelně)stravovat,tak třeba za 14 dní stačí 3kg(začátek jde rychle-odbourává se voda).Za půl roku by ti mělo stačit 7kg.Asi si říkáš,že půl roku je moc,ale je to ZDRAVÝ hubnutí!!Tak třeba mamce řekni,že se na tom pracuje a v září a si nachystá peníze,protože si budeš muset koupit nový oblečení!!
Já jsem taky dost na tu starší řvala,ale ne tak sprostě přímo na její osobu.Někdy ta puberta pohne i s nama-rodičema!!!!
Zkus si sepsat jídelníček na celý týden a dodržuj ho.Ono ti bude zezačátku asi zle(jestli už přestalas jíst)ale to se spraví.Nejdřív ovoce,jogurty,tmavý pečivo ....
Ono někdy stačí vynechat brambůrky,zmrzlinu a takový věci.Když jseš vynervovaná ,nešáhneš zrovna po tomhle?No ,dneska končím,hlavně si s náma piš,ono ti pomůže se z toho vykecat a taky si snad něco vemeš z našich rad!ahoj

Není tady

 

#55 21. 4. 2006 9:42

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Jo v pohodě jsem za jeden den zhubla 1kg.a na jídlo se nemužu ani podívat.Vubec mě neláká.

Není tady

 

#56 21. 4. 2006 9:46

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Mamka je hodně svérázná takže nemá cenu se na ní s tímhle obracet.

Není tady

 

#57 21. 4. 2006 10:13

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Taky si myslím, že ti maminka nepomůže, že nemá cenu se na ni v tomto obracet.
Víš, Kilio, já myslím, že už v tom lítáš, a ani pomoct od nikoho nechceš. Protože to, že to máš, tak popíráš, tvrdíš, že bulimii nemáš- a to je příznak, to popírání.
Co nějaká kámoška, máš? Se kterou by ses nestyděla o tom mluvit.

Není tady

 

#58 21. 4. 2006 10:22

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Mám hodně kámošek.Ale mé nej kamarádky jsou samé hubené.Jedna má 14 a váží 26kg.druhá má 24 a má kolem 35-40kg.A ted to porovnávejte semnou.

Není tady

 

#59 21. 4. 2006 10:28

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Ve 24 má 35-40 kilo? Tak to taky ale není normální, to musí být vychrtlá jak kostlivec, ne? Nebo se ti nezdá? Vždy musí vypadat hrozně.

Není tady

 

#60 21. 4. 2006 10:35

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Je leila promin já jsem se přepsala to mělo být 14 let.To by bylo hrozné ve 24 35-40 kg. smile.Ale jen si to zrovnej mezi mnou a kamarádčinima váhama.sad

Není tady

 

#61 21. 4. 2006 10:38

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: jak vzniká bulimie?

Bože Kilio, mezi kým se to pohybuješ? To vypadá jako schůze anorektiček, ty váhy tvých kamarádek rozhodně nejsou normální a musí ty holky vypadat strašně. Jenomže ty se s nimi srovnávᚠa to je špatně. Koukej se probrat a dívej se kolem sebe, ostatní holky určitě nevypadají  jako tvé kamarádky a každý kluk ti řekne, že když je holka usměvavá a v pohodě, je úplně jedno, kolik váží.

Není tady

 

#62 21. 4. 2006 10:43

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

No ta kámoška která má 26 kg je děs a hruza samá kost,ale známe se už od dětství a je to skvělá holčina.No j pravda že jsem o kamarádky a o kluky neměla nouzi.Ptz jsem typ kterej vtipně mluví a dokážu si sjednat respekt.Ale jsou i tací kteří mi řeknou bečko a to je hrozný na psychiku.

Není tady

 

#63 21. 4. 2006 10:47

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: jak vzniká bulimie?

kilio, neblázni a začni jíst. Sice chápu, že chceš zhubnout, ale i hubnout se musí s rozumem. Pokud budeš hubnout takhle odrazí se to i na tvý psychice a bude úplně jedno kolik vážíš, protože se budeš zabívat sebou a svou váhou a kluci určitě po takovejhle holkách netoužeji.
Asi ti to bude připadat mimo mísu, ale pro ně fakt neni důležitý jak vypadáš, ale jak se cítíš, co z tebe vyzařuje a když budeš hubená a nespokojená sama se sebou - to je špatně...

Jsem tuhle řekla třináctiletý dceři, že by měla přestat se cpát sušenkama, že mám jen o číslo větší kalhoty než ona. Dneska to napravim - koupim jí spoustu sušenek, hlavně a nehubne.


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#64 21. 4. 2006 10:56

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Ale já už nechci jíst.Vy mi to všichni rozmlouváte.Ja vubec nejím ,ale ptz jsem nemocná a muj tříletý bratr tak je doma s námi i mamina.A ta mi dá snídani ,ale já ji rači sním a nemá blbý řeči.Ale okamžitě ji jdu vyzvracet.Za chvíli bude oběd budu ho muset sníst a pak vyzvracet.Naštěstí ji pak řeknu,že večeři už nechci,že držím dietu.Ale od ponděli to bude OK.Ve škole na oběd chodit nebudu a budu pít jen perlivou vodu a odpoledne budou tréninky.smile

Není tady

 

#65 21. 4. 2006 10:57

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: jak vzniká bulimie?

Hele, ty psychiko, proč tě hned rozhodí, když u někoho nejsi jednička? Jak sama píšeš, většina lidí tě bere a umíš si zjednat respekt. Nikdo z nás se nemůže zavděčit všem, protože jsme každý jiný. A přestaň blbnout, jsi moc soustředěná na to, jak vypadáš. Já vím, že to k tvému věku patří, ale jsou důležitější věci na světě. Proč teď nejsi ve škole?

Není tady

 

#66 21. 4. 2006 11:00

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Jak říkám jsem nemocná mám prášky a něco s plicí ,ale to už je v pořádku.

Není tady

 

#67 21. 4. 2006 11:06

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: jak vzniká bulimie?

Ty si potřebuješ uzdravit nejen plíci a tělo, ale hlavně hlavu. Co to jako má být, najím se, půjdu se vyzvracet, od pondělka nejím a piju jenom vodu. To je bulimie jak vyšitá a ty si strašně zahrávᚠse svým zdravím. Kvůli komu to děláš, to se mᚠtak málo ráda? Nechceš tím náhodou někoho trestat, aby se o tebe víc zajímal?

Není tady

 

#68 21. 4. 2006 11:13

kilia
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 81

Re: jak vzniká bulimie?

Aby se o to někdo zajímal vůbec.Trestat koho?Nikdo mi nic neudělal.

Není tady

 

#69 21. 4. 2006 11:18

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: jak vzniká bulimie?

Aby se zajímal o to, že nejíš? Ale jak to má poznat, když se najíš a pak jdeš zvracet, u toho asi obecenstvo nemáš. Hele, řekni mi, ale upřímně, nežárlíš ty na malýho bráchu?

Není tady

 

#70 21. 4. 2006 11:34

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: jak vzniká bulimie?

Kilio......já si myslela, že jsi rrozumná holka, že sem píšeš proto, aby jsi s tím něco udělala, ale nezlob se na mě, ty jsi prostě pitomá....neber to jako urážku, nechci tě urazit, ale to co děláš, je děsný!!! a proč mluvíš s takovými holkami, pak je jasný, že se jim chceš vyrovnat a mezi nimi si připadᚠtlustá, i když nejsi. Mezi nimi by si připadala i moje dcera tlustá, které je 9 let, měří 146 a váží 35 kilo... uvědomuješ si ten rozdíl???? ty se ženeš vstříc k smrti, jak myslíš, že dlouho tvoje tělo bude rozumné a nezkolabuje??? proboha, ty trestᚠsama sebe ale i mamku... podle mě to dělᚠproto, aby jsi se mamce zalíbila, nic proti tomu, ale dělej to zdravě, nebo úplně jinak!!!! ale když jste tak dobré kamarádky,tak si spolu vyjednejte pokoj v Bohnicích, protože tam jednou skončíte!!!! promiň, ale musela jsem to napsat... jsi mladá a určitě krásná holka i s těmi kily co máš, tak se nad sebou a vlastním životem zamysli....

Upravil(a) kornoutek (21. 4. 2006 11:35)


Není tady

 

#71 21. 4. 2006 11:57

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

kilia napsal(a):

Aby se o to někdo zajímal vůbec.Trestat koho?Nikdo mi nic neudělal.

ahoj,říkᚠ,že ti nikdo nic neudělal-mamka tě přece zhazuje kvůli tvý váza!!To stasčí,aby ses trestala.Dneska jsem se ptala dcery,kolik přesně váží,tak má 155cm a 58kg.Povídaly jsme si o tobě.Ohledně tvých kamarádek,myslím si že jsou anorektičky a stáhly tě sebou,chceš být jako ony,bavit se o tom a nebýt stranou.Zkus se rozhlédnout ve škole,kolik je tak hubených holek?Možná jen ty tvoje kámošky a ty se srovnávᚠzrovna s nima.Ta jedna vypadá hrozně-věř,že taková budeš,jestli se nevzpamatuješ!!!Ale je vidět,že v tom lítáš,protože jak tady někdo napsal,odmítᚠsi to přiznat a to už jsi dost daleko,aby ses z toho mohla dostat sama.S tím bráškou je to taky možný,ty si to ani neuvědomuješ,ale cítíš se odstrčená,mamka se stará o malýho,na tebe jenom řve a je sprostá.Tohle všechno je ve 14 na psychiku moc.Ale věř,že když jsi byla taky tak malá,tak si s tebou mamka taky mazlila a hrála,takže nemᚠna co žárlit!!!(akorát si to nepamatuješ)Nepíšeš co taka?Zkus se podívat i po jiných kámoškách,po jiný partě,nebo zkus třeba číst,háčkovat ,cokoliv,abys nemusela myslet na jídlo.Zkrátka potřebuješ pomoct(někdy si všimne učitelka,kámoška,doktorka)a nesmíš odmítnout pomoc.Sama si o ni neřekneš,ale jestli bude příležitost,tak si nech pomoct.Ono se říká,že anorektičky si musí sáhnout až na dno a pak se odrazí,ale stratí třeba 10let života a zdraví.(a nebo umřou!!!!!)

Není tady

 

#72 21. 4. 2006 12:00

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: jak vzniká bulimie?

Taky jsem si myslela, že chceš pomoct. Ale asi to prostě nepůjde. Měla by sis založit téma Hledám bulimičku na pokec...
Promiň, že jsem to napsala tak tvrdě.

Navíc si uvědom, že pokud zvracíš a užívᚠléky, tak zvracíš ty léky taky. No a pokud jsou to antibiotika, tak se asi neuzdravíš- teď mám na mysli tu plíci, ne tu bulimii.

Není tady

 

#73 21. 4. 2006 12:01

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

Kornoutku-ona je PITOMÁ v uvozovkách!!!protože o tom neví,že je nemocná.To je na tý nemoci nejhorší,že dokud si to nepřizná,tak s ní nehnou ani v těch Bohnicích.Jestli nemá podporu v nikom blízkým,tak sama se v tom bude plácat kolik let!!

Není tady

 

#74 21. 4. 2006 12:01

Daroly
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 144

Re: jak vzniká bulimie?

Kilie,
jestli chceš potrestat mamku, že se k Tobě nehezky chová, tak věř, že potrestᚠhlavně sebe. Jestli chceš, aby se o Tebe někdo lépe staral, tak zkus vymyslet lepší způsob jak to mamce "sdělit", protože takhle se o Tebe za chvíli bude starat lékař a kapačky. S problémy, které přijdou, jestli v tom budeš pokračovat, se budeš muset taky vypořádat sama a věř, že to bude mnohem t잚í než přestat se zvracením(pokud toho jsi schopná, jestli ne, okamžitě vyhledej lékaře!). Myslíš, že dívka, které vypadávají vlasy, zvrací jídlo do záchodu, leží na kapačkách je pro kluky přitažlivější než holka, která je trošku oplácaná, ale vtipná, veselá... svá?
Ale to jsou asi zbytečné řeči, viď?

Není tady

 

#75 21. 4. 2006 12:04

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: jak vzniká bulimie?

kilia napsal(a):

Ale já už nechci jíst.Vy mi to všichni rozmlouváte.Ja vubec nejím ,ale ptz jsem nemocná a muj tříletý bratr tak je doma s námi i mamina.A ta mi dá snídani ,ale já ji rači sním a nemá blbý řeči.Ale okamžitě ji jdu vyzvracet.Za chvíli bude oběd budu ho muset sníst a pak vyzvracet.Naštěstí ji pak řeknu,že večeři už nechci,že držím dietu.Ale od ponděli to bude OK.Ve škole na oběd chodit nebudu a budu pít jen perlivou vodu a odpoledne budou tréninky.smile

Jak dlouho myslíš,že vydržíš při životě,když přestaneš jíst.
hele,co takhle nám sem na chvíli pučit mamku!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů