Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2006 19:59

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Malování, portrétování tužkou ..?

Co říkáte na tohle:  http://www.kresbytuzkou.net  ?

Není tady

 

#2 19. 4. 2006 9:28

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Malování, portrétování tužkou ..?

Něktečí pesani jsou fakt úžasní (třeba vlčák), někteří jsou ne moc povedení (třeba bernský salašnický pes) a lidé a děti mně nijak moc nezaujali.
Teru


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#3 19. 4. 2006 9:41

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Malování, portrétování tužkou ..?

me se to docela libi.I kdyz osobne mam radeji malbu nez kresbu.Ale obdivuji Kamčitko ze kreslis normalni lidi a psy.To ja umim jen depresivni vetsinou dost smutny obrazy...sad


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#4 1. 8. 2006 14:00

rauche pause
♥------
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 3

Re: Malování, portrétování tužkou ..?

Je to příšerné...prostě amatér...

Omlouvám se, to ty sama ?

Jestli ti můžu poradit, napřed se dlouho uč kreslit pod odborným vedením, pak a ti někdo fundovaný poradí, jestli to mᚠdál dělat jen pro radost, ale k tomu aby ses tím živila, mᚠzatím strašně strašně daleko....

Upravil(a) rauche pause (1. 8. 2006 18:51)

Není tady

 

#5 25. 9. 2006 15:00

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Malování, portrétování tužkou ..?

rauche pause napsal(a):

Je to příšerné...prostě amatér...

Omlouvám se, to ty sama ?

Jestli ti můžu poradit, napřed se dlouho uč kreslit pod odborným vedením, pak a ti někdo fundovaný poradí, jestli to mᚠdál dělat jen pro radost, ale k tomu aby ses tím živila, mᚠzatím strašně strašně daleko....

Tak já nevím, ale mě se to příšerné nezdá, to mi připadá trošku tvrdé, ale jasně, každému se líbí něco jiného. A mě, naprostému antitalentu na kreslení, se to zdá moc pěkné.

Není tady

 

#6 27. 11. 2006 10:19

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Malování, portrétování tužkou ..?

Konkrétně psi jsou vydaření.. Co se týče miminek, tak z mého pohledu je dost použito stínování, takže na mě působí některé detaily dost ostře a od originálů se liší.

(... ale jsem laik - nicméně umění mám ráda a přihlásila jsem se na  kurz malby a kresby)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů