Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 4. 2006 16:02

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Ordinace v Růžové zahradě

Ahojda, koukáte se ? Líbí se vám ten seriál, nebo ne? Mně se to hrozně líbí, celé naší rodině, v út a ve čt jsme vždycky všichni "nalepení" na televizi. Akorát mě tam štve ta Kamila /Rybová/- tváří se pořád jak na pohřbu. Co na výkony herců v tomto seriálu říkáte vy? Taky vás tam někdo štve? A jak se vám to líbí celkově?
Je to takovej krásnej relax, nejlepší je doktor Hruška.

Není tady

 

#2 19. 4. 2006 16:15

Janila
Host

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Je to prostě RYBA /Rybová/ s tím nic nenaděláme.

 

#3 19. 4. 2006 16:21

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Dějově mexická telenovela po česku, když už to vypadá, že fajn, přijde rána odjinud, nekonečná uměle natahovaná a vytvářená zápletka za každou cenu, ale jinak vcelku dobrý. Ráda se koukám, děti se na ní těší a mají to místo večerníčku big_smile.
Teď jen nerozumím Kamile - tak má ráda toho Pavla nebo ne ? A nebo jí to srdcem táhne k Michalovi, ale k Pavlovi se vrátila kvůli tomu nevychovanýmu rozmazlenýmu spratkovi (komentář mých robátek hmm, ale vcelku s ním souhlasím ) Martinovi ? Na Pavla se usmívá, svádí ho .. holky, která z vás by tohle dokázala, když byste se rozhodli kvůli dítěti vrátit od milence a růžové budoucnosti k manželovi ? Uměli byste být takovéhle "mrchy", lézt mu pak na klín a do postele, líbat se s ním atd., ikdyž k němu nebudete nic cítit, jen ho budete mít ráda (to je ale málo) a srdcem být přitom někde jinde ?

Není tady

 

#4 19. 4. 2006 16:29

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Ordinace v Růžové zahradě

.

Upravil(a) choysia (26. 2. 2014 20:25)

Není tady

 

#5 19. 4. 2006 16:56

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Ahojky. My se taky s manželem díváme, je to jeden z mála seriálů, na který kouká on taky.
Kamila je zvláštní, já bych se k němu asi zpátky nevrátila, synáček jí nemá co diktovat.
Gita je úžasná, stejně tak její neteř?(teď to nevím jistě) Lucka-ta barmanka.
No a Hruška alias Langmajer??? Ten je přímo skvělej. Když ho srovnám jak hrál ve Třetím patře takový ucho.... a tady???? Super!!!! Jak jako mužskej tak i ta jeho role.

Upravil(a) Lucy (19. 4. 2006 16:56)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#6 19. 4. 2006 18:00

Svaka
Host

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Růžovka je skvělá, je to správný relax, a nikdo nad títmo seriálem neohrnuje nos. Co řekne Gita to sedí, je v té postavě tolik moudra a životní pravdy, že člověk ani nemusí chodit k psychologovi.
Kamile říkáme Ryba Lindová, jako herečka je mizerná, tak nevím, jestli to byl záměr režiséra,nebo tak skvěle hraje naivku. Seriál se mi líbí víc než Nemocnice na kraji města.

 

#7 19. 4. 2006 18:06

Achlia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 378

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Souhlasím , dobrá odpočívárna, nejhorší je když hlásí reklama " Další prosím" tak rodina řve, že chcou  další prosím  -brambůrky, oříšky.,dobrůtky....co najdu ve špajzu - zkrátka další prosím.
Mají strach, že seriál skončí a žádné další nebude. Ale nemám strach, oni jistě na něco nového příjdou

Není tady

 

#8 19. 4. 2006 18:23

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: Ordinace v Růžové zahradě

mě se taky seriál moc líbí, ale klidně mohl dávno skončit... myslím dějově, jen se to moc zamotává a zbytečně protahuje... jinak já proti Lindě Rybový nic nemám, je fakt, že v tom seriálu, je ryba, ale jinak v divadle hraje super....
Lucy..... Lucka je sestra Gity, ale obě jsou skvělý...
a nejvíc mě překvapil Rychlý, já si o něm myslela, jaký je to nafoukánek, ale v tom seriálu hraje dobře


Není tady

 

#9 19. 4. 2006 20:10

77.Evca
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní čechy-Osek
Registrovaný: 16. 4. 2006
Příspěvky: 917
Web

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Také koukám na ordinaci moc se mi líbí.No Gita je fakt super jen jsem myslela že je starší a prý jí je třiatřicet.Je to serial,který se jim povedl fakt jak ze života.


http://lilypie.com/pic/2010/01/02/n5W2.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lcqvp1.png
Peula nar.30.11.1996 váha 3900g a délka 52cm.
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/TpJal7q.jpghttp://lb3m.lilypie.com/TpJap2.png
Moje beruška

Není tady

 

#10 20. 4. 2006 7:29

Moninka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Ahojky, mě se seriál taky líbí, ale štve mě tam Rybová a ten její syn Martin, řekla bych, že by měl syn poslouchat matku a ne matka syna. Jsem zvědavá jak to bude dál, ale podle mně si tohle Michal nezasloužil hmm
Jak to dál odhadujete?

Není tady

 

#11 20. 4. 2006 7:47

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Moninka napsal(a):

Ahojky, mě se seriál taky líbí, ale štve mě tam Rybová a ten její syn Martin, řekla bych, že by měl syn poslouchat matku a ne matka syna. Jsem zvědavá jak to bude dál, ale podle mně si tohle Michal nezasloužil hmm
Jak to dál odhadujete?

Je to červená knihovna, tak buďto si Michal časem někoho najde, Kamile odpustí a budou z nich dobří přátelé, nebo si Pavel uvědomí, že to všechno Kamila dělá jen kvůli synovi a dovolí jí odejít zpátky k Michalovi a bude šastný z jejího štěstí (jako v Esmeraldě aspol.) dumbom

Není tady

 

#12 20. 4. 2006 7:54

JančaF
Host

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Ela.. napsal(a):

Moninka napsal(a):

Ahojky, mě se seriál taky líbí, ale štve mě tam Rybová a ten její syn Martin, řekla bych, že by měl syn poslouchat matku a ne matka syna. Jsem zvědavá jak to bude dál, ale podle mně si tohle Michal nezasloužil hmm
Jak to dál odhadujete?

Je to červená knihovna, tak buďto si Michal časem někoho najde, Kamile odpustí a budou z nich dobří přátelé, nebo si Pavel uvědomí, že to všechno Kamila dělá jen kvůli synovi a dovolí jí odejít zpátky k Michalovi a bude šastný z jejího štěstí (jako v Esmeraldě aspol.) dumbom

Michal bude s tou, jak se jednou srazil se skútrem..

 

#13 20. 4. 2006 8:07

Iveta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: severní Morava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1365

Re: Ordinace v Růžové zahradě

to byla přece veterinářka........


http://www.mujpes.cz/galerie/32245t.jpg
Všichni jsme andělé jenom s jedním křídlem.Létat můžeme jenom tehdy,objímáme-li jeden druhého .

http://www.gifanimace.wz.cz/animace/kone/02.gif

Není tady

 

#14 20. 4. 2006 8:29

JančaF
Host

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Iveta napsal(a):

to byla přece veterinářka........

Jooo, přesně.. Jen se tam tehdy mihla.. Bude určitě s ní..

 

#15 20. 4. 2006 9:11

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Ordinace v Růžové zahradě

My s přítelem taky koukáme,když na chvilku přepnu jinam,hned na mě ječí,že se chce koukat na zahradu.Mě se tam nelíbí ta miska,Mázlova dcera,má hrozný hlas a je tam jen do počtu.Hlavně jsem myslela,že to je nějaká miss z minulých let a ne že se teď v tomhle roce bude snažit vyhrát miss.Myslím,že to měla hraním v ordinaci zjednodušený.Jinak se mi líbí všichni.Těším se až se Sylva,Gity dcera,dá dohromady s tím pomocníkem z nemocnice.

Není tady

 

#16 20. 4. 2006 10:59

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Ordinace v Růžové zahradě

dzahila: Ta misska mě tam taky štvala, dost přehrávala.
A co když Pavel zase začne koukat po Daniele? Ten její Brejžek je přece zavřenej? A dost nechápu Vlka, manželka mu zahybá, kde se dá a on si jí tak brání.Já bych jí dala za uši...
No večer to budou zase nervy...Aje skvělý, že koukaj i chlapi

Není tady

 

#17 20. 4. 2006 11:12

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Je to kravina, ale oddechová. Vypnout hlavu, zapnout televizi :-)). A Kamila mě taky štve, tváří se pořád tak unyle, že by jí člověk jednu vrazil.

Není tady

 

#18 20. 4. 2006 11:49

koudyova
♥♥-----
Místo: Milovice
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 96

Re: Ordinace v Růžové zahradě

je to relax,český,všichni jsme tam jako doma,známe prostředí,lidičky jsou nám blízcí,super.Manžel to odmítá a tak raději počítá materiál na stavbu.Já přímo čučim,Kamila je druhá Ina čumilka bez výrazu,jsem ale mile překvapená výkonem Mázla tedy Rychlého,jako komika jsem ho fakt nemusela ale jako herec je dobrej.Prostě se fakt těším na úterky a čtvrtky.

Není tady

 

#19 20. 4. 2006 12:42

Rhea
♥♥♥♥---
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 479

Re: Ordinace v Růžové zahradě

A holky, taky si tak pokecáte se svým gynekologem? big_smile

Není tady

 

#20 20. 4. 2006 13:21

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Já si se svým gynekologem ráda pokecám, je to totiž můj dobrý kamarád big_smile, ale jinak to je asi blbost. Už jsem uvažovala, že se na to přestanu koukat, unavovala mě Rybová se svým vztahem k Michalovi a k Pavlovi a tak doufám, že už to bude vyrešený a seriál půjde zase dál.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#21 20. 4. 2006 13:38

JančaF
Host

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Rhea napsal(a):

A holky, taky si tak pokecáte se svým gynekologem? big_smile

Já jo, je to super chlap. Chodím tam jednou za rok, vždycky před dovčou, řeknu mu,kam jedu a tak a on si to za rok pamatuje a ptá se mě, jak bylo tam a tam.. Neskutečný big_smile

 

#22 20. 4. 2006 14:19

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Mně se ordinace taky líbí, je to fajn oddechovka jak už bylo řečeno. wink nejvíc mě tam štvala ta misska (Mázlovka- hroznej hlas, vystupování, nesympatická role) a ten Hruška mi taky není dvakrát sympatický  dumbom . Naopak mě mile překvapil Mázl, moc se mi v tomto seriálu líbí ( doufám, že to dají s Gitou dohromady hjarta ,nějaké náznaky už tam jsou).
Už se těším na večer! big_smile


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#23 20. 4. 2006 14:23

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Rhea napsal(a):

A holky, taky si tak pokecáte se svým gynekologem? big_smile

S gynekologem si teda moc nepokecám, nevím proč...asi to bude tím, že není až tak moc výřečný. A měli byste vidět tu jeho neustále vážnou tvář....  dumbom
big_smile


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#24 20. 4. 2006 15:33

Jarča
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 289

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Holky, mě ta Rybová strašně připomíná Inu z Nemocnice na kraji města, tu jsem nesnášela už jako malá, jenom neštastně koukala, občas něco kunkla.......

Není tady

 

#25 20. 4. 2006 15:59

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Ordinace v Růžové zahradě

Já pořád přemejšlím, jestli ten zdravotní bratříček není ve skutečnosti brácha toho, jak hraje Dr.Suka, Vrabčáka.Když se ptám při seriálu toho svýho, tak mě okřikuje, že do všeho kecám.....
Nepřipadá vám, že jsou si podobný?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů