Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 4. 2006 6:41

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Jak se smířit?????

Všechny moc zdravím!Měla jsem více než roční vztah na dálku - 70 km, ale jelikož jsme oba dost pracovně vytížení a máme děti, tak to zatím jinak nešlo. Dokázali jsme si užít každou chvilku. On měl rád moje kluky - 15 a 17 let a já jeho úžasnou 3 letou holčinu. Dohromady jsme si padli do oka. Ještě před pár dny bylo vše v pohodě a dnes jsem zase na kolenou (před dvěma lety ode mne a kluků odešel BM po 15 letech hezkého manželství za krásnou mladicí) a nevím jak dál. Přítel mi sám oznámil, že mi byl nevěrný (úlet v opilosti) a já mu dala druhou šanci........hodně jsme o tom mluvili a snažili se pochopit jeden druhého.......jenže on stejně trval na ukončení vztahu (i když pro něho budu prý v životě vždycky nejvíc znamenat), protože bych se mu nemohla podívat do očí, protože bych mu nevěřila, protože a protože bych JÁ měla problém..........nevím v čem je zakopanej pes, když tvrdil jak je se mnou šastný, jak moc jsem důležitá v jeho životě a v životě jeho dcery (které se v autě zabila maminka), která pro mě znamenala totéž, co moji kluci. Tak nevím jak žít bez přítele, ale hlavně nevím jak zvládnout to, že to sluníčko malé už nikdy neuvidím a jak ona tohle chuděra asi zvládne.................jsem mateřský typ a vždy pro mě bylo důležité hlavně to, aby jeho dcera poznala lásku............... je mi, jako by mi sebrali vlastní dítě.............poraďte, prosím - je pro mě hrozné, že přítel přímo pohrdl mojí druhou šancí, ale  to je jeho rozhodnutí, ale jak se vyrovnat s tím, že neuvídím tu mrňavku mrňavou???????????

Upravil(a) 71maja (19. 4. 2006 6:44)

Není tady

 

#2 19. 4. 2006 6:47

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Děkuji všem, co napíší svůj názor - MOC - k netu se dostanu až pozdě večer, tak se budu moc těšit, že si přečtu vaše názory. DÍKY

Není tady

 

#3 19. 4. 2006 22:16

Britana
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 268

Re: Jak se smířit?????

71maja,radím z úpřimného srdce-zapomeň,nedělej si ty starost,jestli holčička tvého ,asi, bývalého partnera pozná,nebo nepozná lásku. Ty se od nich snaž odprostit a najít si jinou cestu životem.Bez nich.Bohužel.

Není tady

 

#4 19. 4. 2006 23:22

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Evo, já si rozumově dovedu vše zdůvodnit, určitě mě nečeká jiná možnost, než zapomenout........ale srdce pláče, o to víc, že jsem milovala dva lidi.
Připadám si jako blázen - nejenom, že kudy chodím, tudy brečím - ale v noci mě pronásledují divoké sny, jak se malá ztrácí v lese a volá o pomoc.....
Možná bych si měla uvědomit, že mě zdrtila asi víc ztráta toho malého sluníčka, než přítele...... takže jsem se asi víc díky velkému mateřskému srdci upnula na malou než na jejího otce - nevím. Ale hlavně on si měl uvědomit co způsobí, já už to bohužel napravit nedokážu - i kdybych sebevíc chtěla.Bohužel. Za názor moc děkuji!

Není tady

 

#5 20. 4. 2006 7:00

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak se smířit?????

Jestli Ti neřekl , že Ti byl nevěrný jenom proto , aby měl záminku k rozchodu, muži jsou v těchto záležitostech hodně zbabělí.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#6 20. 4. 2006 8:41

Selima
Host

Re: Jak se smířit?????

A neskusis sa s nim dohodnut na tom, ze by si aspon nejako vidala malu? Ak nie je uplny odron a hulvat, tak by to snad slo... Nebude to uz ono, ale mozno aj trochu inak by to mohlo byt pekne... A niekde som citala, ze stratis len to, coho sa sama vzdas. S muzmi je to komplikovanejsie, ale s malou by si sa mohla pokusit udrzat vztah. Ak si ju obcas vezmes na vikend alebo na nejaku akciu, tak priatel moze byt len rad, aj jemu s aulavi, a vy si to vychutnajte... Inak by som povedala, ze priatel robi chybu, na ktoru ale pride, az ked bude neskoro. Kto chce kam...

 

#7 20. 4. 2006 9:11

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak se smířit?????

Bude to něco jako dolézání, to bych nedělala.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#8 20. 4. 2006 22:26

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Irenko21
asi je jedno jestli si nevěru vymyslel nebo ne - bolí obojí - vztah chtěl ukončit on - ze dne na den bylo vše jinak. Asi se projevil jako pěkný sobec, protože ohledy nebral ani na malou

Není tady

 

#9 20. 4. 2006 22:31

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Selimo
kudy chodím, tudy přemýšlím o tom co píšeš. ڞasné dítě ze srdce vymazat nelze. Dokonce jsem se radila s psycholožkou, jestli té malé dalším kontaktem nemůžu ublížit. Situace je totiž složitá - v péči ji nemá bývalý přítel, ale jeho švagrová (on si ji bral kdykoliv to bylo možné) - až se trochu vzchopím, tak se pokusím asi kontaktovat ji a poptat se na její názor. Tím asi nemusím mít strach z dolézání jak píše Irenka21, protože se vyhnu komunikaci s bývalým.

Není tady

 

#10 21. 4. 2006 9:38

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 713

Re: Jak se smířit?????

majo, znám muže, který si vybral partnerku podle toho, že si rozuměla s jeho dcerami...ale to byl pouze ten jeden jediný případ a já osobně myslím, že se to takhle dělat nemá. jsem matka, své děti miluju, ale nejsem pro to, obětovat jim svůj život, svoji lásku. ač jsem před takovou volbou nikdy nestála, protože moje děti si s mužem, kterého miluju, velmi dobře rozumí a mají ho rádi.
já mám právo na svůj život, stejně jako děti budou mít právo na svůj a oběti, ketré činí někoho nešastným, neuznávám


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

 

#11 21. 4. 2006 11:56

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Pavli
Děkuji za názor. Já se nechci nikomu obětovat - já ji mám jen strašně moc ráda -  a ona měla ráda mě i moje kluky - jen bych chtěla dál fungovat v jejím životě jako teta....jestli je to správné fakt nevím. Ty myslíš, že by bylo lepší na ni zapomenout? (i když to nelze)..... a začít žít život bez ní a touze ji vídat?

Upravil(a) 71maja (21. 4. 2006 11:56)

Není tady

 

#12 21. 4. 2006 12:33

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 713

Re: Jak se smířit?????

víš majo, já s tím obětováním nemyslela na tebe, ale spíš na jejího otce - on má právo vybrat si partnerku podle svého názoru


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

 

#13 21. 4. 2006 19:53

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Pavli
Já samozřejmě vím, že si bývalý přítel vybere partnerku podle svého gusta. Moc mě mrzí, že to mezi námi dopadlo špatně (ano - rve mi to srdce z těla), ale stalo se - rozhodně bych mu nikdy nezačala vyprávět, že jedině já jsem ta pravá - tak to není. Mě jde opravdu spíš o to silné pouto k malé. I přítel při rozpravě o rozchodu prozradil svůj názor, že bude rád, když malou budu dál vídat. Ale tady jde o to, že JÁ přemýšlím, jestli to malé ublíží či ne...............kdybych koukala jen na sebe, tak se o kontakt budu snažit v každém případě.

Není tady

 

#14 21. 4. 2006 20:56

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Jak se smířit?????

71maja napsal(a):

Pavli
Já samozřejmě vím, že si bývalý přítel vybere partnerku podle svého gusta. Moc mě mrzí, že to mezi námi dopadlo špatně (ano - rve mi to srdce z těla), ale stalo se - rozhodně bych mu nikdy nezačala vyprávět, že jedině já jsem ta pravá - tak to není. Mě jde opravdu spíš o to silné pouto k malé. I přítel při rozpravě o rozchodu prozradil svůj názor, že bude rád, když malou budu dál vídat. Ale tady jde o to, že JÁ přemýšlím, jestli to malé ublíží či ne...............kdybych koukala jen na sebe, tak se o kontakt budu snažit v každém případě.

Nemyslím si, že by to ublížilo malé, Májo. Jsi na ní určitě moc hodná a jí je s tebou dobře. Jenže láska malého dítěte je trochu jiná a víc vrtkavá než láska dospělého. To sobě bys mohla dobudoucna ublížit. Jak si myslíš, že to bude dál. Třeba až půjde do školy, najde si kamarády, na střední škole už bude mít partu. A možná jí začneš ztrácet, protože v jejím životě jsi vlastně "nic". Nemyslím tím samozřejmě že nic neznamenáš, ale že nejsi ani její máma ani teta ani nic jiného.

Tvoje role v jejím životě by byla trochu neuchopitelná. Taková hodně zvláštní. Tím nemyslím, že nutně špatná, jen bych řekla, že bude možná méně bolestné na ní zapomenout teď než za pár let, kdy pouto k ní bude ještě silnější. Hodně ses na ní asi upnula (to chápu, tříletí jsou k sežrání), tak ti možná v životě chybí ještě něco jiného.

Obecně něha, láska, pozornost. Není tomu tak? Navíc jsi zjitřená rozchodem, věřím, že ti je do breku. Ale nezoufej, tyhle věci léčí čas! hjarta


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#15 21. 4. 2006 21:36

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Jak se smířit?????

Avolonko,
asi mᚠvelkou pravdu, že odpoutat se teď bude snažší, než za pár let. Je jasné, že ve vzpomínkách ji budu mít napořád. Ještě nejsem rozhodnutá, jak dál postupovat, ale všechny názory jsou pro mě přínosem.
Jsem matinka dvou skvělých puberáků rodu mužského, takže to tříleté sluníčko mi do života vneslo  něco nového a krásného. I když moji kluci jsou taky úžasní, milující a někdy i pozorní - ale občas by je člověk prohodil oknem - ale s  nima je život taky moc prima - malá rozhodně nebyla nějakou záplatou na jejich rychle ubíhající dětství. Spíš to byl malý ženský nepoznaný element v rodině. A jestli mi něco chybí? Snad teď mužská opora v těžké chvíli..... Ale vím, že se budu na svět zase usmívat ikdyž mi teď do smíchu moc není.

Upravil(a) 71maja (21. 4. 2006 21:37)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů